Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość wtopa...
pare słow o sobie. Szkola, praca, wiek, cel, sposób na nude itd Nie no postaram sie nie uciekac:) I wytrwac jak najdluzej;) Pare słow o mnie..hymmm...nazywam sie Sylwia, mam 15 lat, chodze do 3 gimnazjum. Moj cel to stracic pare kilogramow,jak chyba nas wszystkich na tym topiku i moze nabrac troche miesni:) Najbardziej to chyba zalezy mi na mięśniach brzucha:) Sposob na nude..i tu sie zaczynaja schody:P -przewaznie wchodze na gadu i gadam o dupie marynie z moimi znajomymi:) - biore sie za czytanie ksiazki -wychodze ze znajomymi poszlajac sie gdzies:P -czasami zobacze co jest w tv - maluje lub rysuje jesli mam "wene tworcza":) i dostane olsnienia -w krytycznych przypadkach biore sie za nauke - albo jesli niekogo nie ma w domu wlaczam plyte, radio lub jakas muzyke z komputera i zaczynam spiewac, tanczyc i inne glupoty;) Jesli juz jestem w temacie muzyki to lubie sluchac rocka, alternatywnej,punka czasami lekkiego metalu:) Jesli mam dobry humor i swoje odpaly (ktore kazdy ma) to odpalam jakis totalny kicz;) A Wy jakiej muzyki sluchacie? To chyba tyle o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Jeszcze chcialam sie was zapytac czy stosujecie jakas diete? Jesli tak to mozecie napiscac jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Witam też nowe dziewczyny: rewelacje i wtope Do wtopy: Ja nie stosuję żadnej konkretnej diety. Po prostu staram odżywiać się racjonalnie. Rano jem naujczęściej 2 kromki ciemnego pieczywa z pomidorem lub musli z mlekiem. Na drugie sniadanie jogurt lub serek. Na obiad zupa, a na drugie danie mięsko z ziemniaczkami lub mięsko z surówką. Na podwieczorek jakiś owoc. Natomiast kolacji staram się nie jeść. Oczywiście czasami robię odstępstwa i zdarza mi się zjeść pizzę, kebaba, torta, czekoladę albo inny smakołyk. Ale uważam, że najważniejszy jest ruch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
dobry wieczor, mam blisko 30 lat i jestem dosyc szczupla osoba ale w lutym rzucilam palenie i przybralam 5kg. Chcialabym je teraz zrzucic ale poniewaz metabolizm zwalnia to trudno mi troszke. waze 56kg przy wzroscie 170cm i pragne dobic do 51-52kg bo z taka waga czulam sie dobrze. od czawrtku chodze rankiem na silownie. z wyjatkiem niedzieli. nie wiem jak dlugo wytrwam ale poki co jest fajnie. na silowni mam ustalony program cwiczen - okolo poltorej godziny z czego pol godziny zajmuja mi cwiczenia aerobowe typowo na zrzucenie zbednych kg. Zamierzam jeszcze dolozyc do tego basen. Mam nadzieje, ze przy okazji wzmocnie miesnie wzdluz kregoslupa bo mam problemy z rwa kulszowa. gonie umyc naczynia. pozdrawiam i zycze udanego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
stosuje diete South Beach ale 3 faze czyli rozsadne jedzenie. to nie jest odchudzanie a jedzenie z rozmyslem a nie byle co i byle jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohohooo jakie tu zmiany zaszły :) ileż się nowych osób pojawiło :) Więc teraz się ze wszystkim grzecznie przywitam :) Witaj wtopa :) masz rację trzeba pracować nad sobą :D Witaj rewelacja :) Miło, że wpadłyscie i nie wypadajcie hehehe bedziemy tutaj do końca :P I przede wszystkim witaj Hungerka 👄 ehhee ja też Cię bardzo polubiłam i tego topiku nie wyobrazam sobie bez Ciebie :) macham Ci łapką :) Witaj Ewaka :) fajnie ze tak z nami jestes :) Dobra dziewczynki, wziełam się za siebie :) tzn przestałam tyle pochłaniac (bo cały obiad, a potem srednia pizza to lekka przesada :) ale trzeba przyznac pizza pychotka :P mniammniam :D) Wczoraj duzo chodziłam po mieście!! Byłam u fryzjera, ale nie jestem zadowolona z obciącia :( ćwiczylam wczoraj całe 70 minutek i od razu lepiej się poczułam :) heh no i oczywiscie zero kolacji :P tzn wypiałam kakao (chyba się uzależniłam) Dobra Miłe Panie czas zająć się obowiązkami eeeeeeeeehhhhhh ale mi się nie chce :( To pappapa :*:*:*:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ależ jestem na siebie zła!! Za dużo dzisiaj zjadłam. Najgorsze jest to, że mam na swoim koncie dużego pączka i dużą bułkę słodką. Oprócz tego pierogi i placki ziemniaczane. Jutro ostra dieta, rower - 2 godziny (oby byla pogoda), a potem aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
ja narazie jestem przy dziecie..juz 2 dzien...:P Na cwiczenia nie mam czasu...znaczy ja sobie to ta tlumacze:P Ale dzis juz napewno pocwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem kobiety :P Ja skończyłam włąsnie ćwiczyć (33 minuty) teraz piję herbatkę :P Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
witam witam, ja wlasnie wrocilam z silowni i jem krupniczek :) dzisiaj caly czas poruszalam sie pieszo, samochod do odstawki :) milego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !! Dzisiaj znowu klapa. Zjadłam kawałek ciasta, hamburgera, batonika i kawałek czekolady. Jestem na siebie już wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Kurde czy tylko ja jestem takim smierdzacym leniem i nie cwicze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
a ja cwicze codziennie od tygodnia :D musze przyznac, ze czuje sie swietnie. nie wyobrazam sobie dnia bez silowni. zamierzalam nie chodzic w weekendy ale bardzo mi sie podoba i bede chodzic 7 dni w tygodniu :D trenera nie mam ale jak sie zapisujesz to dostaje sie program i pokazuja cwiczenia ktore trzeba robic i ile powtorzen np. 2 x 15. jesli ktos nie chce sie silowac to mozna na stepperze, wiosle, rowerku gubic kalorie :) powiem wam ze aby zgubic sto kalorii musze wioslowac 2km!!! ciezko ale bardzo fajnie. goraco polecam. no i coraz powazniej mysle tez o basenie :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
aaaaa zapomnialam. na koniec robi sie cwiczenia rozciagajace zeby nie bylo zakwasow. po 3 dniach nie moglam chodzic ale to raczej sciegna mi nawalily ale na silownie poszlam i jak sie spocilam na rowerze to wszystkie miesnie sie rozgrzaly i bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
nie tylko Ty wtopa :D ja juz dawno nie cwiczylam :( p.s fajnej muzy sluchasz wtopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!Niedawno przyszłam z pracy. Jestem okropnie zmęczona, ale idę keszcze na aerobic na 19.10. Dzisiaj w pracy jadłam same marchewki (to za karę za 2-dniowe obżarstwo), a na obiadek tylko zupka. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Miłe Panie :) Ewka możemy sobie podać rekę, wczoraj objadłąm się pizzą!!! no ale trudno!! W ramach pokuty dziś bede ćwiczyć aerobic :) umyję okno i zrobię pranie :P a i ocywiscie zero kolacji !! KOlacją się brzydzę :D Też bym sobie pochodziłą na siłownię, ale nie mam kasy, a pozatym chyba wolę ćwiczyć w domku, to na co mam ochotę :P a jak tylko znajdę sobię pracę (to chyba jak licencjata obronię czyli czerwiec) kupię sobie rowerek stacjonarny :) już się napaliłąm na niego eehhe To na razie dziewuszki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
Dzien dobry! Jestem juz po silowni i jem drugie sniadanko :) Dzis prawie dwie godziny cwiczylam :D gagatka podziwiam wewnetrzna motywacje - ja probowalam wiele razy cwiczyc w domu ale niewiele z tego wychodzilo :D na silowni cwiczysz co chcesz i jest instruktor ktory pomaga ci w doborze cwiczen w zaleznosci od tego co chcesz osiagnac :) mi sie podoba :D i czuje sie wysmienicie! milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
ubodło mię to -> dzięki:) A Ty jakiej sluchasz? Tez rocka? :) Nie no dzis musze w koncu pocwiczyc:) to jest chyba moj 3 albo 4 dzień bez słodyczy i innych kalorycznych produktów i jakoś się dobrze trzymam:) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serdecznie!! gagatka85: Rower to świetny pomysł. Popieram w 100%. Ja od tego roku też jeźdźę (tylko na normalnym rowerze) i uważam, że to jest super sprawa. Mam o wiele lepszą kondycję, jędrniejsze pośladki i szczuplejsze nogi. Żałuję tylko, że robi się zimno bo niedługo będę musiała skończyć wycieczki. Ale jak tylko możesz to sobie kup. wtopa: gratulacje oby tak dalej, a jakieś warzywka spożywasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaa :P a ja też słucham rocka, teraz to już mniej bo przeważnie radio u mnie leci, ale kiedyś nawet metalu słuchałam (glany leża w szafie głeboko schowane!!!) Dziś na swoje konto zapisuje umycie 2 okien :), zrobienie prania, ćwiczenia 55 minutek :) posprzatnie pokoju :P tak wiec dziś odwaliłam kawał roboty !! A na kolacje wypiję kakao :) mam nadzieje ze nie jest bardzo kaloryczne :P zaraz sprawdzę :P To miłego popołudnia piątkowego :) macie jakieś plany?? Bo ja bardzo ambitne :) umyję gary, zrobie zarcie kotom (a mam ich tylko 4) i psu :) zrobię sobie relakującą kąpiel i usiądę przed tv :):D 🌼 papapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewka :) To znaczy rowerek kupię sobię jak tylko do pracy pójdę, a jak na razie się nie zapowiada (bezrobotnym powinni dawać za darmo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
No to fajne mi sie towarzystwo trafiło :D Ja dzis moze wkoncu pocwicze...na wieczór:) NAjlepiej by bylo gdybym zapisala sie na jakies zajecia zwiazan z tancem, ale narzie czasu za bardzo nie mam, wiec zostane pzy jednych dod. zajeciach - malarstwie:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Jeszcze jedno. Znacie moze jakies bardzo dobre cwiczenia na odchudzenie tylka:D:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
wtopa... przeróżnej muzyki słucham... roots, rock, reggae, dub, dancehall, punk, ska ;) ja zaczynam znowu cwiczyc od jutra do sierpnia przyszlego roku, bo ide na wesele wtedy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
dobry wieczor :) ja dzis rowniez bylam na silowni i to ponad dwie godziny!!! Jestem z siebie dumna :D opanowalam rowniez pasje jedzenia bo mam za soba dwie kanapki na sniadanie. kasze gryczana na lunch. udko kurczaka na obiad. dwa batoniki - crunchy i taki z milki. umylam zeby zeby sie nie objadac wiecej i popijam kawke :) oby tylko wytrzymac reszte wieczoru bez podjadania :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !!! Dzisiaj w pracy zjadłam 2 kawałki torta i 4 cukierki na szczęscie idę dzisiaj na step to trochę tych kalorii spalę. Ale jutro idę na imieniny i znowu pewnie na coś się skuszę. Tragedia !!! Ale od środy do końca tygodnia będę jadła bardzo, bardzo malutko. Obiecuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Ewka podziwiam Cię, za upór :P ja pomimo tego, że sobie coś postanowię łamię to!!! wwrrrr wkurza mnie to!!! Dziś ćwiczyłam dokładnie 82 minuty :P, może by coś z tego było gdybym przestała tyle jeść!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobra dziwuszki zmykam ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś bardzo miy dzionek spedziam :) Najpierw do 13 lezałam w łóżku pod ciepłym kocykiem z ciepłą herbatką i czytąłm książke :) lubię takie dni :) i lubię czytać książki :P Zaraz przyjedzie mój men, wieć też na pewni bedzie miło :P i z okazji tego nie bede ćwiczyć, no moze brzuszki na dobranoc. To tylke!! Zastanawiam się tylko dlaczego Hungerka nam się codziennie nie melduje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×