Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka czarną sukienkę ma ten koleżka. Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja kto godny chwały a kto wręcz kija. Leje na serce miód swoim gościom do adwersarzy zionie miłością. Żyda, Masona czuje z daleka wszystko w nim widzi oprócz człowieka. Glemp traci nerwy: \"Rydzyk - łobuzie\", Tadzio z uśmiechem nadyma buzię. Pieronek błaga: \"Daj na wstrzymanie\", to on rozkręca nową kampanię. Życiński prosi: \"weź - odpuść sobie\", a Rydzyk: \"spadaj, co zechcę - zrobię\". Rząd go popiera, prezydent chwali Lepper z Giertychem pokłony wali. Czuje się bosko jak w siódmym niebie do Sejmu wchodzi tak jak do siebie. A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje armię beretów mobilizuje. Ich nie obchodzi, co sądzi prasa - że dla Rydzyka Bogiem jest KASA. Mohery wielbią swego pasterza dla nich ważniejszy jest od Papieża! No to ja takze z nowa wersja murzynka Bambo i taka na czasie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej właśnie wczoraj uświadomiłam sobie ,że zWas to naprawdęprawdziwe i kochane psiapsiólki!!!!! Wkońcu wydrapałam się na powieżchnię ,zostawiłam swój\'\'dół\'\' mam nadzieję dość daleko za sobą a powód był na pozór b. prozaiczny-\'\'nik mnie nie kocha ,jestem wstrętna ,gruba ,iwogóle...\'\' do tego doszła mała awantura z mamą o to że zawsze bronię swoich dzieci jak lwica- no ale kto ich ma bronić jak nie my - MATKI.tak więc jedno do drughiego jeszcze wpracy ktoś coś powiedział nie tak -i można się zakopać-ale tak jak pisałam jużjest o\'k.No, ale żeby dłużej nie smęcić to coś z esemesów których czasami dostaję mnustwo; 1. Nied obórse ksupowo dujetru dno ścizczy taniem............. 2.ptasia grypa dziś panuje wszystkie ptaszki likwiduje schowaj swego w jakąś dziurkę by uchronićjego skórkę ci... jest jak izolacja nie zagrozi Ci kastracja MAM GOŚCI LECĘ PA PA,BĘDĘ WIECZOREM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie w obowiazku i ja cos dorzucic :) ;) Przychodzi facet do spowiedzi i mowi wybacz ojcze,zgrzeszylem...Strasznie przeklinalem i to w niedziele -Odmow 3 zdrowaski i staraj sie uwazac na swoj jezyk -Ale ojcze,chcialbym wytlumaczyc okolicznosci...Otoz w niedziele wybralem sie na golfa.Juz na pierwszym dolku nie wyszlo mi uderzenie i poslalem pilke miedzy drzewa.. -Ito cie tak zdenerwowalo,ze zakloles? -Nie bo okazalo sie,ze pileczka upadla szczesliwie w miejsce,z ktorego bylo mozna oddac czysty strzal w kierunku dolka.Ale jak podchodzilem do miejsca,w ktorym lezala pileczka,nagle przybiegla wiewiorka,porwala mi ja i uciekla na drzewo... -I wtedy zakloles? 0Otoz nie,bo wiewiorka wypuscila pileczke,a ta spadla jakies 10 cm.od dolka.... -no ku..a,nie mow ,ze to spier...les?! Przychodzi Josek do rabina: -Rebe,moj synek bawi sie pieniedzmi,kieliszkiem i oglada sie za dziewczetami.Co to moze znaczyc? -Oj on bedzie ksiadz katolicki :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie!!!! .Na okręcie wojennym kapelan spowiada żołnierzy, idzie pierwszy,wśród wielu innych grzechów mówi\'\'gwałcilem wiewiórkę\'\' kapelan obużony daje żołnieżowi ostrą reprymendę i wyklad natemat złego iokrutnego traktowania zwierząt,następny żołnież niestety tez wyznaje ten sam grzech i następny i jszcze następni, aż wkońcu do spowiedzi podchodzi ostatni -najmłodszy wojak kiedy już wyznał swoje grzechy ksiądz pyta-a ty bracie nie gwałciłeś wiewióry????? w odpowiedzi kapelan usłyszał\'\' nie prosze ksiedza to ja jestem wiewióra\'\' KIEDY MĘŻCZYZNA JEST WART 5 ZŁ??-GDY W SUPERMARKECIE PCHA KOSZYK NA ZAKUPY!!! Dlaczego na końcu członka znajduje sie dziurka-żeby mózg mężczyzny miał czym oddychać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Melisanka czytam Twoje poprzednie wpisy o tym ,ze juz nie mozesz uwierzyc w lepsze jutro .Mysle,ze za szybko stracilas owa wiare i nadzieje.Jestes mlada,wrazliwa i wartosciowa kobieta.Nie masz powodu tak bardzio poddawac sie zniecheceniu . Bo widzisz(ja to juz pisalam -sory dziewczyny ,ze powtarzam)jesli zbyt mocno\"zachlysniesz\' sie smutkiem,\"zakrztusisz \"rozpacza to utoniesz w odmetach zalu nad sama soba! Zawsze i pomimo wszystko nalezy miec nadzieje.Jesli twierdzisz,ze \"to nic nie da\"to pomysl co da Ci nic? Gdzies wyczytalam ,ze przeprowadzono badania nad grupa 80 latkow-czego zaluja.Powiedzieli,ze nie zaluja bledow ktore popelnili,zaluja ryzyka ktorego nie podjeli.Wiec moze warto zaryzykowac i miec owa wiare i nadzieje?Poza tym,dziewczyno zycie przed Toba,tyle pieknych chwil jeszcze Cie czeka,nigdy nie jest tak,ze jest tylko zle,szaro,smutno,zle,szaro,smutno.Jest tez dobrze,szczesliwie,bezpiecznie i radosnie! Tylko MUSISZ uwierzyc w to.Pytasz tez czy jestes staroswiecka-pewnie w dzisiejszych czasach takie cechy charakteru mozna tak nazwac!Ale dziewczyno-wiwat Twoja staroswieckosc-Ty masz \"piekna dusze\" i swoje idealy,przeciez to ogromnie cenne i takie zadkie w dzisiejszych czasach.Badz z tego dumna a nie zawstydzona!!!!!! Czy mozna przez internet oczarowac mezczyzne-nie wiem.Dziewczyny na topikach pisza,ze tak wlasnie znalazly milosc.Mysle,ze trzeba byc bardzo ostroznym i rozwaznym bo real to real a wirtual to jednak nie to samo. Zobaczysz malisanka \"zafiolkujesz sie\" w mezczyznie godnym Ciebie i Twojego charakteru.On gdzies tam jest i czeka na kogos takiego jak Ty-tylko pomoz leciutko szczesiu,wyjdz mu naprzeciw a przede wszystkim i ponad wszystko UWIERZ ZE BEDZIE DOBRZE-ja skorpionica Ci to mowie,a my mamy ponoc intuicje i spod naszego znaku bylo duzo jasnowidzow i wieszczow :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz Skorpionku o badaniach na grupie 80-cio latkow, a ja ci powiem ze na mnie mogli by takie badanie zrobic ...tez bym powiedziala ze zaluje.W miare uplywu lat czlowiek nabywa doswiadczen a tym samym wie co dla niego dobre.Patrzac wstecz gdyby mogl powrocic do lat wczesniejszych wiele by zmienil w swoim zyciu . Trzeba by sie takze zastanowic czy ryzykowanie zawsze ma sens. Czasami mozna mocno sie pokaleczyc czego takze uczymy sie po niemilych doswiadczeniach, o ktore jestesmy madrzejsi. Ja zawsze namawiam do polsrodkow - sa bezpieczne. Kobiety maja ogromna intuicje i nia takze powinny sie kierowac w wazkich sprawach. Trzeba tez zrobic bilans tego co warto a co nie i wtedy podiac decyzje. A co do oczarowania faceta w necie mozna to zrobic bo kobiety maja na to milion sposobow tylko po co! Rzeczywistosc moze nam dac obuchem po glowie i poglebic nasze frustracje. Ale z drugiej strony jest to jakis sposob na zycie w tym zaganianym swiecie i czasami zdarzaja sie niespodzianki przeczace wszystkim przyjetym zasadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy już Wam ktoś powiedział ,że jesteście kochane to ja to powiem-jesteście!!!Kto wie co będzie jutro ,pojutrze czy za tydzień.Ja też bardzo bym chciała uwierzyć,może wreszcie mi się uda Tak zrobiło mi się cieplutko w moim serduszku,ze wzruszenia popłyneły mi łezki-łzy spokoju,ulgi.Tyle myśli kłębi mi się w głowie.Ja jestem taka niespokojna dusza.Nie chce być smutasem!!!Kiedyś uważałam,że ja głową potrafie przebić mur niemalże w każdej sprawie-dzisiaj bywa różnie Tak bardzo bym chciała ,aby znowu tak było.Gdy patrzę wstecz czy chciałabym coś zmienić-nie,nie żałuję tych wszystkich lat.W moim sercu jest już zabliźniona rana,nie myśle,gdybanie i tak nic nie pomoże ,siły nie doda-życie toczy się dalej.Cóż, moje potoczyło się tak a nie inaczej-przeznaczenie ciężko oszukać.Czy ludzie którzy zgineli w katastrofie w Katowicach,decydowali? Skorpionku,Kropeczko nie wiem co powiedzieć,brakuje mi słów-dziękuje Rutkowski Patrol -fajnie ,że jesteś-witaj,dobrze ,że dołek sobie poszedł. Oj, jak już późno...pewnie teraz macie kolorowe sny Do juterka Co da mi nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEEEJJJ ,kawiarenka juz otwarta,skorpion juz na \"wysokich obrotach\" przygotowuje wszystko na Wasze przyjscie :) ;) Malisanka ciesze sie ,ze Twoj koncowy wpis -to taka usmiechnieta buziunia!Mam nadzieje,ze tak bylo w istocie i z takim usmiechem wskoczylas pod koldre! Wiesz,jak tak Cie czytam o tych \"klebiacych myslach\" i \"niespokojnej duszY\'to musze stwierdzic,ze czuje sie tak -jakbys mi troche \"podkradla\"slowa dotyczace opisu mojego charakteru :) Mysle,ze czasem takie \"wewnetrzne rozedrganie\"przynosi ze soba taki...nie wiem jak to okreslic,o moze tak:taki bol i niepokoj. Dlatego czasem gdy zle i smutno nalezy to \"wyrzucic \" z siebie,zagadac,wyzalic sie bo inaczej staje sie to trudne do udzwigniecia.No mnie to w kazdym razie pomaga :) Dobra na razie tyle,ide robic kawe!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiiiiiiiiitam z uśmiechem jak i wczoraj tak i dziś! Jak widze wszystkich gdzieś wywiało,no tak -piękna pogoda,słońce swieci-po co siedzieć w kawiarence? Skorpionku-czyżby mamy podobne charaktery? Kto wie... Mimo moich niepowodzeń jeszcze nie jest aż tak źle.Ja to mam przeważnie \"szczęście w nieszczęściu\"Chce iść do przodu,nie stać w miejscu,cieszyć się życiem,być radosna ,spontaniczna.Każdego z nas dopadają gorsze dni Jak tak dalej będe wspierana to stane się znowu optymistką,moje oczy nie będą zdradzały smutku. Dość biadolenia.W domciu trzeba coś podziałać pozdrawiam cieplutko :):):) 🌼🌼🌼 troszke mi smutno bo koleżanki się obraziły ,tylko dlaczgo? co daje mi nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka no co Ty!? Dziewczyny sie nie obrazily :) ,z pewnoscia nadganiaja zaleglosci z calego tygodnia albo po prostu rozkosznie sie leniusza ;) Z pewnoscia odezwa sie jeszcze dzis, zreszta wiesz,czasem trzeba stoczyc prawdziwa batalie wojenna z dziecmi aby dorwac sie do klawiatury kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie w weekend>:) Skorpionku gdzie mieszkasz w Wielkopolsce? To piekna kraina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rutkowski-Ty jak zwykle przemieszczasz sie z \"predkoscia swiatla\" ;) ,u nas tez przesliczna pogoda-planujemy z rodzinka \"otworzyc\"dzis sezon grilowy :) Buber ale mnie \"zlapales\"za me\" lokalnie\",patriotyczne serceeee ;) tym swoim zachwytem nad urokiem Wielkopolski!!! Jest naprawde piekna,ja nie potrafilabym juz mieszkac w miescie i bloku.Brrrr Mieszkam w okolicy Gniezna.Moja wies jest pieknie polozona,mowaic troche poetycko,to -las ja objal w ramiona.Obok mnie jest aleja baaaardzo starych lip(jest pod ochrona),wiec szmer pracujacych pszczol i zapach kwitnacych lip jest naprawde oszalamiajacy :) Mamy wiec i lasy pelne grzybow,jagod,konwali,sporo stawow (mamy nawet zeremia bobrow).Dla mnie jest to taki prywatny skrawek raju. Pozdrawiam Cie rowniez wiosennie z nutka fiolkowa oczywiscie!!1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! SKORPIONKU kochany jesteśtam jeszcze wpadłam ,przeczytałam Twój wpis, i......... wyobraz sobie że gdzieś w okolice Gniezna moja latorośl ma jechać na kolonie!!!!!! podobno piękna okolica,gorące jeziora(???), a z okien szkoły widać cudnie piaszczystą plażę nad jeziorkiem-czy ten opis coś Ci może mówi???,niestety nie znam nazwy tej mieściny,ale jak tylko mój syn wróci od kolegi, to zaraz przeprowadzę głębszy wywiad, i napiszęCi coś więcej. Aha, a dzisiaj idę na super imprezkę, a jutro\"superkac\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALISANKA!!!!!!trzymaj się i pamietaj że tylko dzięki nam i naszemu pozytywnemu myśleniu każdy dzień może być lepszy i piękniejszy od poprzedniego.Ty wprawdzie nie masz rodziny ale za to masz mnustwo wolnego czasu który można zawsze jakoś spożytkować i np.poświęcić na dobrą lekturę, czy spotkania z przyjaciółmi-i to jest plus Twojego ołożenia ,myślę że jest ich więcej, ale to już musisz sama odkryć :);).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutkowski no kurcze ale mnie zastrzelilas!O goracych jeziorkach w okolicy to ja nic nie wiem.Mamy duzo jezior np.w Wagrowcu(niedaleko jest \"bifurkacja Wodna\"tzn dwie rzeczki sie krzyzuja ale ich wody mieszaja sie tylko w kilku procentach),Budziszewie,Kamienicy-no jezior u nas sporo . Zycze Ci udanej imprezki i dobrego samopoczucia jutro!!!!!!Zaopatrz sie w sok pomidorowy-mnie pomaga na kaca :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jak sympatycznie zobaczyć nowe wpisy,a już myslałam... Nawet tajemniczy Buberek sie odezwał-a to niespodzianka Na dworku upał,w ogrodzie troszke coś podziubałam,pranie wyschło migiem,wszystko jakoś w rękach mi sie pali-super Pogadałam przez telefonik a i na wieczór się umówiłam na ploteczki Konwalie ,fiołki,jagody,stawy,jeziorka,kiełbaska z grilka-eheh-prawdziwy raj:) Wiele jest plusów bycia singlem ,ale i wiele minusów-a co tam Mam wspaniałych rodziców,którzy jakby mogli to ofiarowaliby mi gwiazdke z nieba(szkoda ,że ja nic im nie mogę ofiarować) Rutkowski patrol-baw się przesympatycznie-ja po imprezce alk.stawiam sobie miske koło łóżeczka to tak na wszelki wypadek Dzisiaj będe kierowcą więc kac mi nie grozi Sympatycznego wieczorku wszystkim życze,odezwe się zapewne wieczorkiem do usłyszenia :):):):) 🌼🌼🌼 co mi daje nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka przeciez Ty dajesz swoim Rodzicom tak wiele-SIEBIE ,to dla kazdego rodzica wielkie szczescie miec kochajace,wrazliwe dziecko!!!!Uwierz mi -sama jestem mama to wiem!!:) A gapa wcale nie jestes -nooo moooze malutenka gapcia ;) ,bo moglas sie zdobyc na odwage i napisac faktycznie nieco predzej!(rozumiesz,sil medycznych na topiku nigdy nie za wiele ;) ) Udanego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee no dziewczyny muuusze Wam to opisac -bo mi sie cos przypomnialo jak przeczytalam wpis malisaki o misce na wymioty. A bylo to tak.Ja i moja kolezanka wybralysmy sie rowerami do naszej wspolnej psiapsiolki.Byl piekny sloneczny dzien.Postanowilysmy zrobic sobie \"babska popijawe\".Ja mam dosc slaba glowe i z reguly 1 drink mi wystarczy ale.......tego dnia moj instynkt samozachowawczy mial urlop albo byl chory i sparalizowany!! Zaczelysmy od drinkow s sokiem jablkowym.Maz owej psiapsiolki nam je robil z iscie szatanskim usmiechem(wtedy nie wiedzialysmy co ow usmiech oznacza1)Oczywiscie oplotkowywalysmy szpetnie naszych slubnych(nooo tak raczej zartobliwie niz zlosliwie),wyglupialysmy sie jak nastolatki.Ja w dziwnej niemocy obsunelam sie z fotela na podloge a moja kolezanka zaczela tanczyc kankana idac do lazienki.To niespotykane dla niej zjawisko(nie lubi tanczyc)otrzezwilo mnie nieco! -Sluchaj Ewka ,jedzmy juz do domu co ? -Spoko panuje nad soba! No co ty? 2 polowki na 3 osoby to przeciez niewiele....My rocznik 65(mamy tyle samo lat)jestesmy nie do zdarciaaaaa -monologowala W koncu udalo nam sie posadzic swe nieco chwiejne pupy na rower.Zdecydowalysmy,ze pojedziemy polna droga-ze wzgledu na nasze upojenie alkoholowe(czyli jeszcze jakos myslalysmy) Jazda nasza byla cokolwiek hmmmm roztrzesiona i chwiejna a my hihotalysmy jak idiotki Musialysmy jechac kawalek szosa. -Ewka mowie,poprowadzmy rowery ,bo wiesz...glina nas zlapie i co?bedzie klopot i wstyd! Idziemy wiec wspierajac swe ciala na kierownicy roweru,sztywno wyprostowane-taka zmylka,ze niby jestesmy oki i panujemy nad swoja niemoca --Ewka ,sluchaj,teraz musimy sie zachowywac godnie ,bo mijamy szkole mojego syna a tam mieszka jego wychowawczyni-mowie do niej -Wtem Ewcia tuz przed jej oknami zaczyna wymiotowac pod drzewo i to na czerwono! Boze-perforacja wrzodu zoladka =pomyslalam -A Ewcia: kurdeeee ale sie nazarlam tych buraczkow.... Dojezdzamy do mojego domu-Boze-mysle sobie,nie pozwol mi sie przewrocic bo sasiad patrzyyyyy Oczywiscie rymnelam jak dluga probujac wjechac rowerem na chodnik! Wchodze do domu,maz przerazony moim stanem,brudnymi kolanami.A ja padlam na lozko w sypialni i zdarzylam wymamrotac -mmmiiiiskkeee szyyybkkoooo I tutaj zaczyna sie najstraszniejsza czesc mojej historii. Dziewczyny ,ja po prostu myslalam,ze umieram.Dostalam dreszczy,wymiotow,bylo mi slabo,bylam cala spocona.Ponoc mamrotalam do meza \"badz ze mna ,nie chce umierac w samotnosci\" Myslalam,ze tego nie przezyje.Naprawde uwierzcie mi-bylam PRZERAZONA! A to moje \"cholerstwo\"wziol aparat foto i zrobil mi kilka zdjec(miedzy innymi jak wymiotuje do owej miski).Schowalam je ku pamieci w najglebszym zakamarku szafy. I wiecie co?Tego upojenia starczy mi na nastepne 40 lat.NIGDY WIECEJ TEGO NIE ZROBIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku to Ty niezła laska jesteś 🌼 przeczytałem,że jesteś rocznik 65:).... A Twoje okolice znam bo bylem m. in w Dziekanowicach w Wielkopolskim Parku Etnograficznym i w Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. Piekna okolica...I rozumiem Cie bo choć mieszkam w stolicy to mam działkę na Roztoczu natakiej fajnej gorce z kawałkiem lasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki Buber za te \"niezla laske\" ;) ,czasem jestem \"zla\"laska(wrednosc skorpiona wychodzi ze mnie) ;) a czasem \"niezla \"laska -czyli radosna ,pogodna i usmiechnieta :) ,a juz na pewno laska ze slaba glowa do alkoholuuuu!!1 Czytam,ze tez lubisz odpoczynek na lonie natury.Wiesz,w nas (ludziach) tkwia chyba jakies atawizmy(no przynajmniej we mnie) ,bo bez zieleni i przyrody nie \"potrafie\"zyc , o i jeszcze uwieeelbiam wpatrywac sie w plonace ognisko-co tez chyba jest upodobaniem po praprzodkach :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocnie Moja wypowiedź będzie bardzo krótka-płacze,płacze ze ŚMIECHU!!! Teraz ide do łóżeczka,brzuch mnie boli od śmiechu,a łzy radosci kapią jak krople wiosennego deszczyku.A jutro usłysze tekst mojej kochanej rodzinki.Czy wszystko napewno jest dobrze?Sama do siebie się śmiać? To objaw raczej wskazujący na chorobę.Cóż. A jak jest u Was? Coś również mi się przypomniało -może iinym razem Literki zaczynają mi latać Papatki 🌼🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim ! :) No Malisanka -rozsmieszylam Cie?to fajnieee!!Na lzy ze smiechu Ci pozwalam,na lzy smutku \"zabraniam\" ;) Wczoraj z rodzinka posiedzielismy w ogrodzie(wiosenna zielen traw jest teraz \"najzielensza\")z grila jednak zrezygnowalismy-po swietach jeszcze czlowiek jest jakis objedzony i \"zamulony\" ,na dzis zapowiada sie znowu :) piekny sloneczkowy dzien!!!!!♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten Buber to na wszystkich
kobiecych topikach.....chlopie co z toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pomaranczko. :) Czuje sie w \"obowiazku\"bronic Bubera poniewaz on do nas wpadal tylko z sympatycznym przywitaniem.To ja go kiedys poprosilam,aby jezeli zechce skomentowal moj wpis.To przeciez chyba nic zlego,do kawiarenki moze wejsc kazdy,posiedziec,pomilczec lub \"porozmawiac\".Buber byl zawsze (i jest!)kulturalnym i milym facetem,nasze dziewczyny tez \"zgodzily\"sie na obecnosc takiego \"rodzynka w naszym gronie . I mysle a wlasciwie jestem o tym przekonana,ze z Nim wszystko\"w porzadku\"--bo czyz \"rozmowa medzy kobieta i mezczyzna to cos niewlasciwego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×