Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

A ja kg wiecej :(:o i proszę nie piszczie ze ja chudzielec jestem !! Nadwagi może i nie mam, ale chuda to ja nie jestem!! Tak się zastanawiam jak bym wygladałą gdybym nie ćwiczyła (to znaczy mój brzuch) bo pomimo tego że cwiczę on i tak jest wielki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w ramach pokuty (wczoraj zrobiłąm sobie dzień zarcia: Najpierw lekkie śniadanko, poetm obiad (ziemniaki i ajkiś kotlet, potem [nawet godzina nie mineła] srednia pizza plus piwo, a na kolacje bo przecież głodna sie juz zrobiłąm hot doga zjadłą ) :o A diety to chyba nie moja spaecialność, skupię się na ćwiczeniach!!!! No wieć dziś w ramach pokuty bede ćwiczyła, mam nadzieje ze wytrwam w moim postanowieniu :) Buziaki ciepłe, bo starsznie zimno na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż mam starsznego lenia i bardzo mi się nie chce to zabieram sie za ćwiczenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to niestety jest, że prawie każda ma z czymś problem. Mój to nogi. Są po prostu grube. Przede wszystkim łydki. Nawet, gdy schudną mi inne częsci ciała moje nogi pozostają grube i nic nie pomaga. Jedynym ratunkiem okazał się rower i tylko po nim moje nogi (włącznie z łydkami) chudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gagatka wyszłyśmy na 0 (zero) Ty 1 kg więcej, a ja 1 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysia455
ja tez bede sie z tOba Gruba odchudzac!!razem bedzie nam łatwiej!!sama nie daje rady...:( pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wolałabym chyba Twój kg mniej :) a nie mój wiecej :o Udało mi się ćwiczyć całą godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) z wielką niechecia ćwiczyłam niecałe 30 minut aerobicu :):o Nic mi się nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka a Ty ćwiczysz na rowerze stacjonarnym???? Bo ja w dalekeij przyszłośći zamierzam sobie kupić, tylko czasami bolą mnie kolana i nie wiem czy to dobry pomysł !! jak myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w ten zimny dzionek !! Gagatka: Nie mam niestey rowera stacjonarnego. Mam noramalny i bardzo żałuję, że nie mogę już na nim jeździć. Z tymi Twoimi kolankami to nie wiem co może być. Mnie też bolą, ale tylko przy bieganiu. W sumie kolana są bardzo delikatne i ważne. Więc jak Ci bardzo dokuczają to może powinnaś udać się do lekarza??? Naprawdę nie wiem co Ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy nie dokuczają mi zawsze, jak siedze skulona (ale pewnie kazdy tak ma) !! Czasami nie moge robic rowerku, i czasami w jednym kolanie mi strzela starsznie :) A pozatym jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej :) czy u Was też zimowy krajobraz??? Ja jak na arzie ćwiczyąłm 40 minut :o na wiecej nie mam ochoty :o a szkoda bo bym sobie poćwiczyłą, tylko teń leń mi nie pozwala !!! Co u Was słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Właśnie wróciłam z pracy. I muszę iść do szewca, bo zdarłam fleki w moich butach. Ja dzisiaj nie będę ćwiczyć, bo ta pogoda strasznie mnie rozleniwia. Ale wczoraj byłam na aerobicu, a jutro lecę na step. Kupiłam sobie karnet na więcej zajęć i teraz będę chodziła 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka widzę, że zaczynasz się wkręcać :) heheh ja zaraz bedę ćwiczyła aerobic :) choć mi się nie chce. ale muszę :) zresztą cóż można robić w samotny paitkowy wieczór ??? Potem tv, kąpiel i do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Kurde kazda z was tu pisze ze zaraz leci na cwiczenia na aerobic..czy inne takie rzeczy ze mnie tu wstyd pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtopa: Tak, tak Cwiczenia to super sprawa. Wybierz to co lubisz robić najbardziej: aerobic, rower, basen czy coś innego. Jak wpadniesz w rytm to potem będzie Ci tego brakowało tak jak mi teraz. Ćwiczenia staną się nie obowiązkiem, ale wielką przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jestem juz po stepie. Zaraz biorę dię do roboty. Będę ucierać ziemniaki na placki ziemniaczane.Potem sprzątanko, a wieczorkiem do kina na Statystów i może piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek :) Ja właśnie ze szkółki wróciłam :) a na polu paskudnie :o śnieg, wiatr i zimno !!! Ja chce lata !!!!!!!!!!!! Zaraz chyba troszku poćwiczę tak z 20 minutek :) a potem kąpiel i do łóżia :) Hungerka a gdzie Ty się nam zapodziałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłooo matko ale sie zmachalam, niby te 30 minut a zmeczyła się jakbym nie ćwiczyął co najmniej prze tydzien !!!!! Ewka napisz czy warto oglądać Statystów????!!! :D:D:D Buźka :*********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho ???? Ja wczoraj nic nie ćwiczyłam, dziś w zależności o której wrócę !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !!! Szczerze mówiąc Statyści są tacy sobie. Są momenty, gdzie można się pośmiać, ale ogólnie to nic wyjątkowego. Fabuła dotyczy grupki statystów, których losy zmieniają się po spotkaniu się na planie filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
dziewczyny kopnijcie mnie w dupe, bo nic mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe :) wirtualny kopniak :) Wczoraj jednak ćwiczyłam, tak jakos ochota mnie nabrała po 19 :P dziś też wychodzę, choć najchetniej to zostałbym w domku :) i czytała książki :) ale pracę trzeba znalźć :o W tym tygodniu dostanę odpowiedz w sparwie pracy i wiem co tam bedzie pisać ( z przykoscią zawiadamiamy że nie spełnia pani naszych oczekiwań i blebleble) Pozdrawia papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×