Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

kalunia, będziesz ważną osobą na weselu, musisz więc wyglądać elegancko. Z racji, że jesteś szczupła i niska, powinnaś założyć wysokie szpileczki i suknię długą do kostek ale z długim rozcięciem z przodu. To wydłuża sylwetkę, ukazując nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odzew, widzę ze mogę na was liczyć. Mam jeszcze sporp czasu, pochodzę, popatrzę, poprzymierzam. Ale wiecie jak to jest, czas leci jakby oszalał, niedawno było Boże Narodzenie, a juz po Wielkanocy wspomnienia zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego nie obejrzysz się a będziesz zaraz balować na weselichu!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co babeczki? Majac taka paczke przyjaciolek i doradczyn (wszyscy radzimy Kali) az razniej i lzej mi sie robi na duszy-to piekne miec takie internetowe kumpelki !To takie.... budujace i zarazem wzruszajace,ze \"obce \"sobie osoby sa takie zyczliwe i zaangazowane w sprawy innych. :) Sorki troche pewnie gledze ale raz w miesiacu \"bierze mnie\"taki nastroj,przeklete hormony:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski nie miej dola prooooszeee,ja cie wyciagne z kazdej dziury tylko powiedz jak mozesz co sie stalo?Tez hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku, masz rację, to jest wzruszające, te \"obce\" sobie osoby, pamiętasz, jak pisałam na początku, że jesteście takie kochane?! I to jest🌼piękne!!! A o hormonach, to piszecie Waszych czy też bierzecie jakieś? Bo ja mam zalecenie od lekarza, że już nigdy mam nie brać hormonów, ponieważ po braniu ich przez 4 miesiące, znalazłam się na onkologii z trzema guzami piersi. Widocznie mam w sobie komórki nowotworowe i tak szybko się ujawniły. Rutkowski-na doła najlepiej porozmawiać ze sobą, przechodziłam to i daje efekty! Wróciłam z zebrania u mojej hippie, zaraz będzie miała gadane, jak wróci do domu, bo leniuszek nie chce się uczyć, a profesorowie tylko mówią: \"zdolna, ale leniwa\". Bajerna córeczka! Rutkowski, może pomogę Skorpionkowi i razem nam się uda wyciągnąć Cię z doooooła! Nie daj mu się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci Grace odpowiadam-chodzi mi o moje wlasne,prywatne ;) nie farmakologiczne hormony.Czasem(zwlaszcza raz w miesiacu)wariuja i trzymaja mnie w swej mocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, a kto to jest BUBER? Facet u nas? Jak miło! Od dawna jesteś w kawiarence dla średniaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski a głęboki ten dół, bo nie wiem czy łopata starczy do zakopania go czy muszę przyjechać z koparką :-p A tak powaznie to natychmiast masz sie wyluzowac, wziasc w garsc, albo stanac na glowie ...co kolwiek tylko juz nie mniej tego dola. I jeszcze jedno moze napisz co cie boli wtedy sila zlego na jednego i jakos pomozemy ci w twoich problemach. Puki co pozdrawiam cieplutko 3maj sie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki - padam, tak mnie wymęczyły wnusie ale i tak ich kocham ************* ....Kalusia nic dziwnego żę się boisz wesela,strach wynika stąd że chciałabyś żeby wszystko wypadło jak najlepiej.Zapewniam Cię żebyś robiła nie wiem co i tak wszystkiego nie przewidzisz. Ja dwa wesela mam za sobą ,pierwsze tak przeżywałam,ze dwa dni przed i w trakcie nie mogłam nic jeść. W pewnym momencie dostałam takich boleści że cudem nie znalazłam się w szoitalu. Natomiast drugie - miałam już jakieś doświadczenie ale i tak wszystkiego nie dało się dopilnować jak należy. ..A co do kreacji - jeżeli sukienka to koniecznie długa, a rozcięcie osobiście podoba mi się z tyłu lub z boku, do tego jakaś\"góra\"powiedzmy żakiecik lub coś w tym stylu i przypięta duża róża która dodaje elegancji. ..Skorpionku - to że tworzymy fajną paczkę to jest w tym Twoja duża zasługa, ja na przykład wiele od Ciebie się uczę i wiem że zawsze mogę na Ciebie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Buberciu No tak, przypomniałam sobie, wspominałeś wcześniej że wybierasz się do Poznania, ale ze mnie gapa. Rutkowski na litość, nie wpadaj nam w doły, niech Kropcia przyjedzie z koparką i zawali dolisko raz na zawsze,bo kto będzie nas patrolował, co my bez Ciebie zrobimy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace - Buberek tak szybko Ci raczej nie odpowie,bo On pojawia się i szybko na długo znika, ale jest sympatyczny i mam nadzieję nasz kumpel - za to Go lubimy,choć raz niewiele brakowało , a dostałby mokrą ścierą po głowie od Wdowci. ..Buberku tylko mi się nie obrażaj, wiesz że jesteś u nas mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Czytam,ze odwiedzil nas Buber-łobuziak jestes Buber wiesz?Bo Re-ni odpowiesz na pytanie ;) ,a jak ja Cie pytalam czy swiateczna biala kielbasa w Poznaniu Ci smakowala,to mi nie odpisales(Skorpion w rozpaczliwej pozie lezy na klawiaturze i łka glosno i z przejeciem szepczac pod spuchnietym od lez nosem\"Buber ,a ja tak czekalam na odpowiedz!!\") ;) Re-ni troche sie zawstydzilam ta Twoja pochwala pod moim adresem,wiec jesli w jakis sposob jestem Ci pomocna-to sprawilas mi tym wyznaniem ogromna radosc -bo ja lubie pomagac i juz :) Rutkowski znasz techniki obronne,wojskowe,bylas na obozie przetrwania sponsorowanym przez Mistrza Rutkowskiego,wiec mam nadzieje,ze wywleczesz sie jakos z tego dola,jakby co-daj cynk ,przybede ze sprzetem specjalistycznym(nawet kawe w termosie zabiore i jakies dooobre ciacho!!!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie! Myślałam, że będę pierwsza dzisiaj! A tu już ktoś się włamał! KOńczę, bo idę do kuchni robić kanapeczki, później wyjść z piesią i do pracy{buźka]🌼🌼 Miłego i wesołego dnia życzę{kwiatek].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku___ no no kto by pomysłał:) nie myslałem,że mam w Tobie tką fankę....Kłaniam sie nisko sympatycnzej pani.A kiełbasa poznańska jak zawsze jest świetna....:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wpadłam się tylko przywitać. ...Cześć Wszystkim - miłego dnia - niebawem wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki miłe!:)👄👄 Czy u Was też tak mocno świeci wiosenne słoneczko? I jest tak pięknie ? I macie słoneczny uśmiech👄na buźce? 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! . U mnie pogoda wyśmienita - 18 st. ciepła, słoneczko świeci, az chce się żyć. ...Grace Twój uśmiech i mnie się udzielił, odnoszę wrażenie że jesteś osobą raczej zawsze uśmiechniętą. Bardzo cenię to w ludziach,bo każdy ma jakieś problemy-mniejsze lub większe, ale pomimo wszystko niektórzy potrafią iść do przodu z podniesioną głową do góry i uśmiechem na ustach. ..Ja dziś czuję się świetnie, energia mnie rozpiera,włączyłam pranie jak się skończy jadę do miasta za prezentem ślubnym.Mam trochę ograniczone możliwości bo z kasą cienko, ale coś muszę wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Jesteście tu późno wieczorem i wcześnie rano. Jak to robicie?Ja wstaję do pracy o 5 a wieczorem o 22 jestem juz na wpół zywa, poza tym albo syn zajmuje komputer bo pisze pracę, albo ja mam juz dośc tej machiny po wielu godzinach w pracy i nigdy nie udaje mi sie z wami pogadac wieczorami. Chyba się starzeję, hi hi. Ale czytam was zawsze i musze powiedziec ze ten topik jest super, bo wy dziweczyny no i jeden chłopak jesteście super. Później tu zajrzę, pa, spokojnego, przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalunia! Ja na przykład w pracy mam komputer na swoim biurku i wystarczy klik i wchodzę do naszej kawiarenki. Muszę się przyznać, że wchodzę tu często. Ale to dlatego,że:);)Was lubię wszystkie i tego jednego🌼też! W domu jest gorzej, ale córek dość często nie ma a jak są to łaskawie mnie dopuszczają na 10 minut. 🌼🌼🌼Reni - dobre odnosisz wrażenie. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą , radosną i optymistką. Nie lubię się przejmować problemami - może to źle?! Tak naprawdę to jestem z natury samotniczką, cichą i spokojną ale sama nauczyłam się i to od niedawna żyć z uśmiechem i cieszyć się ze wszystkiego, nawet z deszczu. buziaczki👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Kalusia tak już jest, ja jak pracowałam to też tak było, nie miałam czasu jak to się mówi \"po tyłku podrapać\" szkoda że nie mieszkamy bliżej,chętnie bym Ci pomogła. ...Ja miałam jechac do miasta, ale jak pogadałam z sąsiadem na balkonie to mi się odechciało. Fajny koleś,taki śmieszny potrafi rozbawić człowieka, ale ma zazdrosną żonę i mało sympatyczną. ..Spytał mnie - Co to jest spudniczka ? i wyjaśnił że : ............To kurtyna najmniejszego teatru świata, ............w którym raz odbywa się premiera, ............co miesiąc krwawy dramat ............i mieści jednego widza na stojąco. Teraz drugie pytanie - Co należy zrobić, gdy gołąb napaskudzi na głowę? .........Podziękować Bogu, że nie dał skrzydeł krowom. Albo -Co oznacza skrót mgr inż.? ............Można Guwno Robić J Nieżle Żyć. Pośmiałam się trochę, a do miasta jutro pojadę. Pa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni, juz sama chęc pomocy ma ogroooomne znaczenie, dzięki. Grace, zazdroszczę Ci tego optymizmu, łatwiej, lżej i przyjemniej zyc optymistom i osobom z ich otoczenia. Ja na ogól tez jestem pogodną osóbką ale miewam napady czarnego humoru, złych dni. Ale nic to, wiosna za oknem więc i nastrój lepszy, czego wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisanka
Witam.Bardzo bym chciała również dołączyć do przesympatycznych Pań. Wiele czasu spędzam w inernecie czytając ciekawe historie z życia wzięte.Nigdy nie brałam udziału w dyskusji-brak odwagi...Wiem ,że jestem obca,ale z wielkim zainteresowaniem czytam Wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka! Witaj! Widzę, że ja jestem chyba najczęściej dziś w kompie, więc witam Ciebie ja!🌼 Prosimy /na pewno wszystkie/ o kilka słów o sobie i przyłączaj się. Ja też byłam zupełnie niedawno witana i już mam wrażenie jakbym klikała tu całe życie. Skorpionku, powitałaś nas i dzień skoro świt /6 rano/ a co dalej? Wywiało Cię do ogródka? Nie przepracowuj się za dużo. Słoneczko u Ciebie świeci? Spadam zaraz do domeczku, zajrzę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje.Co ja mogę powiedzieć o sobie hm,życie troszke spłatało mi figla ...mam 37 lat ,pielęgniarka z zawodu ,nie mam dzieci ani męża Tak jakoś poukładało się nie w tą strone troszke .Teraz mieszkam z rodzicami,są moją podporą,przyjaciółmi...Oj za dużo chyba napisałam ... Czytanie jest o wiele sympatyczniejsze niż pisanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak sie ciesze -mamy nowa!Witaj malisanka ,a ciesze sie tym bardziej -bo ja tez jestem pielegniarka wiec;salve infirmaria! :) Buberku a pewnie ze jestem Twoja fanka i wielbicielka-wszak jestes u nas rodzynkiem-jedyny i taaaaaki sympatyczny(no wiesz,me serce podbiles miloscia do poznanskiej bialej kielbasy) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×