Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Piszesz,ze nie masz problemow a za chwile ze \"cos sobie wymyslasz....\"chyba nie \"doroslam\"do Twojego toku rozumowania to jest do EVA_E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka wodna co za dzień... Jestem zmęczona, zdenerwowana, załamana i zrezygnowana.Powiem Wam tylko krótko, że prezes szukał aż znalazł - koleżanka dostała dyscyplinarkę a ja przeżywam. Do Eva E - są ludzie, dla których szklanka jest do połowy pełna i tacy dla których jest ona od połowy pusta.Ja należę do tych drugich osób. Nie jestem w stanie tego niestety zmienić. Może miałaś inne intencje i co innego chciałaś napisać ale mnie np. nie stać na wypady na basen lub siłownie bo mam ważniejsze wydatki mimo, że mąż pracuje za granicą. Muszę odreagować stresy. Powrócę wieczorem jak sobie wszystko poukładam i przemyśłę. Trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ten wpis \"nie , ja probuje Cie zrozumiec ale cos ciezko mi idzie \"to bylo do EVE a nie do Ciebie No ciesze sie Re-ni ,ze za bardzo tragizowalam w Twojej sprawie-to dobrze,ze jest lepiej niz myslalam .Uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz EVA_E ja tego nie odbieram jako ignorancję,jesteś po prostu bezpośrednia i mówisz co myślisz -to chyba dobrze ? ...Mówisz że nie masz problemów,więc ciężko Ci nas zrozumieć. Zostań z nami , może się czegoś nauczymy od Ciebie,jesteś optymistką a to się udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼Cześć moje kochane starsze siostrzyczki,w końcu dorwałam się do klawiatury,i jakoś dziwnie nikt nademnąnie ślęczy więc szybko piszę.Jaqudko chyba trochę żle ostatnio sformułowałam swoją wypowiedż,ja nie awansowałam ale od 4 lat jestem kierownikiem,i średnio raz w miesiącu mam ochotę żucić tą cholerną robotę,i mieć swięty spokój.EVA E wiesz jesteśmy rówieśnicami i powiem Ci że nie podoba mi się Twoje podejście do naszej kawiarenki.Mówisz basen ,fitness proszę bardzo ,ja też wożę dzieci 3 razy wtygodniu na basen, na tańce, ostatnio przez2 tygodnie całe popołudnia spędzałyśmy w teatrze, gdzie występowały,a mimo wszystko znajduję czas żeby przynajmniej odwiedzić kawiarenkę i poczytać sobie troszeczkę.Dla mnie to ty jesteś albo bardzo cyniczną osóbką, albo jakimś głupkowatym facetem ,który chce się zabawić czyimś kosztem. RAAAATUNKUUUUU!!!!!!!! wkońcu i mnie dopadło grypsko-nos cały czerwony, wiecznie pełny głowa pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rutkowski, gdzieś Ty się podziewał tyle czasu??? ...Witaj, szkoda że nie możesz częściej,no ale wiem że jesteś mocno zajęta.A grypie się nie dawaj,pogoń ją jakimś czosnkiem.? Mnie jakoś omija to choróbstwo. Pozdrawiam-nie zapominaj o nas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny,,,,,rutkowski---no to moze zle zrozumialam,ale wiesz co kazdej pracy ma sie czasem dosyc,,,,nie dawaj sie,,,,.........kropeczko-wszystko zalezy jak czlowiek podchodzi do problemu ,moze troszke wyluzuj,wiem latwo pisac,napewno ci przykro z powodu kolezanki,wiec moze lepiej ze tak sie stalo,ale jesli on nie wroci i nie wyjasni obojetnie w jaki sposob ja bedzie to dreczyc-dlaczego.a ciebie ze wiesz,,ale moze nie teraz czas na powiedzenie jej o tym,trzymaj sie dziewczyno..pozdrowionka dla skorpionka,re-ni,rutkowskiego,kropeczki i bialej i wszystkich ktorych jeszcze nie wymienilam....narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobilo wyjechalam ze zlym chumorem no i otworzyla sie puszka Pandory. Wdowcia ma dylemat, bo kolezanka wyleciala z pracy...na marginesie od razu widac ze jestes dobrym wspolczujacym czlowiekiem- buziaczki dla ciebie. Rutkowski ma katar- biedactwo moje, to pech tak na wiosne zachorowac. Re-ni takze nazeka na dupiaste zycie, ale jest dzielna bardzo i niezwykle madra. I na dokladke sprowokowalam jakas nawiedzona w swych pogladach kobitke, ktora jak domiemam chciala nas skierowac ku temu co w zyciu jest latwe mile i przyjemne. Dobrze ze Skorpionek , Jaqodka nie popadly w tarapaty.No jeszcze Kala ale za nia sie ciagnie sobotnie zalanie mieszkania to do konca nie wiem czy jej samopoczucie jest w normie. Zeby jeszcze Trabke brzuch nie bolal- ( sorki to z reklamy z nadzieja ze nam sie troche poprawi) A tak wogole dziekuje Wam Sredniaczki ze jestescie i ze moge powiedziec na tym forum co mnie boli i zawsze wasza rade otrzymam.Dzieki temu mozna troche z boku spojrzec na problem. 🌼 ❤️ 👄 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Rutkoiwski i Jagqda - dobrze, że jesteście. Zawsze raźniej i weselej w większej gomadzie. Rutkowski - a gdzieś Ty się nabawiła grypy. Wiosna aż pachnie a Ty jesteś \"pociągająca\'? Ale bywa - cóż zrobić. kuruj się Dziewczyno i wracaj do nas bo smutno nam jak chociaż jednej brakuje. Jagqdusia- a co ty taka tajemnicza jesteś.Napisz więcej co porabiasz. Mąż Cię jeszcze nie \"wykończył\" ??? Kropeczko - no to masz dylemat. Ale z niego to wyjątkowa kanalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo widzisz Kropka. Narozrabiało parę osób a na nią padł zły humor prezesa. A to jest bardzo miła, urocza i dzielna dziewczyna. Ja ją bardzo lubię i dlatego mi żal. A najgorsze, że ona to przyjęła ze spokojem, a mogła się chociaż próbować bronić. Jest na to za dumna. Ale u nas już tak jest - jeden drugiemu podkłada świnię. Ja się nie mogę z tym pogodzić i dlatego jest mi tak ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - naskoczyłyśmy na Ewę jak na jakiegoś raroga i chyba niepotrzebnie. Może lepiej trzeba było ją lepiej poznać i wyciągnąć wnioski.Jak myślicie - bo trochę mi przykro.Chociaż mnie też trochę \"ruszyło\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie głowa - idę się położyć. Dzisiaj piesek pójdzie z córcią na spacerek. Dobranoc Średniaczki. Życzę pięknych snów. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien donbry dziewczyny,dzien zapowiada sie cieply ale deszczowy.W ogrodku zakwitly juz pierwsze przebisniegi a i krokusy niesmialo spogladaja ku sloncu. Rutkowski kuruj sie a dobrze bo wiesz ,z grypa nie ma zartow. Biala piszesz ,ze czujesz sie niezrecznie bo naskoczylysmy na Eve-mysle ze ona to madra kobieta i zrozumie,ze mialysmy wczoraj\"gorszy dzien\" bo i klopoty byly powazne. Kropka myslalam jeszcze w nocy o Tobie i Twoim dylemacie.Mysle,ze powinnas zastosowac metode nastolatkow czyli\"wrzuc na luz\"Bo widzisz,ja tez tak czesto mam jak Ty (zreszta biala ,Re-ni ,rutkowski i pozostale maja tak samo)ze ciagle sobie zadaje pytanie\"dlaczedo tak\'\'\'\',\"dlaczego to ja ,jego spotkalo....\"\'jakie to niesprawiedliwe bo...\"itp.Nie moge pogodzic sie z tym,ze czasami jestem taka bezsilna,tak niewiele moge.....Wiec gdy milkne na dluzej i dostaje\"duze oczy\"(bo maz twierdzi,ze jak jestem smutna to mi sie powiekszaja) ;) i gdy zaczynam rozmowe od slow\"wiesz martwie sie ...\"to kwituje to tak\"noooo tak,nie mam dzis zony,mam wielkiego Martwiciela!Swiata nie zmienisz,nie zbawisz,odpusc sobie ...\" I wiesz,to chyba jest jakas metoda.Kropciu jestes wrazliwa pelna empati kobieta dlatego tak Ci zle teraz(bialej to tez dotyczy) Bo bycie \"za bardzo empatykim\"czasem przynosi duzo bolu-wiem cos o tym z autopsji. Trzymajcie sie wszystkie pozostale sredniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny {czesc}. Piszę tylko Dziewczyny bo Buber nam zniknął i zostałyśmy w damskim gronie. PROSZĘ TRZYMAJCIE MOCNO KCIUKI !!!! Potem wam powiem za co,dobrze? Skorpionku-Twój dzisiejszy wpis to słowa które wyjęłaś mi z ust. Tylko ja jak mam problem to głośno nad nim rozprawiam.Mój mąż wie, że wtedy nie może mi przerywać bo będzie nieszczęście. Ja nie potrafię tłumić w sobie.Jak mam problem to zbieram rodzinę i mówię: \"słuchajcie jest tak i tak....\" i bardzo często otrzymuję od nich pomoc. Mój mąż natomiast wszystko trzyma w sobie.Ja go nieraz specjalnie prowokuę do awantury ale on ma taki charakter, że jeszcze mi się to nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Trzymam kciuki tak mocno,ze az mam mrowienie w palcach ale wytrzymam!Pewnie idziesz o cos walczyc.Powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Poczytałam to o czym rozmawiałyście wczorajszego wieczora. Kropka, trudno cos w takiej sytuacji mądrego wymysleć. Evka może i nie ma problemów, ale osobiście w to nie wierzę. Każdy jakies problemy ma, wszystko zalezy od ich wagi i znaczenia. Ktos powie że problemem jest np nadwaga, a czytając to o czym pisze kropka mozna stwierdzic : nadwaga? co to za problem? Ale osoba się liczy, nie kłopot oderwany od kogos, tylko dla danej istoty jest ważny. Tak że dzielcie się jezeli macie ochote z waszymi problemami, bo każda z nas jest ważna, nasze życie jest ważne. Miłego dnia, postaram sie wieczorkiem z wami pogawedzić, jeżlei oczywiście mój syn nie zasiądzie do pisania pracy magisterkiej, bo kilka dni przez remont zabałamucił. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - już nie trzymaj. Walczyłam jak Lwica. Teraz czekamy na decyzję. Nie chcę podpaść więc będę po południu. Na razie. Kala - no to jedziemy na jednym wózku. Ja też walczę z córką o kompa - ale tylko do czerwca bo wtedy ma obronę. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ubawicie sie po pachy ale mnie po wczorajszych naszych dyskusjach na forum boli glowa.Jak zwykle dalam sie zapedzic w kozi rog Bije glowa przed wami i obiecuje poprawe.Niepotrzebnie dalam sie poniesc emocjom. Moglam jednak przemilczec zarowno swoj problem jak i z przymknietym okiem przygladac sie wypowiedziom Evy...i tak by bylo wzorcowo. Tylko jak slusznie zauwazyl Skorpionek empatia mi na to nie pozwala.Na swoje usprawiedliwienie mam to ze ja takie wychowanie wynioslam z domu. Moi ukochani rodzice zawsze mi wpajali ze mam tak zyc aby nikt przeze mnie nie plakal, skrzywdzonemu podac reke, glodnego nakarmic a glupiego pogonic do wszystkich diablow. Wdowciu bylam pewna ze ten wczorajszy bol glowy byl podyktowany glebokimi przemysleniami na temat zwolnionej kolezanki a dzis poprostu sie za nia wstawilas.Zycze ci z calego serca aby sie to udalo Zaniepokojona jestem brakiem na forum naszej Re-ni...zawsze o tej porze byla. Mam nadzieje ze wszystko jest ok. Pozdrawiam was cieplo i wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni jesli to przez to ze napisalam iz masz \"dupiaste zycie\" to wybacz. Ja jak zwykle zastosowalam skrot myslowy biorac pod uwage Twoja wypowiedz ze Ty takze ...masz zycie do du...y. Re-ni pojaw sie tu szybko bo chce mi sie powiedziec ze ...z toba odeszly anioly, a bez ciebie nie ma nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski zdrowiej szybko ,jak cudnie niezapominajkowo sie zrobilo przez te Twoje kwiatki-dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Ty mnie wykonczysz nerwowo ;) Ty napisz wreszcie,czy potrzebnie sciskalam te kciuki bo jestem baaardzo ciekawa jak Ci poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku- potrzebnie, potrzebnie :) Jest duża szansa że wybroniłyśmy dziewczynę. Prezes się zastanawia, co z tym fantem zrobić. Teraz wszystko w rękach jego żony, bo jak się znowu pokłócą to będzie szewski poniedziałek. Ja do Was jeszcze wrócę. Córcia musi coś pilnie skończyć ale do 22.00 powinna się wyrobić. Na razie Dziewuszki - Gdzie jest Re-ni ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie odradzasz jak Feniks z popiolow-za duzo nie szalej z tymi oknami bo jeszcze Ci zaszkodzi-Ty nasz patrolu Biala ja mam przeczucie,ze szef tez czlowiek i czasami ma ludzkie odruchy nawet po wojnie domowej z polowica.Ulaskawi dziewczyne-w ludziach tkwi jednak chec czynienia dobra pomimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała nos do góry!!!!!napewno będzie ok i szef zapomni o tym zwolnieniu.Widzisz skorpionie ostatnio wciaż cos \'\'łapię\'\',ale ponieważ nie mam czasu na chorowanie ,więc te infekcje trwają średnio 2-3dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×