Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witaj RutkowskiCo Ty tak wpadasz i wypadasz z prędkością światła? Ale dobre i to, przynajmiej wiadomo, że żyjesz. A gdzie Kala ?? Jagqda - zyjesz ??? O innych nie wspomnę bo już dawno o nas zapomniały. Buber też gdzieś wyemigrował. Smutno się robi. Idę zrobić kolację i na spacer z pieskiem. Starznie pada i zrobiło się zimno. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja, wróciłam z pieskiem, tez się u mnie ochłodziło mam nadzieję że to nie na długo. ...Hej ! Rutkowski - pojawiasz się i znikasz,mam ochote bańki Ci spuścić, ale skoro wziełaś się za prasowanie to i tak biedna jesteś, więc tym razem Ci odpuszczę. Skorpiuś - jak tam ramię, czy plastry pomogły? Znikam i ja - Dobranoc! -Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny!Wczoraj u nas byla piekna pogoda,dzis sie rowniez zapowiada sloneczny dzien choc z rana jest tylko 2 stopnieC. Pytasz Re-ni jak moje ramie-no wiesz to chyba tak latwo nie przechodzi,wcoraj sie oplastrowalam ale tak straszliwie mnie pieklo ,ze musialam go predko odklejac. Dzis lykne sobie tabletke(wiem jak sa szkodliwe ale musze-bo boli jak diabli) Wczoraj po poludniu mialam wizyte Mamy wiec musialam wysluchac ,ze... dlaczego na okladzinkach na schodach lezala nitka-toz to wstyd,faldki na firankach troche nierowno poupinalam... a fiolka alpejskiego to pewnie za duzo podlalam,bo ma 2 zolte liscie... Echch zycie...Wiec rozumiecie,ze nie mialam za bardzi checi to klikania.Moja Mamcia to nielatwy charakterek o nie! Ale dzis juz wracam do dobrej formy psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja też daję znak, że żyję. U mnie jest minus 5 ale świeci słonko. Skorpionku - ja mam to samo tylko sprawa zawsze dotyczy mojego męża. np. A dlaczego on załozył ten sweter a nie tamten a dlaczego on na mnie tak (czyli jak pytam) popatrzył a dlaczego on tutaj zaparkował samochód i tak na każdym kroku próbowałam w życiu robić na rutach i zawsze było \"zostaw ja to zrobię szybciej i ładniej\" Ale co my tak od rana narzekamy??? Miłego dnia wszystkim życzę.Na razie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny skoro narzekacie na banki to polecam wam opcje bankowości internetowej. W kazym banku jest już to mozliwe.Nawet w PKO BP. Idzie sie do okienka załatwia sie zgodnie z procedurą danego banku dostep do wlasnego konta przez internet. I potem nie trzeba stać w kolejkach. Ja mam konto w BPH i jestem zadowolony z bankowości internetowej. Ile czasu zaoszczedziłem. Aha w każdym oddziałe BPH jest stanowisko komputerowe dla klientow ktorzy nie mają dostępu do internetu . I rzadko jest zaj ęte. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybiegłam się przywitac -Witajcie moje drogie .....Hej ! Buberciu Na razie muszę zmykać,mam pilną sprawę do załatwienia. 🌼Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie usiadłam i spokojnie mogę napić się kawy. ..Oj Skorpionku te nasze mamy- doskonale to rozumiem.Kiedyś się bardzo przejmowałam i robiłam wszystko żeby jej dogodzić. Ale tak nie może być by ktoś, a nawet matka kierowała naszym życiem -jak się ubierać,co jeść i co robić. Ja wiem że to wszystko z troski, więc słucham mamy spokojnie tak by jej nie urazić,ale robię i myślę swoje,chyba nie ma innego sposobu. ....Buberku wiem że jest taki sposób, i nie jest to zły pomysł na posiadanie konta internetowego ale nie dla mnie. Nie jestem osobą zbyt zajętą, mam okazje wyjść z domu. ....Miło że do nas zaglądasz i rób to częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chłopakowi również cześć. Mam juz wysprzątane mieszkanie, w weekend mąż zabrał mnie do swojego kolegi który mieszka na wsi, dom przy lesie, nad jeziorkiem. Żebym odpoczęła po tych robotach i odpoczęłam. A od poniedziałku jestem w pracy i jeszcze nie zdążyłam was poczytać. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Kalusia ...Taka wycieczka na wieś - dom przy lesie,jezioro, jak mnie coś takiego się marzy,to musi być wspaniałe. ..Ja troche dziś po chacie się pałętam, więc naleciało mnie na przemeblowywanie w dużym pokoju, trochę pozmieniałam.Oj biedne te moje kwiaty ciągle stoją w innym miejscu.Oprócz palmy mam takie drzewko do samego sufitu,ale nie wiem jak się nazywa,chyba jakis cisus,no i olbrzymią paproć. Zmykam dokończyć obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala pochwal sie jakie kolory wybralas na sciany-spokojne pastele,neutralna biel,czy tez poeksperymentowalas ze smialym zestawieniem kolorow tzw.kolorami jadowitymi-ja je tak nazywam bo sa intensywne i energetyzujace.A moze tapata? Uuuu Re-ni i mnie czasem nachodzi chec przemeblowania mieszkania-niestety moj mm dostaje wtedy napadu paniki ;) ,niemocy i sama nie wiem czego jeszcze-po prostu czmycha z domu zostawiajac mnie z tym sama!On juz tak ma\"przywiazuje sie uczuciowo\"do ulubionego fotela,ukochanych spodni i swetra.Aby kupic mu cos nowego musze toczyc prawdziwe batalie-co nie znaczy,ze jest niechlujem czy chodzi nieestetycznie ubrany.Jak cos polubi i w czyms sie dobrze czuje -to nie ma zmiluj.Kocha to namietnie do pierwszej dziury.Czasem musze pomoc i owa dziure badz rozpruty szef sama stworze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maaatko co ja zrobilam-gdyby to przeczytal....o tych tworzonych przeze mnie dziurach ale bym sie miala z pyszna.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Chyba wczoraj przechwaliłam pogodę ,i dzisiaj od rana sypie śnieg.RE-NI i Ty droga WDOWCIU BŁAGAM NIE BIJCIE!!!!!! Problem jest w tym , że ja już z założenia jestem osobą która jest wszędzie ,a zarazem nigdzie-czyli wpadam, robię dużo szumu i już mnie nie ma.Dodatkowo od poniedziałku do środy jestem z reguły na 5 biegu ponieważ wożę dzeci na basen po południu,a tu jeszcze trzeba sprzątnąć, ugotować,a przedewszystkim zdrzemnąć się choć godzinkę.Skorpionku wspułczuję Ci a zarazem podziwiam Cię za świętą cierpliwość-chodzi o Twoją mamusie. U mnie rozmowa byłaby b. krótka-nie podoba się ,to nie patrz ,albo nie przychodż.Dla mnie dom jest do mieszkania ,a nie do ciągłego pucowania.Może kiedyś zmienięzdanie ale narazie przy mojej radosnej 3- dzieciaków,musiałabym nie wypuszczać ściery i miotły z rąk,dlatego wygodniej mi czasami czegoś \'\' nie widzeć\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie. Rutkowski - za ten długi wpis wvbaczam Ci te Twoje wpady i wypady na naszą stronkę. Ja Ciebie rozumiem. Mam więcej czasu bo nie mam małych dzieci a córka samowystarczalna. Czasami się lubi \"popieścić\" i chce żebym ją porozpieszczała. Re-ni - ja do Ciebie nie mam zdrowia. Piszesz sama, że nie jesteś osobą zbyt zajętą a stale Ciebie gdzieś gna. Kala - ja Ci zazdroszczę wysprzątanej chałupki bo u mnie porządki jeszcze w \"lesie\". Mam nie pomyte okna bo pogoda do kitu. Albo pada albo bardzo zimno. Buber - jak na Ciebie to baaaardzo dużo napisałeś. Tak trzymać. Na razie Dziewuszki - muszę załatwić parę spraw.Będę późnym wieczorem .Miłego popołudnia Wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczyk sobie pada - nieprzyjemnie jest na dworze. Nawet mój piesek nie chciał wyjść z bloku, perfidnie zrobił swoje nieopodal, i myk zpowrotem do środka jak gdyby nigdy nic. ...Wdowciu to właśnie dlatego że jestem czasowa, szukam powodu by wyrwać sie z domu i nie dać sie zwariować przy mamie i przy kimś jeszcze o kim nie chce wspominac bo nie warto. ...Skorpionku - Twój mąż nie lubi przemeblowania - nie jest to dla mnie obce,ja na nikogo nie liczę,jestem zmuszona robić to sama. Jest na to sposób - podkłada się chodniczek np.pod segment regału i bez problemu przeciąga się w inne miejsce. Po śliskiej podłodze nie jest to trudne i bez zarysowań. ...Rutkowski - nie przejmój sie,pisz kiedy Ci czas pozwoli, a ja liczę że Ci pozwoli. Mówisz że jestes wszędzie,więc nie możesz omijać naszej \"kawiarenki\" ...Kropeczko droga - a co u Ciebie - jak minął dzień ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki i witaj Buber.Fajnie jest \"miec\"na topiku takiego meskiego doradce :) (chodzi mi o plec oczywoscie ;) ) Oj dzionek zapowiada sie ponury i deszczowy-bleeeee ,w taka pogode to sie czlowiekowi nic nie chce! Re-ni piszesz ,ze masz w swoim mieszkaniu duze kwiaty ,wiesz-moja kuzynka tez ma w mieszkaniu duzo kwiatow tylko ,ze jej piesek to wielki rozrabiaka i jego ulubionym zajeciem jest rozkopywanie ziemi w doniczkach i podgryzanie lisci! Twoj piesek musi byc wyjatkowo grzeczny i ulozony. Odnosnie zwierzakow-pozniej opisze Wamj ak \"leczylam\"meza bolace korzonki zywym kotem i co z tego wyniklelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moi Drodzy 🖐️ Brrr jak zimno. Zmarzłam w łapki czekając na autobus. Ale słoneczko już wygląda więc może potem będzie cieplej. Skorpionku - jak to żywym kotem ?? Umieram z ciekawości. Na razie uciekam. Pogodnego nia Wam życzę pa. PS. Szef się jeszcze nie uśmiechnął ale ma pogodniejsze oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie Dziewczyny normalnie nawaliło śniegu,a już wyczyściłam i pochowałam buty zimowe do szafy. ...Skorpionku - ja mam małego pieska , jest baaaardzo grzeczny, może dlatego że to suczka.Wygląda jak Jamnik,ale na wyższych łapkach i czarny. ...Kwiaty w domu mu nie przeszkadzają, na balkonie stojące tak,bo gania za kotami. 🌼Miłego dnia🌼 Zmykam do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia z kotem. Meza bolaly korzonki,pisalam Wam,ze jak ma temperature37,5 to umiera.Ale jak go naprawde cos boli to do lekarza go nie mozna wypchac.Zadne przekonywania ani argumenty nie pomagaja! A ze nie jest zwolennikiem proszkow najpierw poobwiazywal cie woreczkami z gorczycy(spal z nimi w lozku-narozsypywal tego troszke ale to szczegol).Potem niespodziewanie stwierdzil,ze przyszedl czas na kototerapie!!!Mialam zywego kota umiescic na jego baaardzoo zbolalych plecach,i przymusic go do lezenia na nich9bo wyczytal gdzies,ze koty maja dobroczynny wplyw na takie dolegliwosci. Zlapalam naszego Grubasa,niose go na przedramieniu i glaskam czule-rozumiecie chce go wprawic w dobry nastroj i humor ;) ,maz lezy na tapczanie na brzuchu taka \"meska zbolala Wenus z Milo\";a ja probuje biednego siersciucha umiescic w wiadomym pulsujacym bolem miejscu. Kot uszka polozyl \'po sobie\"co w kocim jezyku oznacza jestem zly i czuje sie zagrozony! Doduszam lekko biedne zwierze do szanownego malzonka .....a tu zestresowany kocur..........wysuwa ostre pazurki i znaczy nieskazitelne ;) cialo mojego Pana i Wladcy ;) krwawymi kreskami! maz wrzasnal.kot uciekl,ja zaczelam sie smiac.... Tak oto zakonczyla sie terapia naturalna mojego m.za pomoca kota. Skonczylo sie na tym,ze musialam go kluc zastrzykami(co robilam z dzika satysfakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku -a może to był ten sam kot co mąż w niego ziemniakami żucał,miał okazję się biedak odegrać. ...A tak na poważnie,to słyszałam że leczy się korzonki ale skórką z kota, tylko jak ją zdobyć. ...Wdowciu - pogodniejsze oblicze prezesa - to już jakiś postęp,pierwszy krok do uśmiechu. Zmykam do kuchni bo kiszki marsza mi grają. ....Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoqa Ty to sie chyba zarazilas ;) od Bubera-wpadasz jak przeciag,tak na chwilke na momencik..... Ale rozumiem ,taki niespodziankowy gosc jest zawsze oczekiwany i mile widziany ;) . Rety dziewczyny tez dzis tak macie?-bo mnie sie tak chce spac ,ze juz nie moogeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam,skorpionku nasi mezowie maja podobne pasje-ryby,kiedys bardzo o to sie klucilam,bo na dyskoteke nie chcial mnie zabrac ani na spacer(a meza mam mlodszegotroche)ale na ryby tak.co do bankow mam kato internetowe bo nie cierpie wystawac w kolejkach jak na razie jest okej,wolalabym isc do kolezanki na kawe niz stac wkolejkach zawsze placilam z opuznieniem.skorpion ztym kotem----super.u mnie porzadki wiosenne,to znaczy maz robi na podworku,a jest spore i kupa balaganu po zimie i musialam troche pozagrabiac ale tylko troche,i tate odbieralam ze szpitala,troche gotowania ,sprzatania i tak ze szlomaz ,wdomu---wiecej obowiazkow---pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------------------------------------------------------------------------------- Witam wieczorkiem. Przed chwilą wróciłam z Kościoła z Rekolekcji i jakoś tak inaczej się czuję,mam dużo pozytywnej energi,ale martwię się o Was Dziewczyny, .....Wdowciu zmarzłas dzisiaj, mam nadzieję że się nie rozchorowałas. .....Skorpionku czyżbys przegrała bitwę o komp. .....Kropeczko odezwij się nie daj się prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie., Mama padła o 20.00 bo przyszła dopiero o 7-dmej z pracy i teraz smacznie śpi wtulona w poduchę. A i Ropuszek razem z Nią. Pozdrawiam serdecznie. Córcia mojej Mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku a juz zaczęłam podejrzewać ze nas olewasz,no ale widzę że się myliłam Jeśki chodzi o spanie to dla mnie stanowczo za wcześnie, jeszcze koniecznie muszę obejrzeć \"Co z tą Polska\" ...Jagqdusia - cieszę sie że Twój tata wyszedł ze szpitala,nareszcie się doczekał i to w dodatku będzie w domu na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim.Odwiedzila nas wczoraj corcia bialej-jak milo,ze napisala Pani co z mama,wiem,ze pisze Pani prace -wiec zycze samych sukcesow w pisaniu,obronie pracy i zyciu. Rety dziewczyny ale mi dzis idzie nieskladnie to formuowanie zdan-az wstyd.A to wszystko przez to,ze poszlam za wczesnie spac,obudzilam sie o 2 w nocy i nie moglam juz zasnac.Maz spal smacznie,syn rowniez a mnie trafiala cho...ra.Rety jaka to meka taka bezsennosc.Ide robic kawe .Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Czy ta wiosna nigdy do nas nie zawita. Wychozę rano z domu a dookoła biało. Ja mam okna nie umyte. Wróciłam wczoraj późno i padłam zaraz po zjedzeniu co mi córcia podsunęła. Widzę, że się wpisała - czyli wydało się się, że podczytuje Naszą stronę. I bardzo dobrze może wpadnie na pomysł założenia własnej stronki. Skorpionku - opis z kotem bombowy. ja już awno wiem, że kopy chadzają własnymi drogami. Prędzej człowiek musi się poporząkować kotu niż owrotnie. Ale Ty jesteś the best - tez bym miała satysfakcję z kłucia męża. A jak ma na imię Twój drugi kot bo pisałaś, że masz dwa. Re-ni a mnie interesuje jak ma na imię Twój piesek - jeśli to nie tajemnica. Ja miałam w życiu mnóstwo zwierząt (a raczej moi rodzice) na temat ich imion mogłabym napisać książkę. Przeważnie były to znajdy, podrzutki i stworzenia przez nikogo niekochane, które u nas znajowały wszystko co im do szczęścia było potrzebne. Był taki okres , że w jenym czasie było w domu 11 kotów i dwa psy i wszystko żyło w doskonałej zgodzie. Koty spały na brzuchach psów i był to bardzo rozczulający widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam kopy a miało być koty - oczywiście. Re-ni - \' Co z tą Polską\" to ulubiony program moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! - Babeczki ! Zerwałam się dziś z łóżka trochę lewą noga, bo z tą moja mamą, to ręce opadają. Wczoraj siostra przywiozła ją do mnie,a dziś budzi mnie o 5 godz. i mówi że chce do domu. A dzień wcześniej jak była u siostry to w środku nocy płakała że chce do mnie.Ciągle tak na zawołanie przewozimy ją to tu,to tam,a ona i tak nie jest zadowolona.Nie jestem pewna czy za bardzo jej nie ulegamy. ....No ale pogoda dziś pięęęęękna - słoneczko świeci,Święta Wielkanocne coraz bliżej,trzeba o jakiś zakupach pomyśleć-zaplanować jakieś pyszne jedzonka. ...Wdowciu masz wspaniałą córcię,troszczy się o Ciebie,no i o nas pomyślała, dzięki temu wiedziałam co z Tobą się dzieje, też powodzenia jej życzę. ..Na razie muszę zmykac Dziewczyny👄 Pa Aha,mój piesek nazywa sie \"Muszka\",trochę martwię sie o nią bo ostatnio coś nie chce jeśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×