Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Malisanko....ja ci dam;))koledzy z Gdyni Ja znam to w wersji:Janek,Tomek,Stas-koledzy z silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani po przerwie. No niestety- nie mogę Wam dotrzymywać towarzystwa bo latorośl szykuje się do pierwszej w życiu pracy i coś tam pisze na kompie.. Obiecuję, że odpowiem na wszystkie Wasze pytania ale w wolnej chwili. Dla lepszego humoru zostawiam Wam coś do poczytania. Miłej lektury. Małe mieszkanko w Śródmieściu Poznania . Przy kolacji mąż odrywa się na chwilę od telewizora i mówi: - Nasz syn w tym roku idzie do szkoły. Musimy zdecydować jakie zajęcia dodatkowe mu wybrać. - Poślijmy go na muzykę - proponuje żona - No coś ty, trzeba będzie kupić pianino albo skrzypce. Ty wiesz jakie to pieniądze? - To na futbol. - Tak zacznie grać w piłkę i wydatki. Getry, korki, dres trzeba kupić, a będzie przecież rósł. Ty wiesz ile to kosztuje? - No to dajmy go do baletu. - Tak, same baletki to pewnie ze dwieście złotych, a rajtuzy, podkoszulki i te inne takie tam... Słuchaj, kiedy my właściwie zdecydowaliśmy się na dziecko? - Wtedy, gdy powiedziałeś - odpowiada deczko podku*wiona żona - \"Po co prezerwatywy kupować, ty wiesz jak to drogo wychodzi?\" * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * - Jak pójdę na emeryturę, to nic nie będę robił, kompletnie nic. Pierwsze parę miesięcy posiedzę w bujanym fotelu... - A potem? - Potem się może rozhuśtam..... * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * W knajpie. - Szefie, dlaczego ta buda nazywa się \"Pod Mleczną Krową”? Przecież chlejemy tu tylko piwsko... - O, widzę, że nie widział pan jeszcze mojej żony... * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Po czym poznać mądrą blondynkę? - Po odrostach. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Na egzaminie zaliczeniowym na biologii zdają student i studentka. Pytanie: - Jaki narząd u człowieka może powiększyć swoją średnicę dwukrotnie? Student: - Źrenica. Studentka: - Penis. Profesor: - Panu gratuluje zdanego egzaminu, a pani wspaniałego chłopaka. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Student medycyny wybrał się po zajęciach do prosektorium poćwiczyć przed zbliżającym się egzaminem. Podszedł do stołu, na którym twarzą do dołu leżało ciało. Student podniósł prześcieradło i zaskoczony zobaczył korek wystający z odbytnicy. Zaintrygowany pociągnął za koreczek, który wyskoczył z charakterystycznym puknięciem, a wtedy w sali rozległ się śpiew: \"Keine Grenzen...\". Zaskoczony student wcisnął korek na swoje miejsce i śpiew ucichł... Nie dowierzając własnym uszom, wyciągnął zatyczkę jeszcze raz - pUk!.. i... \"Keine Grenzen...\". Kompletnie nic już nie rozumiejąc, chłopak poleciał po asystenta i ciągnie go za rękaw do zwłok. - Niech pan popatrzy i posłucha! Przecież to niemożliwe! ...pUk!... \"Keine Grenzen...\" - Hej, no i co z tego? - spytał asystent spokojnie. - No jak to?! Przecież to najdziwniejsza rzecz jaką w życiu widziałem! - Eeee tam, byle dupa potrafi śpiewać po niemiecku. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * W knajpie rozmawiają studenci: - A byłeś na liście Schindlera? - To Schindler puścił listę? Kiedy??! * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szatnia w łaźni. Na wieszakach wiszą ubrania. W pewnym momencie w jednym z nich dzwoni telefon komórkowy. Rozbierający się obok mężczyzna wyciąga komórkę: - Cześć kochanie, o co chodzi? - (...) - A ile to futro kosztuje? 5000? Trochę drogo, ale dobrze, kup sobie. Po zakończeniu rozmowy facet bierze komorkę i wchodzi do pomieszczenia łaźni. Już od drzwi woła: - Chłopaki, czyj to telefon? * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Idzie Czerwony Kapturek przez las do babci i myśli: - Oj, żeby tylko nie spotkać wilka, bo jak mówiła babcia, pewnie mnie zgwałci... Nagle zza krzaków wyskakuje wilk. Czerwony Kapturek przerażony tym, co się zaraz stanie, powoli ściąga majtki. Wilk na to: - A ty co? Srać tu przyszłaś???? Dawaj koszyczek!!!! * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * - Co robi Japończyk, gdy chce otrzymać podwyżkę? - Pracuje jeszcze lepiej niż dotychczas. - A co robi Polak, gdy chce dostać podwyżkę? - Strajkuje. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Do pewnej knajpy w Warszawie wchodzą bracia Kaczyńscy. Podchodzą do lady, coś kupują i zauważają, że w rogu lokalu siedzi nad wódką jakiś facet. Kompletnie zaskoczony patrzy na nich tępym wzrokiem - to na jednego, to na drugiego. Jeden z braci podchodzi do niego i mówi uspokajającym tonem: - Spokojnie proszę pana, my faktycznie jesteśmy braćmi. - O kur...! Czterech! * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Idą przez las dwa smoki. Jeden mówi do drugiego. - Wiesz chce mi się srać! - To idź w krzaki! Ten poszedł za krzaki i krzyczy. - Poroniłem, poroniłem!!! Podchodzi drugi: - Głupi jesteś, na żabę nasrałeś. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Blondynka rozmawiała z chłopakim na czacie. Rozmawiali przez cały dzień. W pewnej chwili chłopak pyta ją: - Spotkamy sie w realu? Na to blondynka: - Nie mamy tu Reala, to może w Biedronce? * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Czym się różni Bóg od blondynki? - Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a blondynka niemiłosiernie ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie poczytac i posmiac sie z dowcipow,od razu dzien lepszy.Wczoraj bylam jak uczennica wyrwana do tablicy,Re-ni pytala o pogode,a ja jak wpadlam w \"kierat\" o 1100,tak nawet przez okno nie mialam czasu wyjrzec.Dzisiaj,zwrocilam uwage ,co sie wkolo mnie dzieje.Rano ,wywiesilam znowu pranie na polu,wyszlo Slonce i wieje przyjemny wietrzyk,ale ostatnia noc byla brrrr.Ale za to jakie spanie przy otwartych oknach:)Skorpionek:),a mowilam,ze to jest bardzo proste ,z tym tynkiem.Maluje sie sciane farba podkladowa,na tym maluje sie essy,floressy(zaleznie od inwencji),potem znowu farba podkladowa i na koniec bardzo blyszczaca farba(ta juz ma zyczony kolor)Farba ma byc blyszczaca,poniewaz taka nie utrzyma kurzu,ktory moglby zechciecl gromadzic sie.Aha,essy,floressy robi sie gipsem w formie miekkiej pasty(consystecja plasteliny).Od razu jakos lepiej mi na duszy,te dowcipy,haha.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...strasznie byłam zabiegana ,ubezpieczałam samochod, a stawki wszędzie były kosmiczne. W końcu udało mi się znaleźć coś dla normalnego człowieka. W sumie straciłam na to dwa dni. Aha.......od wtorku od godz. 17 NIE PALĘ. Paliłam mało, okazyjnie, aż tu nagle po urlopie stwierdziłam,że palę 7-10 papierosów dziennie. No to skończyłam z paleniem . Skorpionie i Kropko......ja też gubię się w lesie, wszystko jest dla mnie podobne. Pilnowanie drogi i szukanie grzybów to za dużo. ...........w Warszawie wichura, jakieś resztki huraganu przysłali nam amerykanie Toogra.....mnie też średni wiek wszedł dzisia w lewą nogę,........oj przydał by się masażysta a tu czeka mnie jeszcze spacer z pieskiem. Manny mieszkasz w wspaniałym kraju. Byłam w Kanadzie 2 tygodnie, głównie w Vanouver i w górach w Whistler,a w powrotnej drodze ikilka dni w Toronto i nad Niagarą. Napisz więcej o życiu w Kanadzie. Jedno wiem, że krety wszędzie takie same...........chyba trzeba je polubić. Reni, jak będzie padało w weekend to też powinnam zrobić porządek w szafie.........no może w jednej polowie szafy, jest to strasznie nudne zajęcie i stresujące.....przyda się........czy się nie przyda. Dobranoc...........dobrze, że juto jest piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja Kropko, Biała i Malisanko dosssssssssssskonale dowcipy, bardzo mnie rozweseliły.Pa............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko powiem Dobranoc i bede uciekac.Naprawde robi sie coraz ciemniej:(Biala,Kropka i Malisanka:) dzieki za dowcipy,wiecie,ze takie cos potrafi poprawic humor:) Lila, Kanada kraj dosc fajny, czasem napisze Wam cos o zyciu tutaj,ale juz na prawde nie dzisiaj.Taki mam ciezki ten tydzien,a przede mna jeszcze 3 dni pracy,zanim bede miala wolny poniedzialek:).🌼🌼 dla wszystkich,pogodnego dnia:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Wiadomoci pogodowe:w Wielkopolsce zimno,wietrznie i deszczowo......i humorek mam odpowiedni do pogody czyli paskuuudnyyyyyyyyyyyyyyyy...... Wczoraj kupilismy z m.pomidory i papryke i to straszne ilosciiiiiiiiiiiiiiii i dzis bede z nia walczyc:)papryka w zalewe octowo-olejowaa pomidorki na salatke.. manny dzieki za przepis na super tynk,popytam swojego malarza pewnie zna te metode....bardzo mi sie podobaja takie tynki ozdobne w mieszkaniu:) Li-la jestem DUMNA z Ciebie,ze nie palisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tylko tak dalej dziewczyno........:)trzymam kciuki z calej sily aby Ci sie udalo:) Wasze zarty i kawaly sa swietne.....tak bardzo mi wczoraj pomogly....moja mama od paru tygodni ma nawrot depresji i jest hmm no nieciekawie i ciezko!Jest na proszkach ale chyba za slabych......Brat mieszka daleko a ja bliziutko mamy wiec jestem swiadkiem jej zmagania z choroba i czesto jej workiem treningowym do kopania i upuszczania zolci.......Taki los.......trzeba to przetrwac i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Witam Was, pozdrawiam i uciekam bo mam następny ciężki dzień. U mnie dalej jesień i żyć się odechciewa. I pomyśleć, ze jeszcze niedawno było nam za gorąco !!! Ehhhhhh. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 Witajcie 🌼🌼 Tak sobie przeglądam ostatnie strony tego forum i dochodzę do wniosku że część dziewczyn pouciekała a część robi uniki. Coś jest na rzeczy hmmmmmmmmm !!!!! W zasadzie weszłam na chwilkę przywitać się i uciekam bo na dziś przewidziałam generalne porządki po 3 miesiącach nic nierobienia.Od poniedziałku praca więc czasu nie będzie . Wiesz Skorpionku że ja podziwiam wszystkie babeczki, które dobrowolnie oddają się zajęciom kuchennym typu robienie przetworów na zimę. Ani nie mam do tego talentu ani ochoty. Wiem że fajnie pózniej jest wyjąć te smakołyki ze spiżarni i patrzeć jak rodzina wcina z apetytem, ale robienie ich to już inna bajka. Biała TY się wymigujesz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś doła, nie bez powodu. Jest mi bardzo smutno, źle i najchętniej weszłabym do mysiej dziurki, żeby byc sama ze swoimi myslami. Dobrze, że chociaż wam, tu mogę pomarudzić. Wbrew swoim depresyjnym nastrojim zycze wszystkim miłęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przerwę w sprzątaniu i muszę powiedzieć że córka ostro mi pomaga....to chyba dowód skruchy z jej strony za ten rachunek telefoniczny. Korzystam więc ze sposobności aby tu zajzeć. Widzę jednak pustynię. Kala dziś chyba taki dzień depresyjny bo ja też jestem nieswoja i nawet poryczałam się bez powodu. Ech życie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam:) ,,,a co to się dzieje? co takie smutne minki? wiem wiem, jedne są dni bardziej radosne a drugie mniej, nie smucić się prosze:)słoneczko wyjżało:) Kala co się dzieje?jak i o radościach piszemy to i o smutkach również będziemy czytać ,może coś doradzimy,kto wie:) Kropka a co u Ciebie sie dzieje? ,,,,mnie lenistwo ogarneło,ale co tam nadrobie:) ,,,trzymajcie się bo zaraz i mi się smutno zrobi abym tego nie chciała:):):) uśmiejnijcie się choć troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dzis tak pusto? Przecież dzisiaj calkiem fajny piatkowy wieczor, tym bardziej,ze jutro nie trzeba iśc do pracy:)Pozdrawiam szanowne kolezanki...tylko gdzie sie podzialyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie hej hej :):):) ,,,byłam na koncercie Maryli Rodowicz bajeczka jestem pod takim wrażeniem ehhhh jak bardzo mi się podobało tego nie da się opisać ,,,w moim mieście!!!!! nawet piosenke zespół zaśpiewał o mojej miejscowości,,,,:):):):) wiele razy byłam na kocertach,ale ten to był jedyny w swoim rodzaju:):):) Kobieta niesamowita po prostu niesamowita,a jak tańczyła a chłopaki jak na gitarze \"dawali czadu\"ehhhh Pan Zbyszek hm:):):) Moja mamcia to jej pokolenie:)tak bioderkami ruszała :)a usmiech nie znikał z jej twarzy:)ehhh,,,, dobrze ,że nie miałam dzisiaj dyż.kurcze bo bym chyba nie przeżyła,,,,bajka -gwiazdka z nieba,ja uwielbiam słuchać jej muzyki a młodzież ,która jest w zespole -to był strzał w dziesiątke,atmosfera ,,,dzieci tańczące,młodzież,starsi, bez wyjątku wszyscy wspaniale się bawili. ,,,mam nadzieje ,że nie padnie z ich ust \"jak wieśniaki potrafią się bawić ....\" moja rodzina będąc na jednym z koncercie usłyszała komentaz artystki,która występowała w ich miejscowości:( ,,,,to jest Kobieta z klasą,,,:) nie zapomniała o Varius Manx:):):) eeeehhh samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber,ja jestem:) Zrobilam sobie wlasnie przerwe,jedna z dziewczyn ,tutaj pracujacych ,zrobila dla mnie danie prosto z Jamajki.Byl wiec :ryz,marchweki,papryka,kurczak i pare plasterkow pomidorow.Czy mi smakowalo? ,bardzo,ile wody juz po tym wypilam?,na razie 1 litr.Nikt dzisaj nie opowiada dowcipow,ja wiem Piatek,kazdy zabiegany,ale prosze-chociaz jeden humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko,troche Ci zazdroszcze tego koncertu,oczywiscie ja pamietam te dziewczyne z gitara,nie bardzo jednak moge sobie przypomniec Jej piosenki,moze troszke podpowiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,taki krótki ale co tam nie mogę się skupić,,, Co to jest mieszanie pieprzu z drzemem? Jest to zebranie partyjne,jeden pieprzy drugi drzemie ,,,,:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,Będzie co musi być,,,Łatwopalni,,,Wszyscy chcą kochać,,, ,,,Niech żyje bal,,,, ,,,,,,,,,,,,,,:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,zawsze chciałam zobaczyć ich na żywo:):):) szkoda że nie mam autografu dla mojej mamci dałabym w prezencie hmmm cóż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam,dzien moze smetny ale nie najgorszy,Li-la tez trzymam kciuki za twoje niepalenie,ja nie pale od lata,Witaj Kropeczko,juz pewnie sie calkiem obudzilas ze snu(pobytu z mezem)skoro wzielas sie za porzadki,to kiedy teraz znow jedziesz...troche mam zaleglosci w czytaniu i odwiedzaniu,no coz nadrobie ,a tym czasem usmiechu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko,dzieki.\"Niech zyje bal\" pamietam,ladne.Jagqda,witaj,usmiechnij sie:).Poczytaj troche humorow,dziewczyny napisaly,ja usmialam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,teraz juz pamietam\"Dzieciol i dziewczyna\",ale to bylo dosc dawno.Malisanko,czy spiewala cos takiego na tym koncercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam..............ale fajny wieczór miałas Malisanko. Rodowicz trzyma się dobrze i ma wspaniałe piosenki zarówno teksty jak i muzykę. Ja lubię \"Wsiąść do pociągu bylejakiego, nie dbać o bagaż.....\" chciałoby się czasem tak zrobić. Wiesz............. nie do wiary, że występująca artystka może powiedzieć o publiczności \"wieśniaki\". Ciekawe która to lampucera tak sobie pozwala???????????? Buberze sprzedałam Twój kawał o przekreślonej siódemce - jest jeszcze świeży , u mnie w pracy nikt go nie znał. Opowiem kawał abstrakcyjny: Żali się Zeneon znajomemu. -Miałem takiego pięknego węża ogrodowego, mówię ci ręczna robota mojego dziadka, wąż miał ponad kilometr i był cenną pamiątką rodzinną,..........a tu wczoraj przyszedł komornik i zabrał mi tego węża -A za co? -Nie wiem, powiedział że za długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-la,fajny dowcip,aha,gratuluje rzucenia tego brudnego nalogu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×