Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Gość no sorryyyy ale kto mi
nagadal???? Chcialybyscie......a Buber sie dopieszcza z innymi, gesi ...a wy gegajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace odbijesz sobie te gary z nawiazka a ja pewnie dla odmiany bede sie z nimi kotlowac.W tej kwesti nie daje sie jak moge bo jak juz wczesniej wspomnialam kucharka ze mnie zadna. Tyle co muszę i basta, a do robienia salatek talentu wielkiego nie potrzeba. Acha bym zapomniala...przywiozlam sobie od kolezanki twarożek , śmietankę, szczypiorek z jej ekologicznej szklarni. Zrobilam twarozek ze szczypiorem ...mowie Wam dziewczyny PYCHOTA . I smalcyk mi dała taki swoj ze skwarkami , cebulka i jakas zielenina ktorej nie zidentyfikowalam ale smakuje bosko. Rutkowski Twoje dzieciaki jada w fajne miejsce. Beda wypoczywac nad najwiekszym jeziorem na Pojezierzu Wielkopolskim Nazwa miejscowosci pochodzi od nazwy jeziora...Powidzkie.Tam jest piekny park krajobrazowy i baza lotnicza. Tylko miescinka mała.Do ogladania bedzie drewniany wiatrak...jesli jeszcze stoi , kosciolek z XIX w. Byłam tam na krotko jakies 6 lat temu i bardzo mi sie to miejsce podobalo. Polecam Wdowciu nie daj sie prosic i podziel sie z nami swoimi wrazeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez weekend nie zagladałem do kompa, dopiero teraz .Skorpionku jesteś fanatastyczna. Ale ja już dawno stwierdziłem że nie warto zniżać sie do poziomu pomarańczowych tchorzy. A...podobno chamstwo jest domeną mężczyzn...ale chyba w tym przypadku nie tylko. Wiecej komentarzy nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"PiS-da\" Tomasz Tyszka Nowe rządy nowy gest I Prezydent nowy jest O robotę nikt nie dba Każdy myśli że PiS-da Becikowe- każdy wie Więc do łóżka lud się rwie W łóżku wielka bitwa trwa Każdy liczy że PiS-da W łóżku żony lub dziewczyny Wyrabiają się sprężyny Tak o przyrost każdy dba Bo wciąż wierzy że PiS-da Ci co wyżej się plasują Prostytutkom nie darują U nich pewność jest wciąż ta Że na pewno im PiS-da Tylko Lepper myśli tak Prostytutkę zgwałcić – jak? Ale Rydzyk radę da Nie myśl Andrzej bo PiS-da Olek kumpli wyjął z celi By go czasem nie sypnęli Kaczorowi stołek zdał I nie czekał by PiS-dał Z nowym rokiem nowe plany Nowy układ nowe ramy Lepper – Gertych wiarę ma Że na pewno im PiS-da Im PiS-da. Sobie też Bo to życie takie jest Tobie weźmie. Sobie da Nam zostanie wciąż \"PiS-da\" Reni mam jeszcze coś dla Ciebie też na czasie No Buberku spisałes sie tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka jak czytam Ty znasz nasze tereny .... a ow serek ze szczypiorkiem my nazywamy gzikiem(pisalam Wam o tym)i jest naprawde przepysznyyy,tak samo jak sledz w smietanie-jadlyscie to danie?Smietanka kwasna doprawiona cukrem,sola,piepszem,cebulka plus do tego sledzie w occie ze sloika i osobno gotowane ziemniaki.To u nas jedno z glownych dan wigilijnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety rozczaruje cie Skorpionku nie znam dobrze Twoich stron bylam tam przez czysty przypadek namowiona przez znajomych.Byl to wypad weekandowy. Z tamtych stron znam jeszcze Witkowo. Mam taka manie ze na urlop czy kilkudniowe wypady obieram miejsca połozone w malowniczych stronach, czyste spokojne. Takie gdzie naprawde wypoczywam. Stronie od okrzyknietych kurortow , bo to zadna przyjemnosc odpoczywac w gwarze i tłoku. Znam mnostwo miejsc w Polsce gdzie jest cudnie i spokojnie. A co do śledzika w śmietanie w takiej formie jak opisalas to niebo w gębie .My na Mazowszu też tak go jemy nie tylko na Wigilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt buber sie spisal
:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt buber sie spisal
on lubi jak baby za niego szczekaja, on na to za kulturalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceta bolał łokieć. Poszedł do lekarza ale lekarz kazał mu tylko przynieść mocz do analizy. Gość się wnerwił i do butelki wlał mocz żony, córki, swój i dodał jeszcze oleju silnikowego. Zaniósł lekarzowi i po dwoch dniach przyszedł po diagnozę. A brzmiała ona następująco: - Córka jest w ciąży, żona ma kochanka, olej w pańskim samochodzie nadaje się tylko do wymiany a pan niech przestanie walić konia w wannie to nie będzie pana bolał łokieć... Spodobał mi się ten dowcip moze i wam bedzie milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak-na podstawie tego zartobliwego kawalu mozna sadzic,ze z nasza sluzba zdrowia nie jest tak zle ;) ,z takiego koktajlu tyyyyyle wyczytac i zdiagnozowac! ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli prawda co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he
a Buber wali konia na innym topie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobieta
witam wszystkich :) serdecznie - nowa jestem :) i .....nei wiem czy przeszkadzac nie bede?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie po dłuuuuuuuuuuuuugiej przerwie. Jak się macie Dziewuszki ??? A widzę, że Buber też o nas nie zapomniał. Moje skromne życzenie przedświąteczne jednak się spełniło - mamy kilka nowych duszyczek co mnie bardzo cieszy. Przed chwileczką przyszłam z pracy. Zjem obiadek, przeczytam wszystkie wpisy z czasu mojej nieobecności i do Was wrócę. Mam trochę do opowiedzenia ale muszę to wszystko sobie poukładać. PS.Zawsze uważałam, że kolor pomarańczowy jest obleśny i niewiele się pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koooobieto. Jeśli masz przyjacielskie zamiary to witamy Cię serdecznie po staropolsku chlebem i solą. Rozgość się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przybywa tych kobietek!🌼🌼! A pomarańczowa to zachowuje się jak jakiś obleśny wirus wśród ludzi!!!! Ciekawe, na czym jej zależy? Pomarańczowa, załóż topik dla pomarańczowych! Może będzie ci milej,ha! Kooobieto, jeśli jesteś fajowska, to przybywaj i skrob trochę o sobie!🌼. Kropuniu, Ty wiesz, jak ja nienawidzę gotować???? To jest dla mnie mordęga i kara w życiu! Mam o tyle dobrze, że mąż to uwielbia i baaardzo często pichci. Ja za to lubię sprzątać, czego i tak nie widać, bo piesia....i kłaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj milo :) Ach o sobie co powiedizec? zwyczajna jestem ,gotowac nie lubie, pisac tak, muzyke tez lubie i fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Jeszcze żyje.Czytam i oczom nie wierze tyle wpisów. Bardzo sympatycznie.Nowe twarze się pojawiają :) Kooobieta Witaj -napisz coś wiecej o sobie. Dziękuje bardzo za dobre rady .Stosuje wszystkie. Ponoć leczony katar trwa tydzień a nie leczony siedem dni.Cóż Buberek się odezwał jak to miło:) Kala123 Wszystko pewnie sie odkręci i znowu będziesz usmiechnieta i zawitasz w kawiarence.GŁowa do góry.Ściskam mocno,trzymaj się. Kawały super.Mi powoli zaczyna mózg odpływaćJak ja nie lubie kataaaaruuu! Skorpionku 13 jesteś niesamowita hahahah-ratunku pękam ze śmiechu pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj takze milo :) Serdecznie tu u Was... swojsko.To dobrze. Ach o sobie... pracuje z dziecmi, taka profesja, lubie to bardzo, czas mi wypełni aale poki co sama jestem...od jakeigos czasu...i net mi zapełnia dziure .... Pomijajc ze , jak wspomnialam, poznawac ludzi bardzo lubie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś do poczytania: Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie. Ordynator odpowiedział: - Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. - Aha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek. - Nie - powiedział ordynator- normalna osoba pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z widokiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Rodzynek a jak to Wam sie podoba? Halo! halo! Tutaj kacze radio w mieście z piernika, Nadajemy audycję z naszego kurnika. Proszę, niech każdy nastawi aparat, By sfrunęły się ptaszki dla odbycia narad. Po pierwsze - w ważnej sprawie Czy rydzyk to grzyb, czy też kaczka prawie? Po drugie - gdzie się Dają umieścić kolesie. Po trzecie - kto się Na kaczkę wypnie, ten prosię! Po czwarte - jak Zakwakać \"kwak\"? By zadowolony był Główny Ptak? A po piąte przez dziesiąte Będą ćwierkać, gdakać, krakać, Pitpilliptać oraz kwakać Ptaszki następujące: Lech, Jareczek, Papa Tadzik, Przemek, Jacek oraz Kazik, Zbyszek, Ludwik, Marek z Jurkiem Za Jareczkiem wszyscy sznurkiem Wróbel Andrzej co wśród ptaków I Filipków ma w orszaku Nie brakuje też Romana Co się najął za bociana Pierwszy Kazik Zaczął tak: \"Halo! O, halo to-pić po! Te-Ka-Em, Te-Ka-Em, Te-Ka-Em, Radio, radijo, dijo, ijo, ijo Tivi, trijo, trwam, trwam, trwem Pio pio lo lo lo lo lo lo Ple ple pis pis pis halo!\" Na to Andrzej zaświergotał \"Cóż to znowu za bełkoty? Muszę zajrzeć do słownika By zrozumieć śpiew Kazika. Każdy wie, każdy wie Kto ma odejść, a kto nie! To jest sejm A nie cyrk! Patrzcie go! Nastroszył piórka I udaje znowu Jurka Dość tych arii, dość tych liryk! Ćwir ćwir, czyrik, Czyr czyr ćwirik!\" I tak zaczął ćwirzyć, ćwikać Ćwierkać, czyrkać, czykczirykać, Że aż obydwa kaczory Zagroziły że wybory! Przestraszone wszystkie ptaki W szczebiot, w świegot, w zgiełk ? o taki: \"Daj tu! Dawaj! Co masz? Fotel? Może prezesurę potem? Ja do żłobu, ty do żłobu! Lepiej będzie razem obu. Widzisz go! Nie dam ci! Czyje? Moje! Ja wyborów się nie boję! Nie dasz mi? Takiś ty? Wstydź się, wstydź się!\" I wszystkie ptaki zaczęły bić się. Jaka więc stabilizacja Taka jest i demokracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze co za bzdety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpoim13
Malisanka Ty jestes naprawde dzielna kobietka-katar,kaszel ,przeziebienie ..i jeszcze probujesz nas rozsmieszyc!A sama wymagasz opieki :) Dzieki Ci za starania ,innym dziewczynom tez! :) Te kawaly polityczne dobre-chce sie z nich smiac i plakac zarazem!Oto Polska wlasnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki - przepraszam ale mam dooooooooła gigant. Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka w wypadku samochodowym straciła obywu swoich synów. A córci przyjaciólka też miała wypadek przed świętami- ona jest w szpitalu a jej brat i bratowa są w opłakanym stanie. On po operacji przebitych płuc a jego żona sparaliżowana. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×