Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Gdzie jest Reni???? Biała, Rutkowski patrol?????????? Po wczorajszej wichurze wszyscy dziś mieli stany depresyjne. Wczoraj w Kurierze lokalnym reporter nadaje z miasta o tym, że przewróciło się na ul. Jana Pawła II/w samym Sródmieściu/ drzewo ale na drogę i tylko gałęzie uszkodzily samochody i tu pokazują jakąś panią, a później młodego mężczyznę, który mówi z obcym akcentem, że samichod zniszczony, ale jemu nic sie nie stalo. Całe szczęście, bo był to mąż naszej bratanicy....Jorgos. Nic mu się nie stało tylko dzięki temu ,że rzucił sie na siedzenie pasażera....bo na miejsce kierowcy wdarł się ogromny konar. Lepiej nie myśleć co by było. On nie traci ducha i z tym śmiesznym akcentem mówi \"co ma być to będzie\".. Dziewczyny nie palę i wcale mnie nie ciągnie, słodyczy też nie jem bo nie lubię.......może ja już jestem robotem.....żadnego nałogu, a na hobby nie ma czasu. Eh.....życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,u nas tez zaczyna wiac,chyba Ernesto dobija sie.Li-la,z Ciebie to prawdziwa bohaterka,znam dziewczyne,ktora rzucila paleni e z dnia na dzien i juz nie pali prawie dwa lata.Tez jest zadowolona i jeszcze zaczela chodzic na cwiczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam otwieram kawiarenke:) Manny oczywiście ,że \"Małgośka\" była:) gdyby nie było oj nawet nie chce mysleć co by tam się działo,,, Lila uwierz pozwoliła sobie jedna lampecura tak powiedziecieć jak usłyszałam tez nie bardzo mi się chciało uwierzyć,ale jednak tak,a ja jak zwykle to bywa wytłumacze Ją: po prostu może miała co innego na myslinp. że wszędzie ludzie potrafią się bawic jak i w mieście tak i na wsi a ludzie inaczej to zrozumieli hmmm nie było mnie przy tym tak więc ,,,,, ,,,wieczór spędziłam bajecznie wesoło:):)oj to mi sie niespodzianka trafiła:):) gratuluje również rzucenia brudnego nałogu ehhhh ja tez bym tak chciała,ale cóż,,,,,,,,,,,,,,,,ale obiecałam sobie jak pojawi sie ktoś w moim życiu nie palący albo będe miała,,,,,,, ,,,,, to nie zapale ,,,, ,,,Lila ojejku dobrze ,ze chłopak umiał zachować zimną krew:) ja równiez jestem tego samego zdania \"co ma byc to będzie\":)takie przeznaczenie,,,miał naprawde dużo szczęścia:) i robotem żadnym nie jesteś:)jak ja Tobie zazdroszcze tego nie palenia:):) brawo:):) miłego dnia i dużo uśmiechu:) równiez i tym co muszą pracować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Malisanko ale sie ciesze ,ze koncert Maryli dal Ci tyyyyle radosci........i ja lubie jej piosenki ,rownym sentymentem darze Seweryna Krajewskiego ...sa \"z jednego koszyczka\" :) a tesksty A.Osieckiej sa takie piekne i madre!Niestety juz nic wiecej nie napisze..... Li-la nie jestes robotem tylko dzielna i madra dziewczyna, roboty nie czuja ,nie mysla i nie sa takie dobre jak Ty :) ;) sa techniczne,beznamietne i srubkowe.......... Jejkuu ale ten mlody czlowiek z Twojej rodziny mial szczescie...ufffffff ...jak niewiele trzeba by stracic zycie lub stac sie kaleka......jak delikatne i ulotne jest ludzkie zycie.... Kropko z rachunkami za tele to i ja mam problemy.....corcia nie zna umiaru w gadulkowaniu przez komorke.....maz sie rozezlil i kazal jej zarobic na zaplacenie rachunku.Poszla rwac truskawki....obok nas jest 10 hektarowa plantacja truskawek.......zaplacila rachunek i .............stala sie rozwazniejsza!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec to podzialalo! Uf .......oj te dzieci ...dzieci......... Milego wypoczynku kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlisanko_____ wcale CI sie nie dziwię:) Parę lat temu na jubileuszowy bal naszej firmy nasz prezes zaprosił jako gwiazdę wieczoru MAryle Rodowicz. Idziewczyna dała tak niesamowity koncert , ze ja stary rockman który zaliczyl w życiu wiele koncertow, nie mogłem sie otrząsnać z zaskoczenia. Mowie Ci pełny odlot:) A gdy na koniec swojego koncertu zaśpiewała \"Niech żyje bal\" to cała sala była u stóp Maryli :D Niesamowity wystep i pamietam go do dziś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Sobote:) Ernest juz przybyl,tzn jego resztki.PADA i WIEJE Zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:)a co tu takie puchy no tak przeciez sobota,balety,kabarety a ja ? jeszcze troszke odsapne i wskakuje do ukochanego łóżeczka:)i będe odpoczywać :)był dzisiaj bardzo cieplutki słoneczny dzień:):)a jaki wieczór ciepły,wcale mnie nie dziwi ,że nikogo nie ma:) miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ..Nareszcie do Was dotarłam, zajrzałam przynajmniej powiedzieć że żyję. Nie było mnie dwa dni w domu, musiałam nagle wyjechać. Teraz jestem zmęczona i nie nadaję się do myślenia. Ściskam WAS wszystkich i pozdrawiam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem!! Chyba wszyscy słuchają koncertu Eltona Johna i dlatego takie pustki. To jest muzyka,,,,,,,,,,to jest talent. Buber ja też przepadam za muzyką rockową. Uczyli mnie muzyki klasycznej i popularnej,ale ja wolę rock and roll, może być też jazz ale raczej hot. Całą niedzielę spędziłam na plotkach u przyjaciółki której nie widziałam 2 miesiące. Nikt nic nie chciał od nas, telefony komórkowe milczały,,,,,,,,,,pełen relaks. Skorpionku, masz ciężko z chorobą Mamy, może lekarz zwiększy dawkę leku, albo potrzeba Twojej Mamie towarzystwa, bo w tej chorobie najgorsza jest samotność. Manny sałatki z Jamajki to ja nie będę próbowała robić, ale przepis na tynk to i owszem. Mam takie pomieszczenie w budynku na działce i zrobie tam eksperyment. Malisanko...ja też tak jak Ty często staram sie tłumaczyć czyjeś świadome złośliwości,,,,,,,,,pewno tak nie myślał,,,,,,,,,,albo nie chcial. Ale coraz częściej rozsądek podpowiada mi, że tak nie jest. Dziewczyny dziękuję za trzymanie kciukow za moje niepalenie, minęły już 4 dni i jest w porządku,,,,,,,,,,,,Malisanko może Ty spróbujesz??????????? po co masz czekać na coś, czy kogoś? Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak w zwykle wystapie w monologu;) Na polu leje!!! i podobno zrobilo sie duszno(powiedziala mi w windzie jedna pani) Wlasciwie to moglabym juz pojsc do domu,ale umowilam sie z mm na 1900,wiec troche jeszcze popracuje.Mam bardzo duzo pomidorow,wiec bede robic salse,jezeli ktos chce to dam przepis,ktory przekazala mi jedna pani,tak robila ten sos jej babcia.Jedna kopie mam tutaj w moim biurku,bo musialam zrobic odbitki dla dziewczyn w pracy.Malisanko,jeszcze tylko raz wroce do koncertu M.R ,ja wiczoraj jak jechalam rowerem do domu,to cala droge spiewalam(tylko pod nosem) Jada wozy kolorowe i jak szybko przejechalam 5 km,mimo ze pod wiatr:)Zyce Wam milego dnia,jutro zajrze🌼 🌼🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-la:) ja ten tynk to mam w lazience,a Ty chcesz na dzialce:) Zartuje,troche mnie to rozsmieszylo,ale musze powiedziec,ze wyglada to bardzo fajnie,tak prosto a jednoczesnie ciekawie.Zapytalam mm o recepture,to kazal mi dwa razy ja powtorzyc,zebym nic nie pokrecila.Sluchacie Elton John,ja tez go lubie,chociaz bardziej podobaja piosenki Phil Collins,a szczegolnie ta o pozegnaniu i wyjezdzie rano.Powiedzcie mi,czy Taniec z Gwiazdami bedzie u Was od 12 wresnia?,bo u mnie tak sie zaczyna nowy sezon.Teraz juz uciekam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani. Re-ni dzis niedziela wiec odpoczywaj i regeneruj sily.......musisz nam byc zdrowa i wypoczeta ...nie inaczej....juz my o to zadbamy !:) ;) Li-la wiem,ze towarzystwo to dla Mamy najlepsza terapia...... bedzie dobrze.......:) z ta choroba da sie walczyc i wygrac! A kciuki bedziemy trzymali nadal za Twoje niepalenie......w razie czego bede Ci opowiadac straaaasne historie o tym,jak wygladaja pluca palacza i co sie dzieje w oskrzelach ....moze to Cie odstreszy?Chociaz Ty sama doskonale wiesz jak szkodzi palenie!!! Manny prosze o przepis na ow specyjal..pomidorow Ci u mnie dostATEK......... mILEJ NIEDZIELI .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skarbeńki 🖐️ Nieśmiało wyglądam zza węgła bo może mnie już nie wpuścicie do Kawiarenki. Kropka napisała, że \" się migam\" a ja powoli zaczynam mieć wszystkiego dość. Juz Wam pisałam, że prezes się wśćiekł i w odwecie wciska mi robotę, którą nie ja powinnam robić.. W piątek siedziałam w pracy do 18.00. Potem do bankomatu po pieniądze, tygodniowe zakupy, pizza z córcią na mieście a w trakcie dostałam telefon, że muszę pilnie wpaść do rodziców.... W domu byłam o 23.00. W sobotę wstałam o 8.00 bo Ropuszka bolał brzuszek (coś mu zaszkodziło) a jak wróciłam to córcia okupowała kompa (nie ma nic gorszego niż zakochana pannica) !!!! Więc ja z ciężkim westchnieniem poszłam robić porządki i gotować obiad. Z pracy przytargałam papiery bo coś się prezesowi nie zgadzało w obliczeniach (a to jest robota ekonomistów a nie moja) i jak siadłam to skończyłam o 2.00 w niedzielę - ale błąd znalazłam !!!!! No i kto chętny, żeby się ze mną zamienić ????? Miłej niedzieli Wszystkim życzę i pozdrawiam. Uciekam na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moglabym wy ten niedzielny poranek wprosic sie na kawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje, nawet nie zla, ide stare kosci wygrzac w wannie z pianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zachmurzoną niedzielę na Mazowszu!!!!!!!!! ,,,Biała znalazłaś się,,,, nie masz teraz lekko, wiem co to jest \"żelazny uścisk dłoni prezesa\", może następny prezes będzie mniej kapryśny Skorpionku dzięki za straszenie widokami zasmolonych płuc, ale chyba prędzej się upiję niż zapalę papierosa. Mam przez najbliższe dwa tygodnie dodatkowe zajęcie,,,,,,,,,,,,codzienna wizyta u kota Mieci, bo syn wyjechał na urlop. W związku z tym codziennie jeżdżę ze wsi Ochota do wsi Muranów, karmię kota i wracam,,,,,,,,,,,i widzisz nie mogę się nawet upić bo zabierają samochody pijakom i dużo policji kręci się po mieście. Witam Malisankę i Joki,,,piję kawe i polenię sie jeszcze z godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion? masz jakeis linki do przepalonych pluc? Bo ja pale ( i tu pojawia sie rumienic wstydu ) i jakos zmobilizowac sie nie moge do rzucenia. Fajnie tu u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie bezwstydnie na jednym rogu wanny postawilam kawe, na drugim popielniczke, wlaczylam mila muzyke i rozkoszowalam sie blogim lenistwem, trzeba bylo wykorzystac moment , ze dzeciaki poszly pograc w noge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ..Joki....zapraszamy nie tylko na kawkę, ale i na pogaduszki, i nie tylko w niedzielny poranek. A ja dziś mogę wygrzewać się na słońcu, tak pięknie świeci, az milo. Więc jak tu się nie uśmiechac Malisanko. ..Biała....nie ma takiej miary, żeby porównac kto z nas ma gorzej. Przykro mi ze jest jak jest, ale to wszystko minie, BĘDZIE DOBRZE. To na razie, muszę zmykać do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam się przywitać bo trochę mnie tu nie było i zmykam...głowa mie barzdzo boli od wczoraj. Jestem w stanie funkcjonować tylko w pozycji horyzontalnej. Pozdrawiam gorąco szczególnie nową forumowiczkę...witaj w naszym wesołym choć czasem zbolałym gronie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z dlugiego spacerku z córcią i Ropuszkiem. Wiecie co, mój piesek się chyba zakochał bo jest niegrzeczny, w domu stale piszczy i oszukuje, że musi już, natychmiast wyjść.... Dziewczyny u mnie w pracy jest zakaz palenia w całym budynku (2 piętra) i jakoś palacze wytrzymują do 15.00. Ale jak wszyscy wyjdą to ja odczekuję z 15 minut, żeby się na schodach wejściowych nie udusić - szaro od dymu... Ja nie palę i w mojej rodzinie nie ma tego problemu. Podziwiam osoby, które walczą z nałogiem i trzymam kciuki za powodzenie !!!! Dzisiaj robię porządki w moich płytach CD i się \"rozklejam\" słuchając niektórych utworów.... \"Kochać\" i Piotruś Szczepaniak.... albo \" Kocham cię kochanie moje \" Maanamu...... ( na porodówce grało radio i jak się mała urodziła to właśnie leciała ta piosenka, więc mam do niej wielki sentyment).... i wiele, wiele innych ukochanych... PS. Biedna Kropeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki.....przede mną nie musisz się rumienić, ja też niestety palę to świństwo,będziemy wstydzić się razem, bo jest i czego. Hej Li-lcia.....o Matko ! jak Cię podziwiam i bardzo, bardzo Ci gratuluję. Nie jest to łatwe , ale wierzę ze możliwe, tylko że niestety nie mogę się na to zdobyć. Mam taki napis w widocznym miejscu \"Nałog w postaci papierosa działa jak śmierci kosa\", i cóz z tego jak rozumu na tyle brak. ..Kropciu....dopadł Cie ból glowy, współczuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×