Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

bardzo sie ciesze czasem czuje sie taka samotna czasem chcialam bym sobie zkims pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni skarbie a Ty dlaczego jeszcze nie śpisz ??? Malisanka - bardzo dobre na katar są krople Olbas. Skraplasz nimi poduszkę i całą noc śpisz jak niemowlę. Ja tak robię córci jak \"zakatarzy\" - naprawdę pomaga. Asia - a skąd jesteś ? mamy tu dziewuszki z całej Polski. Czym się zajmujesz, jakie masz zainteresowania. Jeśli nie chcesz to nie musisz pisać ale byłoby nam miło bliżej Cię poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dlatego jestem czasami taka samotna ,a moje zainteresowania lubie czytac ksiazki lubie gotowac i piec i wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nikt się pod Ciebie nie podszył - czyli tak zwani pomarańczowi. Oni są naprawdę obrzydliwi. No to nasza kawiarenka robi się sławna. Zapach naszej kawy przyciąga inne narodowości. A dlaczego piszesz tak późno? Czy pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - lepiej trafić nie mogłaś. Zobaczysz jak jutro Dziewczyny się ucieszą, że mamy \" nową\". Pisz tak często jak będziesz mogła. Pocieszymy w potrzebie, pomożemy, doradzimy a jak zasłużysz to i po uszach nakładziemy. Czuj się jak u siebie w domu. Tylko pamiętaj u nas obowiązuje pogodna twarz i miły nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wstaje o 7 od paru dni mam problem ze spaniem niewiem dlaczego jutro moj syn idzie na9 do szkoly to sie wyspie a do pracy dopiero w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu droga nie śspię bo ja jak ta sowa po nocy buszuję. ...Witaj Asia nie martw się u nas wszystkie chwyty dozwolone,szkoda że nie widzisz jak ja piszę-jednym palcem i na oślep,muszę wytężać wzrok bo po wymianie dysku są takie maciupcie literki, nie wiem czy da się coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurza twarz jak późno. Tak miło mi się rozmawia ale przecież ja wstaję o 5 rano bo idę do pracy. Ale Ty pisz. Tu są dziewczyny które rano mają trochę czasu więc na pewno któraś Ci odpisze. Ja z pracy nie zawsze mogę bo prezes mnie pilnuje ale czasami mi się udaje. A już na pewno napisze Skorpionek bo on nas zawsze budzi i otwiera naszą Kawiarenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz juz ide spac bo jutro kierunek dzialka dobranoc do jutra dziekuje za mile przyjecie.dobranoc i kolorowych snow Wam wszystkim jutro no nie dzis sie zamelduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja muszę uciekać. Nie chce mi się spać ( za dużo dzisiaj było emocji) ale się chociaż położe. Jutro pewnie dłużej posiedzę w pracy bo mam nawał roboty no i dzisiaj mnie nie było. Ale na pewno do Was zajrzę i chociaż łapką pomacham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tam gdzie rezerwujesz swo \"nick\" jest pytanie czy chcesz aby komp. zapamiętał hasło ja niechcący kliknęłam ze nie chce i tez za kazdym razem muszę wpisywać. ..Wdowciu dziecko drogie jak Ty jutro wstaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie jakie byki robię?- też zmykam spac. ...Asia jutro koniecznie się odezwij. Dobrej nocki i miłych snów Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) Ale sie rozklikalyscie babeczki!I jedna nowa jest-witaj Asia i czuj sie u nas dobrze i \"bezpiecznie\" Re-ni ja na szczescie jestem zdrowa,piszac wczoraj rano o dolegliwosciach katarowych milam na mysli Malisanke :) Kropciu 3mam kciuki za Twoja wyprawe i wierze w to gleboko,ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli i wrocisz do nas rozpromieniona i rozsloneczniona! Grace masz lek przed samochodami (uzasadniony zreszta)ja mam klaustrofobie (nieuzasadniona).Chociaz....czytalam ksiazke o reinkrnacji i autor takie leki wytlumaczyl w ten sposob:osoby z takimi przypadlosciami w poprzednich wcieleniach byly przez lata wiezione!!!!BBBrrrrrr Jagqda-Ty po weselu pewnie moczylas nozeta co?Bo od tancow i harcow mialas pecherze na stopach jak orzechy laskowe cooo??? ;) :) Biala czytam,ze bedziesz miala malzonka blizej!Echhh az sie ciepluuko robi kolo serca czytajac takie dobre wiadomosci!Ciesze sie razem z Toba!Naprawdeee!!!! Piszecie tez o \"przyszlosciowym\"naszym spotkaniu(nie znamy sie przeciez w realu)ja juz na poczatku proponowalam,ze jesli nasza przyjazn przetrwa probe czasu to mozna cos takiego urzadzic! W koncu dlaczego nie?Zycie za szybko \"ucieka\"by rezygnowac z radosci i przyjemnosci. Tu na kafeteri wynalazlam madra mysl\"nigdy nie jest za pozno aby sie pojednac! Nigdy nie jest za pozno na to,aby sie pokochac! Nigdy takze nie jest za pozno aby byc szczesliwa! Ja wczoraj mialam \"bagienne \"aromaty w domu! Boze dziewczyny ,moje dziecie rozpoczelo juz sezon wedkarski!!!Polazlo to to z calym osprzetem i swoim kolega nad rzeczke lowic ryby. Oczywiscie ryby nie braly wiec nic nie zlapal oprocz kataru.Malo tego:poslizgnol sie na mokrej trawie i wpadl do owej mulistej rzeczulki(na szczescie jest plytka). Wiec gdy przyszedl do domu mokry,ublocony i zostawil upackane ciuchy w lazience to cuchnela jak w siedzibie glownej Wodnika Szuwarka!!!!!!O Losieeeee!!!!! :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🖐️ Piękny dzień się zapowiada. Jestem jeszcze ziewająca ale jak zobaczę prezesa to mi szybko przejdzie. Biore się do pracy bo mam dużo zaległości. Miłego dnia Wam życzę na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko sie otrzasnelas
biala wdowo..... moze i szok byl powierzchowny? pitu pitu i po sprawie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc piekny dzien sie zapowiada juz jest 18 stopni juz popijam kawke synek juz wyszykowany a ja troche ogarne w domu i na dzialke zamelduje sie jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Wdowo znam jeszcze dwa takie przypadki , gdzie faceci czekali na swoje ukochane kobiety, przeczekali małżeństwa swoich pań i ich rozwody. I ich cierpliwosć i stałośc w uczuciach została wynagrodzona...W jednym przypadku jest to osoba znana w kręgach medialnych. Zycie jest piekne.....Ale nie do końca.B.Wdowo okropna jesteś z tym piwem :):).Wszystko jest dla ludzi. Ja wrecz nie piję mocnych trunkow ale z piwem w domu nie mam żadnych problemow,zwłaszcza gdy jest dobry mecz w telewizji:)i żona czasem mi podpija:). A wyobrażacie sobie taką sytuację: gdy w knajpce siedzą panie , i plotkują przy piwku, lub czytają ksiażke , gazetę. Tak jest w Czechach, Słowacji , Austrii Bawarii...i widziałem takie sytuacje gdy panowie z piwem byli w mniejszości.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Witam w pięekny poranek - dla mnie to baaaaardzo wcześsnie. ..Chciałam się przywitać i zmykam do sklepu. Miłego dnia - Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz ja jestem \"skowronkiem\' to Wasze wpisy moge skomentowac dopiero rano!Piszesz Grace o \"wychowaniu\" ;) sobie facetow.To prawda faceci maja dosc skomplikowana instrukcje obslugi.Chadzaja wlasnymi,dla nas kobiet -czasem niezrozumialymi sciezkami. U nas jest tak:ja na pocatku bylam takim \"walecznym\" dosc ostrym w \"jezyku\'skorpionem.Potrafilam \"za szybko\"palnoc cos,co zabolalo i moglo zranic! Moj maz to z kolei uosobienie spokoju i opanowania.Gdy go tak \"cielam\"slowami tylko milczal,ale jak spojrzal na mnie...i zobaczylam jego \"zranione\"oczy to....zrobilo mi sie wstyd.Przy nim nauczylam sie wiekszego opanowania,wyciszyl mnie nieco.Natomiast on przy mnie stal sie bardziej spontaniczny i otwarty. Teraz to tak troche \"upodobnilismy\"sie do siebie.W przyrodzie to sie nazywa mimetyzm chyba.Ja na nasz uzytek nazywam to \"kameleonizmem\"Nie ma juz \"ja\" \"on\" jestesmy \"my\" Nie znaczy to wcale ,ze nie ma miedzy nami zgrzytow i burz!Sa!Ale przeciez gdyby bylo tak \"cudnie\"to byloby \"nudnie\" ;) Na owa rownowage pracowalismy oboje wiele lat.I nie bylo latwo -o nie.!!!!Ale zawsze pamietalismy oboje ,ze \"kochac to czasownik ,wiec nalezy cos robic!Wiec jakos udalo nam sie \"utrzymac\"te iskierki milosci przy zyciu.I bardzo bym chciala aby tak bylo dalej! Eliza Orzeszkowa pieknie napisala ze\"kochac to ufac i w dwa serca naraz spogladacjak w dwa czyste zwierciadla .Razem isc droga dluga i nie zawsze latwa.A u jej konca moc dwa swe imiona wypisac -zlotem przywiazania niezlomnego i wspolnie pokonanych przeciwnosci zycia!\"Czego sobie i Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej Co tu się dzieje ,noc nie przespały co niektóre babeczki a i od samego rańca tłoczno w kawiarence :) Pije kawke i poczytam zaległości .Widze ,że Asia 64 już się zadomowiła co mnie bardzo cieszy miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Bardzo mnie wzruszylyscie ta solidarnoscia w trzymaniu kciukow...piekne dzieki za to 🌼 ❤️ 👄 U mnie takze piekny dzionek wstal . Troche ranek byl chlodny ale juz sie robi cieplej za sprawa sloneczka. Wdowciu ty to masz zdrowie tak pozno kladziesz sie spac, a tak wczesnie wstajesz ...ja bym na pysk padla. Musze przespac swoje 7 godzin bo inaczej nie nadaje sie do zycia.Bardzo sie ciesze ze bedziesz miala małżonka blizej siebie, bo takie rozłaki sa frustrujace bardzo dla obu stron.Ciesze sie twoim szczesciem. Skorpionku ja wiem co to jest meka znoszenia pasji wedkarskich...przetrwalam nawet robale w lodowce.Do dzis na samo wspomienie mam odruch wyniotny. Moj malzonek byl zapalonym wedkarzem a ja nawet z tym nie moglam konkurowac jak przychodzil sezon. Reni skarbie jesli masz problem z mala czcionka to przeczytaj uwaznie co napisze i pozbedziesz sie tego klopotu. Wejdz w folder Moj komputer, kliknij na pasek \"Panel sterowania\" Otworzy ci sie okno i tam jest taka opcja pt: Opcje ułatwień dostępu Kliknij na to a znowu otworzy sie okienko w ktorym bedzie taki pasek gdzie bedzie napisane...Konfiguruj system Windows tak, aby odpowiadał Twoim potrzebom wzrokowym, słuchowym - najedz na niego i kliknij nastepnie czytaj uwaznie co proponuja. Bedzie tam w nastepnej kolejnosci taki pasek z tekstem - Użyj duzych menu i tytulow okien to sobie to zaznacz i jedz dalej . Po kolei wciskaj te opcje ktore ci odpowiadaja i na koniec zatwierdz a bedziesz miala wygode No to na tyle ściskam Was wszystkie bez wyjatku no poza ta pomarańczowa bakteria. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber czy Ty chciałeś nam coś powiedzieć przez to stwierdzenie że \" znam 2 takie przypadki\" ;-) Pozdrawiam i co do piwka zgadzam sie z Toba w całej rozciągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko___ jeśli o to pytasz to nie o mnie chodzi, to moi znajomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda sie zepsula troche deszczyk kropi ale mam nadzieje ze sie wypogodzi kupilam juz pomidory i przydalo by sie je wsadzic ,w domu mam kupe roboty a robic mi sie niech ce ale wypije nastepna kawke i do roboty musze poprasowac ...itak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku a ja sobie pomyślałam że Ty jesteś taki romantyczny facet heh A mogłam się pochwalić znajomym...wiecie znam faceta który.... Szkoda, ale pewnie masz inne zalety...widzę dużą wrażliwość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×