Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość GRUBAA

WILE Z NAS CHCE ZGUBIC KILOGRAMY... jest tu wiele topikow na forum o cwiczeniu ale jest ich za duzo ..kazda z nas chce nad czyms pocwiczyc ... ja w porownaniu do kolezanek mam duzy brzuch duza pupe i biust maly A ehhhh trudno chce cos z tym zrobic bo ida wakacje a czasu malo ale moze chociaz troche schudna nam sie uda ... JUZ UDALO MI SIE PIC PRAWIE SAMA WODE I NIE JESC SLODYCHY JEM DUZO MNIEJ !! tylko jak widze ten tluszcz a pomisle o bikini ehhhh ja taka pulchna bo mam nadwage 2 kg...ale mam zero misni wiec sobnie wyobrazcie... mi nie chodzi o wage chce w wygladzie byc chuda ale bez przesady po prostu nie chce byc juz najgrubsza.. z kolezanka mam biegac i jezdzic na rowerze jak bedzie cieplo... co mam zrobic ??? a ktos taki problem piszcie dziewczyny milo bedzie mi slyszezc ze nie jestem sama ......moze znacie jakies stronki .. zrobmy to razem ( bede jutro i sie odezwe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja też mam zamiar zacząć dietę. Wprawdzie ciągle to sobie obiecuję (właściwie to niemal codziennie) i zawsze mam największe zaparcie dzień przed rozpoczęciem, ale jak już przyjdzie co do czego to przekładam na jutro ;) Niestety czas nagli i wiosna się zbliża nieubłaganie więc od jutra START i nie ma odwrotu! ;) Chcę zrzucić conajmniej 7kg. 3maj się GRUBAA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska maryska
hej-problem podobny- co tu duzo pisac ;) Bierzemy się za siebie babki czy znow odpuszczamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska maryska
super-ale bez czczych gadek - oki ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny sluze pomoca mam fajne cwiczenia nazywaja sie ABS moze slyszalyscie? wydaja sie pozornie proste do zrobienia atak daja w kosc ze na 2 dzien nie moglam zejsc po schodach :) ja cwicze na pupe, nogi i robie strech czyli rozciaganie po wszystkich cwiczeniach- to minimalizuje zakwasy. Te cwiczenia sa naprawde swietne:) oprocz tego jezdze na rowerze stacjonarnym ok 40-50 min, ale to traktuje jako rozgrzewke przed ABSami. www.wyslijto.pl/?file_id=07078232801225021585 nogi http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=95614435944352598728 pupa a to jest STRECH: http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=05392573118233441782&gk=zdrowie To sa filmy, wiec mozemy cwiczyc z nim, trwa to TYLKO 8 minut a podobno daje szybkie efekty. Ja to cwicze od 3 dni i jestem nimi zachwycona. Pozdrawiam was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska maryska
dzieki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, MysiaPelasia. Już ściągam :) Dla mnie najważniejsze są ćwiczenia na pośladeczki, bo niestety Bozia obdarzyła mnie moim zdaniem zbyt płaską pupą :( No i brzuszek :) Do tej pory mam pionową kreseczkę, ale lepiej było ją widać zanim zarosłam tłuszczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska maryska
amour ;) podobny problem :) cwiczycie raczej aeroby czy takze silowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spalenie tłuszczyku najlepsze są aerobowe, no ale jak się chce wyglądać kształtnie i jędrnie to ważne ą też siłowe... Wkurza mnie to! Mój chłopak ma stacjonarną bieżnię i w sumie trochę na niej biegałam- niby ćw. aerobowe-spala się tłuszcz, ale wyrabia się też dupka-to bardzo dobrze, ale co najgorsze- martwią mnie moje łydki, które i tak są mięsiste, a co dopiero po takim bieganiu! A co myślicie o Aqua Aerobic? To chyba dobra forma spalania tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia
dzieki Misia ale strasznie powoli się to zciaga.pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska maryska
z pewnoscia--opor zwieksza prace miesni i przyspiesza spalanie tluszczu..heh- pamietam zaszloroczne wakacje nad morzem...jest to niemaly wysilek i chyba godny polecenia..jesli bedziesz 'dobrze' biegac, ladnie umodelujesz sobie brzuszek.. ..pytalam sie o rodzaj cwiczen, po 'przeszkoleniu' przerzucilam sie na silowe..i tak czekam na wiosne, by zaczac znow biegac a rowerek jak dla mnie sie nie sprawdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska maryska
jakie wrazenia po bieganiu na biezni--czaje sie na nia od dluzszego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jedno-po 30 min. biegu odechciewa się żreć na amen. Ja osobiście czuję się tak jakbym miała 40 stopni gorączki i mam wrażenie, że tłuszcz ze mnie paruje ;) Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu na bieżni to jest przygotowany w tym celu odpowiedni program. Polega mniej więcej na tym, że zaczynasz od 2 minutowego marszu, potem przechodzisz do 2 min. truchtu, potem do jeszcze szybszego biegu, potem zwalniasz na 2 min. i znowu się rozkręcasz itd, a potem znowu zwalniasz itd., a na końcu znowu przechodzisz na marsz, żeby uspokoić organizm. Uff, zdyszałam się na samą myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska_
hihi-faja sprawa z tym programowaniem :) juz sie nie moga doczekac wiosny i 'czystych' tras biegowych..hehe-teraz to najwyzej w kaloszach odwazylabym sie biegac ;) oki- to tak konkretnie-jaki masz system cwiczen? w ogole usawilas sobie jakis plan czy cwiczysz na czuja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. w tym momencie akurat nie biegam ze względu na to, że mój wspaniały chłopak mieszka kawałek ode mnie i dość rzadko po mnie ostatnio przyjeżdża przez pracę, a szkoda mi marnować tych paru chwil kiedy mogę je z nim spędzić. Wykonuję za to w domku proste ćwiczonka typu rowerek (ale nie stacjonarny), skłony na leżąco-typu brzuszki tylko na mięśnie boczne, podnoszenie pośladków w górę i napinanie itp. Staram się ćwiczyć regularnie. Chciałabym też chodzić na aerobic, ale niestety brak funduszy... Cześć, Hungerka :) Zgadzam się z Tobą-najważniejsza jest motywacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska_
hihi-doskakuje do Was w przerwach :) a co z jedzeniem u Was..czy umiecie się do końca kontrolować..bo u mnie to wielki problem-niby (jeśli chodzi o dzienne zapotrzebowanie kaloryczne) nie jem dużo..po 'kursie' u brachola (wariat jeśli chodzi o odżywianie i cieżary) zaczęłam nawet jeść częściej bo troszkę zawaliłam metabolizm (za długie przerwy, efekt jojo po mega-odchudzaniu itd.).. ..jek więc radzicie sobie z pokusami ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska_
Hungerka --witaj..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle sobie nie radze :) Brak mi silnej woli... Kiedyś to dopiero byłam maniaczka, potrafiłam pościć miesiącami no i ważyłam ile chciałam :) A teraz... Po pierwsze nie wolno siedzieć w domu, bo lodówka jest obok, po drugie trzeba się czymś zająć, żeby nie myśleć o jedzeniu. To chyba jedyne sposoby. Bo jak już mi się np. zachce czekolady to zjem jabłko, żeby oszukać zachciankę, jak nie pomoże to kawa, herbata, guma do żucia, warzywa, a na końcu i tak pożrę czekoladę ;) Dlatego nie można mieć takich zdradzieckich rzeczy pod ręką! A teraz lecę się kąpać, potem do Was zajrzę, papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..miluchej kąpieli_i piany na dwie stopy ;)..będziesz Amour z piany powstała ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) moge sie przylaczyc do was :) nie zalezy mi na schudnieciu tylko na plaskim brzuszku!!! ;) no ewentualnie jabkbym zrzuciala jakies 2,3 kliosy przy okazji to bylabym happy ;) ale nie koniecznie!!wlasnie skonczylam cwiczyc!Przez 50 minut cwiczylam fat burning a 20 minut normalna gimnastyka (przysiady, brzuszki, rowerek, cwiczonka z modelingu itd itp) staram sie cwiczyc 3 razy w tygodniu cvhoc nie zawsze mi sie to udaje!! pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gagatka :) czy chcesz wyrzeźbić brzuszek, czy pozbyć się tłuszczyku na nim? bo do końca nie zrozumiałam ;) o co chodzi z płaskim brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka85, jeśli poprzez płaski brzuszek masz na myśli mięśnie to jeśli są fałdki to raczej samym ćwiczeniem się ich nie pozbędziesz. Owszem, pod spodem po jakimś czasie urosną mięśnie, ale co z tego skoro przez tłuszczyk nie będzie ich widać... Także zrzucić tłuszczyk i budować mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska_, dzięki za życzenie mi fajnej kąpieli :) Niestety nie była aż tak fajna, bo musiałam zrobić masaż sadła ;) A napociłam się przy tym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..w Twoim przypadku aeroby nie mają większego sensu-szkoda czasu i zachodu ;) bo \'spalisz\' sobie mięśnie..musisz ćwiczyć typowo siłowo..np 5 serii-15-20 brzuszków z obciążeniem..(tak by ostatniego nie móc już zrobić) ..różne wersje na wszystki partie mięsni .. sama zaczęłam od jekiegoś czasu ćwiczyć siłowo-mniejsza \'frajda\' jak przy aerobach ale nie powiem- łapki rosną i siłki mam więcej..koncentruje się na górnych partiach-łapki, grzbiet..od jutra wplatam brzusio--tyle, że muszę spasować troszku i węglowodanami-hehe-a to u mnie dopiero wyzwanie :) 3mać się dzielnie kobietki..dziś w planach były aeroby..zabaczymy czy jednak nie skuszą mnie bardziej ciężary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'nie mają sensu\'\'-zakładam oczywiście, że nie masz tłuszczu na brzusiu..tak wywnioskowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annamme34m
najlepszey filmik z netu to 1 ja chce miec takie posladki 2 ja chce miec taki brzuch 3 ja chce miec takie ramiona 4 ja chce miec takie cialo szukam linkow do tych filmow-podobno super !!!!moze ktoras z was zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×