Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Klub Milosnikow Kotkow

Polecane posty

Milego wekendziorka Kociary :D Szkoda, ze Natka nie moze jeszcze wychodzic, bo bym ja zamknela na spacer na zielona trawke. Pomiziajcie swoje futrzaczki ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forever blue jak kociak wstanie to pomiziam od Ciebie :D Ja rowniez miłego weekendu zycze... jutro robie sałatke gyros :D Ciekaw czy mamie bedzie smakowac :p ja ja ubustwiam :) A czemu Natka nie moze wychodzic jeszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie miala jeszcze 3 szczepienia. Jak ja odbieralam od hodowcy to pani mi powiedziala, ze przed 3 szczepieniem lepiej zeby nie wychodzila. a to dopiero w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kotek jeszcze nie miał szczepien dopiero za dwa tyg bedzie miał pierwsze a wychodzi na dwor... on bardzo lubi dworek wiec tez go tak w domu nie chce kisic niech sie przyzwyczaja.. bo jak do sszkoły bede szla i bedzie ładna pogoda to na czas gdy bede w szkole bedzie na dworku.. :) a moze wychodz sobie z kociakiem na dwor po 15-30 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej słuchajcie.. moj kociak zaczoł tak ja by kichac nie wiem do konca czy to kichanie ale wydaje mi sie ze tak... czy to moze byc koci katar?? (:( wczoraj byłam z kociakiem na odrobaczeniu to tam pani mu w pyszczek zajzała pomacała i dała lek na robaki.. takto powiedziała ze zdrowy.. ale nie badała go szczegolowo... moj kociak ma jeszcze suchy nose... isc do weterynarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhh juz wiem czemu kociak kichał :) wszedł w kat w ktorym było pełno kurzu.. i dla tego teraz nie kicha i wszystko w porzadku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek witamy razem z Natka :) Lobuziak lobuzuje :P Postanowilam, ze dostanie w prezencie obrozke z dzwoneczkiem ;) Kocaik porusza sie tak bezszelestnie, ze czasami mam stresa jak mi zniknie z pola widzenia (szczegolnie jak jest balkon otwarty)!! dlatego dostanie system wczesnego ostrzegania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to dobre tez kupie bo moj kot gdzies wejdzie a ja go potem szukam :p tylko bedzie gorzej nocy jak zacznie wariowac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ale cos za cos :P Zreszta albo dzis tak twardo spalam, albo Natka nie szalalo o 5. Mam pytanie o pazurki - czy, czym, jak czesto i ogolnie jak obcinacie kociakom pazurki???? Hodowca, od ktorej bralismy Natke mowila, ze obcina kotom pazurki zwykla obcinaczka (tylko mowila, ze pazurek moze peknac). Wiem, ze sa specjalne cazki czy nozyczki do pazorkow. Poradzcie mi, bo Natka jak biega to slysze, ze juz pazurki daja o sobie znac. A nie chce jej zrobic krzywdy. Aha, czasami jak slucham oddechu Natki, to mam wrazenie, ze jej sie cos tam telepie w nosie. Nie ma takiego bezglosnego oddechu. Świruję, czy jakis katar???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszałam ze te cazki dla kotow sa lipne.. ze normalnie obcinaja tymi cazkami dla ludzi... a jak sie boisz to mozesz isc do weta zeby jej pazurki skrocił :) i pamietaj ze tylko ta taka biała czesc obcinamy bo w rozowej sa nerwy! wiec mało obcinac jak juz cos tak same koncowki te ostre :) a z oddechem to moze ma katarek jakis.. to tez do weta idz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej astra wrocilam z nad morza no czadowo bylo ale moja bogunia taka zapuszczona ze szok, na ruje dostala tabletki i jej przeszla ale po 8 dniach teraz bede jej podawac raz na tydzien zeby niedostala i na sterylke ja wezme!!!!pozdrawiam odezwij sie na gg jak bedziesz miala ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, operacja wykonana. I to zwyklymi cazkami. Pacjent caly, tyko troche mnie skopal :P Chcialam juz nawet kupic takie specjalne cazki, ale w sklepie, do ktorego poszlam byly tylko po 30 zl, wiec sobie darowalam (w necie widzialam po 10). Ale jak sie dalo normlanymi to sobie daruje kupno specjalnych. A ze obcina sie troszke, zeby nie naruszyc miazgi pazurka to wiem :) Natka dostala system wczesnego ostrzegania :P - czyli obrozke z dzwoneczkiem. Nie wiem czy nie jest na to za mala, ale wole zeby sie chwile pomeczyla z nowym czyms i ja slyszec niz sie zastanawiac gdzie sie podziala. Smiesznie sie bawila dzwoneczkiem na szyi :P:P :D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japec
Taka obroza z dzwoneczkami okazala sie niestosowna ,gdyz dzieci zaintreresowaly sie nia i kotka wyniesli...... mial szczescie ,ze go gdzies w blokach znalezlismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :) Dobrze Was widziec w komplecie :) Kasiula, tluszcz w sikach nie oznacza choroby nerek - bialko jednak wskazuje ze cos zlego sie dzieje :( Odezwij sie i napisz co i jak. A i zwirek koty jedza kiedy boli je brzuch - zwirek (zakladam ze masz bentonitowy) skada sie z mineralow ilastych o duzych wlasciwosciach sorpcyjnych i jonowymiennych. My tez bierzemy je w formie leku podczas np. iegunek (---> smecta). Z moja kocica zle - parametry nerkowe pogrszyly sie bardzo, bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciek45
czesc dziewczyny-znacie sie na kotach-mam takie pytanie ile czasu kotek bedzie rosl az osiagnie rozmiary doroslego kotka co robic by kot nie byl plochliwy bo zauwazylam ze jak jest maly jest fajny i lubi ludzi a dorosly ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od rasy kota. Niektore rasy dojrzewaja fizycznie dlugo. Dachowiec - 7-12 miesiecy, tez zalezy co sie w nim wymieszalo. Dojrzalosc plciowa kocury uzyskuja po 6-10 miesiacach (czuc :) ), kotki tez w tym czasie maja pierwsza ruje (slychac :) ). Oczywiscie to wlasciwosc osobnicza i moze ulec przesunieciu w obie strony. Kotke mozna sterylizowac przed pierwsza ruja. Kocura - jak mu pompony urosna :) Na drugie pytanie nie umiem odpowiedziec. Nie spotkalam sie z kociakiem wychowanym w domu ktory jako dorosly kot balby sie ludzi. Oczywiscie jesli kot nie jest w zaden sposob krzywdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, z calego serca zycze pieknej pogody w tym wazynym dla Was dniu! I wszystkiego NAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostakiemsil
astra :)...amitkoooo...:) Pamiętacie mnie? szukałam chętnych na 3 małe kotki? Sama mam w domu ślepą kiciorkę, wielkiego kocurka i matke owych koteczków. Znalazłam im domek, są wszystkie razem, maja sie wyśmienicie, widuje ich zdjęcia, słucham mruczenia przez telefon i ...jesteśmy cała piątką szczęśliwi. tzn. koteczki, ja no i właściciel. A piszę to dlatego, że...czasem warto przeczytac, że sa dobrzy ludzie którzy kochaja koty tak jak my - Miłosnicy (ba! - "uwielbiciele") kotków. Pozdrawiam, podglądając ekran zza grzbietu kociego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że pamiętam.Fajnie,że się udało,ja ciągle wierzę,że ludzie nie są aż tak źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatkiem - swietnie :):):) Tylko nalegaj na kastracje kociakow (jak dorosna do odpowiedniego wieku) bo jak sie zaczna miedzy soba mnozyc to strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie wróciłam ze ślubu :-D Bardzo Wam dziękuję za pamięć i zyczonka. Ślub się udał. Feluś też nam zrobił prezent, z moczu wyszło, że (tak ogólnikowo powiem jak laik) nawalają nerki, dostał zastrzyki, antybiotyki na nerki, taki proszek do sypania do jedzenia i karme odpowiednią, żeby wspomagała funcjonowanie nerek, i jest OK!! Przez dwa tygodnie przytył nam 1,4kg. Najchętniej jadłby wszystko co się rusza, a Frania robi zróżnicowanie menu, tzn. przyniosła nam na prezent ślubny myszkę :-O a Felusiowi też dogadza, raz konik polny, raz jaszczurka, pilnujemy jak możemy, ale nie zawsze się da! Buziaki dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula,mają zwierzaki fantazję;-)przecież Ci żelazka nie przyniosą:) a teraz pytanie:Pitol ma jakiegoś robaczka w sierści.Ok. 1,5 mm długi,brązowy,mężo mówi,że nie pchła.Co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japec
Niedawno pisalem ,ze przygarnalem kotka .Wczoraj zobaczylem ,ze w takiej malej przestrzeni miedzy budynkami wegetuje kocica jeszcze z dwoma zabiedzonymi kotkami,rodzenstwem mojego Franka. Zal mi tych kotkow ,bo jak pisalem juz obecnie mam juz 4 koty i psa,i nie moge juz przyjac tych kociakow..Zrobilem zdjecie jednego z kotkow ,ktory ukrywa sie miedzy murami.Moze ktos chcialby zaopiekowac sie tymi kotkami,ojkolice Zagania. http://voila.pl/gnom8/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×