Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witam wszystkich Stanowczo była za krótka ta noc-nie wyspałam sie . Od godziny walcze w kuchni ponieważ mojemu tatuśkowi wpadł świetny pomysł do głowy jak sobie ulepszyć życie z pastą do butów i o mały włos nie spalił kuchni i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane w ten cudowny poranek.Imprezka była poprostu\'\'zaje-fajna\'\',wróciliśmy do domciuo 2,30 a dziś już od 7szalałam w kuchni, i nawet nie mam kaca;).Skorpionku moje pociechy mają jechać do Powidza.O\'k natrazie uciekam,bo już oblężyły mnie córcie ijęcza o kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec jest niesamowity,dobrze że nic sie nie stało oj byłoby było.S.P. przy niedzieli miałaby dodatkową prace,co pewnie nie uśmiechałoby im się Teraz to się śmiejemy,ale blady strach pojawił się na naszych twarzach.Bałam się,że tatuśki zawałem przypłaci tak bidulek sie zdenerwował. Szorowanko, zmywanko- ręce mnie okrutnie bolą.A teraz wymyślili sobie jakieś zakupy -więc muszę być kierowcą Rutkowski patrol-głowe masz nietęgą skoro tyle piwek pomieściłaś-ja osobiście to kiepski kompan do picia -wystarczy mi troche piwka i już mi się w głowie miesza a chacham się jak głupi do sera Lece -srasznie są zniecierpliwieni🌼 pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! I jeden facecik To prawda, spotkałam już Buberka na innym topiku, gdzieś tam, ale popieram Cię Skorpionku, on jest tak sympatyczny, że niemożliwością jest upłynnić faceta! Malisanko i Skorpionku jak ja Wam zazdroszczę takiego życia z ogródkiem. Ja jestem w środku najbrudniejszego miasta w Polsce, a uwielbiam i kocham przyrodę, ciszę...Macie dobrze!!! Weekend mam troszkę męczący, impreza rodzinna, goście u mnie od piątku do dzisiejszego wieczora i tak troszkę nie mam siły na nic. Jakoś widzę, zeszło Wam z piątkowej poezji na procenty. Ja też - no właśnie, może to po wczorajszej imprezie - jestem taka słaba i nijaka. A mnie się teraz przypomniała taka historia z moim mężem: jesteśmy ileś tam po ślubie, ja w pierwszej ciąży z dość dużym już brzuchem, wracamy do domu po imprezie tramwajem / sroga zima, noc/ mąż przysypia, ja oczywiście trzeźwa, motorniczy patrzy się, ja się czuję głupio jak diabli, czas przesiadki do drugiego tramwaju, szanowny książę zasnął na umór, ja wysiadam, dojeżdżam do domu /bez męża/, idę spać, rano budzę się i co widzę? Mąż szanowny leży na podłodze przykryty dywanem i mówi:\"nie jestem wart tego, aby spać z tobą w łóżku\". Rozbawił mnie niesamowicie, choć to smutne, to jednak wspominamy z rozbawieniem. Na razie buziaczki, zajrzę później, obowiązki obiadowe wzywają, lubię Was bardzo, cholera jakaś czuję się dziś sentymentalna,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem, przecież powinnam dotrzymać kroku a zaraz wyjazd za miasto.Czytam z takim zaciekawieniem wasze wpisy :) eh eh -kiedy moje nabiorą ...(przemilcze-trening czyni mistrza ponoć) Grace nie poddawaj sie ,wytrzymasz a potem będziesz miała co wspominać Skorpionku teraz nie zdąże napisać przy najszczerszych chęciach a jeszcze nakupowałam troszke kwiatków do ogródka i coś z tym trzeba zrobić.🌼 uciekam trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buber jest mily
??? ooooo......nie daje sie to zauwazyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk,puk! Jest już ktoś? Malisanka, jak udał się wyjazd za miasto? Moje towarzystwo od piątku przed chwilą pojechało, ufffff! Szum w głowie, teraz biorę się za siebie, bo jutro znowu do pracusi, trzeba się jakoś przygotować, prawda? Jak Wam minął dzionek? Ja jestem po prostu kaput.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pomaranczko-poczytaj-doradzal w sprawie banku ,skladal zyczenia swiateczne..,Czy Ty czasem nie masz na Niego alergi? Po co zaraz byc takim zlosliwym,dogadujac sobie nawzajem trudno sie dogadac!No tak przynajmnie ja uwazam.Pozdrawiam Cie i zycze wiecej usmiechu i wyrozumialosci.Slowa przeciez rania -lubisz tak ranic?A lubisz byc tak raniona? Ponoc to skorpiony sa jadowite :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej byc skorpionem
niz baranem albo gesia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,sama sie sobie dziwie po co Ci odpisuje skoro mi \"docielas\" ale napisze Ci szczerze-chcialas mi zrobic przykrosc-udalo Ci sie!Badz zadowolona,dokopalas przeciez komus,popsulas humor!WIWAT! norme wykonalas!Poloz sie teraz z radosnym usmiechem do lozka!Kolorowych snow zyczy Ci skrzyzowanie gesi i barana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleciał dzionek lotem ptaka.Atmosfera w kawiarence robi sie gorąca hmm A jak to było z tą pastą? Takie pomysły to chyba ma mój tatuśko.Naszła go chęć na polerowanie butów.Okazało się ,że jednak pasta zrobiła sie twarda i skamieniała.Mój ojczulek zapalił palnik gazowy w kuchencei na nim położył pudełko z pastą po czymudał sie po kombinerki aby ją chwycić,niestety pudełko upadło a pasta sie rozbryzła i się zaczeła palić.Ogień na kuchence,na kafelkach i podłodze.Bidulek z wielkim przerażeniem w oczach wziął ściereczke kuchenną z materiału sztucznegoi zaczął gasic ogień,reakcja nastąpiła odwrotna.Ogień pokonał frotowy ręcznik.O kurcze jak sobie pomyślę... Teraz to wydaje się śmieszne,ale całej rodzince nie było do śmiechu-zapewniam. Dobrze ,że wszystko się skończyło na strachu i lekkiej kłótni.Cóż życie płata zaskakujące niespodzianki, oby takich jak najmniej.:) Wypadzik za miasto był bardzo udany i sympatycznej atmosferze-kawka ,pyszne ciasteczko,lody, odrobinka ajerkoniaczku własnej roboty. Wczoraj to juz w bilarda nie grałam -na tej dyscyplinie sportowej zupełnie sie nie znam i myśle ,ze wszyscy mieli ubaw z moich umiejętności.Szkoda,że aparatu nie było-haha SKORPIONKU nie warto.Aby prowadzić dyskusje trzeba mieć partnera do niej a nie pierdołami sie przejmować!!! Zdrowie mamy jedno i nie kupimy go za największe pieniądze. LUDZIE SZANUJMY SIĘ!!!mimo ,że to net pozdrawiam co da mi nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offka
czy ja moge tu wpadac na kawke ,,tak bym chciala do was dolaczyc??moge??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEPIEJ BYĆ SKORPIONEM Bądź poszanowania godny,a będziesz szanowany!!! 🌼🌼🌼 Offka Witaj! Mnie kochane dziewczyny przyjeły to i Tobie napewno nie odmówią Napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać i pozdrowić wszystkie Średniaczki i naszego Rodzynka 🖐️ Serdeczne witam i pozdrawiam NOWE 🌼 Jestem padnięta, idę spać.Odezwę się po powrocie z pracy (a nie wiem co zastanę). Na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich a poniedzialek.U nas pada deszcz a jeszcze wczoraj bylo tak slonecznie!!!!! Oj Malisanka spokojnie-ja nie placze :) a Buber nie musi mnie bronic :) .Po prostu czulam sie jakos \"odpowiedzialna\"za naszych gosci (w koncu otwieram nasza kawiarenke)i dlatego\"bronilam\"Bubera :) ,a moj wpis,ze jest mi przykro jest prawdziwy choc baaaardzooo spontaniczny-bo nim zdazylam spokojnie pomyslec juz mi palce\"polecialy\"po klawiaturze a potem zalowalam,ze to napisalam. Bo widzisz,ja to wiem,ze w dyskusje z takimi osobami nie warto sie wdawac,ale mnie ponioslo,bo cos mi sie zdaje ,ze owa pomaranczowa juz raz wrednie skomentowala wpis bodajze Bialej. I dla mnie to niezrozumiale jak tak mozna?Siedzi sobie pewnie taki zlosliwy element,rozzalony na swiat ,ludzi,bo moze nikt go nie kocha,nie jest lubiany,cos mu w zyciu nie wyszlo,wiec teraz upuszcza sobie jadu ktorego produkuje w nadmiarze a ktory saczy sie kazdym jego porem skory. Za chwile pewnie napisze,ze porownanie mnie do gesi i barana to za duzy komplement dla mnie,bo juz jej rosnie cisnienie(pomaranczowej)jak w szybkowarze i zaraz zacznie syczec jak jadowita zmija! Wiec ubiegne Cie o Wspaniala Pomaranczowa ktora jestes Wspanialym Czlowiekiem,.Doskonala Matka,Zona,Kochanka i sama sie okresle-wiec mam inteligencje i swiadomosc komorki w stanie mitozy i nie jestem godna oddychac tym powietrzem co Twoja Przeswietnosc!!!!Jam niczym i nikim.Tys Wielka i Wspaniala! I wiesz co-na koniec Ci zycze naprawde szczerze bo troche mi Cie zal aby udalo Ci sie \"roztopic\"ow pancerz wokol serca ktory sama stworzylas bo Ci zle z jakiegos Tobie wiadomego powodu.Naucz sie usmiechac do ludzi w zyciu a nawet w wirtualu-gdzie sa tylko literkami na monitorze.Jak bedziesz taka kwasna to wlasny cien bedzie Cie unikac :) ;) Wiecej juz sie do Ciebie nie odezwe,wiec Twoje prowokacje beda daremne-nie mecz sie wiec bo sie spocisz i odwodnisz;) Temat uwazam za zamkniety!!!! Witaj nowa.Zapraszamy Cie chetnie i jak zwykle z radoscia.Napisz moze choc kilka ogolnych slow o sobie ; :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej skorpionie i inne
zarliwe obronczynie jedynych gaci na topiku.....tak sie pienic z powodu faceta z ktorym nawet nie sypiacie? zalosne... skorpionie> nie doceniasz mojej wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Malisanka,ze zalujesztego,ze nikt nie mial aparatu foto ze saba.Wiesz,my tez mamy \"manie\"lapania smiesznych momentow i utrwalania na kliszy(czego przyklad Wam dalam w mojej \"pijackiej histori\")i mamy mnostwo przesmiesznych zdjec (oczywiscie tylko do naszego wgladu ;) ) Gdzies wyczytalam,ze \"wspomnienia sa jak perly-maja cos z lez i klejnotow\"-wiec moja rodzinka ma ich juz duuuzooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️]czesc]🖐️🖐️🖐️ Ogromnie się za Wami stęskniłam. Piękny dzień dzisiaj mamy więc humorek dopisuje. Mało spałam w nocy - jestem trochę przymulona a pracy się nazbierała cała fura. Muszę nadrobic wszystkie zaległości więc się dobrze zwijam. Jestem trochę zmęczona ale też nieziemsko szczęśliwa. Pozrawiam Was serdecznie - odezwę się po południu. Pa na razie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEJ wszystkim Za oknem świeci słońce,ptaszki śpiewają. Poranną kawusie pije sobie i czytam z zaciekawieniem wpisy .:) hej skorpionie i inne-ja się nie wpieniam,ponieważ nie mam czym nie taki jest mój cel przebywania w kawiarence.Czy wg. Ciebie powiedzieć coś miłego a nawet stanąć w obronie nieznanej osobie to trzeba ze sobą sypiać? To jest dopiero żałosne.Myśle że gdybyś mnie obraziła również byłoby to skomentowane. Skorpionku Wiem Wiem każda z nas potrafi sama sobie poradzić i obronić się.Ja również nie bardzo rozumiem takich ludzi.Cóż każdy z nas ma inny charakter,wady i zalety.:)Masz racje nie warto walczyć z wiatrakami. Kicham ,kaszle,z nosa mi kapie,gardło czerwone-witaminki ,polopirynka a nawet czosnyk z wodą z ogórków nie pomaga co jeszcze mogę zrobić? miłego dzionka co da mi nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwiatuszki moje 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 Bylam sobie z corka na fantastycznym wypadzie dwu dniowym u mojej kolezanki, ktora mieszka nad jeziorem i prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Bylo tak cudownie ze do domku wracac mi sie nie chcialo.Pierwszy raz w tym roku poplywalysmy na zaglach, byl gril, muzyka ognisko , gitara i spiewy prawie do switu. Troche jeszcze chlodno , ale towarzystwo tak rozochocone ze nic nam nie straszne bylo. No moze lekki kac na drugi dzien...dalo sie go przezyc.Bojku jak cudnie odreagowalam stresy z calego tygodnia. Jak nie bedzie lalo w dlugi weekend to znowu pojade na 5 dlugich dni. A tu widze wiele sie dzialo dziewczyny mialy rozne przygody.Swietnie opisujecie to co Wam sie w zyciu przytrafia. Malisanka przezyla chwile grozy (faceci jednak bywaja nieobliczalni) a Skorpionek opisal taka sytuacje ze czytajac raz po raz parskalam smiechem...w jednym przypadku na ekran monitora kawa ktora wlasnie pilam. Poprostu rozbroilas mnie ta opowiescia. Wmyslach wyobrazalam sobie ta scene z rowerem i powrotem do domu i plakalam ze smiechu. Wdowcia sie pokazala ( zazdroszcze stanu szczesliwosci) mamy nowa kolezanke...witaj milutko Offko i baw sie z nami dobrze, bo my to wesole duszyczki. Czasami wejdzie tu jakis pomaranczowy nawiedzony z watpliwej jakosci uwagami ale z nimi to jak z bakteriami dzis ci dokucza jutro zostaje zlikwidowana terapia olewacka z naszej strony. Martwie sie tylko co z Renia Mam nadzieje ze to tylko komputer zastrajkowal a z nia wszystko OK Reni HEJ daj znac ze masz sie dobrze chociaz pomachaj do nas. A ty Buberku naprawde moglbys stanac w obronie czci niewiesciej! Pozdrawiam Was dziewuszki i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! - Dziewczyny !!! - Witajcie !!! , a przede wszystkim OFFKA. ................ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEJ BANDY................................... ..Nareszcie do Was dotarłam, Dzięki Kropciu że martwiłaś się o mnie, w piątek padł mi komp,nie mogłam się odmeldować.Wesele się udało,jeszcze bolą mnie nogi,wróciliśmy wczoraj w nocy. ..Wdowciu naaaaaaaaareszcie jesteś, opowiadaj jak tam było,wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa. Pozdrawiam Buberka,a Pomarańczowej -tajemniczej Osóbce życzę POWODZENIA. Teraz biegnę zrobić sobie kawkę, niebawem wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, nowa duszyczko, wpadaj do nas na kawę, jeśli tylko masz ochotę! Kropeczko, dlaczego Ty miałaś tak dobrze w weekend, a ja zywałam i gotowałam? Ale nic to, odbijam w długie dni majowe! Skorpionku, bardzo dobrze nagadałaś tej pomarańczowej!!! Zawsze dziwię się, dlaczego ludzie potrafią psuć komuś humor, przecież to nic nie daje. Trzeba mieć charakterek, żeby dobrze się czuć, robiąc komuś krzywdę, prawda? Ja po kawusi, śniadanku w pracy, o-i Reni się zjawiła i jeszcze podryguje przy komputerze,mam rację? Buberku, również Cię pozdrawiam i broń dziewczyny w tej sympatycznej kawiarence!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie pojawiałam sie tu przez weekend, bo mi się trochę zycie poskręcało. Teraz czuję się jakbym ja była nie ja. Kiedys się odezwę, zyczę miłych, wiosennych dni. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak-jak czytam ogolnie nastroje macie dobre z przewaga szczesliwosci i radosci-to dobrze.Mowia -jaki poniedzialek taki caly tydzien! :) tylko biedna malisanka smarka i kaszle-czasem pomaga porzadne wypocenie sie.Wypij z 2 kubki herbaty lipowej,przydus sie jak najwieksza iloscia kolder i...... poc sie intensywnie! Potem kapiel,napoj z miodem i malinami-mnie to czasem pomaga! A jezeli nie pomaga -to niestety musisz byc cierpliwa i czekac ze sterta husteczek chigienicznych na poprawe!:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace - nie tylko podryguję, ale i podśpiewuję. A jak przeczytałam te Wasze dowcipy myślałam, że padnę ze śmiechu /sprzedam sąsiadowi/ szczególnie ten o Rydzyku. ...Jagqdusia jak tam po weselu, a może jeszcze nie wróciłaś ? ...Kalusia moja droga, co kolwiek by się nie wydarzyło, pamiętaj że masz nas, trzymaj się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dziewczyny wczoraj byla 2 miesięcznica założenia tego topiku. Wiec z tej okazji pragne Wam dziewczyny zlozyc życzenia : Oby nam sie dobrze dzialo A że działo to armata Żeby nam się armaciało. :-p Długich wpisow dziewczyny i zawsze uśmiechu na buzi. Malisanko a moze to odpukać uczulenie na pyłki...tyle tego swiństwa w powietrzu lata. Kalusia dziewczyno wybecz się nam tu na topiku to moze ulży. My zawsze chetne do wsparcia i pomocy {kwiatek] dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -Tys kropka z doooskonala pamiecia ;) -Ty pamietalas -,ja zapomnialam! Kala -wiem,czesto zycie nas zwiewa z codziennego szlaku ale tez zawsze jakos sie wychodzi z tej zyciowej zamieci!Chcesz pogadac?pisz!Nie chcesz -zrozumiem! 3maj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×