Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

:) to fakt pogoda jest paskudna, leje, wieje 😠 !! no bardzo jestem ciekawa czy film bedzie fajny ?? podobno przez cały czas naśmiewają sie z kobiet !! Teraz zrobię sobie herbatkę, a za godzinkę wychodzę :) A za mną chodzi taki pyszny serniczek, najlepiej gotowany mniam mniam :classic_cool: hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Film śmieszny, choc nie powuiem były momenty wymuszone, ale ogólnie uśmiałam się :D a nawet był taki jeden motyw z pawiem, że płakałam że śmiechu :P:D;):) ( a na dokładkę siedziałam obok byłego prezydenta miasta :classic_cool: miałam sobie brzuszki porobic, ale sama nie wiem, jak juz to tak na odczep się czyli tak z 50 może :) A w teatrze, to byłam ostatni raz w liceum, kiedy to było hoho!! I nie wiem kiedy się na wyzyny wzniosę, nie prędko :P Dzis może zostanę milnionerką :classic_cool: choć posiadaczka 1 miliona, styknie mi :P A dziś jak sie okazało miałam zajęcia :) Ale co tam, nie muszę byc pilną studentką i bywać na każdych wykładach, zwłasza żę gościu uwielbia opowiadac gdzie on to nie był na wczasach (tak sprytnie to w wykłady wplata)!! To ja idę na tą podłoge, porobić brzuszki, bo dzis zjadłąm pizze i piwo wypiłam!! Papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pech to pech, nie zostałam szczęsliwą posdiadaczka 20 mln 😠😡 z tego wszystkiego ide spac bo mi sie strasznie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie hungerka. Tego mi się chce - kawka. Zaraz sobie zrobię. Ja niby wczoraj ćwiczyłam, ale jakoś byle jak. Ale dzisiaj rano się ważyłam i jest 63 kg!! Aż dostałam skrzydeł. Hurra!! W tym tygodniu dam spobie spokój z aerobikiem, bo bardzo minie bolą kolana. I chyba dam im odpocząć. Miłego dnia Laseczki. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część czołem :D Jak wam mija poniedziałek?? bo mi bardzo szybko :P ale to dobrze :P właśnie czekam aż mi się ułozy w żołądku jedzonko i pobiegam sobie troszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobiegałam sobie troszke :D teraz porobie brzuszki i chyba pojde spac juz 😴 a tak w ogole to cały dzień bym dziś jadłą i jadła!! Ograniczam sie do wasy z twarożkiem i szynką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam dziś chcice na jedzenie!! Jadłabym i jadła!! :D Dziś malutko ćwiczyłąm bedzie z jakieś 17 minut!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy witaja wiosnę, że tutaj takie pustki?? Boże jakbym chciała żeby był juz poniedziaęłk i żebym była po egzaminie, feeeeee!! Miałyśie kiedys taki przedmiot jak dydaktyka edukacji obywatelskiej???? Bo ja z tego cholerstwa mam przedmiot i co najwazniejsze gościu nie bedzie pytał z notatek tylko, wymyśli sobie jaki s temacik z historii (obojetnie jaki wiem) a ty zrób z tego lekcje!! Boże przeciż ja nie studiuję historii!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Ja niestety Ci gagatka nie pomogę, bo studiowałam finanse i rachunkowość. Jestem okropnie zmęczona i nic mi się nie chce. To chyba przez tą pogodę. A poza tym moje adidaski mi się trochę rozwaliły i nie mogę chodzić na aerobic. Zaniosłam je do szewca i aż je naprawi. Już nie mogę wytrzymać ! Jak pójdę na step to chyba zostanę ze dwie godzinki od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby się kto pytał to ćwiczyłam 45 minut i nadwyrężyłam sobie nogę (od biegania)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z samego rana :) ja zaraz do szkoły ruszam wlasnie jem sniadanko: chlebek z twarozkiem i pomidorkime! I oczywiście ciodzienny problem: W CO SIE UBRAC?????? Masakra!! Czy u Was też tak wieje?? od czwartku nie cwiczyłam, chociaz nie od środy, a moze od czwatrku nie wiem!!! Dzis też nie bede bo kiedyś w końcu trzeba pouczyść sie na jutrzejszy egzamin!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu nadal cisza!! Cwiczą wszystkie czy co???!!!!! Ja własnie pije kawę i udaję ze się uczę na jutrzejszy egzamin :) Praca licencjacka powiedzmy że juz napisana, jeszcze tylko wstep, zakończenie i bibliografia i wsio :D dziś jak już to porobie pare brzuszków!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie są wszyscy?? zostałam sama?? buuuuu buuuu buuuu buuuuu 😭 Nie podoba mi sie perspektywa dzisiejszego egzaminu i wstwania codziennie o 6!!!!!! Dziś nawet przez ta zmnianę czasu wstałam o 5!!! Głupia szkoła!! Głupi egzamin!! dół nadal jest!! Przez Michała oczywiście!! Nie lubie go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!! Nie zaglądałam, bo nie miałam czasu. W piatek znowu zostałam w pracy dłużej, a wczoraj powoli zaczęłam robić świateczne porządki (umyłam całą łazienkę, przedpokój i meble w kuchni). Musiałam zacząć wcześniej, bo mam chorą mamę i u niej też muszę posprzątać. Więc te dni do świąt będę miała bardzo zajęte. A w dodatku umówiłam się z koleżanką, że zaczniemy chodzić na siłownię dwa razy w tygodniu. Jak egzamin gagatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesli mozna to sie chetnie dolaczwe mam zamiar zgobic 10 kg do lata, nie wiem czy mi sie to uda, jak narazie dieta i cwiczenia, biegam co dwa dni, czasami jak mam czas to robie brzuszki w domu, robilam jakis czas 6 weidera, ale to nie dla mnie wole tradycyjne brzuszki i cwiczenia rozciagajace, pije zielona herbate, staram sie zmieniac nawyki zywieniowe, nie jadam zadnych gotowych dan, nie jem chleba, ziemniakow, nie stosuje zadnych srodkow chemicznych przyspiesajacych spalanie tluszczu ani hamujacych apetyt, ale sie zastanawiam, czasami zdarza mi sie zjesc soc slodkiego, ogolnie chcialabym zaczac chodzic na basen ale sie wstydze:( Ale mam nadzieje ze za 10 kg bede sie czula lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ddominika!! Pewnie, że możesz się przyłączyć. Razem zawsze raźniej. Ja tak jak Ty chciałabym zgubić 10 kg. Conajmniej 10. Idę już spać, bo strasznie późno 💤 Pa, pa. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!! a gdzie wszystkich wywiało? Odezwijcie się. Co u Was słychać. Ja właśnie umyłam okno. Odebrałam dzisiaj adidaski od szewca i jutro albo w piątek lecę na aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robię wszystko i nic :D ale przede wszystkim nie cwiczę :P ale zaraz bedzie jakis film w polsacie to sobie przed tv poćwicze ;] przez 2 dni przezywałam wielkie rozterki odnosnie butów, białych mokasynków!! Przecena ze 139,99 na 39,99 wszystko spoko tylko jeden but zczarniał i sie pomarszył a drugi był ładny!! Co ja się namyslałam nad tym!! Az dwie osoby przyprowadziłąm do sprawdzenie, a ws klepie byłąm na te buty patrzec 5 razy!!!!! Ale w końcu komisja stwierdziła, że nie!! I nie kupiłam, chociaz bardzo mi szkoda!! Jeszcze tylko musze sobie płaszczyk kupic!! Jutro wybieram sie do fryzjera obciącmoje kłaki!! :P To tyle na razie, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu spokój!!! wszyscy już sprzatają?? ja dzis dostałam bony i połowę zdązyłam już wydać!! :) cwiczyc nie cwiczyłam!! nie chce mi się ostatnio!! wczoraj tylko pobiegałam sobie :) Gapa ze mnie i nie przywitałam sie przedtem z nową osoba :) pseprasam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D ja dzis mam wolne :) od szkoły i od pracy :D hurra a w ogóle to dziewczynki wiosna :classic_cool: :D ja zaraz kończe pisać prace z jedenego przedmiotu, potrem sprzatam pokój :) do wszystkiego jestem prze pozytwnie nastawiona :) heehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej gdzie są wszyscy???????????????????? ja własnie jem obiad (spalone zapiekanki, godzinę temu jadłam surowe, dlatego włozyłam jeszcze na chwilę do piekarnika!! No dobra na dłużśza chwilke!! :) a pozatym to są zapiekanki z salami i na 2 zapiekankach znalazłam cały jeden plasterek!!! ) dziś mam nadzieje ze uda mi sie poćwiczyć!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie gagatek został sam!!! jak palec!!! wczoraj poćwiczyłam może z pół godzinki!! dzis na razie nic, ale wieczorkiem na pewno coś poćwiczę!! a Wy??? żyjecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Gdzie jesteście?? Odezwijcie się co u Was słychać. Ja właśnie zrobiłam sobie zieloną herbatę. Aha i kupiłam sobie bio-C.L.A. z zieloną herbatą. Podobno są skuteczne. Po miesiącu się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem!!! :):} właśnie zjadłam śniadanie niskokaloryczne, bo trzeba się odchudzać!!! dawno już nie ćwiczyłam!! ale poświętach biorę sie za odchudzanie muszę w końcu schudnąć i pozbyć się tego wrednego sadła!! a ja kupiłam sobie Eveline slim serum wyszczuplające + ujędrniahjące!! zobaczymy (niby juz po 2 tygodniach mają być widoczne efekty!!) ja zaraz zaieram sie za porzadki!! wczoraj w kościele spędziłam 2,5 gosdziny dziś bedzie pewnie tyle samo!! Ewka jesteś chyba jedyną, ktora postanowiął się dołączyć do naszego topiku i przetrwałą :) chwała Ci za to !! :D Zdrowych, pogodnych, cieplutkich i rodzinnych świąt WIELKANOCNYCH!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki, gdy nikt nie widzi chorągiewką buja i cichutko beczy: Wesołego Alleluja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak święta dziewzcynki??? Ja mam już dość tego jedzenia, niby zjadłąm zwykłe sniadanie, ale te 3 kawałki placka (pysznego serniczka Mniam mniam mniam) do kawy mnie zabiły!!! Ledwo sie ruszam!!zaraz bede się zbierać do koscioła, a wczoraj normalnie siedziałam 3,5 godziny !!!!!!!!!!!!! JUż nie wiedziałam jak mam siedzieć i stać!!! Masakra!! A za Hungerką to chyba wyślemy list gończy!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×