Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Rower ......... kiedy ja na nim siedziałam?????????????? Nie pamietam już!!!!!! Po 12 godzinach w pracy, po 17 minutach przeznaczonych na ćwiczenia, po godzinie przed TV, po kapieli i umyciu włosów idę spac :) (w mokrych włosach, mam nadzieje, że jutro nie bede żałować tej dezyzji!!!!!) Jak ja kocham moje łóżko :):):):) Bużka ;******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu :) :D widać obie kochamy to samo ehhh spać i ćwiczyć !!!!??? Ja dziś wchłonełam 2 bułki grahamki z serkiem włoszczowa, spagethii z mięsem i 6 pyyycha ciasteczek :P:P:P:P a pozatym to skroiłam tone koperku i to by było na tyle moich wysiłków fizycznych :) a teraz spadam pod prysznic i do łóżeczka, bo na pewno już za mna tęskni :D A ja poszukuje rybaczek jeansowych, ale jakoś nie moge znalęźć, albo za małe, ale za duże albo cena nie taka ( 129 zł za rybaczki to już lekka przesada) !!! Do nastepnego meldunku :):D papap :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he materiałowe juz mam!! I właśnie białe ;P:P:D ehhheh ale brudzą sie jak cholera !!! Dlatego poszukuje dalej!! Jestem cierpliwa, i bede szukac az znajdę, a w ogóle to nie mam sandałów na lato!!! Tylko japonki!! Oj ja biedna, moja pensja nie wystarcza na moje wszystkie potrzeby :( Ide spać :) w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka gagatka sie nie skusi :) woli ćwiczyć :D Cześć Aniu :) A ja bardzo ciężko dziś pracowałam, jestem skonana :P ale na 47 minutowa gimnastyke czas znalazłam :) ehehhe Ja meczu nie ogladam, nie bede patrzyła na ta porażke !!!!! Zaraz ide do wanny :) jak to dobrze, że jutro wolne :):):) pośpię do 8!! BO o 9 przyjeżdza Misiek!!! Papatki miłego ogladana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej heeej ;] strasznie jestem zmeczona, dzisiejszy dzien w pracy to byla masakra, przyjłęma 130 osób!!!!!!!!!!!!!!!! Moje oczka same się zamykają!!! Wczoraj nie ćwiczyłam, dziś nie ćwiczyąłm!! Ale wczoraj chociaż na 2 godzinnym spacerze!! :) Ide już lulu bo moje kochane łóżko już na pewno zamną teskni!!! Papa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tylko na momencik!! a mialam dzis ćwiczyć, ale nie musze isc na impreze ehehe :):) a jutro też nie bede ćwiczyć, bo jadę hen daleko :) zartuje nie tak daleko, ale cwiczyć pewnie nie bede :( pozdrawiam papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja juz po imprezie rodzinnej mojego chłopaka :) skończyła się wcześniej, więc pilatesik jeszcze zdążyłam pocwiiczyć :D jutro może jak wcześniej wstanę to może też przed śniadankiem cosik poćwiczę :) pożyjemy zobaczymy :) a dlaczego ja jetsem zamotana???? A jak tam wazne spotkanie??????? Bużka ide spać :D:P:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie 2 dni ciszy!!! Hungerka zaniedbałyśmy się :) Wląsnie skończyłam ćwiczyć :0 teraz pod prysznic i do spania :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłąm 30 minut Pump it\'s out !!!!! Leje się ze mnie ciurkiem!! Na razie po 10 minut z każdej części (na razie mam 3) Jeszcze niejestem gotowa na całość !!! Idę pić :D papatki A jak nauka idzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze chciałam sie pochwalić, w końcu znalazłam spodnie jeanswe rybaczki dla siebie!!! tyle, że cena nie dla mnie (jedyne 79zł) ale co tam :D raz się żyje, za 3 miesiącę już nie bede mieć za co kupować, wieć teraz bede szaleć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta
Kochane przyłanczam sie do Was.. od dziś włąsnie skończyłam robić Waidera i inne ćwieczenia.. napewno na te wakacje już tyle nie schudne ale obiecałam sobie że do mojej 20 czyli 20 lutego 2007 schudnę 30 kilo.. cóż na moim koncie jest równe 90 kilo a mam 173 cm wzrostu..własnie wypijam półtora litrową wodę muszę jescze zaparzyć herbatkę zieloną moja mama też chudła z topikiem tyle że 50 latki odchudzamy sie nadal i wiecie co schudła !! 32 kilo od zeszłego sierpnia!! a nic a nic nie ćwiczyła ZERO!!! tylko jadła mniej i ograniczone porcje owszem długo to trwa ale jak efekt!! ja Cie pierdziele kobitki nóżki w góre rączki też i ćwiczymy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asta witam witamy w naszym skromnym gronie :D bylby Twój zapał nie uleciał szybko!!! Bo wiele się przyłączało i po jednym wpisie słuch o nich zaginoł :) więc wytrwałóści życzę :) a ja już idę spać, jest masakrycznie gorąco!!!! Jeszcze nie tak dawno nie mogłąm zasnąć bo miałam lodowate nogi, a teraz nie moge zoasnąć, bo mam gorące :P Tak źle i tak nie dobrze :D Buźka :):P:D:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No jak tam Asta??? A ja odpoczywam po dance is out!!!!!!!! Ale ćoś czuję, że długo na tym nie poćwiczę, bo mi się komp chrzani, a pozatym wysiadam, te ćwiczenia są chyba za bardzo intensywne jak na moje chore serce !! Chyba jestem zmuszonado spokojniejszych wygibasów :) a Hungerka jak tam egzamin, bede jutro mocno trzymać kciuki :) :D Też mam dylemat czy iść do solarium czy nie?????!!!! Na naturalne opalanie nie mam szans!!!!!! i czasu :( Ok spadam :P pozdrawiam Trzymam się w pionie :D:P I Tobie też tego życzę :) ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciak
JOGA NA BRZUCH 1. Skłony Uklęknij na obu kolanach. Następnie wyciągnij prawą nogę w bok, wyprostuj prawe kolano i oprzyj stopę na podłożu. Napnij brzuch i pośladki, wyprostuj plecy. Unieś ręce nad głowę, łokcie wyprostowane, ale nie zablokowane. Dłonie odwrócone wnętrzami do siebie. Powoli wykonaj skręt tułowia w kierunku prawej nogi i wytrzymaj przez czas trwania wdechu i wydechu. Unieś tułów z rękami do pionu. Powtórz 4-5 razy, a następnie w przeciwną stronę. 2. Nożyce Połóż się na plecach. Ugnij kolana, a stopy oprzyj na podłożu. Podłóż prawą dłoń pod głowę, łokieć połóż na podłożu. Lewą rękę wyprostuj za głową i także połóż na podłożu. Prawe kolano wyprostuj niemal całkowicie, unosząc nogę do pionu. Lewe kolano także wyprostuj, opuszczając nogę tuż nad podłoze. Utrzymując nogi bez ruchu, oderwij lewę rękę od podłoża i przenieś ją na zewnątrz od prawego uda. Sięgnij nią jak najdalej, odrywając od podłoża głowę i lewą łopatkę. Opuść tułów, głowę i rękę. Nogi pozostają nadal w niezmienionej pozycji. Wykonaj 5-6 powtórzeń w obie strony. 3. V-brzuch Połóż się na plecach i ręce oprzyj na brzuchu. Ugnij kolana, a następnie wyprostuj je, uginając kolana. Stopy zadarte. Oderwij glowę i górną część pleców od podłoża, jednocześnie sięgając dłońmi pomiędzy uda. Wytrzymaj pełen wdech i wydech. Opuść ręce na brzuch, a głowę i plecy na podłoze. Nogi utrzymuj uniesione w rozkroku, powtórz 5 razy. Znalazłam na necie. Joga ponoć dobra jest, nie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta
Cześć !! Kochane u mnie nic nowego.. dalej czekam na wyniki z matury..do 14 lipca.. paranoja z tym wszytskim no paranoja zapierdalam..bo inaczej sie tego nazwać nie da w Tesco czyt. Sresco na kasie ale to już koniec jescze 5 dni i odpuszczam sobie nie bedę gnojona tak przez ludzi..że np. nie ma kodu na butach przecież ja ceny na kompa nie wpisuje..tylko kod..ech dużo by opowiadać a jescze musze umówiona jestem z waiderem..co do egzaminów Hungerko współczuje Ci bardzo.. mam nadzieje że jednak będzie dobrze..A coooo!!! MUSI BYĆ !!!! wogóle to jestem z Krakowa a noi Hungerko..nie byłam cały dzień na wodzie tylko tak mi sie maskarycznie chciało pić że wypiłam 2,5 litra wody..heheh potem latałam do kibelka po 5 razy w nocy..(bo ja nie mam co robić..) hehe hhe Gagatko85 włąsnie też miałam ten dylemat ja po pierwsze nie nawidze sie opalać moja skóra robi sie czerwona i puchnie i wyglądam okropnie..a po drugie nie mam czasu..a własnie przypomniało mi sie że dostałam rabat od klienta za to że go tak ładnie spakowałam.. On- prosze dla pani bo pani taka bledziutka..rabacik prosze przyjść..a na karnecie napisane co gdzie kiedy bla bla i dla każdego kilenta cos słodkiego.. noi masz Ci los..biegne no lece na to solarium..:D ale cena kusząca 60gr minuta..buziaczki i lece do Waidera..mam nadzieje że podołam i znów skreślę sobie krateczkę na moim spisiku ćwiczonek :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta
A noi HUNGERKO KOCHANA STO LAT !!!!!!!!!! :):):):):):):):):)MOC UŚCISKÓW I CAŁUSKÓW :):):) SPEŁNIENIA MARZEŃ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Hungerka sto lat, sto lat niech żyje żyje nam :) Wszytskiego najnajnaj :D:D :P:P:):) A z egaminem się nie martw, będzie dobrze zobaczysz :D. Podobno dziś najszczęśliwszy dzień w roku?????!!! Jakoś tego nie odczułam!!! A ja dziś byłam w solarium, na całe 7 minut i już widzę efekty czyli moją czerwoną mordę :D Ćwiczyć nie ćwiczyłam, jestem wypompowana po pracy!!! Jutro dam czadu :D:P I kupiłam sobie buty, japonko-sandały :D Asta ja też z Małopolski :) ale ja mieszkam pod Tarnowem :) Dobra spadam spać :) (nota bene jedna z najprzyjemniejszych chwil w ciągu dnia!! Jest jeszcze jedna jak wychodze z pracy) Dziewczynki pozdrawiam goooraco i proszę o uśmiech :):D:D:D papatki i buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asta a na co planujesz iść???? I gdzie??? Wiem wiem ciekawska jestem, ale taka juz moja natura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :D A ja sobie spiekłam plecki :( i teraz bolą :( mam nadzieje, że dam rade ćwiczyć!!!???? ide sprztać a potem się zobaczy!! :) Hungerka to dobrze, że już dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo :P A ja godzinkę ćwiczyłam!!! Całą :D:D heheh A ja na wieczór żadnych planów nie mam, bede sama siedzieć w domu :( i pewnie nogi golić :) bo cóż innego mi pozostaję hehe :) Zartuję, ale nogi ogolić trzeba!!! Brr już mnie boli !!! No faktycznie Asta nam zamilkła :P No to miłego wieczorku życzę w towarzystwie pewnego pana, ja sobie też życzę milego wieczorku w towarzystwie pewnego depilatora :) I zapewniam Cię, że Twój wieczór bedzię bardziej przyjemny :) No no bajos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój wieczór z depilatorem zakończyłam, Twój Hiungerka pewnie jeszcze trwa :) DOBRANOC DZIEWCZYNKI :D KOLOROWYCH SNÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jescze jedno bolą mnie plecy, za bardzo się spiekłam!!! I nie bede mogla ćwiczyć!!!! :(:(:( Ok ok już mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemuż tu tak cicho??? Ja byłąm dziś na spacerze, krótkim bo gorąca i nie wiem co mnie podkusiłlo, żeby iść!!!Właśnie się zastanawiam czy ćwiczyć czy nie???? Nie chce mi się, ale już przecież lato jest!!!! :) Więc koniec marudzenia, przebieram się w dresik i ćwiczyć zaczynam :P Papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa straszna, ćwiczyłam tylko 20 minut!!! Wszystko przez te spieczone plecy!!! I na 100% bedzie mi skóra schodzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×