Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

No tak! wiedziałam że nie zdąże na ten sernik, i to z rodzynkami, teraz nie będę mogła zasnąć, musze to jakoś przeżyć. .....Juz wiem -na pocieszenie mam przeciesz ślrdzie z rodzynkami, nie wiem tylko czy to dobry pomysl o tej porze. A tam wola Twoja Panie - raz kozie śmierć, szklaneczka \"żywca\"i jakoś się przeżyje.:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Dobra, dobra, ale o jakie to święto moze chodzic Wdowci??? ja do takich spraw mało czająca jestem,w życiu sie nie domyślę. ..Dość juz pogadałam sama ze sobą,zmykam do łożka bo zaśpię i znowu mnie minie impreza. ....Pa!!! czekam z niecierpliwością do jutra Aha!!!.....żebym nie zapomniała postawic przy wyrku butelke Nałęczowianki ..tak pojadłam tych śledzi że........az strach pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki .A ja wiem jaka to uroczystisc bo myslalam o tym samym co Ty.A wiec jutro mija rowny miesiac jak istnieje nasz topik! Na razie koncze bo informatyk musi zabic tego wirusa bo zzera wszystkie pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO SKORPION !!!!!! Witajcie 🖐️ w słoneczny poranek.Miłego dnia. Re-ni nic się nie martw. Dzisiaj też będa serniczki. Na razie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop!!!,Hop!!!,Hop!! huuuura ! ............................ Sama sobie nie wirzę. Jestrm pieeeeeeeeeeeerwsza????????? ..Aż muszę ochłonąć z wrażenia Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesć Dziwczyny A już myślałam że mi się uda,tak się śpieszyłam,patrzę jednym okiem. Miłego dnia i duuuuużo słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion moze i niemrawy i wolno lazi na tych swoich 4 parach odnozy ale jak widzicie,do klawiatury doczlapie sie pierwszy.Ha Re-nia za sledzie z rodzynkami moj maz oddalby no.....chyba swoj ulubiony kolowrotek wedkarski.Bo moi panowie to zapaleni wedkarze,ja z tego powodu \"pale sie\"ale ze zlosci bo latem ciagle musze te rybie zewloki skrobac i przyzadzac-a ja ryb nie jadam bo nie lubie. Biala bardzo sie ciesze Twoim szczesciem,nacieszysz sie swoim mezem,porozmawiacie-widzisz nadeszly po \"dolku\"lepsze chwile. Ale ja za to jestem baaardzo smutna.Dzwonilam do informatyka i on poeiedzial,ze ten wirus Jeffa to jakies upierdliwe swinstwo i mam w poludnie przywiezc do niego kompa to mi sformatuje go.Tak wiec nie wiem kiedy bede z Wami. Ominie mnie nasza impreza(cholerna slina juz sie wydziela-no widzisz biala co narobilas ?) Jeszcze do Was napisze przed poludniem jak mi wirus calkiem nie usmierci kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nic podobnego Skorpionku. Jak nie będziesz mogła to impreza zostanie przeniesiona na inny dzień. Ja się nie zgadzam, żeby Ciebie zabrakło a nie chwaląć się My z Re-ni najwięcej się udzielamy w Naszej Kawiarence. No i jeszcze Kropka. A czy inne będą ???? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż też wędkarz. Ale ja postawiłam warunek - kto łowi ten skrobie.Ja nie przepadam za rybami a on uwielbia w każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala to mile co piszesz o przeniesieniu imprezy na inny dzien ale no babeczki\"imprezujcie\"beze mnie,moja MOC bedzie z Wami a ja potem wszystko przeczytam i zgodnie z tradycja dorzuce cos od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Reni !!!! - ty zakręcona kobieto,zamiast dwa razy sprzwdzic wpisy to ty głupia cieszysz się że jestes pierwsza.A mówiłam że bez porannej kawy nie jestem zdolna do życia. ..A jeśli chodzi o dzisiejszą okazję do świętowania, to i wiadro wody na otrzeżwienie nic by nie pomogło, w życiu bym na to nie wpadła. ..Jesteście Wielkie!!! - koniecznie trzeba to uczcić,byłoby miło gdyby wszystkie Dziewczyny nas zaszczyciły w tak uroczystym dniu. 🌼🌼🌼ZAPRASZAMY🌼🌼🌼 .......Ciebie Buberku też oczywiscie,ale Wdowcia ma rację - musisz koniecznie być w garniturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zaraz , zaraz bez Skorpionka , mowy nie ma. Jeszcze sie zastanowimy co zrobić z tym fantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re -ni serduszko moje,chyba ta kawka troche slaba byla bo widzisz nooo.....to swieto przypada dopiero jutro..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten sloneczny radosny dzionek . Refleksja mnie naszla w zwiazku z \"miesiecznica\" powstania tego forum. Patrzcie jak szybko ten czas leci. Tak wydawaloby sie niedawno zaczelysmy sie udzielac na tym forum. Najpierw niesmialo ,a pozniej coraz odwazniej mowilysmy co nas boli , co nas cieszy , czego pragniemy od zycia i innych. Nie wiadomo kiedy ten czas minal. Ale ja tu sie rozklejam a przeciez to mily dzionek. Wiec z tej okazji zycze wszystkim forumowiczkom i naszemu rodzynkowi Buberowi samych usmiechow w zyciu i tylko slonecznych dni 🌼 🌼 Skorpionie ten topik powstal z reki naszej \"Matki Zalozycielki\" 23 lutego na BANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Komp mi padał, ale teraz jest ok. Świętujemy? szampan? torcik i inne przyjemności? jestem za. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro piszecie ,ze to dzis,to tak musi byc.Widac moj komp cos niedomaga od dluzszego czasu. Wiec ja rowniez skladam wszystkim zyczenia; odwagi aby wspinac sie na szczyty pozornie nie do zdobycia(to tak troche dla Bubera ;) ) -sily ,by wytrwac w raz podjetych postanowieniach- -pogody ducha,by akceptowac to,czego nie mozna zmienic, -rozsadku,by podejmowac tylko madre decyzje -madrosci,by odroznic prawde od falszu -i......dlugiego klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam podziękować; - Re-ni za to, że wpadła na pomysł otwarcia Kawiarenki dla Nas Średniaczek - a Wam dziewczyny i Buberku za to, że spontanicznie odwiedziłyście Kawiarenkę, polubiłyście ją i często odwiedzacie - Dziękuję Wam wszystkim za to, że przy Was nie czuję się samotna, smutna i nieszczęśliwa. Pokazałyście mi światełko w tunelu i znowu jestem radosna i silna. TAK TRZYMAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałabym wam podziękować za to że jesteście, za dobre słowo, za zyczenia i życzyć wszystkim tego co dla każdej jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że na Dziewczyny można liczyć. Nawet Kala i Kropka się znalazły. Żeby tak jeszcze : Jagqdusia Maxmara, Rutkowski patrol Balzakowska Roztargniona Gosia Torii i wszystkie które do nas kiedykolwiek zajrzały - dziś wpadły, to było by prawdziwe święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale teraz biala zaplusuje u Ciebie jak nic-od 21 marca od godziny22.02 biala ma stopke\'W zyciu najwazniejsze sa dobre zdrowie i zla pamiec\".Ha powiedzcie,ze znowu cos pomylilam!Bo teraz baarrrdzo uwazalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje, że Buber coś knuje. Coś za długo milczy. Albo się wystraszył garnituru, albo szykuje jakąś niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala a teraz skorpion usmiecha sie z wielce rozanielona mina. Wiec tak moi mili,to moje ostatnie zapiski dzisiaj(rety ale ponuro zabrzmialo),za chwike dokonam odlaczenia aparatury komputerowej od pradu.Kiedy sie u Was pojawie -nie wiem,oby jak najszybciej! Bedzie mi brakowalo Was a nawet Bubera -pedziwiatra. Trzymajcie sie zdrowo,pozdrawiam Was wiosennie!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×