Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Cześć !! Właśnie wróciłam z pracy. Wczoraj nie ćwiczyłam, ale dzisiaj idę na aerobic. Podziwiam was za silną wolę, bo ja nie mogę się zmusić do ćwiczenia w domu. Gagatka. Nie martw się.Jeszcze nie dostałaś odpowiedzi a być może poszukują właśnie kogoś takiego jak Ty. Ja jak szukałam pracy też miałam chwile załamania, ale w końcu się udało. Ty też na pewno znajdziesz pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka odopowiedzi nie dostałam, ale to tylko kwestia kilku dni!! Bo wiem, że opowiedz bedzie negatywna :o A ile Ty szukałaś pracy??? No bo ja mam niestety troszkę to utrudnione, po pierwsze jestem na III roku i nie mam licencjata, wieć bez tego ani rusz!!!! Wszyscy chca wyższe co najmniej zawodowe!!!! (tzn w urzędach!!) A po drugie nie mam znajomości :( Ehhhhhhhhhh deprecha na całego :( I nawet ćwiczyć mi się nie chce :( Ewka mi by się nie chciało z domu wychodzić na ten aerobic, a tak to ćwiczę kiedy mam ochote i na ile :) Wczoraj przez tą depreche nie jadłam nic przez cały dzień, a nocy tzn koło 23 mysłałm, ze umre z głodu, ale już nic nie jadłąm :) (plusik dla mnie) Dobra ruaszam dupsko i zaczynam ćwiczyć, ale lenia takiego mam, jak stąd do Kołobrzegu :( :o Ach ta jesień :(:(:(:( To pa dziewcznki :) ładnie mi tu ćwiczyć, meldować się codziennie (Hungerka to do Ciebie, bo ajkoś ostatnio Nas omijasz szerokim łukiem :D ) :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam. Było OK. Ja szukałam pracy prawie 7 miesięcy. Było trudno, ale w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczoraj ćwiczyłam aerobic cale 35 minut :) jak na mój stan ducha to było ponad siły moje :o Dzis dostałam odp z w sprawie pracy, tak jak myślałam, czyli sa na NIE :(:o To jeszcze 5 miesięcy przede mną :o Pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczamy :):D Ja dziś miałąm dzień słabości (ciastka, drożdzówka :o i brak ćwiczeń hhmmm ) nie wiem jak to bedzie jutro !!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzis może troszkę poćwiczymy (tak z 30 minut) a jutro to, bo od rana bede miec caly dom gosci :) a w niedziele bede siedziała w komisji wyborczej wiec też odpada :o szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) aczemu tu nikt się nie odzywa??!! nie pisze?? Ja do domu wróciłam dziś o 5!! Czuję się jjak po całonocnej imprezie!!! (nigdy wiecej w Komisji wyborczej ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Ja też mam strasznego lenia. Nic mi się nie chce. Dzisiaj idę na aerobic, ale tylko dlatego, że umówiłam się z koleżanką. Gdyby nie to, to na pewno bym nie poszła. Od niedzieli nic nie robię tylko bez przerwy jem. Szok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mi się nic nie chce. Wszystko mnie wkurza. Jutro moja mama ma operację. Trochę się tym stresuję. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie OK. Poza tym pokłóciłam się z moim chłopakiem. I w ogóle nic mi nie wychodzi. Mam już dość !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam leniwie :) NIc nie chcenia dzień drugi :o Ewka i jak tam mamy operacja ?? Na pewno wszystko poszło dobrze :) a i z chłopakiem sie pogadzisz :D Ja dziś ćwiczyłam CAŁE 30 minut :) ale za pół dnia łaziłam po miście i wydawałam pieniadze :P Pozdrawiam :) tzrymajcie się cieplutko :):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skusiłam się na dodatkowe 20 minut aerobicu !! Ale nie wiem po co, bo efektów już żadnych nie widzę (od miesiąca nic :o) Ewka jak tam sampoczucie???? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam stresujący dzień. Rano zawiozłam mamę do Żor na operację. I cały dzień o tym myślałam. Przed chwilą dzwoniła, że jest już po. Długo to trwało, bo zaczęli po 15. Ale teraz czuje się dobrze. Z chłopakiem nadal się nie odzywam i myślę, że tak już pozostanie, bo chyba nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka trzymam mocno kciuki, żeby wszytko się dobrze skończyło!! Z chłopkiem też :) Ja na dzieńdobry poćwiczyłąm 25 minut aerobicu, może coś jeszcze potem poćwiczę :) jak na razie idę sprzatac :) Sciskam mocno papapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Mama jets już w domu. Z chłopakiem to już koniec. Mam tak ogromną ochotę na słodycze, że coś strasznego. Nie mogę się powstrzymać, no ale okres tuż tuż , więc sobie wybaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !! Dzięki gagatka. Mama jest już w domu, ale z chłopakiem koniec. Mam ogromną ochotę na słodycze w ogóle nie potrafię się powstrzymać. Ale jestem przed okreserm więc sobie wybaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś dzień wyżerki :o w ogóle dzieje się ze mną coś nie tak!! Nie jem dużo, jem normalnie i ćwiczę a moja waga się powiększa :( Strasznie to dołujące jest !! Ewka przykro mi, że z chłopkiem to już koniec!! Dlatego rozgzreszam Cie ze słodkości :) Siebie nie rozgrzeszam, mam starszne wyrzty sumienia, że tyle dziś zjadąłm :( Idę oglądać Magde M :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka może po prostu zwiększa się ilość tkaniki mięśniowej, a zmniejsza tłuszczowa. Ponieważ mięśnie są cięższe waga się powiększa. Spróbuj zmierzyć sobie obwód np: bioder, talii i może po centymetrach będziesz widziała zmianę. Ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka dzięki za radę :D Tak zrobie :) Dziś zrobiłam sobie wagary od szkoły (wzcoraj też, ale cichosza :P ) Chyba zacznę od nowa ćwiczyć pilates !! A tymczasem borem lasem :) idę sprzatać papatki Macham łapką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka kopnę Cię w ....., pod jednym warunkeim, że Ty też mnie kopniesz w .......!!!!!!!!!!!!! Bo ja ostatnio jem i jescze raz jem :o Ale od poniedziałku ...... :P Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny wieczór :D jestem po ogromny zastrzyku wiedzy o Prawie wspólnotowym Unii Europejskiej :P Dziewczyny moja kumpela jest instruktorka fitness i poleca a wrecz nakazała mi ćwiczyć pilates :) wieć pposłusznie dziś ćwiczyłam 36 minutek (bo tyle trwaja ćwiczenia na płytce) Wiec polecam Wam piltesik :D A swoją drogą coś w tym jest, od 2 mieiecy przestałam ćwiczyć pilates, ale za to skupiłam się na innych ćwiczeniach (aerobic) i mimo tego, że ćwicze wiecej i dłużej mój brzuch nie jest taki jak przedtem!! Mam wrażenie, że w ogoel nie pomiejsza się !! A przedtem ćwiczyłąm mniej (w tym pilates) i wszyscy mi mówili ze starsznie schudłam (a waga była taka sama cały czas) Wieć od dziś 3 razy w tyg ćwiczymy pilates !! :D Musi się udać !! Muszę moją zmorę zrzucić (czyli brzuch) Ok to tyle moich wywodów na temat piltesu. Zmykam. Bez odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Dziekuje ślicznie za rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziś tez bede pilates ćwiczyc :) strasznie bola mnie plecy juz sama nie wiem jak mam lezec, siedziec i stac :o nawet tabletke zazyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) u mnie wszystko po staremu duzo jem i mało ćwiczę :o a mój brzuch się powiększa :( A co u Was?? Ewka czemu sie nie odzywasz?? Jak tam zdrowie mamy?? I co z chłopakiem?? A Hungerka stała bywalczyni??? Where are you??? Dziewczyny piszcie częściej i wspierajcie mnie, bo bez was ćwiczyć się nie chce mi :( Pozdrawiam, papaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
A ja coraz mnie cwicze..czyli w ogole nie cwicze. Tylko ograniczam sie do jedzenia...taa swietnie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !!! Ja też jem dużo, ale też duzo ćwiczę. W tym tygodniu byłam już dwa razy na aerobicu i idę jeszcze jutro i w piątek. Ćwiczenia to podstawa. Ciało jest jędrne, ma się więcej siły i energii.Szcególnie teraz w zimę. Jak możecie to idźcie chociaż raz idźcie na siłownię lub aerobic, nic tak nie mobnilizuje jak ćwiczenia w grupie. W domu to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mamą coraz lepiej. Mam nadzieję, że powolutku dojdzie do siebie. Pewnie trochę to potrwa. Serdecznie pozdrawiam. pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny stuknoł nam 1000 :P Ja teraz zabieram się za ćwiczonka piltesik i jakies inne wygibasy :) POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka-
Dziewczyny też mam zamiar trochę popracować nad swoją figurą i przede wszystkim kondycją (bo jest słaba). Mam zamiar kupić stepper i zacząć ćwiczyć, chce kupić na allegro (bo taniej) i nie wiem na jaki się zdecydować, (na co zwracać uwagę)różnia się one np. wagą niektóre ważą po 11kg inne po 6kg i stąd pytanie do dziewczyn które już mają jaki wybrać , wystarczy ten lżejszy, czy to jakiś bubel, oto link wybranego przeze mnie , proszę o opinie, może któraś już taki ma? http://www.allegro.pl/item141836986_wyprzedaz_skretny_stepper_z_linkami_sauna_belt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×