Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Re-ni,jakiz to problem🌼Jezeli lubisz i masz sile to dlaczego nie przemeblowac calego miszkania?Ja na przyklad bardzo lubie zmiany,lubie pasjami przestawiac i przekladac:)Mam tez ogromny sentyment do \"starzyzny\".Szczegolnie meble,im starsze tym lCiekawe,czy dzisiaj jeszcze ktos tutaj epsze,moj syn nazywa to drewnem opalowym:( Zajrze jeszcze zanim pojde do domu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz nagadam sie sama ze soba,to wroce:( Wszystkiego dobrego; Re-ni[kwiatek[ Skorpion 13❤️ Kropka🌼 Rutkowski patrol❤️ malisanka🌼 jagqda❤️ Biala wdowa🌼 toogra❤️ Buber❤️ Jezeli kogos pominela to naprawde nichcacy♥♥♥♥♥♥♥ P.s Rozmowa z sama soba jest bardzo przygnebiajaca:) co niechybnie prowadzi do zalamania psychicznego:) Dobrego wypoczynku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Manny....uwielbiasz stare meble......i ja jestem ich wielbicielka...maja \"dusze\"swoja wlasna historie.....zreszta gdzies tam na poczatku topiku opisalam smieszna historie ze stara debowa szafka ktora stala sie lustrem:) ;).Niestety stare autentyczne meble sa drogie.....a wszystkie strychy u moich cioc i wujkow spenetrowalam juz dokladnie.....wyszperalam stare zelazka,kolowrotek i kilka innych \"skarbow\".Poza tym mam troszke starej porcelany ....srebra.......:) Manny piszesz,ze lubisz jezdzic rowerem i hmm robisz to noo w tempie iscie kolarskim i ja lubie jazde rowerem tylko....robie to w bardziej majestatyczny sposob czyli.....:) ;) wolniej......... Milego dnia kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, doprawdy szok!!!!!! mimo tak póżnej pory nikt jeszcze nie otworzył kawiarenki!!!!!!!, śpiochy pobudkaaaaaї!!!!!, a ja już jutro muszę iśc do pracy, buuuuuu, ja nieeee chcęęęęęęę, przez ostatnie 3 tygodnie na nowo odkrywalam uroki bycia mamą 24h na dobę, i wiecie co, dobrze mi z tym było, no ale cóż wszystko co dobre kiedyśsie kończy, więc od jutra, do pracy marsz!!!!, a tam-wolę nie myśleć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczki kochane witam Was serdecznie. jestem na etapie pakowania , wiec mam troche czasu na pogadanie z Wami slonka moje. Tylko ze oczy mam na mokrym miejscu...kurcze stara baba a zachowuje sie jak malolata heh. Reni to przemeblowywanie to chyba domena kazdej kobiety ...ja tez tak mam ze ciagle bym cos zmieniala. A takie przewalanie mebli ze sciany na sciane procentuje u mnie pozniej bolem kregoslupa, ale jaka mam radoche. Zgadnijcie co zrobilam jak juz sie nacieszylam mezem......... zgadliscie poprzestawialam wszystkie meble po swojemu.Po wzdychaniach i prychaniach uslyszalam jednak ze nawet jest milej .Takze nie wolaj ratunkutylko rob swoje. Cos nas tu malo dzis ...gdzie wszystkich wywialo. Biala doczytalam sie ze bawi na wczasach w cieplych krajach ,pewnie wspaniale sie bawi- bo i maz i fantastyczne miejsce. Skorpionku jak wszystko dobrze pojdzie to w pazdzierniku bede na kilka dni w Twoich stronach...dlaczego napisze jak wroce bo nie chce zapeszac. Powiem tylko ze cos fajnego sie wydarzylo. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwy i tajemniczy ktosiu....dzieki Ci...piosenka \"goniac kormorany\"juz cieszy me ucho:) ;)....bo ja wlasnie sciagnelam!Mily /mila jestes!!!!! Kropeczko ale mnie zaciekawilas....w moich stronach piszesz......hm hmmm a moze tak zboczysz z trasy i odwiedzisz twierdze skorpoina cooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć -Witam wieczorkiem. .....Wpadlam na herbatkę, wiem ze o tej porze nie mam co liczyć na towarzystwo. .....Kropeczko....pakuj te walizki i do zobaczenia w kraju. Teraz Ci trochę smutno, ale zobaczysz, gdy wysiądziesz z samolotu w Warszawie pomyslisz - wszędzie dobrze, ale najlepiej w domu. ....Skorpionku.....być moze spotkasz się z Kropcią, ale Wam zazdroszczę. ....Rutkoś......koniec urlopu, a szkoda, coś szybko zlecialo. Więc nic Ci nie pozostało, jak zakasać rękawy i do roboty, ale za to wypoczęta i uśmiechnięta. Zatem SPOKOJNEJ I MILEJ PRACY. ...Malisanka....🌼 ...Manny....masz dziś wolne ?, bo nie ma Cię na stanowisku. Buberku....a gdzie Ty się zapodzialeś ?????, wyjrzyj chociaż z za węgla, jak mówi nasza Biala. DOBRANOC, komu w drogę, temu czas. Pa,Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisańciu.......co się dzieje ?????, nic się nie odzywasz, czy wszystko w porządku ? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 64
Witam wszystkich wieczorowa pora i ja dziekuje za Kormorany wlasnie sciagnelam ,ja juz od 3 tygodni jestem w domu urlop sie zkonczyl szkoda a bylo tak dobrze chyba bedzie trzeba to powtorzyc a teraz praca i niesmiejcie sie szkola musze podszlifowac jezyk wracam do domu kolo22 szybko prysznic i spac rano pobodka i od nowa soboty i niedziele mam wolne ale w te dwa dni musze poszykowac na impreze bo w niedziele mamy male party urodzinowe jak znajde chwilke to sie zamelduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie,no i kropeczka wraca,no i urlopy sie koncza ,wiec mam nadzieje ze powoli wszystkie dziewczyny zaczna sie odmeldowywac,,,,,skorpionku tak wlasnie mysle o przebranzowieniu ,,,,,,,,,tez lubie ciagle cos zmieniac w domciu i przestawiac,kobiety chyba tak maja,mam kolezanke co nie tylko potrafila przemeblowac mieszkanie ale przekleic tapete ze sciany na sciane,najpiekniejsza byla mina meza ktory myslal ze nie do tego mieszkania wszedl,mimo ze zona i dzieci byly na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie dzis ja mam ten zaszczyt otwierania kawiarenki zrobilam juz kawke i zapraszam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej....kawiarenka juz otwrta......a dzis dodatkowo przytaskalam do naszej kawiarenki sliwki z ogrodu,mamy ich 2 rodzaje:jedne zolto-zielone sa slodkie i pyszne tylko ,ze nie odchodzi od nich pestka,drugie o nazwie \"brzoskwiniowki\"te sa najlepsze......ale w tym roku upodobaly je sobie osy.....az strach podejsc do drzewa..... Asiu czas laby Ci sie konczy....tak to jest,e wszystko co dobre i przyjemne tak szybko mija...ale przynajmniej jestes wypoczeta i naladowana... Jagodka ...no niee...przeklejac tapete ze sciany na sciane.....niesamowita ta Twoja kolezanka chi chi:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ,,,,dobrze ,że chociaż u mnie świeci słoneczko,,,, ,,,nie zawsze i nie o wszystkim można powiedzieć,,,, ,,,w Naszej kawiarence jest wesoło i to najważniejsze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Hej - Witajcie i ja się melduję. .......Asia......jak miło Cię widzieć po urlopiku. Kawki się chętnie napiję, bez tego ani rusz.Na naukę nigdy nie jest za póżno, nie ma się z czego śmiac. .....Skorpionku....dzięki za śliwki, obawiam się ze jak przysiądę, to nic nie zostanie dla Dziewczyn, a i Buberek tez zapewne uwielbia. Na razie......MIŁEGO DNIA...pa,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co dzis tak pusto wszyskich wywialo mysle ze milo spedzacie czas trudno zamelduje sie pozniej........moze dam rade zapraszam jutro wieczorkiem na torta i szampana szkoda ze dzis wieczorem jest tak pusto.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia.....ja jestem.Zaglądałam tu kilka razy, ale się nie odzywalam, bo nkogo nie było. Żałowalam nawet ze wszystkich śliwek nie zjadlam i się zepsują. Skorpionkowi będzie przykro, przytaskała nam "biedna",a tu puchy, nie ma kto jeść. ....Na tort już mi teraz ślinka leci, ale jakoś do jutra wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia serduszko....zapraszasz nas dzisiaj na torcika i szampana ...a zdradzisz nam jaka to okazja ..?Byc moze nalezy poczynic odpowiednie kroki ...i smignac po jakis prezent dla Ciebie co?A powiedz prosze...jaki jest smak torcika?Poooowieeedzzzz.........bo mnie wprost ciekawosc zdzeraaaa....uwielbiam torty tylko.ze upieczenie takiego ciasta to wyzsza sztuka jazdy:)......... Re-ni masz apetyt to jedz...w tym roku jest ich u nas wyjatkowo duzo na drzewach.Moja Tesciowa robila zwsze jesienia pyszne sliwkowe powidla....Takie swojej roboty maja nipowtarzalny smak! Malisanka a co tam u Ciebie?Jestes ostatnio taka cichusienka......ale to bardzo mile,ze chociaz wpadasz sie przywitac....:)bo to znaczy,ze o nas pamietasz! Dzisiaj m.jedzie po syna......kilka dni a juz sie stesknilam za nim....oj ciezko mi bedzie jak dzieci beda wyfruwac z domu........ale coz,taki Los!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani. Długo się nie odzywaliśmy ale tak nam sie jakoś złożyło. Najpierw odebraliśmy ze szpitala sąsiada i trzeba było trochę pomóc sąsiadeczce w prowadzeniu domu. Bardzo się stęsknił za naszą Ewunią więc w końcu umiescilismy go w naszym mieszkaniu. Ale dzisiaj już jest dużo lepiej. Potem nawalił nam komputer (epidemia jakaś ?). Re-ni, sprawa naszego wyjazdu jest nadal aktualna.Właśnie stale załatwiamy różne sprawy ale o tym napiszę Wam później. Acha ... i jeszcze byłam chora. Przy zmianie pogody przeziębiłam się i miałam antybiotyki... No i Piotrek mnie odpędzał od Ewuni i niestety miał rację. Na szczęście nie złapała ode mnie źadnego bakcyla. To tyle atrakcji na dzisiaj. Pozdrawiamy serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×