Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość karoolka
www./kalorie.net/modules.php?name=kalorietab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka a czemu Ty sie dzis nie meldujesz??? boze jaka ja glodna jestem, dzis zjadlam bardzo malusio: cwie kromeczki na snoadako (chleb zykly) potem na obiadek troszke ziemniakow, mizerii i kawalek pluszka rybnego a na kolacje chleb waza jedna kromka!!! A teraz taka glodna sie zrobilam ze masakra a jesc bede dopiero za 11 godzin :( !!! A w ogole to zakochalam sie w musli!!! Pycha jest mniam mnaim!!! Ale sza o jedzeniu, bo tak mi kiszki graja marsza ze pewnie na calej kafeterii juz slychac :P Jutro niedziela i znowu szkola, ale dupa zbita!! Ide tylko na godzine, potem na obiad do Miska a potem fruuu na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesc Hungerka :) a ja dzis grzecznie poszlam do szkoly poputac o kserówki na zajecia po czym zmylam sie !!! Taka ladna pogoda az starch siedziec w budzie!!!! Poszłam do MIśka, mieliśmy isc na spacer ale makabra sie stała!! Normalnie wczoraj zachiało mi sie robić przysiady juz chyba z miesiac nie robilam i .... dzis moje mieśnie na nogach odmawiaja mi posluszeństwa!!! Niby chodzę, ale.... nogi same sie ruszaja!!! zaraz bede cwiczyla (tylko ze juz bez przysiadów) Pozdrawiam cieplutko 🌼 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nie ćwiczyłam!!! po pracy polazłam na pizze i piwo!!! No dobra piwa :P (kilka) a teraz ide spac!!! Świetnie się bawiłąm tylko mój brzuch jakos mniej i lekko mi sie powiekszyła po tych piwach!!! Ale co tam raz sie zyję :) pozdrawiam zielono :):):)papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu ledwo zyje :) plewilam z mama w ogrodku to znaczy wyrywalysmy na razie trawe bo nic innego tam nie ma!!!!!!!!!! a teraz padam, ale cwiczyc i tak bede!!!! Musze :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczyć ćiczyłam cale pól godzinki!!! hehe jutro czeka mnie kolejne maraton w ogródku!!!!!! a potem tez bede ćwiczyć, jak Bozia da siłe :P A tak na marginesie dzislposzłam do sklepu po podkolanówki, a kupiłam sobie przy okazji żakiet :P:P:P A w ogoel to ostatnio nic nie robie tylko zakupy!!! No i jeszcze pomagam mamie i ćwicvż!! a chcialam sie pochwalic kupiłam sobie spodnie romiar:36 taraaaam :):):) wiem ze byków narobiłam ale padam wiec poprawiam nie bede :) Buziaki i trzymaj sie, nie daj sie :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Hungerka :) Jak tam Twoje ćwiczenia?? ćwiczyłaś coś???? Ja dzis tylko 13 minut !!! Nie mam sily na nic!!! Jutro ide do Miska na impreze wiec ćwiczys nie bede, (tzn bede ale w inny sposób :P ) Glodna jestem :o ale nic juz nie tknę!!!!!! Hungerka prosze o zamledownie się :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka cześć czołem :) ja właśnie wrócilam od swojego Miska :) hehhe oj wczoraj dzilo sie dzialo !!! :P Bylam tez przy okazji na solarium :P i ciut jestem opalona :) (to byla moja pierwsza wizyta) teraz zabieram sie za sprzatanie chalupy ojojo nie chce mie sie, a potem bed ćwiczyc. Kupiłam sobie Shape z Pilatesem, dziś bede testoawać :D widzę że zapał do gimnastyki w nie najgorszym stanie heheh :) A jak tam Twoje sprawy z Panem P. ???? A lodów nie jem, ostani raz jadlam w niedziele !!! :P Ok ruszam tyleczek i zabieram sie za sprztanie!!!:P:D ppapa jeszcze tu wróce :P:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzylam wrrr oczywiście nie mam programu do odtwarzania DVD, musze sobie scignać, sama nie chce musze czekac dojutra!! Wiec wlaczylam sobie fat burning ale tez lipa!!! Chyba juz sstarlam ta płytę :( pozostało mi cwiczyc ty też możesz miec taki brzuch i zwykła gimnastyka !!! A takie mialam dobre checi :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zepsute DVD i szlag mnie trafił, bo może oglądnełam na nim e 3 filmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po prostu zajebiście!!! Ide spać, wkurwiłam sie!!! (sory za wyrażenia) papap Miej niedzeli !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak po disko??? a ja dalej jestem zła bo z checią bym sobie poćwiczyła ten Pilates ale mam zepsute DVD i CD!!!! Po prostu świetnie!!!!!! :o :o Dzis byłam na spacerku (jeden punkt dla mnie) a potem wypiłam shake i trochę ziemnaczków( punkt właśnie został mi odebrany) ale trudno sie mówi!!! Zaraz tzn nie na 100% bede ćwiczyć, pozostaje mi własna gimnastka lub jakieś Cwiczenia w Shape (nawet sporo ich tam jest) pozdrawiam i di tymczasem :):):) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam 20 minut, nie za duzo żeby się zbytnio nie przemeczać, a w ogołe to czuję się jak bez ręki (zepsute DVD, do tego normalne CD tez mi juz szwankuje :o ) musże kupić nowe :o :( Ale fajnie że jutro do pracy nie muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungerka a czemu Ty sie nie meldujesz?? he???? Ja sobie dzis pospałam :) zaraz siadam do nauki :( potem posprztam ciut a potem przyjeżdza Misiek, dziś napewno nie bede ćwiczyć\\, nie dam rady !!! A w ogole to przechodze na dieta juz za niedługo, bo jak nie bede miała czasu ćwiczyć to przynajmniej bede chudła!! A muszę sie pochwalić, w końcu schudłam :) 3 kilosy heheh :):):) no i mój brzusiu wygląda fajowo :) jest się z czego cieszyć heheeh :D Dlatego żeby nie przytyć przechodze od 8 maja na diete (jak mi się nie rozmyśli )!!! A jak Tobie idzie??? paapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ty 3 kilo to jest mało w ciągu tak długiego czasu, ale starciłam je bez zadnych wyrzeczeń, bo i jadałam te moje nieszczęsne fat foody (przynajmniej raz w tygodniu), i słodycze wcinaąłm, jedyny czego sie wyrzekłąm to kolacji i chleb zastepowałam wasa no i ĆWICZYLAM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feee jutro do pracy :o ale mi sie nie chce :(:(:( Dzis nie ćwiczyłam nie chciało mi się ehhhhh w ogole to jakoś ciężka się czuje po ty długim weekendzie!! I brak fat burningu żle na mnie wpływa !!!!! Jutro bede cwiczyć, dziś był zły dzień za duzo zjadłam i wypiłam dziś hektolitry herbaty ehhhh :o zła jestem na siebie :( i na kompa :( Tez mam takie dni ze nic mi sie nie chce :(:(:(:( (np dziś) Jeszcze sie troszke pouczę i spac :) papapa Miłego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeść :) Ależ sie dziś najadłam :) zobiłam sobie dziń wyżery :P a teraz się nie mogę ruszać, wieć o gimnastyce nie ma mowy !!! Ale jutro sobie z godzinke poćwiczę :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a macie moze filmiki Tamy Lee - I want those .. tylko chodzi mi o inne niz ABS.. jezeli macie to dajcie linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo :) a ja sie dzis uczę, ale ćwiczyć bede (co najmniej 40 minut)!! Dzis zjadłam malutko w porównaniu do wczorajszego dnia!! na razie jedna kromkę i 2 ptasie mleczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo a ja jestem zła!! Bo musze sie uczyć!! Normalnie w maju mam 5 egzaminów, a 4 w te same weekendy!!! Do tego ppraca!!! Kiedy ja bede ćwiczyć????? No kiedy???? :o:o Hungerka ściagam sobie dance it out a powiedz mi czy tam jest po polsku czy po angielsku i jak to wyglada!!! Wiem że już mi ćoś pisałaś, ale czy mogłabyś uchylić jeszcze rąbka tajemnicy :) z góry dziekuje!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) ja tez sie na razie nnie bede czesto meldowac!!! a cwiczyczenia hmmm na razie chyba bede miala czas raz w tygodniu :( niesety :(:( a dance it out mi sie sciagaja!! Strasznie długo to trwa!! Ale może sie sciagna do czerwca wtedy bede miala czas i dvd :):) Również pozdrwiam papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz lece do szkoły :o siedzenie do wieczora mnie czeka :o wiec mój plan na dzis: MAŁO JEŚĆ :) Pozdrawiam Cię Aniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hungerka :P ja juz jestem!! A do domku maszerowałam na piechotke, godzinny spacerek ( w tym pól godzinny pod górę) :) Zjadąłm też malusio dziś!! Bedzie z 500 kcal!! Jak Bozia da siłę to jeszcze poćwiczę z poł godzinki!! A Ty ?? Jak ytam Ci idzie?? :P Bużka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam :P eheheh :D a Bozia jeszcze nie dała mi siły, cały czas odpoczywam po tamtym spacerku!! Ale myśle ze za pól godziny rusze dupsko i do gimnastyki :) Tymczasem cmok :D papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis nic nie cwiczyłam i do tego mialam komunie :o wiec co nieco zjadłam!!! niesety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczyłam cale 23 minuty :p to wszystko co z siebie wykrzesałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze nie ćwiczyłam :P ale mało zjadłam!! Tak z 700 kcal :) ostro zakuwam do egzaminów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×