Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Oficialnie mam doła i nie ćwiczę!!! na pocieszenie byłam na zakupach!! Wydaje kasę póki ja jeszcze mam!!! Bo od piatku siedzę w domu!!!! I bede mieć czas na wszystko !!! Ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Czesc kobietki 🌼.Sorka ale nie czytalam @ll wypowiedzi....po prostu za duzo ich jest:) ale to chyba dobrze,zw topic tetni zyciem:) wiec kobietko ja od kad pamietam walcze z ...caloriami......no masakra.!Kiedys cwiczylam codziennie,dozlownie codziennie a dzis cwiczy tylko wtedy jak spie z facetem haha.Ech.......moge sie do Was dolaczyc? Dzis zjadlam tlyko bigosiku troche i cosik wypilam i tyle:) a cwiczyc cwiczylam,bo musialam pojsc do city pare spraw pozaltwiac wiec............nachodzilam sie i juz mnie calorii:):):)::):) buziaczki kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungerka witam:) jasne popiszesz kiedy imndziej,ja zaraz myQam do ksiazek bo............jutro egzamin:((( buuziaczki milej nocki zycze wam fitneskom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***AnGeL*** witam :) na naszym skromnym temacie :P Ja dziś nić nie ćwiczyła, ale za to dużo zjadłam :P:P:P:P a co!!! Jutro ostatni dzionek w pracy :(:(:( Całuski, cukierki ciasteczka :D dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaaa jednaaa
Dziewczyny znacie moze jakies dobre ćwiczenia na boczki? =( Aa wogóle ćwiczenia zeby scudnać, bo juz mam dosyć =[( Zbieram się i zbierm i co? Nic... nie mam zadnej motywacji. Może własnie tutaj znajde. Pomóżcie mi! Pozdrawiam pa =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ponieważ od pewnego czasu zaprzestałam ćwiczeń, tzn ćwiczyłam ale pożerałam masę żarcia, dziś postanowiłam zacząć delikatnie, od 40 minut aerobicu!!! zaczynam nowy etap w życiu (czyli etap bezrobotnego) ale połączony z wysiłkeim fizycznym :P A do naszej nowej towarzyszki, to na boczki dobre jest hula hop :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśsie ćwiczyć skończyłam :) jestem po Dance it out i Pump it out (obydwa po 15 minutek) wcześniej ćwiczyłąm 20 minuut brzuszki, przysiady i takie tam :) wiec pot sie ze mnie leje niesamowicie :) Pozdrawiam przyszłą Pania LInc ehhehe :P To ty już piszesz pracę, na którym roku jesteś, że tak dziwnie masz??? Ja jestem na etapie wyboru promotora!!! Bużki dla leniuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) jak samopoczucie? U mnie pozytywnie...........dzis weszlam na wage....juz nawet cos wczesniej jadlam, nawet zadowolona jestem z wagi:) W czwartek bylam na dancingu.......to poszalalam na parkiecie,pozniej godzinny powrot do domciu na nogach tez zrobil swoje:) Ja wlasnie w taki sposob cwicze........jestem za duzy leń na cwiczenia hehehe.PS Chyba żołądek mi sie skurczyl bo w ogole nie jestem glodna............prawie w ogole....a moze to zmeczenie? hm......buziaczki lece na uczelnie:( ciao bellisimki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) zaraz jedę do mego lubego, kościólek obiadek i spacerek ehheh :P a potem zrobimy sobie sałatkę! Muszę jakoś sobie uprzyjemniać zycię!! A jutro ćwiczę co najmniej godzinkę, zresztą i tak spać nie mogę bo budzę sie koło 6!!I cały dzień przede mną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
a ja chyba odpadłam :O czasami coś tam sobie poćwicze, ale nie szaleje już tak jak kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubodło mię to nie poddwaja się :) musisz sie tylko wkręcić znowu w ćwiczenia i bedzie fajnie hehehe :D ja właśnie po godzince ćwiczeń na razie :) (pół godziny pilatesu i pół godziny aerobicu) może jeszcze potem zrobię choć ze 100 brzuszków!! Się zobaczy :) To na razie dziewuszki, gorace buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
13 km na rowerku i 300 brzuszków :D :D ale sie zmęczyłam :P no to jeszcze dzisiaj 7 km, 200 brzuszków i 10 minut hula hop, a co :) 🖐️ :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
no i dałam radę... 20 km, 500 brzuszków i 20 minut ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka oryginalny wpis :):):):):):):🌼 Heheh ja dziś jak narazie ppół godzinki pilatesu, ale przede mną przecież cały dzień :) dodam że piękny dzień, szkoda że cała jesień nie może taka być :P było by super :D Spadam kochane. idę do mojego misia na pyszne rizotto :P:):D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziś tylko 50 minut areobicu połączonego z ćwiczenaimi, myslałam, że dam rade wiecej, no ale niestety nie udało się :( może jutro!! A Wam jak idzie??? Gorącę pozdrowienia dla Hungerki 🌼 :*:*:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka bedzie dobrze :D zobaczysz :P A ja dziś ćwiczyłam całe 30 minut :P hehe!! Okres też mam dostać na dnaich, bo brzusio mnie już boli !! A pozatym dziś idę po nowy telefon :):):):) hehhe A jutro do szkoły, na 8:30 bleee !!! Znowu się zacznie!! Chodzneie na piwskozamias ta wykłady, albo do mojego miśka (też w ramach wykładów ) Ok ja zmykam, ide robić frytki, a co tam :P nie bede sobie odmawiać takeij przyjemności :D:D raz się zyję :) Bużiaki :********* Papatki od Agatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga uwaga!!! Przesyłam poztytywne fluidy :D fruuu ...... i poleciały :D:P A ja 0 minut ćwiczeń pizza lody ehehehh i nudy w szkole :( Bużka papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :P ja też dzis mało zjadam :) na śniadanko kromeczke, potem cheesa, potem 2 daniowy obiad, potem kawałek pizzy :) ach ten mój apetyt:) okres mam :) wiec jem jak świnia !! Ale dość tego miejmy nadzieje!!!! A jutro umówiłam się z koleżankami z dawnej pracy, mam nadzieje, że nie wyladujemy na pizzy, bo chyba się za przeproszeniem porzygam!!!!!! Ileż można jeść pizze !! Jutro zamierzam poćwiczyć godzinkę, jak tylko nie bedzie mnie brzusio bolał!! Buziale papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam plana :) dziś postanowiłam ćwiczyć jak Bozia da to godzinkę :) a jak nie, to ile się da :):P Szkoda, że pogoda dziś taka jesienna, chetnie na spacer bym poszła :) WCzoraj złożyłam podanie o pracę, ciekawe czy w ogole zostanę zaproszona na rozmowę ???? Pozdrawiam pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście z mego plana wczoraj nici były !!! Tzn ćwiczyłam, ale tylko 30 minut!! Zaraz tez zabieram się za gimnastykę, ale nie piszę ile bo znowu nie wypali!!!! Byleby dużo było!!! Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie 15 minut !! Nie wiem czy bedzie wiecej :) raczej nie!! Jak juz to spacer ewentualnie a na dobranoc ze 100 brzuszków!! Ale zobaczymy !! Papatki ide do wanny, na goraca relaksujaca kapiel!! Pomimo tego że siedzę w domu i wysypiam się moje oczy wygldają jakbym chodziła spac o 2 i wstawała o 5!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 brzuszków zrobilam, nawet 150 :) ale na spacerze nie byłam :) Teraz prysznic i do spania :) a jutro do szkoły !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Ja też się odchudzam i chętnie przyłączę się. Razem zawsze raźniej. Mam 155 cm wzrostu i w marcu tego roku ważyłam 70 kg. Do chwili obecnej schudłam 9 kg. Chciałabym schudnąć jeszcze kolejne 9 kg. A by to osiągnąć chodzę na aerobic, jeźdźę na rowerze (świetnie robi na nogi - naprawdę rewelacja) i chodzę na nogach do przacy - około 3 km w jedną stronę no i oczywiście racjonalne odżywianie - ale żadne diety cud. Na razie jestem zadowolona z efektów, ale to naprawdę ciężka praca. Czasami oczywiście mam chwile słabości i zjadam całą czekoladę pizzę, duże lody lub inne smakołyki. Jednak nie załamuję się i następnego dnia wracam do "normalnego" stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam straszną ochotę na coś słodkiego dzisiaj!!!!!! Jadę zaraz na rower żeby nie ulec pokusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×