Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Kilka rzeczy, które może powiedzieć kobieta nagiemu męzczyźnie ;) 1.Paliłam już grubsze skręty 2.Ohhh, jakie to urocze. 3.Może po prostu się przytulimy 4.Wiesz, chirurgia plastyczna mogłaby pomóc. 5.Możesz tym zatańczyć 6.Mogę dorysować na tym uśmiechniętą bułkę 7.No no, a stopy masz takie duże. 8.Dobra, popracujemy nad tym. 9.Czy to piszczy przy naciśnięciu 10.O nie... chyba boli mnie głowa. 11.Czy mogę być szczera ... 12.To tłumaczy, skąd u ciebie taki samochód. 13.Może po zmoczeniu urośnie. .. 14.Za co Bóg mnie pokarał 15.Ale wciąż działa, prawda 16.Wygląda na nieużywany. 17.Może wygląda lepiej w naturalnym oświetleniu... 18.Może przeszlibyśmy od razu do zapalenia papierosów ... 19.Zimno ci 20.Czy to złudzenie optyczne 21.Cóż to takiego ... 22.Dobrze, że masz tyle innych talentów. 23.Czy jest do tego pompka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 48
witam wszystkie ,czy mogę do was dołączyć?bardzo mi sie podoba wasz topik,przeczytalam was wszystkie.Jesteście super no chyba już wam się trochę podlizalam hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 48
skorpion jestem przyjaznie nastawiona,a urokow nie zsyłaj zlych ,bo i tak mi sie pazury łamią i cala reszta sypie,totalny remont trzeba by przeprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja Was cały czas czytam bo oczy mam wolne tylko ręce zajęte. Ona 48 - witam także w naszej Kawiarence. Proszę przedstaw się choć trochę i zrób się na czarno (chodzi o nicka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala tylko zazdroscic Twojej corci takich propozycji,w dzisiejszych czasach to marzenie wielu.No ale dziewczyna solidnie pracowala na to.Nalezy sie jej wiec!!!!!!!!!! Kropka mnie jakos zaczela bolec glowa ,ale po przeczytaniu Twoich zartow tak jakos lepiej mi sie zrobilo.Jednak to prawda ,ze smiech pomaga na wiele przypadlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona juz Cie lubieee!!1 Bo mnie sie tez paznokcie lamia.Pojdz w me niejadowite ramiona i daj buziaka na poczatek.Jam niejadowity skorpion.Napisz prosze kilka slow o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To-ja
Słuchajcie" smarkate" po czterdziestce i pięćdziesiątce! Jestem absolutnie oburzona, że nazywacie się "paniami w średnim wieku". Żyjemy w XXI w. i obecnie Wasz wiek predystynuje Was co najwyżej do nazywania siebie "dorosłymi". I żeby mi to było poraz ostatni! Panią w średnim wieku jestem ja. Jestem po siedemdziesiątce. Nie myślcie sobie, że jestem stara( ja tak właśnie myślałam mając Wasze lata). Teraz wiem, że to nieprawda. Czuję się psychicznie znakomicie chociaż- nie zawsze fizycznie. A czy Wam "dorosłym "nic nie dolega? No! Widzę świat w naturalnym kolorze a więc ani czarny,ani różowy. Chłopaki w dalszym ciągu mi się podobają. Rzecz w tym, że podobają mi się tylko ci w wieku 20-40. Reszta to już tylko dla "dorosłych".Kocham życie z wszelkimi jego urokami. Kocham mądrych i kulturalnych ludzi. Cenię sobie w nich dobroć i patriotyzm. Śmieję się z polityków , którzy w IV,V,VI i innych Rzeczpospolitych nie są godni mieszkać nawet. Są natomiast idealnymi decydentami dla Pospolitej Wariatkowej. I co Wy na to moje kochane dorosłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety ale tłok się robi !!! Do To-ja - czy szanowna \"nie smarkata\" do nas na dłużej czy tylko tak celem upomnienia nas \"średniaczek\". Bo jeśli na dłuzej to serdecznie witamy i zapraszamy. Czy pyszna kawka może być ?? A na temat polityki NIGDY się nie wypowiadam. RE-NI wracaj trzeba przywitać bo mamy gości !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala,Biala nie becz juz ide iCie wycaluskowac...wlasnie zbieram sie do teleportacji=-otwieraj drzwi albo okno,cos mi teleporter szwankuje cholerka.....ale dam rade jak nic,sproboje naprawic francuzem....eee odpadl jakis uklad scalony...o reetyyy maz nie zabijeeee:) ;) hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja-madra z Ciebie babeczka,moim marzeniem jest byc mloda duchem wlasnie tak jak Ty!Jestes wiec jakby moim idolem.Zakladam wiec fan club dla Ciebie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co raz to w naszej kawiarence ciekawiej:) Witam gości i pozdrawiam:) Ja jeszcze jestem przed 40-stką na to wychodzi ,że jeszcze \"dzieciuch\" Nieważny jest wiek tylko to co w sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona a jak poprzeczke za wysoko ustawiasz ,to moze Ci obcasiki podpiluje co nieco coby ja obnizyc?Wlasnie szperajac w warsztacie aby naprawic ten tele transporeter czy tak jakos wpadla mi jakas pilka do metalu czy inne paskudztwo....eee t ale ciac sie tym daje ,dawaj buciki ....... :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ ONA ..Chcesz dołączyć ?- nie ma sprawy, ale jak ja Cię będę zdrabniać ?-Onasia ?Oneńka ?, naprawdę mam problem. A tak na poważnie to ZAPRASZAMY -jesteś przyjęta, możesz się podlizywać częściej.oby było Ci z nami miło. ...Kropciu -skąd Ty bierzesz te dowcipy, przecież to można bryknąć ze śmiechu, ale dobre,normalnie boli mnie brzuch. ...Bielunia - nie ma szefa to mozna się było i zdrżemnąć ? Przypomniało mi sie jak pracowałam,siedział ze mną w pokoju facet któremu często zdarzało sie zasnąć na biurku. Miał szczęście bo siedzial tyłem do wejścia, zawsze zdążył się ocknąć. Jak ktos mu powiedział : \"Stasiu nie śpij bo cię okradną\", zrywał się nagle\"przecież nie śpię\", a taki był przy tym zabawny, mieliśmy niezły ubaw, wcale sie nie obrażał sam potrafił sie z siebie śmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion - bój się Boga. Do kompa z francuzem ?????? To jest delikatny sprzęt i ja swojego traktuję własną pięścią. Ale jak coś Ci odpadło - to nie wiem ??? Jak metalowe to musisz przyspawać a jak plastyk to przyklej lakierem do paznokci (tylko weź bezbarwny). Mój mm nawet by nie zauważył. Jakby coś to głęboki dekolt załatwia sprawę. Wymyśłlcoś wszak Tyś kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni dobre. A mnie się zdarzyło kiedyś pracować z leniem. Zawsze na śniadanie robił sobie w szklance kogel-mogel. Po czym szklankę do biurka nie myjąc jej. Kilka godzin później robił sobie w niej herbatę. Trzeba było widzieć jego minę jak mu po niej pływały białe gluty. Wtedy musiał iść wylać herbatę, wyszorować szklankę i zrobić nową. I tak codziennie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię bo mam kupę roboty ale jak Was czytam to nie mogę się skupić bo się trzymam za brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych wyciekow ani przeciekow prosze!!!1Jam dzis techniczna wiec i Distal mam i jakies pakuly do uszczelniania ,wiec jakby co to sluze rada pomoca i osprzetem specjalistycznym.Biala lakier to pozznokci -tys Wielka bo ja pomyslalam o gumie do zucia !!!!!Ale od czego ma sie techniczne przykaciolki!!!!!!! Oki robie lakierem ale dla bezpieczenstwa dekolt do pepka :) ;) a nuz odwroci uwage hihihi Chyba odwroci!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionek- jak dekolt nie pomoże to ja proponuję mini. A jak mini nie zadziała- to w moim przypaku zostaje tylko współna kąpiel w pianie. A jak obrażony nie chce wejść do wanny to ja kobieta \"puszysta\" lekko mu w tym pomogę. A jeśli w ogóle nie chce spojrzeć w moim kierunku - no to zostaje tylko rosół. Ale takiej sytuacji jeszcze nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a gdzie nowe ??? A i \"stare\" gdzieś zniknęły. Dziewczyny stawać do raportu. Barbara też się nie odzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To-ja - jesteś NIESAMOWITA,dobrze że dałaś nam burę. Zostań z nami ZAPRASZAMY, potrzebny jest nam KTOŚ TAKI jak TY. Nie zaszkodzi jak dasz czasami nam szkołe, może się czegoś nauczymy od CIEBIE. POZDRAWIAM cieplutko. No wiecie co ?- jak tu się nie śmiać,zalewam się łzami ze śmiechu z tego człenia co to kogel-mogel itd... a tu wchodzi mój chłop do pokoju i mówi : \"CZEGO TAK RŻYSZ\", musze wyjśc , wrocę jak się wyśmieję i tak liter nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - Barbara to się niestety chyba nie odezwie,pewnie się obraziła, nikt z nas nie chciał żeby tak wyszło, przykro mi z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak Biala ,ano tak...masz racie faceci to strasznii wzrokowcy czasem nawet "nadzwrokowcy" i to nie w znaczeniu okulistycznym hihihi oraz kulinarne lasuchy.Kiedys moj maz siedzac nad kapusniakiem z golonka mowi z blogim usmiechem na buzi"ummmm wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 48
nie zmienie koloru samo tak wylazło ,a nowe zniknely bo trzeba bylo coś zezreć a ze zawsze jakąs diete testuje to schodzi troche,caly czas sie chce odchudzic to wtedy może na taką laske jakiś zerknie.Co do propozycji obcasów to bój sie boga kobieto chcesz mi najlepsze szpilki zniszczyć?musze czasem na wabia ich zakladać bo ponoć chłopom takie nogi sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak Biala ,ano tak...masz racie faceci to strasznii wzrokowcy czasem nawet \"nadzwrokowcy\" i to nie w znaczeniu okulistycznym hihihi oraz kulinarne lasuchy.Kiedys moj maz siedzac nad kapusniakiem z golonka mowi z blogim usmiechem na buzi\"ummmm wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..\" Kto się zbliża, tego nie odpychajcie, ...a kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. ...Kto wraca, tego przyjmijcie tak, ...jakby się nigdy nie oddalił \" /autor nieznany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UCINA MI TEKST WIEC PROBUJE WIEC 3 RAZ ano tak Biala ,ano tak...masz racie faceci to strasznii wzrokowcy czasem nawet "nadzwrokowcy" i to nie w znaczeniu okulistycznym hihihi oraz kulinarne lasuchy.Kiedys moj maz siedzac nad kapusniakiem z golonka mowi z blogim usmiechem na buzi"ummmm wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpios - ale jaja komputer Ci sie upił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - wzywasz nas do raportu, ja stoję i stoję na baczność, a CIEBIE gdzie wywiało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×