Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Cześć Dziewczyny !! Do gagatka85: hungerka pewnie jeszcze baluje na imieninach u Cioci i dlatego nie ma czasu dla nas. Tak jak przypuszczałam zjadłam dzisiaj 3 kawałki ciasta, 1 rafaello i połowę czekolady. Na aerobic idę dopiero w czwartek, bo wcześniej nie będę miała czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
za to ja się zamelduję :D na razie 30 minut ćwiczen :) a wieczorem 15 km na rowerku zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie chudne bo 1) na poczatku chodzac na silownie przybiera sie na wadze bo miesnie rosna 2) jestem przeziebiona i drugi dzien nie cwiczylam :( milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie godzina ćwiczeń :P ale mam nadzieje ze na razie :P (jak na razie leje się ze mnie :) ) Dziś planuję jeszcze pilates (to bedzie jakies 35 minut) A pozaty to muszę wykorzystac to, że siedzę w domu i bede starała się ćwiczyć przeszło godzinke co najmniej 4 razy w tygodniu, ja muszę schudnać, a nie tyc!!!!!! To na razie :) miłego dzionka zyczę również :) papapapapappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno: nie bede sie obzerac nie bede się obżerać nie bede się obżerać nie będę się obzerac nie bede sie obzerac nie bede sie obzerac nie bede się obżerać nie bedę się obżerać nie bede się obżerać nie bede się obzerac i.t.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Ni patrzcie na wage. Ja patrze na swoje ciało, czy się zmieniło i czy zwiekszyly sie mięsnie i takie tam. Znaczy to ja tak mam. Osobiście chce sobie wyrobić mięśnie brzucha troche stracić w udach i w tyłku:) Wiec za bardzo nie kieruje sie moją wagą:) A tak w ogole to czuje się olana! :P Czy ktoś zna dobre ćwiczenia na uda i pośladki (że tak to ładnie nazwe)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super stronka gagatka85. Bardzo trudno jest dobrze opisać ćwiczenie, bo ważne jest aby go prawidłowo wykonywać. Najlepiej jest go zobaczyć na własne oczy wtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ok, fajne cwiczenia tylko czy mam je traktowac jako rozgrzewke? czy przed nimi zrobic jakas rozgrzewke... i wlasnie jakie cwiczenia najlepiej wykonywac przed tymi wlasciwymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a ja nie mam czasu bo po pracy jestem w domu o 18.30 i padam ze zmęczenia. już nie wiem co ze soba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) zaraz tzn o 10 bede ćwiczyć aerobic, ale tylko poł godzinki, bo wychodzę po 12 :) mam nadzieje ze jak wroce wieczorkiem to uda mi się coś jeszcze poćwiczyć :) oby!! Trzymajcie się cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Dzieki za ćwiczenia gagatka85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko OK czyli u \"grubasów jednych\". Dzięki za zainteresowanie. Dzisiaj idę na step. Już się nie mogę doczekać. Następny karnet kupię sobie chyba na 12 zajęć. Trzymajcie się. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażaj nas. To, że nie mamy JESZCZE super figur nie oznacza, że jesteśmy \"paszczurami\". Jesteśmy ładne, nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd zewnętrzny można zmienić i my też będziemy szczupłe. Ale najgorsze jest to, że nie da się zmienić swojego wnętrza i niestety cham zostanie chamem, a prostak prostakiem. Natomiast gruby może stać się szczupły. I dlatego jesteśmy lepsze od Ciebie. Szkoda mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohooho a co tu się dzieje, tzn działo ??? Dziewczyny nie warto z takimi \"mądrymi\" osobami dyskutować!! Po co!!?? Przecież on/ona/ono i tak wie lepiej!!! Chamstwo to chamstwo, nie ma sensu dawać się prowokować :) Ja własnie skończyłąm ćwiczyć, przeszło 50 minut :) salcesonik mówi pappapa innym salcesonikom :D:D:P:P heeheh bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Moze po prostu to cos olejmy...? Niech sie czlowiek dowartosciuje nie psujmy mu nastroju i tym samym same sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Jak tam wam ida cwiczenia i nie obrzeranie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D:D Ja mam dziś wolne od szkoły, ale za to jutro mam zajęcia :( już bym wolała dziś!!! Dostałam okres i nie wiem czy dziś poćwiczę, jak już to wieczorkiem i pewnie z 30 minut!! A teraz ide sprzatac, im szybiej posprzatam tym szybciej bede miałą spokoj :) papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na stepie. Babka dała nam taki wycisk, że przez pół godziny po przyjściu do domu nie mogłam do siebie dojść. Ale teraz czuję się swietnie i zabrałam się za mycie okien. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecznie poćwiczyłam 40 minut, teraz mniej grzecznie zjadłąm 2 banany!! Ale głód nie przeszedł, mam wrazenei jakby sie wzmocnił!!!! ratuje się herbatka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie taki zwyły banan ma 140 kcal, zjadłam 2 wiec 280 kcal!! Ciekawe ile ma banan chiquitay?????? :D dalej jestem głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ja caly tydzien bez silowni bo choruje :( mam nadzieje, ze podczas weekendu wylecze sie calkowicie. strasznie sie przyzwyczailam do cwiczen i strasznie mi szkoda, ze nie moge chodzic. za to przestalam sie obzerac i jadam codziennie rybki z salatka :) zycze milego wieczoru i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Hungerka jezeli chodzi o czerwone lub zielone herbatki, to dawno juz nie piłam :) teraz zwykłe, takie z cytrynką i soczkiem porzeczkowym :) To fajnie, ze banan to dobry wybór :) Rewelacja wracaj Nam do zdrowia i powoli do siłowni :) Powodzenia w ćwiczonkach papapapap :****** p.s dalej jestem głodna, ale dzielnie skurczam sobie żołądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jecze z bólu........ dlaczego ores tak boli????????????? Zeby jako tako funkcjonowac zazyłam 4 tabletki!!! A jak na złosć muszę isc dziasiaj za zajecai!!!! Najchteniej pocierpiałabym sobie w łóżku :( wyjaca z bólu Agata pozdrawia Was i miłej niedzieli życzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja: Szybkiego powrotu do zdrowia!!! Hunderka: Nie wiedziałam o tych banankach. Ale od dziasiaj będę stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) brzuch juz mniej boli!!! Ja też biorę sie za siebie !!! I też przytyłam kg!!! Może dla niektórych to mało, ale dla mnie duzo!!! Dzis byłąm na kebabie, ale zjadłam same warzywa i 2 kawałki miesa, reszte zjadł mój misiek!! A wszystkiemu winny ostry sos, a moze to i dobrze :P Jutro jak tylko bede mogła to ćwiczę, ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę!!!!!!!!!!!!!!!!! I też zmienie stopke :D Dobranoc papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×