Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość ubodło mię to
to może ja się wypowiem, bo tak tylko tu zaglądam, a nie piszę nic ;) ja wczoraj zrobiłam 1000 brzuszków, 20 km na rowerku stacjonarnym, 30 minut kręcenia biodrami coś ala hula hop i chwilę się porościągałam do tego ;) gdyby nie ta pogoda, to jezdzilabym na normalnym rowerku na swiezym powietrzu. Codziennie robie tak z 30 km do tego dokładam minimum 300 brzuszków, średnio tak 500 zależy na ile mam ochotę. Mało jem, tzn. mniej :) nic smazonego, po 18 nic, a slodycze ograniczam do 4 lyzeczek cukru dziennie, bo herbaty gorzkiej nie znosze :P aa i jeszcze peelingi sobie robie, tak 2 razy w tygodniu, ale postanowilam, ze od wczoraj bede robic codziennie. generalnie odchudzam sie juz od miesiaca, moze na początku nie wygladalo to tak jak teraz, bo nei cwiczylam az tyle ;) ale moja waga nadal stoi w miejscu :/ poczekam do 12go maja i wtedy się dopiero zważę, zreszta mama gdzies schowala przede mna wage :P niby mówią, że troche mi brzuch mi spadł, ale ja nic nie widzę :( :( ewka__1? jak Ty to robisz, że w miesiąc 6 kg Ci ubyło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
a do biegania to ja ostatnia jestem :/ nienawidzę tego, to jak jakaś kara. niedawno chciałam spróbować, ale dałam rade tylko jedno okrozenie zrobic i padłam :/ szkoda mojego czasu, bo moge w tym czasie pojezdzic na rowerze np. co uwielbiam:) aa i jeszcze wkurza mnie fakt, że w łikendy mam szkołę, bo np. w sobote mam zajęcia od 8 do 20ej, wiec pozniej nie mam jzu mowy o zadnych cwiczeniach. w niedziele troche lepiej, bo koncze o 15ej, w domu jestem kolo 16ej, ale tez mi sie nie chce. a pozniej w poniedzialek tak trudno znwou wbić się w ten rytm ćwiczen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! Właśnie wróciłam z pracy. Jestem padnięta. Miałam iśc na step, ale nie mam dzisiaj siły. Nie wiem jak to się stało, że przz miesiać tyle mnie ubyło. Fakt, że bardzo się starałam: mało jadłam, ćwiczyłam, więc może to to. ZChociaż teraz nic mnie nie ubywa waga stoi w miejscu, aż mnie to denerwuje. Dlatego dzisiaj robię dzień przerwy i wieczorem idę na duże lody. Trzymajcie się. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zła, bo chciałam sobie kupić krokomierz w rossmanie na promocji był, ale wykupili wszystko, świnie jedne!!!! :( a dziś miałąm ćwiczyć, ale jakoś nie chce mi się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!! gdzie są wszyscy???? jak na razie dzielnie sie trzymam, zjadłąm tylko jogurta (zawsze tak mam po rozpustnej niedzieli)i mam juz za soba godzinny spacer!! :) a i zamierzam ćwiczyc potem, tzn jak do domu wróce!! pozdrawiam i dziewczyny piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ja jestem :) 800 brzuszków i 10 km na rowerku ;) a i 20 minut krecenia bioderkami ;) ale zjadlam na sniadanie miseczke platkow kukurydzianych :O które pozniej z niewiadomych powodow wyladowaly w kubeczku, mowiac prosciej ulao mi się :P od jutra zamierza nie jesc nic, zobaczymy czy dam rade :) najwazniejsze jest nastawienie psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam na stepie, a dzisiaj szłam na nogach do pracy i z pracy. Ale waga niestety ani drgnie. Nadal 60 kg. Trzymajcie się. pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ćwiczę, dziś za dużo zjadąłm i za dużo chodziłam!! Byłąm w kraku oddać pracę licencjacką!! To juz postanowione bronię się 10 maja!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam tez w Galerii Krakowskiej, masakra i tak do wszystkim sklepów nie weszłam!!! Jutro na 100% zabieram się za ćwiczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ja od wczoraj robię A6W zobaczymy ile wytrzymam ;) oprocz tego 300 brzuszkow dziennie, to taka minimalna ilosc, co by sie za duzo nie przemeczac i przede wszytskim nie zneichecac :) 30 km na rowerze i 20 min. krecenia bioderkami ;) a tak przy okazji, wczoraj się wazylam i od 12 kwietnia schudłam 2kg :D pozdrawiam miłe Panie i życzę udanego dnia 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka86
no dziś nawet ładnie bo ćwiczyłam godzinkę jupi jupi :) jeszcze tylko jutro i wolne całe 2 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim :D Co tam u Was?? U mnie ok :P czuję ze mój brzuszek zmalał :D co prawda wagowo tego nie widac, ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! zapisuję się do Was, bo potrzebuje poprawić swoje ciałko trochę. Obiecałam sobie, że będę się zdrowo odżywiać i pić wodę, zieloną herbatkę i maślankę. :-) I muszę trochę poćwiczyć. Nie to że chcę schudnąć ale poprawić kondycję i samopoczucie. Mam 175 cm wzrostu i ważę ok 57 58kg. Chyba w normie ale jakoś to moje ciało beż życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! zapisuję się do Was, bo potrzebuje poprawić swoje ciałko trochę. Obiecałam sobie, że będę się zdrowo odżywiać i pić wodę, zieloną herbatkę i maślankę. :-) I muszę trochę poćwiczyć. Nie to że chcę schudnąć ale poprawić kondycję i samopoczucie. Mam 175 cm wzrostu i ważę ok 57 58kg. Chyba w normie ale jakoś to moje ciało beż życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie nie ma lepszej diety na schudnięcie niż dieta MŻ czyli mniej żreć to nie znaczy głodzić się ale znacznie opanować. Mnie udało się schudnąć 2 lata temu 15 kg. Ograniczyłam znacznie posiłki. jadłam mniej i samo przyszło. Ale czuję, że znów mi waga szwankuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie wstałam i kręcę sie po domu, bo nie wiem co mam robić. Chyba dzisiaj pójdę na rowerek, bo jest piękna pogoda. Witaj Magdalena! Cieszymy się,że do nas dołącztyłaś. Miłego dnia. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ewka :) cześć ubodło mnie to :) cześć Magdalena :) Ja tez kręce się po domu, zaraz bede sprztac, [potem cos poćwicze ;] super pogoda, poszłabym sobie na rolki ale samje mi się nie chce!! Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D własnie sie ukąpałam :P jak na razie ćwiczyłam 40 minut ;] a czy bedzie wiecej miejmy nadzieje, zaraz przyjedzie misiek i bedziemu myc samochod, potem robimy grilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem Anita. Jutro kończę 14 lat i jutro właśnie kończy się konkurs „Cheetos”, w którym biorę udział. Bardzo chciałabym w nim coś wygrać, ale jak na razie mam za małą ilość punktów. Dlatego zwracam się o pomoc do Was! Jak wszyscy wiemy- W kupie siła! Sama nie dam rady wygrać, ale jeśli swoim głosem mnie wspomożecie, to w pewnym sensie przyłączycie się do mojego prezentu urodzinowego! To tylko kilka klików. Już tłumaczę, jak oddać głos. Wejdź na stronę http://www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=zqimmeicht następnie przepisz kod i zatwierdź. I już! To nie zajmie Ci nawet pół minuty, a mnie sprawisz niesamowitą radość! Dziękuję bardzo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hejo :D co tam u Was?? jak mija niedziela?? ja już po obiadku, za chwil parę bede ćwiczyć :P mój brzusio jest juz całkiem, całkiem!! I musze go teraz utrzymac!! Cwiczenia z połączeniem serum eveline naprawdę działają !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ???!!! Czy wszyscy sie juz weekenduja????? Ja ćwiczyłam dzis godzinkę jupi :D 40 minut ćwiczeń i 20 minut biegałąm :P :classic_cool::classic_cool: a z mniej radosnych wiadomości to złamałam sobie paznokcia :( idę gdzies, ale jeszcze nie wiem gdzie!! A Wy moje drogie Panie do raportu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
700 brzuszkow i 15 km na rowerku :) obiad bez ziemniaczkow :D jednak umiem sie powstrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać :D Ja juz po śniadaniu, po kawce :P teraz siedze i nic nie robię!! Szkoda ze dziś tak zimno!!!!!!! to bym na spacer poszła, ale sama, No moze psa bym wzieła!! wczoraj sobie pofolgowałam, 2 kawałki pizzy i 2 piwa!! Oj nieładnie!! Ale dziś co najmniej 1 godzinkę bede ćwiczyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagacior sie melduje!! A reszta????? wczoraj troche sobie pocwiczyłam ale malutko, troche pochodziłam!! Moja praca ma jeden plus czesto jestem gdzies wysyłąna!! I chodze duzo!! Dziewuszki już za tydzien moze bede pania licencjat!!! :D oby było juz po!! Jak na razie zjadłam malutkie sniadanko (2 łyżki sałatki, i 2 lplasterki szynki) i obiad kotlet, troche ziemniaków (bez niczego) i sałate zieloną z ogórkiem!! Jest spoko, ale zaraz ide na grilla!! A od jutra zaczynam remont w pokoju, także nie bedzie neta, nie bedzie ćwiczyc, ale za to bede z wałkiem latać po pokoju!! (takim do malowania oczywiście :P ) Bużka ;*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka WITAJ!!!!!!!!!! Dziecko kochane wróciłąś :D przyznam ze po cichu liczyłam, że wrócisz do Nas :D Ja dziś nic tylko jadłam!! Masakra!!! Aż mi wstyd!! A ja studiuje na AkademiI Pedagogicznej w Krakowie i tak wypadło po prostu, że tak wcześnie!! :D Nie bedzie mnie przez kilka dni, bo bede miec remont w pokoju!! I nie bede pisac no chyba ze w pracy!! POzdrawiam, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka WITAJ!!!!!!!!!! Dziecko kochane wróciłąś :D przyznam ze po cichu liczyłam, że wrócisz do Nas :D Ja dziś nic tylko jadłam!! Masakra!!! Aż mi wstyd!! A ja studiuje na AkademiI Pedagogicznej w Krakowie i tak wypadło po prostu, że tak wcześnie!! :D Nie bedzie mnie przez kilka dni, bo bede miec remont w pokoju!! I nie bede pisac no chyba ze w pracy!! POzdrawiam, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×