Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość Asta
Krew nie woda.. nie było mnie wczoraj bo oczywiście sie upiłam na wiankach i ćwiczeń już nie zrobiłam.. ech jestem w podłym nastroju po tym jak spotkałam z moim facetem jego koleżankę która na moje nieszczęście ma nogi dłuższe niż ja cała nie to żebym była niska ale kurwa nawet jak jakbym schudła to w życiu sie nie pozbędę takich łyd jakie mam..ja pierdole jaka jestem zła szkoda gadać oczywiście waidera nic zrobiłam wczoraj i dziś mama mojego faceta wcisneła mi loda.. no kurde co mam powiedzieć że sie odchudzam..wstydze sie..a Artek to by mnie wyśmiał bo już tyle prób miałam i nie wytrzymałam że szkoda gadać..spaliłam sobie plecy na pikniku lotnictwa... fajnie było chciałam zrobić Mu przyjemność i sama sie przekonałam że jest to ciekawe potem były wianki krakowskie fajnie było.. Co do studiów chciałam iść na UJ na prawo..ale jak się to skończy sama nie wiem wogóle ja sobie nie umiem zadać pytania co chce robić w życiu..znaczy ja wiem ale z tego nie ma pieniędzy..wszystko mam takie pojebane..czuje sie jak w klatce,w jedej minucie ubrałabym wysokie glany po same kolana krotkie spodnie a w drugiej piękną białą sukienkę z bawełny hawtowaną w kwiaty...tylko co? nic nie moge zrobić nie moge sie ubrać tak jak chce..nie moge nic zrobić..przepraszam Was ale nie mam gdzie sie wyładować nikomu o tym napisać wkurwia mnie to że jeden rodzi sie piękny i zgrabny i ma nowotwór a drugi jest gruby i jest zdrowy..no pojebany jest ten świat..i wcale tak nie jest że jakbyliśbyśmy tacy sami to byłoby nudno przecież nie ubieramy sie tak samo a ile by problemów znikło..?????no nie mam siły...dziś to chyba nic nie wiem..zawsze byłam konkretna wszytko zdawałam ale nie umiem zdać tego jednego egzaminu i nie umiem czekać na jego efekt..zawsze chciałam ubreć tą piepszoną krótką spónice nie po to żeby faceci sie za mną oglądali no w dupie to mam ale po to żeby było mi wreszcie na ten upał chłodno..i żebym sie nie martwiła że się zatrę między nogami..rany chyba bzdury pisze ale tak mi sie to wszytko czarno kreśli.. zawsze chciałam pomagać zawsze uważałam że są ludzie ktorzy mają gorsze problemy niż to że są grubi nigdy tak nie oceniałam człowieka ale widzie że sie nie da jeśli nie schudne to po prostu nie mam po co żyć.. nigdzie sie nie wolno pokazać..mój facet powiedział mi że to jest moje ciało i trudno, to dla mnie jest obciach a nie dla niego..kocha mnie i wiem dobrze o tym i mnie akceptuje ale oczywiście jak przyjdzie sobie np. robić nagie zdjęcia to ja mam szalone opory i jego to wkurza z resztą nie dziwie sie...ja pierdole no rozwali mnie chyba przepraszam dziewczyny ale musiałam napisać i poklnąć sobie..chciałabym jescze tyle napisać ale ide ćwiczyć trzymajcie się postaram się częściej pisać..o ile to będzie możliwe :):):):):):):):):):) (umiem tylko robić buźki na topiku) :):):):):): a więc dużo uśmiechów. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta
A i jeszcze jedno jest tutaj taki topic "jak przytyć" no nich ja bym taką dorwała takbym ją nafaszerowała żeby sie przez następne pół życia musiała odchudzać.. wWRRRRRRRRRRRRRRRRRRRr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta
Hello przylazłam do domku właśnie cała mokra.. 36C to lekka przesada ale nie narzekam no chyba że na to że śmierdze :P ale cóż za niefart zaraz schowam sie do wanny i nie wyjde tak do 22...rany dziś waider 3 X po 6 chyba umre Hungerka wiesz co może ta psychologia nie jest taka zła? kurde ale ja to mam jape i gadane także może jednak na to prawo.. ech ale co ja bede planować poplanuje sobie dopiero jak dostane świadectwo i punkty za mature...Gagatko co tam u Ciebie? a wogóle dziewczyny co ćwiczycie? bo ja poza Waiderem ćwiczę jescze z ciężarkami ale takto to jestem kipska w tym temacie Buziaki moze zaglądnę wieczorem :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) Widzę, że łaczy nas nie tylko zapał do ćwiczeń, ale także niechodzenie w sppódnicach :) ehhehh Ja też stwierdziąłm, że marnuje sie na politoligii, zawsze podoboało mi się kulturoznastwo, no ale cóż dużo pisać, na Uj się nie dostałąm, ale chyba z właśnej głupoty!!! ( bo jak się ma kartkę informacyjną w domu przez pól roku i piszę jak byk co jest wymagne, a Ty uczysz się co według Ciebie niby wymagają, to tak jest!!!! ) Z pracy niedawno wróciłam, uwielbiam siedzieć po 12 godzin w robocie, zwłaszcza, że ludzie są tacy mili... I chodzi mi tu o petentów!!! Dziś gościu mi zkurwował..... Bo oczywiście to moja wina!!! Asta głowa do góry, Hungerka ma rację najważniejszę, że Twój chłopak cię akceptuje, taką jaką jesteś!!!!! :) Ja ćwiczę pilates, czasmi Ty też możesz mieć taki brzuch Tamilee Webb, czasmi Dance it out!! Dawno dawno ćwiczyłam fat burning!!!!A pozatym to własne wygibasy jak mi juz wszytko nudne jest!!!!!! A dziś mam plan, że nie ćwiczę!!! Jutro jak wrócę po 11 godzinach w pracy :( Boże jak ja bym chciałą choć z jedeń dzień leżeć dupą do góry :) ale wiem, że bym się zanudziłą :) Ok dziewuszki, randkujcię się, weiderkuj się (czy jakoś tak :P ) a ja idę do wanny!!! a potem do łóżka :) Papaty i buziaki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Cześć dziewczyny! Chciałabym się do Was dołączyć. Mam problem z odchudzaniem. Ciągle sobie wmawiam, że 'od jutra zaczynam'. JaSNE...z dnia na dzień nic nie robie. Teraz juz na serio postanowiłam wziąć się za siebie. Chciałabym spalić tłuszczyk na brzuszku i na udach. Znacie może jakieś fajne ćwiczenia? W czasie zimy byłam na głodówce. Chodziłam na siłownie, robiłam brzuszki. Wszystko było ok. Zauważałam efekty. A teraz? Dajcie spokój...tak jak mówiłam nie moge wziąć sie za siebie. Nie mam motywacji. Może Wy mi pomożecie? Pozdrawiam papa=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Dzięki 'hungerka'! Postaram się codziennie tu wchodzić i pisać Wam co zrobiłam dla mojego ciała =). Jest jedem problem. Na prawdę nie wiem jakie ćwiczenia mam wybrać =( Jest ich tak dużo. Moze mogłabyśmi doradzić? AjJ nie przedstawiałm się, mam na imię Paulina =Dp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Mam dopiero 16 latek. Ty zapewne trochę wiecej =dD Ale niewazne=) Wiem, wiem ze to troszke za późno, ale dam rade =D Bardzo mi zależy. Ja też biegałam na długie dystanse. I nogi i uda również nabierały kształtu. teraz zamiezam spalic tłuszczyk z brzuchu. Już czuje tą motywację. Dzięki Ci za porady =)=*. A i jeszcze dwa pytanka. Jak z tym żywieniem. Mam jesc 3razy dziennie duze posiłki, 5 razy dziennie małe czy poprostu kiedy mi się zachce to jem, ale z pewnym ograniczeniem =D? O i czy masz te linki do tych fajnych filmików =D. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
A Ty! Ja jade za 2 tygonie. Wczoraj wróciłam z działki mojej koleżanki. Siedziałyśmy tam 3 dni. Wiesz jak się spiekłam ;(. Cała jestm czerwona. Za długo leżałam na słońcu. Dobrze, że mam ciemną karnacje :D. Uf... Aaa... Już znalazłam dużo ciekawych ćwiczeń. O 17 zaczynam. Pozdrawiam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Właśnie skończyłam ćwiczyć =] Aaaaa idzie burza :D Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że nas tu cora więcej :)to dobrze :D Więc witam wszystkich nowych Papa_06 i starych Hungerka i Asta :D Ja jak zwykle ponad normę w pracy, a po pracy na odstresowanie złam na pizze (zajebiste odstresowanie), ale spoko spoko ćwiczyąłm pilates!!!! (tylko 36 minut ale zawsze to coś) a na tym spacerze obgryzł mnie but ;/ wieć jestem na zerze (chyba :) ) Dobra drogie Panie ide pić ( mineralną) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Cześć dziewczynki :) Czuje się znacznie lepiej po tych ćwiczonkach.Teraz szukam innych... moze jakies znajde :D Mmm... ale fajnie na tym forum. Można się wygadać, poradzić. Super! Mam nadzieję, że będę wchodzić tu codziennie :D Aj juz za 2 tygonie jade nad morze, więc nie będe mogła piscać Wam stamtąd. Obym nie przestała ćwiczyć, bo kiepsko będzie :D Trzymajcie się :) Pozdrawiam [ kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta
Jezuuuu ale mam kaca od rana sorki że nic nie pisałam że wczoraj sie spiłam czego wogóle nie planowałam myslałam że w pracy umre no umre ledwo jakoś wytrzymałam..dowiedziałam sie dziś że mam manko na kasie na 8 zł także jest spoko bo moja kumpela ma 75 zł (z resztą ciekawe za co bo cholera manko sie da tylko zrobić jak się źle wyda) dziwne to wszytko jest wogóle w TESCO czyt. SRESCO jest burdel..wczoraj oczywiście waidera nie zrobiłam bo byłam tak zadupcona że ledwo wlazłam do łóżka...a dziś mnie kac strasznie meczy także nie wiem czy sie zmotywuje.. kurde strasznie chciałabym biegać kiedyś też biegałam wstawałam wczśnie rano ale teraz wstać wcześnie rano graniczy z cudem no nie jestem w stanie a pozatym boje sie że nie ubiegne nawet pół kółka po południu mogłabym ale sie wstydze pozatym napewno usłysze przygłupawe komentarze...ale może może.. skoro mówicie że fajnie rzeźbi ciało..wogole to jestem po liceum wojskowym a tam to raczej było biegania w pizdu.. małpi gaj i te sprawy.. ale jak narazie mam dość muduru zapiepszałam w nim przez trzy lata do budu :/ mówie Wam koszmar czy gorąco czy miałyśmy W-F czy zimno ja zawsze w moro..brrr przez pierwszy rok było fajnie jarałam sie że wszytstkie babcie i dziadkowie spoglądają na mnie z podziwem nie to żebym sie chwaliła czy coś ale tak było jednak do czasu..potem komentarze że do Iraku jade.. a no zapewnie tramwajem numer 22 napewno zajade do Iraku..a potem to już było gorzej..ale przeżyłam zajebiście było na obozach wojskowych dwa tyg nauki z głowy ale za to codzienny kac i ćwiczenia..obdarte kostki pięty..i takie tam..patrze na tego Waidera i jakoś chyba nie moge dziś 3X8.. no umre...jescze mi schodzi skora z ramion.. a własnie chciałam powiedzieć że moja Mama kupiła sobie ostatnio ten żel do masowania pod pryszanic do ujędrniania NIVEA i powiem Wam że jest bardzo dobry tylko że szybko sie kończy...zappłaciła moja mama 16 zł na allegro :) odebrała sama bo byłu blisko..jezu ide sie położyć bo mi łeb odpadnie :):):) BUziaczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Ja juz po ćwiczonkach. Nie zapomniałam :D:P Uf.. oby udało mi sie równie dobrze ćwiczyc przez następne tygonie i miesiące . To dopiero 2 dzień a ja się czuje jakbym zgubiła z 2 kg. Jeee... nareszcie :D ------------- Witaj Asta :D I po co tyle pijesz ?:D hungerka - jak narazie jest dobrze ;):D Pozdrawiam Papa 🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ja robie nastepujace cwiczenia: brzuszki sztuk 30 rowerek sztuk 100 lezac na boku unosze noge do gory po 50 na jedna krecenie biodrami tak jak na hula hop po 50 razy w jedna strone i jeszcze kilka innych cwiczen, ktore nie wiem jak opisac :) do tego jezdze na rowerku stacjonarnym po 20 km dziennie i jakby tego bylo malo jestem na diecie na przemiane materii, wiec z jedzeniem nie ma problemu, nie objadam sie. Mam zamiar tak sobie cwiczyc przez caly lipiec, w sumie zaczelam tydzien temu, czy mam szanse schudnac, jesli tak to ile? chcialabym wiedziec wtedy wieksza motywacja bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
nareszcie konkretna odpowiedz! :) dziekuje bardzo, a teraz ide jeszcze raz porobic te cwiczonka z kolezanka, bo jak wiadomo razem lepiej :) na pewno jutro tutaj zajrze, pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyllko na minutkę !! Dziś ćwiczyłam cale 15 minut, w pracy zajeb totalny (pracuję w urzędzie, wydział komunikacji i akurat trwa wymiana praw jazdy) i wiecie co nienawidzę ludzi!!!! Oczywiście tych co do mnie przychodzą i się na mnie wydzieraja, a takich ostatnio nie brakuje!!! Ale szkoda pisac!!! Wieć tylko tyle dziś zmotywowałam, sorki dziewuszki że wiecej już nic nie napiszę, ale ide juz spać, bo jutro przed 6 tzreba wstać, i zapierdalać na do juterka apappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
no ja wczoraj sobie troszku pobiegalam, ale sie przy tym zmeczylam masakra :O a dzisiaj dostalam okres i nici z takich intensywnych cwiczen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój styl
cześć Dołączam się do was,na zaproszenie hungerki :D;) mam do zrzucenie w pierwszym etapie 8 - 10 kg . Dietka to MŻ i zero chleba i słodyczy, conajmniej 60min co drugi dzień ćwiczeń i rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) No no widzę, że nas tu coraz więcej hehehe :D to dobrze!!!! Ja własnie wróciłam z pracy :/ czuje sie taka wypompowana!!! (nie wiem czy dobrze napisałam) Ale jeszcze tylko jutro!!! Tak się zastanawiam czy dam radę poćwiczyć!!!??????? Jedyne na co mam ochotę to iśc do wanny i jebanać suię do łóżka!!!! Pozdrawiam papap Hungerko nawoływaczko ludzi :):P czemuż to się tak póżno kładziesz się spać, ja dziś o 6 już dzielnie i ochoczo maszrerowałąm do roboty!!! (nie wierzyć w to co napisałam, kłamstwo!!! ) Ok spadam się troszkę powyginać !!! A potem spać :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Cześć Wam Dziewuszki :) Ja juz po ćwiczonkach :D A Wy jak sobie radzicie? Kurcze znacie może jakieś ćw na tłuszczyk na brzuszku? Bo bezsensu robić na mięsnie brzucha. I tak już je w miare mam. Tylko, ze ich nie widać, bo mam ten okropną słoninkę :D! :(:[. Poradźcie mi coś :(:D. Juz się ograniczyłam do jedzenia także jest dobrze. Ale tłuszcz sam się nie spali.:[ Help me! :D:D Pozdrawiam papa:) 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka nie zostawiaj nas!!!!!??? Papa_06 no właśnie ja też się zastanawiam jak to sadełko zrzucić!!! Co prawda nie jest duże, ale jeszcze ociupinkę i będę w p[elni zadowolnona z mojego sadełka!!!! :) Dobra dziewuszki 45 moinut gimnastyki (pilatesu) było teraz wanna :D A jak ktoś jest zainteresowany to w Claudii lipcowej jest Pilates na DVD !!! Zakupiłam sama, choc nie wiem po co, jak ma juz prawie to samo!!! Tylko jest 3 rodzaje Claudii, z Pilatesem, z filmem jakimś i czmś jeszcze!!! Szukajcie :) Ok uciekam!! Bużka papap :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta
Ba energia mnie rozpierdziele :D nie ma to ja gorący namiętny seks.. chyba już ćwiczeń nie musze robić :D nie no zaraz sobie sprzątnę w pokoju bo burdel niesamowity i zaraz sie biore za Waiderka buziaczki lece kobitki napiszę coś jutro więcej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narka
A ja oprucz spacerków i biegania stosowałam XXL balsam do modelowania.Uwaga jest bez kofeiny a to ważne.W 2 tyg 6 cm mniej. Nie stosuje żadnej diety.Jem wszystko może trochę inaczej.Ten balsam świetnie napina skóre.Ciałko jest cudowne.Balsam kosztuje 55zł. Można go kupić na www.atw.warszawa.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierdole wszystko i nie ćwiczę dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam siły !!!!!!!!! I ochoty!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle Hungerka gratuluję zdania egazminu :D:D:D Ja właśnie jem obiado-kolację!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Czesc dziewuszki. Sorki, ze wczoraj nie napisalam, ale mialam duzo spraw na glowie :d. Musze sie pochwalic, coraz lepiej mi idzie. Wczoraj rano nawet biegałam:). Jeee... AjjĆ... Musze Was opóścić na 2 dni:(. Jade dop rodzinki. :):D HUNGERKA---> gratuluje, ze zdalas egzamin:) gagatka85 ---> Bierz się do roboty:D Papa =** 🌼 :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezmę wezmę :P ale potem jak tylko posprzatam w pokoju, ja nie wiem jak to jest, ale ten bałagan mi się chyba sam robi!!!!!!!!! :) Dobra kochane idę :P A i chciałam się pochwalić schudłam 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×