Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zyx...

Szewska lejkowata klatka...

Polecane posty

Gość Walv
a ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoz
Wiecie moze, czy przeprowadzaja operacje klatki szewskiej w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhn
a w lublinie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoz
Ok, juz znalazlem. Operuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un7thyt
jak ktos chce sie o cos zapytac meil : hejkaa1@o2.pl mialam operacje ta metoda nussa a w wakacje mialam płytke wyciagana:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
1 2 2 2 3 3 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
3 3 3 3 3 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
7 7 8 9 9 9 90 gthrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
99 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 99 9 9 9 9 9 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
9 9 9 9 9 ( 9 9 9 ( 9 ( ( 9 9 ( ( 9 9 9 99 9 99 9 9 9 9 9 9 9 ( 9 ( 9 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 99 9 99 9 9 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek z Tomaszowa Maz.
Siemano. Ja miałem operacje miesiac temu szewskiej klatki. Łukasz mam 18 lat. Minąl caly miech i mnie jeszcze boli ;( Mialem zapadnieta lewa strone tak ze po lewo wystawal mi luk zebrowy, a mostek tak ze 3 cm zapadniety a prawa strona prosta. I teraz sam nie wiem czy mi sie oplacalo to robic ta operacje, nie moge sie smiać, ziewać, kaszlec, kichać, plakac(nie placze:) ) Śpie na plecach caly czas...Jednym słowem przejebane :( nie moge tanczyc na dyskach:( rano sie budze z bulem klaty, boli mnie po bokach i na srodku. Jest tu jakis chlopak po takiej operacji??? Jak tak to powiedz stary ile mnie to moze bolec i ile czasu minie jeszcze zanim zaczne biegac, plywac, skakac, i normalnie sie poruszac?? Bo ja juz jajo w domu znosze. I wg. Jakbym wiedzial ile trzeba poswiecic cierpienia to za chuja bym tej operacji ne zrobil i sral bym na to ze mam zapadnieta, a i tak po plazy chodzilem bez podkoszulki a jak sie przygladali perfidnie to mowilem: co sie kurwa patrzysz cos ci nie pasuje zajebac ci? :) ha ha no ale powaznie....ile to moze bolec najwiecej?? 2 miechy?? Bo po sylwku zamierzam na dyski mykac bo nie wytrzymam:) heh jak ktos ma pojecie to odpowiedzcie !! Z góry dzieki. Pozdrawiam! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
Siema.Ja miałem 9 miechow temu operacje na kaltke piersiową i też z tego co pisałeś miałem podobna do towjej sytuacji,Chetnie udziele ci informacji o wszystkim :) napisz do mnie na meila moj emial to KILEB15@POCZTA.FM odpisze jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 12345678910
Mam Szewską Klatkę piersiową...jestem w 1 gim...miałem badania na początku gim. kilka dn. temu... pani dogtor ... dała mi skierowania do ortopedy...wizyty jeszcze nie umówiłem...a co do ortopeda jeśli zaproponuje mi pływanie itp. ... to go poprostu zbluzgam ... chce operacji... mam 14 lat i z tego co tu przeczytałem to najlepszy wiek na operacje ... ale mam wiele pyt. np. -ile czeka sie na zabieg - mocno boli...? - czy można ćwiczyć na w-f ... ? - za freeko? - i czy ortopeda sam zapyta czy chce operacji czy sam temat musze zacząć...? Prosze o szybką odp...pzdr 3mcie sie..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remas123
Ja miałem operacje mając 14 lat. Na sali zemną leżał pacjent mający około 30 lat. Po operacji miał straszny bul. Musiał dostawać duzo środków. Czym prędzij tym lepiej. Organizm w tym wielku sie rozwija. Mam problem. Marzy mi sie praca w wojsku zawodowym. Dręczy mnie pytanie, czy po takiej operacji przyjmą czy można iść do wojska. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 12345678910
jest to za darmo..:D mozna cwiczyc na wf ale na poczatku powinienes dostac zwolnienie.. mysle ze na pół roku... jezeli chodzi o ból to boli ale jak jestes wysportowany i wycwiczony nie powinno byc zle tak jak u mnie:) ale bedziesz dostawal srodki przeciw bolowe :) zalezy co ci ortopeda powie, bo wiesz mozesz miec mały dolek to wtedy operacja moze nie byc konieczna ale zamiast isc do ortopedy idz do dobrego szpitala gdzie sie zajmuja takimi operacjami i umow sie na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludeknhnht
jakby co hejkaa1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula_1988
Ludzie, ludzie Mieć szewska klatkę piersiową to straszna rzecz. Ja mam 21 lat, 3cm dziure i nie chodzi o kompleksy ale mimo wszystko czujesz sie inna a dziewczyny maja przerabane jednym słowem. Dosyc ze jest dziura to i sprawia to ze sie ma piers mniejszą i skierowana ku dołowi, i co tu ma pooc wkładki silikonowe?! Niedługo mam brać ślub i czy wszczyscy musza widzieć \'\'moj problem\'\' w koncu to indywidualna sprawa. mam dosyc ciaglego zainteresowania wsrod towarzystwa ktorego nie znam. Lekarz stwierdzil ze mam wskutek tej deformacji szmery w sercu i co dalej, na tym sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalalalallaall
www.pectus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płetwa
Wszystkiego Najlepszego w tym 2009 Roku Zdrowia, Szczęścia, Pomyślnosci Życzy Wam Płetwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna9111
ja miałam częsciowo robiona operacje metoda Ravitcha i nussa . osobiscie jestem zadowolona z efektów :) moja klatka wygląda już całekiem ładnie choc nie ukrywam, ze liczyłam na cos lepszego, ale jest lepiej niz było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogotekhhhh
a w jaki spod\sob robili ci operacje jak mialam czesciowo tak a czesciowo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol1597543
Mam 15 lat. Jestem wkurzony bo od jakichs 2 3 lat jak poszedlem do gimnazjum mam kompleksy przez moją klatke To jest bardzo widac i wszyscy sie pytaja a co ci jest a co to ?? I myśle że to dlatego nie mam dziewczyny ale przeciesz brzydki nie jestem xxD ale operacji sie boje i nie wiem jakie by tu cwiczenia robić aby to zlikwidowac a przyanajmniej w maire wyprostowac abyym mogl ubrac bardziej obcisla koszulke Teraz to ja juz nie za czesto chdoze w podkoszulakach tylko zawsze luzne bluzy Nie wiem co robić poprostu jestem bezradny bardzo bym chial cwiczyc ale po 1 nie mam warunków i po 2 nie wiem w jaki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohfgdjnbgdbgf
myśle a raczej jestem pewna ze cwiczenia Ci nie pomogą całkiem zlikwidować wade.. w małym stopniu.. jezeli nie chcesz operacji t6o może kup sobie ciężarki, cwicz pompki, nabierzesz masy miesniowej i moze troszeczke Ci się poprawi ale wiesz co... wątpie .. nie bedziesz na pewno tak zadowolony jhakbys zrobil operacje.. ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnavara2
TEZ MAM ZAPADNIETA KLATKE [ SZEWSKĄ] JAK KTOS DOSWIADCZONY MOGLBY PORADZIC JKIE CWICZENIA MM ROBIC ZEBY JA ZREDUKOWAC TO PROSZE O KONTAKT GG; 12014148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnavara2
MAM TO SAMO CO [ Karol1597543] TYLKO ZE JA MAM WARUNKI I SPRZET ALE NIE WIEM JAKIE TE CWICZENIA ROIC CWICZYLEM KILKA MIESIECY LE NIC POPRAWY TYLKO ZE JA MAM LEKKO ZAPADNIETA LE JAK ZALOZE KOSSZULKE TOTEZ TROCHE WIDAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×