Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

i-cin

Wkładki do oznaczania wycieku wód płodowych

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki. Prosze o pomoc: mianowicie chodzi mi o nazwę wkładek ze znacznikiem wycieku wód płodowych. Wiem, że mozna coś takiego kupić, ale nie wiem, jak się to nazywa. W aptekach w moim mieście nikt o takich wkładkach nie słyszał. Jeżeli któraś z was ich używała, albo wiecie coś więcej na ten temat, to byłabym wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywa sie to dokladnie tak jak mowisz wkaldki do sprawdzania wycieku wod plodowych ... sa to trzy malutkie wkladeczki w takim zestewie kosztuje to 65 zl i co najlepsze nie mozna tego stosowac gdy sie ma jakiekolwiek inne uplawy lub zapalenia ... u mnie w Poznaniu znalazlam to tylko w aptece naprzeciwko najwiekszego szpitala ginekologicznego w miescie moze tez poszukaj w okolicy takich szpitali ( nie kupilam bo uznalam ze to zbyt drogie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all sense
zdaje się że all sense alebo jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj na stronie sklepu internetowego www.mamadama.pl - prowadzi go moja koleżanka i napewno je ma a nazywaja sie chyba własnie all sense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziekuję. Znalazłam w aptece internrtowej za 58 zł, ale jak sie jeszcze doda koszt przesyłki to wychodzi całkiem sporo. Fajna rzecz, ale dość kosztowna... musze się jeszcze zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×