Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Hej hej.....wlasnie otworzykam kawiarenke......:) Toogra hmm ja Twojego zachowania nie nazwalabym tchorzostwem....ja nazwalabym je inaczej.....aktem odwagi!.Masz na tyke sily i odwagi by podjac decyzje,ze chcesz robic to na czym sie znasz...sporo osob zachowaloby sie zachowawczo i po prostu zostalo udajac przed soba i innymi jacy sa swietni i nie do zastapienia.... Re-ni piszesz,ze zajmowalas sie wnuczka.....wiec wyobrazam sobie jaka musisz byc zmeczona......dzieci sa takie pelne energii i pomyslow,ze czasami my-dorosli wymiekamy....my padamy ze zmeczenia-one brykaja jakby obce im bylo to uczucie :) ;) Co najlepiej lubi robic Twoja wnusia u Ciebie?Masz jej opowiadac bajeczki...czy moze zrobic ulubiony przysmak ktory tylko babcia potrafi? Malisanka czytam,ze znowu stalas sie przyczyna czyjegos szczescia i usmiechu......i to jeszcze grozi Ci za to oberwanie......Kierowalas sie dobrym sercem i miloscia blizniego.....a za to jest przewidziane tylko jedno-nagroda!!!!!!!! Bo wiesz.....ja wierze ,ze dobre uczynki wracaja do nas w zwieleokrotnionej postaci.....:) i wiem,ze do Ciebie TEZ WROCA! zmykam parzyc kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiecie co chyba aniolowie wylewają wodę z nieba tak leje.!! Nie da sie wyjśc z domu:) Skorpionku no wiesz co!! W niedziele o tej porze zrywać sie złożka .Gdybym ja tam był to nie dałbym Ci wstać tak wcześnie....;) Nie wypusciłbym Cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku ....to moj taki plan taktyczny....:) ;) wstaje rano....pije kawke.....po niej robie sie hmm ozywiona ;) .....i wracam jeszcze do sypialni......ku obopolnej radosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼deszcz,deszcz,deszcz,ciemno,szaro i buro,ja chce słoneczka:) ciepełka:) Skorpionku wiesz dobrze ,że to nie chodzi o nagrode,,,,,akuratnie ten człowiek zasługuje na \"cokolwiek\",mimo popełnionych błędłów życiowych wiele zrobił dobrego dla ludzi,dzieci,,,,(są tacy co pamiętają) a że dzisiaj został sam jak palec może i na swoje własne życzenie to nie znaczy ,że już nic mu się nie należy:) eeh życie lubi płatać figle,,,, ,,,,a ja? kto wie co mnie czeka? jutro,pojutrze czy za 100 lat,,,,, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:classic_cool: Aleeeeee sobie pospałam, a tyle mam do zrobienia. Przyjezdza dziś moja ulubiona sistrzenica z Irlandi, chciałam cos przygotować do jedzenia. Dzwoniła że ma ochotę na mielony i buraczki. ...Kawkę spokojnie wypiję i biorę się za robotę. Więc tymczasem - bywajcie :classic_cool: MIŁEJ NIEDZIELI Pa,Pa,Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko ___widzę ,ze ta pogoda wprowadza Cięw melancholijny nastrój...A jednak uśmiechnij sie ...deszcz...deszcz też potrafi być przyjemny...;) Pewnie Skorpionek coiś wie na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Malisanko ja moze wyrazilam sie nieprecyzyjnie.....mnie chodzilo o to,ze nie powinno tak byc ,by za dobre i szlachetne gesty wylewac z pracy.....i chcialam Cie po prostu podtrzymac na duchu.....:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,dziękuje ,,,jeszcze ze mna nie jest az tak źle:) spokojnie:) fakt faktem ,że przy deszczu również można się uśmiechać i miło spędzać czas:) ale jak jest słoneczko to dopiero buźka się śmieje:):):) co jedliście dobrego na obiadek? a deser? coś bym zjadła dobrego do kawki coś proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani. Ależ nam pogoda płata figle - leje jak z cebra. Ja nie lubię latem takiej pogody ale okazało się, że Ewunia woli zimno. Śpi w nocy jak aniołek i ja juz nie jestem taka padnięta bo też się wysypiam. Wczoraj byliśmy z nia na dłuuuuuuuuuuuuuugim spacerku i tez pięknie spała w wózku. Jutro prawdopodobnie odbierzemy ze szpitala naszego sąsiada. W czwartek Ewunia skończyła 3 miesiące i ja Wam przyniosłam do Kawiarenki blachę sernika i tort kawowy upieczone przez nieoceniona sasiadeczkę. Częstujcie się proszę i życzę smacznego. To w dowód naszej wdzięczności i w podzięce za wsparcie i wszystkie miłe słowa. Bardzo, bardzo dziękujemy Wam wszystkim. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie. PS. Piotrek mówi, że dołącza jeszcze szampana. Nie robiliśmy Ewuni chrzcin bo była chrzczona w szpitalu w trybie pilnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika__🖐️ no to piekna okazja:) A a do serniczka i to rtu kawowego juz zasiadam:D no i jeszcze wyjme z barku butelke Ballantine. Niech Cię Erlend zastapi na chwile w kawiarence ;) no na dobrą chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,to ja tez się przyłączam:) tak cały dzień za mną \"coś\" chodzi:) choć niedawno były lody i lampka winka ale co tam powtórka z rozrywki a czemu nie? Dzięki Nika wiedziałaś jak dogodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika____ chyba,że Ty też lubisz whisky, ale delikatnej kobiecie nie śmiałem proponować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,, no i tak zostałam sama jak palec,,,,rodzinka wybyła, oj jakos smutno się zrobiło i pusto,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka________nie jesteś sama, przecież jesteśmy w kawiarence...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,ale tak naprawde to sama cholera dziwne uczucie hmmm i ten cholerny deszcz,,,,eh,,,głucho wszędzie ,cicho wszędzie co to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,ale dzięki ,,,już mi lepiej:) a tem kwiatek to już całkiem mi poprawił chumorek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka____i bardzo sie cieszę, ja też teraz siedzę sam....wiec Twoje Towarzystwo witam z przyjemnością prosze pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę Was bardzo. Zaraz do was Erlend dobije tylko wykapiemy ewunię i uspimy. Buber dziękuję ale ja jeszcze nie mogę pić bo biorę leki. Poza tym whisky to ja nie bardzo... ale szampana chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikus,Piotrus ale przytaskaliscie smakolykow do kawiarenki.....a i Buber przyszedl z goscincem......:) hmm wiec i ja dorzucam placek drozdzowy z jagodami......jak na moj antytalent cukierniczy upiekl sie naprawde pieknie ........jestem az w zachwycie sama nad soba;) Nareszcie Nikus troszenkie odpoczniesz...Ewunia daje Ci w nocy spac..a dla mamy jest to niezwykle wazne.....:) Z radoscia wiec wypije kieliszek szampana za zdrowie i szczescie Waszej coreczki......niech bedzie jak ten babelkowy trunek.....kipiaca radoscia,skrzaca sie dobrocia....musujaca szczesciem......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka....\"co to bedzie....?\"Impreza u Niki i Piotrka bedzie....:)wiec o samotnosci i ciszy nie moze byc mowy..........:) a deszcz potrafi faktycznie czasem wprawic w smutny nastroj.......ale dzieki niemu zakwitaja kwiaty.....zieleni sie laka......:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,, wiedziałam ,że na Was mogę liczyć:):):) widzicie jak mało mi potrzeba do szczęścia:) to ja tez proszę lampeczke szampanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę
jak się czyta Bubera to aż nie dobrze się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejże Kochani. Ktoś nie domknął drzwi i jacyś nieproszeni nam wleźli z brudnymi butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,właśnie :) i jeszcze do tego czerwoniaki ,ktorych tylko stac na to aby krytykować-oj bardzo nieładnie,ale na nas to nie działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,ja juz kochani sie pożegnam ,oczka mi sie kleją,,,,nie wiem czy uda mi sie zasnąć ,moja rodzinka wybyła dośc daleko a wiecie warunki pogodowe nie sprzyjają podróżom potrzymajcie choc przez chwilke kciuki aby wszystko było dobrze:) dobrej nocki:)papatki:)dziękuje,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedzialkowy poranek.......tak jak wczesniej narzekalam ...znowu upal..tak teraz zaczynam sie powtarzac.....znoowuuu leje.......:) ;) bo leje jak z cebra! Ale coz.....na pogode nie mamy wplywu wiec nalezy szukac pozytywnych stron mokrej pogody.... Wiec pomimi smutnosci za oknem,zycze wszystkim i sobie spokojnego i udanego tygodnia! Oj czuje,ze dzisiaj kawa bedzie miala duuuze powodzenie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ,,,,te same słowa-pada deszcz,leje deszcz-czy to już zbliża się koniec świata czy jak?ja chce jeszcze troszke pozyć:):):) to juz nie jest normalne eheheh,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doooła!!!! chyba zostałam na zakręcie, i nie wiem co dalej........Kiedyś się odezwę, myślę że już niedługo, a dzisiaj mija 13 rocznica naszego ślubu, i urodziny mm, i co z tego??????:( w końcu w każdej rodzinie musi byćjakiś czarny charakter no a że trafiło to akurat na mnie-trudno, w sumie mieli by problem znależ w rodzinie większą wredotę i sukęodemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×