Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

KROPECZKO - na 3 miesiące ???? O zgrozo - jakże nam będzie bez Ciebie. Chyba się domyślam gdzie się wybierasz. Trzymam kciuki żeby Ci sie powiodło. Bo ja chcę zebyś Ty nam też napisała, że jesteś nieziemsko szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO jaka gorąca atmosfera witam wieczornie.Dzieje sie dzieje w kawiarence jak widać A ja bidulka męcze sie dalej z nieznośnym przeziębieniem to trzeba mieć pecha życiowego -hahah Pozwoliłam sobie dzisiaj spędzić kilka miłych chwil w ogrodzie wystawiając moją bladą twarzyczke do słońca i popodziwiać jak to kwiaty zaczynają ładnie rosnąć. Wg. mnie to złapani ludzie,którzy wsiadają za kierownice pod wpływem alk. powinni być bezpowrotnie pozbawieni Prawa Jazdy-to byłaby najlepsza recepta.Co do picia,wszystko jest dla ludzi tylko z wyobraźnią A Wam nigdy nie przydazyła sie jakaś wpadka?Myślę,że napewno.Również nie jestem wyjątkiem.Nie jest mi obce przeżycie wypadku samochodowego-wybaczcie nie napisze ani jednego słowa na ten temat bo mi serce pęknie-eh.Cieszę się ,że dopisuje wszystkim humor Cholewcia ile to jeszcze dni zostało kataru nieleczonego?Brak mi już cierpliwości i sił.Kto wie- może okaże się ,że się znamy:) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! ...Grace też się nad tym zastanawiam jak by wyglądało nasze spotkanie kto wie, może kiedyś się spotkamy ???- ale byłoby fajnie. A jeśli chodzi o wychowanie facetów, to dopóki Ci się to udaje, to tak trzymać, bo ja dawno przegrałam i nie mam na to żadnego wpływu. ..Jagqdusia ja też jestem zadowolona weselisko się udało,wczoraj dochodziłam do siebie tak wiec dzis mozna powiedzieć że jestem wypoczęta. ..Wdowciu - fajowo że będziesz się z mężem częściej spotykać, cieszę się że jesteś szczęśliwa z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. A wiecie co mi mówi moja T (nigdy jej nie zrobię tej krzywdy i nie nazwę Jej teściową) ??? -\" wiesz kiedy mężczyzna się żeni ?? - Kiedy matka nie może za nim nadążyc\" Strasznie mi się to podoba, bo oddaje postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka - oj biedna Ty biedna. W taką piękną pogodę chorować. Właśnie sobie przypomniałam, ze są tabletki na katar. Rewelacja. Wiem co piszę bo sama stosowałam. Tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Zaraz sprawdzę w swoim notesiku i Wam napiszę. SKĄD JESTEŚ ?? Ja - stolica polskiej miedzi - Lubin. A Ty ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia64
czesc ile trzeba miec lat ,aby do was dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 64 - jeśli w pokojowych zamiarach to powyżej 18 już można. W innym przypadku (jesteś wszak pomarańczowa) daruj sobie. Wpuszczamy tylko czarne nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala skarbie tam tez sa komputery...kiedy tylko bede mogla to postukam w klawiaturke. Powiem tylko tyle odwolalam sie i dostalam, jednak boje sie lotniska bo tam robia co chca...widzialam jak odsylali gosci z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała prosze nie strasz ludzi ...nie kazdy pomaranczowy jest be. Wchodz nowa kobietko witamy. Miescisz sie w przedziale wiekowym...tak sie domyslam po nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego teraz jest czarny ,dopiero odniedawna jestem na forum i dopiero sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - witam Cię serdecznie w naszej Kawiarence. Późno już ale może napisz coś więcej o sobie. Dziewczyny już pewnie śpią a ja nie mogę bo jestem nocnym Markiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu - bo ja jestem taka szczęśliwa, że każdemu bym dała kawałek swojego szczęścia. Przypomina mi się zakończenie jednej z moich ulubionych książek \"Piknik na skraju drogi\". Główny bohater znalazł czarodziejską kulę i mógł wypowiedzieć tylko jedno życzenie i powiedział : \" Szczęście dla wszystkich i niech nikt nie zostanie skrzywdzony\" Piękne prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 40 jak sie napewno domyslasz ,wolno pisze na klwiaturze ,mam3 dzieci co jeszcze chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie śpie i nie wiem czy zasne przez ten nos zatkany. Dziękuje bardzo za nazwe leku. Biała dlaczego masz uczulenie na pomarańczowy kolor,czy to przez wpisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 64 heej Czytałaś topik od początku? Co chcesz to piszesz. Nic nie szkodzi ,że piszesz wolno,trening czyni mistrza 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer mam juz dlugo ale dopiero odniedawna sie zdobylam na odwage zeby sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu ja tez się chyba, a raczej napewno domyślam-strasznie daleko będziesz od nas.Baaaaaardzo sie cieszę nie zyczę powodzenia aby faktycznie nie zapeszać ..Malisanka nie wiem co Ci doradzić na ten katar żebyś się tak nie męczyła -biedactwo. ..Wdowciu nie musiałam męża przekonywać przestraszył się,bo powiedzialam ze pojadę sama i powiem prawdę ze nie chcial, a to pogorszyłoby jego sytuację, więc nie miał wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka - no właśnie przez złośliwe wpisy. Asia - powoli a wszystkiego się \"naumiesz\". Tutaj każda miała jakieś problemy z kompem więc się nie przejmuj. My jesteśmy tolerancyjne, cierpliwe i nie zwracamy uwagi na drobiazgi. Nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×