Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

No tak - chciałam przywitać Rutkowskiego i chyba się spóźniłam. A co mi tam - Witaj Rutkowski 🖐️. Dobrze, że dajesz znaki dymne, jesteś zagrypiona ale żyjesz. Dziękuję Dziewczyny za pozytywne myślenie - ale to chyba byłby pierwszy wypadek prezesowskiego \"dobrego humoru\". Ja go jeszcze nigdy nie widziałam roześmianego. Zawsze poważny. Mój równolatek a nie potrafi cieszyć się życiem. Zaczynam się niepokoić o Re-ni. Jeszcze nigdy tak długo nie milczała. Nawet rano nam nie pomachała łapką jak ma w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jaki mi numer zrobiła córcia ??? Już Wam pisałam, że obie lubimy czytać. Oprócz kupowania książek, wypożyczamy też w osiedlowej bibliotece. Właśnie czytałam jedną, taką zabawną (bo ja nie zasnę jak nie przeczytam paru stron) na dobry humor. Wracam z pracy a książki nie ma. Pytam córci czy nie widziała. A ona, że oddała. Myślałam, że ją uduszę. Przyniosła pare innych książek ale ja chcę tamtą buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorowo a raczej nocą. ...Do południa nie było internetu - wnerwiałam się jak nie wiem,po południu dyżurowałam przy wnusiach moich kochanuch, niedawno dotarłam do domu. ..Kropciu - no cooooo Ty???, co też Ci przyszło do głowy?,wręcz przeciwnie - rozsmieszyłaś mnie tym określeniem. ..Wdowciu - jeżeli prezes się zastanawia,to oznacza że się zgodzi.A to że wstawiłyście się za dziewczyną,to w dzisiejszych czasach rzadkość i bardzo dobrze o Was świadczy.Dzisiaj każdy myśli o sobie,bardzo często wręcz lniektórzy cieszą się z niepowodzeń czy potknięć innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest wszystkie śpią ?????? Sama mam siedzieć i pisać. Chyba się obrażę. No to dobranoc. Śpijcie smacznie. Zbierajcie siły przed nowym dniem. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni - tak się cieszę, że jesteś. Martwiłysmy się o Ciebie. Będziesz pisać czy już idziesz spać bo ja muszę z pieskiem na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wdowciu wychodziłam z pieskiem,nie sądziłam że jeszcze tu zajrzysz, dzięki że martwiłyście się o mnie.Ja też,jeśli mnie nie ma,to naorawdę cały czas myślę o was. ....Dobranoc Dziewczyny Miłego piątku Wam Wszystkim i sobie życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry babeczki.Przed nami 2 dni delektowania sie zaciszem domowym i rodzinka.Dzis przyjezdza corka z akademika(wczoraj mieli jakas impreze w strojach z lat 60,pisala ,ze bylo super)wiec mamcia od rana bedzie pichcic smacznosci dziecieciu.Jak ja slucham jak oni tam sie odzywiaja to mnie normalnie krew zalewa\"napoje z lodowki,zupki z paczki,mnostwo kawy...Jak dam jej cos do jedzenia do akademika to znika to w ciagu 2 dni-tak wyglodzona brac studencka jest spragniona domowego jedzenia.No ale to tez \"uroki\"zycia studenckiego... Dzis mam rowniez w planie posadzic klacza konwali w swoim \"lasku pogodnej starosci\"wyzebralam je od swojej kolezanki-ale sie ciesze!!! Ide na kawke,oczywiscie zajrze tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala tak sobie mysle o tym Twoim wpisie dotyczacym umiejetnosci slownego dzielenia sie problemami z druga osoba(mezem,zona).Wiesz ja mam podoobne jak Ty-to znaczy :MM jak ma problem,klopot to trawi go w samotnosci,widze ze cos go\"uwiera\",gryzie,dreczy ale nie chce powiedziec -co ,i juz.Probowalam wszystkiego by go sklonic do podzielenia sie ze mna swoim klopotem:stwarzalam mila atmosfere,kupowalam ulubiony gatunek piwa ,stosowalam rozne inne babskie metody ;) i nic! Zal mi go bardzo gdy widze jak sam sie z tym zmaga ,ale coz..... Jak rozwiaze dany problem ,to dopiero mi zdradza o co chodzilo. Ja z kolei lubie \"zagadac \"klopot,podzielic sie nim z najblizsza osoba. Dobra ,znikam do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho!, hej ho! - do lasu by się szło!!! .......Ciepło,wiosennie,ale bez słońca.Zaraz wyrószam do miasta,mam sprawę do załatwienia. .......Trzymajcie się Dziewczyny,buziaki dla Wszystkich 👄 Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Średniaczki. Na dobry dzień przesyłam parę 🌼🌼🌼🌼🌼. Pewnie myślicie, żem leń bo przyznam się Wam, że niedawno wstałam. A ja długo się wczoraj wierciłam. Tak bolała mnie głowa, że nie mogłam zasnąć. Za to dzisiaj czuję się jak nowonarodzona. Byłam już na spacerku. Jestem sama bo córcia pojechała na spotkanie ze swoim promotorem. Piję pyszną kawkę i słucham cuuuuuuuuuuuuudownego nagrania. A jest to Isaak Stern - \"Serenada\" Schuberta. A cholernej \" Ciszy\" i \" Legendy\" dalej nie mogę namierzyć. \"Ciszę\" już namierzyłam ale nie chce się ściągnąć. Ale nie rezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domowe jedzenie - Teraz rozumiecie Dziewczyny dlaczego ja dogadzam mężowi z domowymi rosołkami.Niech ma jak tak bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam do domowych obowiązków.Odkurzacz czeka i garnki też puste. Idę robić obiadek i uładzić chałupkę. Ale jeszcze wrócę do Was. Pa. na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknąłem aby sie pojawic:D 🖐️ Miłedo weekendu z wiosna wszystkim paniom życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękujemy bardzo Buberku -dziękujemy,fajnie że czasem o nas pamiętasz.Ja Ci życze pięknej słonecznej Niedzieli. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - ja też będę dziś pitrasić dla syna,przyjeżdża tylko na sobotę i Niedzielę do szkoły, pracuje w Warszawie.Tez mu dogadzam jak mogę, staram się by zawsze mial co zabrać ze sobą. ....Teraz posiedze tu chwilę przy drugiej kawce, biegałam po mieście za prezentami urodzinowymi dla wnuczki,więc poobijam sie trochę i biorę się za pierogi. ...Wdowciu -tylko nie szalej bardzo z tym odkurzaczem. ...Właśnie wyjrzało słoneczko -och!, jak faaaajnie. Na razie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni__o której moge wpaśc na pierogi??:D Uwielbiam pierogi.Mmmm...pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam 🌼 Wlasnie mam przed soba \\_/> z kawka i talerzyk UWAGA z wlasnej roboty szarlotka. Hura sukces udalo mi sie wybornie. Zaparlam sie jak osiol i postanowilam upiec cos co bardzo lubi moja corka. Wlasciwie to dala mi do zrozumienia ze moze bym jednak przelamala sie i pokazala ze jestem gospodynia z prawdziwego zdarzenia... czego dowodem mialby byc wypiek w postaci wlasnie tej szarlotki. Pomyslalam ,poczytalam i postanowilam krok po kroku scisle wedlug przepisu zrealizowac to zadanie. Napocilam sie ale naprawde bylo warto.Zebralam pochwaly od corki i jej goscia. Jestem dumna jak paw, ale ciasta drozdzowego nie zaryzykuje. Moze na Swieta sprobuje z sernikiem a nuz sie uda :-p Wczoraj postanowilam za wasza rada dac sobie na luz i poszlam do fryzjera...odswiezylam fryzurke i przefarbowalam wlosy. Wracajac weszlam do kwiaciarni i kupilam sobie 2 doniczki z krousikami. Zainspirowal mnie do tego Skorpionek i teraz mam wiosne we wlasnym domku. Reni dzieki Bogu jestes bo przyznam sie ze mocno mnie martwila Twoja nieobecnosc na naszym forum. Nie rob tego nigdy wiecej bardzo cie prosze.Ciesze sie ze ty cieszysz sie wiosna i masz w sobie tyle energi... mysle ze mogla bys mnie obdarowac chociaz jej malenka czastka, bo cos ostatnio jestem klapnieta. Skorpionku zazdroszcze ci prac w ogrodku, rodzinnych posiedzen. Mnie musi wystarczyc telewizor i corka gdy ma dla mnie czas. Wdowciu ciesze sie ze masz dzis taki dobry nastroj, ktory jest tak promienny ze az mi sie udzielil. Buberku jak by nie Reni pierozki to bys nas nie odwiedzil. Widac ze jetes prawdziwy mezczyzna...lasuszek. Kala , Jaqoda, Rutkowski mam nadzieje ze dobrze sie bawicie i zajzycie na to forum Pozdrawiam wszystkie Sredniaczki i rodzynka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moi drodzy(Ciebie Buber też) ciepło,wiosennie,i aaaaapsik- czyli aaaaapsik kichająco.Przyciągnął mnie dziś do naszej kawiarenki zapach pierogów RE-NI BŁAGAM CHOCIAŻ JEDNEGO ,MALUTKIEGO, TAKIEGO TYCI TYCI.Buber!!!!! zostaw!!!!! ten pierożek był dla mnie.No nie ,reni pierogi,kropeczka szarlotkę,skorpionica też chyba coś pichci nie zostało mi nic innego,jak udać sięna tyły-tzn. do kuchni i zrobić sernik. No to idę piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam pomocyyyy!!!!!!!. Czy u Was 2 ostatnie strony też się tak obrzydliwie rozlazły na cały ekran???? czy może ja coś zkićkałam u siebie w kompie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski wpadnij do mnie na szarlotke serdecznie zapraszam tylko blagam nie rozciagaj nam stronki w nieskonczonosc bo musze sie ciezko napracowac zeby cos przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski na jakim programie praccuje Twoj komputer? To moze byc przyczyna rozciagania tekstu...brak formatu tekstu. Napisz do moderatora powiedza ci co z tym fantem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko nie zapominaj że ja blondina jestem,przepraszam że jak??? do moderatora-akto to taki??????? ,a mój komputer pracuje podobno na WINDOWS XP czy to o to Ci chodziło?Dzięki za szarlotkę jest pyszna(ech te moje kilogramy).Narazie się wycofuję,amoże Wam uda się to jakoś naprawić.BUBER!!!!! NA POMOC,wkońcu jesteś facet, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski nie mow tak o sobie bo po lapach dostaniesz.Windows jest ok czyli szczegol w tym ze rozciaga ci sie z jakis przyczyn format okienka gdzie piszesz tekst na ten topik. Tu juz nic nie da sie zrobic stronka stracona. Domyslam sie ze kwiatki , ktore nam przesylasz- kopiujesz i to moze byc przyczyna. Jesli chcesz to naprawic to nastepnym razem nie kopiuj tych kwiatkow nam wystarcza ze trzy i kazdy wpisuj pojedynczo. A zeby sie upewnic i naprawic ten blad napisz do redakcji... na dole kazdej strony tego forum- tak zrobila Re-ni gdy u niej zaszwankowalo. Pozdrawiam cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekajcie Dziewczyny,jak Buberek spróbuje moich pierogów to napewno coś wymyśli.A jakie Buberciu wolisz ? -polane tłuszczykiem ze skwareczkami,czy odsmażane? ..Z tą rozciągniętą stroną to i tak nic, w porównaniu do moich rozwleczonych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie chwila wolnego,jestem napracowana,odurzona wiosennym powietrzem,usmiechnieta i zrelaksowana :) Kropka jak czytam,robisz sie na bostwo-i prawidlowo-nic tak nie poprawia humou kobiecie jak zmiana fryzurki,nowy ciuszek -zreszta co bede wymieniac -same wiecie . Rutkowski milo,ze jestes chociaz kichajaca i psikajaca-nic to,byle wirusik Cie nie zmoze w koncu praca w patrolu pana Rutkowskiego wzmocnila Twoje zdolnosci obronne .....organizmu :) Buber no zadales mi cios w samo serce i to bez znieczulenia ;) -jak ja przystrajam kawiarenke kwiatami,wybieram muzyke by Cie skusic do wstapienia do nas-i co?I nic! Nawet moj maslankowy placek Cie nie skusil-Ty wiesz ,jaki to wysilek kulinarny i ogrom poswiecenia byl by go upiec?! ;) A na Re-ni pierozki to zjawiles sie natychmiast.Hmmmm a moze tradycyjne danie poznanskie-czyli kluski ziemniaczane z kapusta i skwarkami Cie skusza co?Albo gzik z ziemniakami?Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko to zdradż nam - byłaś,czy teraz jesteś blądynką ? bo ja od niedawna.Całe życie farbowałam włosy na czerwono,ponieważ niewiele mi ich zostało,doradzono mi, że lepiej malowac na blond -sprawia wrażenie że jest ich więcej. ...Wdowciu - ty żyjesz ?,czy jeszcze siedzisz w garach. ...Skorpionku - a Ty dziecko drogie? o widzę że jesteś- nareszcie, ale za to uśmięchnięta i zrelaksowana i to jest właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni_____pierogi w kazdej postaci czyli wszystkie jak wymienilas. Skorpionku___poznańskie dania b. lubie.I znam je dobrze. Na swieta będe w Poznaniu i bede jadł...m. in. bialą kielbasę ktora w Poznaniu jest najlepsza. Noi Pyzy poznańskie...mmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×