Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Reni.....nie jeszcze nie koniec. Ja bardzo lubię placki ziemniaczane ale nie mam czasu ani wytrwałości żeby je smażyć. Ojej,ja tu sobie żartuję a Biała ma smutną rocznice....że też to życie jest takie kruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|^^^^^^^^^^^^^^|| | ZIMNE PIWKO ||\'\"\"|\"\"__,_ | _____________ ||__ |__|__ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)****|(@) Jeśli jeszcze macie ochote na zabawę to dostarczam nową porcję piwka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze dowcip ale trochę niecenzuralny...ale fajny Szefów dzielimy na 5 grup: 1. Pedałów. 2. Superpedałów. 3. Antypedałów. 4. Pedałów-magików. 5. Pedałów-pirotechników. Dlaczego ? Szef pedał mówi: \"Ja Cię Kowalski wypierdolę...\" Szef superpedał mówi: \"Ja Was wszystkich wypierdolę\". Szef antypedał mówi: \"Ja się Kowalski z Tobą pierdoolić nie będę!\" Szef pedał-magik mówi: \"Ja Cię Kowalski tak wypierdolę, że ty nawet nie zauważysz kiedy\" Szef pedał-pirotechnik mówi: \"Ja Cię Kowalski wypierdolę z hukiem\". P.S. Jest jeszcze Szef pedał-McGyver: \"Ja Was Kowalski wypierdolę ! w kosmos gołymi rękami...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wylądowałam w domku i w zasadzie to Wam wszystkim tylko pomacham,a jeszcze całkiem niechcący wylądowałam na piwku tak więc nieźle mi już w głowie szumi:):)ale widze tu niezła imprezka ,przepisy ,kurczaki,,,,ehhhh jestem głodna strasznie ,juz nie będe jeść,obawiam się ,że całkiem przestanie mi pracować mój żołądeczek:) bawcie się przesympatycznie i jednego kielonka wypijcie za moją pomyślność:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilcia....to jedz ile chcesz, Jest to pracochłonne to fakt, często smaże, ale pod warunkiem ze mąż zetrze ziemniaki. ..Kropciu.....zimne piwko....kochana jesteś. ..Buberku....teraz Ty się wykręcasz ?, a moze skus zonę zeby do nas przyszla, chyba ze ma dla Ciebie lepszą propozycję-ale nie pytam jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze Na Świecie Ciasto Owocowe Składniki: - 1 kostka masła, - 2 szklanki cukru, - 1 łyżeczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoców - 1 szklanka orzechów - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra ... prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź jeszcze raz, czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszysta masę, dodaj lyzeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszassie zprawdz czy wisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz drugrą butelkie jeseli czeba. Wszus do mniski dwa jajajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sraw... sssparw... Spraws jakoz wiski zepy pootem gosie nie mufili sze jest trojnoca. Wszus do miszki szyska sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszusisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudz monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij zwiszki. Spraws jakos fiski sostanej ot pieszenia siasta i is spas. Na zdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu....ale mnie rozsmieszyłaś - do łez. Te dowcipy....no i piwko - normalnie nie widzę liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa,Haaaaaaa..ha.....doskonały dowcip Kropeczko, coś fantastycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu.......tak, tak oczywiscie, pobieglam tylko do mamy, bo cos trochę marudzi. ..Malisanciu....Ty się nie wykręcaj ze popilaś piwka, wpadaj...razem wypijemy za Twoją pomyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki cieszę się że dobrze się bawicie...no to jeszcze jeden Przychodzi facet na pogotowie.Ma podbite oczy, a dookoła gardła ciasno owinięty kij do golfa.Oczywiście doktor spytał od razu co sie stało? -No więc to było tak-zaczął facet graliśmy sobie z moja żoną w golfa.Wszystko szło dobrze do momentu , gdy jej piłka poleciała w kierunku stada krów. Poszliśmy jej szukać. Zauwważyłem , że jedna z krów ma w tyłku coś białego . Podniosłem ogon i okazało się , że to piłka do golfa. I tu popełniłem błąd.... -Naczym polegał pański błąd?-spytał lekarz -Pokazałem palcem na piłkę i zawołałem głośno do żony, która szukała jej na drugim końcu pastwiska: \"Hej zobacz!!!! Ta tutaj wygląda całkiem jak Twoja!!!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu.....dawaj tam jeszcze jakiś dowcip. Otwieram następne piwo, jest jeszcze Lilcia....napijesz się z nami ?, pod te placki ziemniaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobreeeeeeeeee, haaaaaaaaaaaaahaaaaaaahaaaaa - jesteś niesamowita. Jak ja się lubię śmiać z gotowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja prośba jest dla mnie rozkazem Instrukcja czyszczenia muszli toaletowej: 1. Podnieść klapę muszli i wlać jedną ósmą szklanki szamponu dla zwierząt. 2. Wziąć kota na ręce i głaskając go iść wolno w stronę łazienki. 3. W odpowiednim momencie wrzucić kota do muszli,zamykając jednocześnie klapę. W razie potrzeby stanąć na niej. 4. Kot w tym czasie samodzielnie rozpocznie czyszczenie muszli, wytwarzając przy tym wystarczającą ilość piany. Odgłosami dochodzącymi z muszli nie należy się niepokoić i spokojniepozwolić kotu wyżyć się do woli! 5. Zainicjować fazę mycia turbo i płukania końcowego poprzez kilkukrotne uruchomienie spłuczki. 6. Jeśli stanie na klapie muszli było konieczne,poprosić kogoś innego o otwarcie dzwi wejściowych. Zadbać o to, żeby nikt nie znajdował się między dzwiami łazienki a wejściowymi. 7. Z bezpiecznej odległości możliwie szybko otworzyć klapę toalety. Duża szybkość kota spowoduje samoczynne wysuszenie jego sierści 8. W ten sposób i toaleta i kot są znowu czyściutkie. Pozdrowienia Pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny zamiast sprzątać dom na przyjazd gości ja siedzę i bawie się jak na dobrym przyjeciu .Jeszcze muszę wyjść z psem tylko czekam że przestanie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Lila tez pada aż chce się wyć...no to cos na pocieszenie Facet zakopal sie w piasku na plazy tak, ze mu tylko \"fiutek\" wystawal. Przechodzace staruszki zatrzymuja sie i jedna z nich mowi: \" Zycie jest okrutne...\" Czemu? - pyta druga. Bo jak mialam 20 lat bylam tego bardzo ciekawa. W wieku 30 bardzo to lubilam. W wieku 40 sama o to prosilam. Po 50 juz za to placilam. Po 60 zaczelam sie o to modlic. W wieku 70 o tym juz zapomnialam. Teraz gdy mam 80, rosnie to na dziko, a ja kurwa nawet nie moge przykucnac...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz idę spać ale na koniec jeszcze coś zabawnego ANTYKONCEPCJA NA WESOŁO PONIEDZIAŁEK Poszłam do doktora ażeby mi co dał, bo na więcej dzieci nas z Zenusiem nie stać. Najpierw spytał jak mi się układa współżycie. Ja powiedziałam, że normalnie: ja się układam, a Zenuś se współżyje. Doktor dał mi różne takie tabletki i gumkę dla Zenusia. Potem polecił kalendarzyk małżeński. Chciałam kupić w kiosku, ale mieli tylko orbisowski. Aha! Doktor założył mi taką fikuśną spiralkę... WTOREK Zenuś se pofolgował. Tylko z roboty wrócił, od razu się za folgę chwycił. śmiechu miałam co niemiara, bo przy folgowaniu spirala puściła i tak zasprężynowała, że Zenusiem o tapetę cisnęło. A cała pościel do prania... ŚRODA Dziś, jak się Zenuś zabrał do folgowania, to sięgnęłam po prezerwatywę. Nie spodobała mu się ona. Może trzeba było wyjąć ze sreberka??? Teraz mnie uwiera i przy chodzeniu zgrzyta. CZWARTEK Doktor kazał mi dokładnie liczyć do 28 względem dni płodnych. No to jak wieczorem Zenuś folgę wyjął i zległ na mnie, zaczęłam liczyć... doliczyłam do 7 i zasnęłam, bo jak człowiek z trzeciej zmiany wróci to jest taki utyrany, że tylko by spał. PIĄTEK Wzięłam tabletkę. Zleciała mi po ciemku na dywan. Zaczęłam szukać, a że się przy tym szukaniu wypięłam Zenuś na nic już nie czekał. Zaszedł mnie znienacka od tyłu, skorzystał z wypięcia i pofolgował se do woli. Co te chłopy w tym widzą??? SOBOTA Wetknęłam sobie takie dwie śmieszne pianki. Dwie - na wszelki wypadek. Ale się Zenuś przeląkł!!! Jak się spieniły to pomyślał, że to jaka choroba, albo że on tymi piwami pryska co ich wcześniej osiem wypił, bo go po wódce suszyło. NIEDZIELA W telewizji pani poseł Labuda mówiła o minionym okresie. Szczęściara!!! A mnie się spóźnia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co ?, tyle napisalam i gdzies się podzialo, czy ja juz na oczy nie widzę ? ..Dawno się tak nie uśmialam, i jak Cie nie kochać Kropciu. No to jeszcze po jednym......piwku, ma się rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu......dobrej nocy.Pa Li-lcia......dziś daj sobie spokoj ze sprzątaniem. Wyśpij się, wypocznij, tak żebyś się jutro dobrze bawiła - zyczę Ci tego.Pa Ja tu jeszcze tylko posprzątam i też się zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z psem, deszcz pada , ubawiłam się z Wami doskonale, Kropeczko jak tylko sytuacja pozwoli będe sprzedawała jutro Twoje kawały. Pół rocznica była doskonała. Dobranocccccccccc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wczoraj towarzystwo rozbawilo;))) Wcale mi się nie chce jechac,,,,,pada ,,,a Ja mam 3 km isc piechotą jescze z tobołami...Czekam na 8 rano zadzwonie do syna,,,,moze jednak zdezerteruje i nie pojadę,,,,,No chyba,ze syn bedzie wołal o ratunek,,bo dzadki mi marudzą heee,,wiec pojade jako kolejna marudzaca. ps.przepisy wasze rewelacja,,,juz chciałam ciasto kopiowac,,,,,,;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:):) ,,,ale się uśmiałam,,,,:):):) ,,,a wczoraj to ja naprawde padłam ,piwko na mnie działa bardzo usypiająco:( ,,,żałuję bardzo ,że nie mogłam z Wami się bawić,,,oj taka imprezka przeszła mi koło noska:):),,,teksty,,,,hahahah:):),,, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ......Kawka czeka - zapraszam. Dziś u mnie ponury dzień, w nocy padał deszcz, moze się powoli przejaśni. ...Kropciu....ale mnie wczoraj ubawiłaś, dziś jeszcze raz czytam i samo się śmieje, jak tu nie mieć z rana humoru? ..Malisańciu......ja też tak mam, wypiję trochę piwa i jestem niezdatna do życia przez jakiś czas. .Toogra...drałować taki kawał w taką pogodę komu by się chciało. No ale szkoda chłopaka, więc jak pojedziesz to Ty przynajmniej nie marudż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.przykro mi ,ze nie moglam z Wami byc wieczorkiem ale sila wyzsza ..tak wypadlo i juz.Niemniej ciesze sie ,ze tak swietnie sie bawilyscie a zarty i kawaly ktore powklejalyscie sa naprawde przesmieszne :) ;)i chcac nie chcac czlowiek czytajac je parska smiechem :) Dzisiaj mam gosci-brata z rodzinka wiec mam sporo obowiazkow niemniej baaaaardzo sie ciesze ,przyjedzie tez moja chrzesniaczka :) Milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam sobie i co widzę chmury mżawkę jakąś paskudną brrrrrrr Dla poprawienia humorku celebruję picie kawki . Ciekawa jestem czy u was także taka fatalna pogoda? Jednak dziś nikt i nic nie odbierze mi radości...idę na spodkanie ze znajomymi, którzy zgotowali mi niespodziankę. Bo to ma byc przywitanie po 3 miesięcznej rozłące.Hm ciekawa jestem co też wymyślili...bo to że coś kombinują to pewne na 100% Za dużo tajemnic i niedomówień.Najważniejsze abym się dobrze bawiła...czego i Wam życzę. Do poklikania ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kropciu, masz wspaniałych znajomych. Sama jestem ciekawa co to za niespodzianka, baw się dobrze. Jak wrócisz opowiesz jak było. ..Pogoda u mnie taka sobie - słoneczko wyjrzało, ale tylko na chwilkę, przynajmniej nie pada i jest ciepło, więc jest ok. zmykam do kuchni robić gołąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko powtorze za Re-ni masz baaaardzo pomyslowych i sympatycznych znajomych ...tylko pozazdroscic :) Moi goscie juz wyjehali,usmialam sie z mojej chrzesniaczki 5 letniej dziewczynki poniewaz zaczela ze mna rozmowe od slow \"cioooociuuuuuu a ja wiem o jednej pani co zatrul;a sie szatanem wieeeszzzzzz?\"Rany! ...mysle sobie......skad to dziecie wie o satanizmie w tym wieku?Dziwneeeeeeee..... A dziecie dalej peroruje z przejeciem....\'a wieeeszzzz ona go zjadla\"!Zjadla!Ranyyyyyy .......i ja tepa jeszcze nie skojarzylam o co chodzi......nooooooo zjadla tego trujaka .......ale ja szatan nie zatrul bo ja odratowali...w tv slyszalam! No dopiero przymulona ciocie olsnilo:) ;)A tak na powaznie ...z grzybami trzeba ostroznie...zawsze bije sie jesc zupe grzybowa ze zbieranych w lesie grzybow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×