Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witajcie po przerwie. Co tu takie pustki. Wszyscy śpią ?? Kropeczko co z tym piciem ??? Ona - To u nich rodzinne. Mój też się żenił po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po przerwie ,stalych bywalcow i nowy narybek,jak widze niezle sie dzieje,jak zwykle jest wesolo,,,,,,,szykowalam meza do wyjazdu(do Norwegi)wiec bylo szykowanie jedzonka ,sloiki,zakupy,ostatnie sprzatanie podworka i tysiace spraw do zalatwienia,pozniej sprzatanie po szykowaniu,dopiero dzis troszke sie wyrobilam z tym wszystkim i juz bede sie regularnie meldowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagqdusia- a co ten Twój małżonek tak skacze. Dopiero co był w Hiszpanii bodajze. Za ciepło mu było ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trafilam ,zalapalam sie na 100 stronke,no to kielichy w gore sto lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc biala,maz duzo jezdzi,w hiszpani nie wyszlo tak jak chcial wiec wrocil do norwegi,co wcale nie znaczy ze bedzie tam dlugo,narazie na miesiac ale jedzenia wziol na dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , położyłam się na pół godziny i wstałam po 20, ale moja córcia jest jeszcze lepsza- po 16 wróciła z rajdu, przedemną poszła spać, i wciąż jeszcze śpi!! Właśnie przypomniała mi się mała anegdota, która może służyć ku przestrodze wszystkim odchudzającym się; znajoma(tak na oko to ze 120 kg żywej wagi) postanowiła schudnąć,więc przeszła na dietę powszechnie u nas nazywaną \'\'szpinakową\', pewnego dnia odwiedził ją kolega i na początek kurtuazyjnie pyta\'\'... a co tam u Ciebie nowego..\' na to Renatka odpowiadanic specjalnego tylko widzisz przeszłam na dietę szpinakową, właśnie widzę-znajomy na to,-Renia w tym momencie z błyskiem w oku poprawia swoją \'\'kibić\'\' i pyta-a co czy już coś widać??.Odpowiedz znajomego jest szczera aż do bólu-\'\'no nie, ale wiesz co masz całe cycki zielone od szpinaku\'\'!!!!!!.:);):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO RUTKOWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz 3000 wpis...rób balangę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasny gwint- zawsze tak jest. Jak zabawa to córka mnie wypędza bo się umówiła na gg. No dobra za pól godziny wracam- poczekajcie na mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki co jest!!!!!!!!!! Kilka dni temu równo 3 miesiące jak się tu spotykamy, dziś 3000 wpis przez naszą ,,patrolowkę\" rutkowskiego i taka cisza 😭 😠 GDZIE WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Leciałam z pieskiem kłusem żeby zdążyć. Jeszcze się muszę wysuszyć bo u mnie pada i zimno. Brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ??? Kropeczko jesteś ???? A gdzie nasz Rutkowski - czyżby się wystraszyła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balanga się szykuje ???, miałam nosa. Rutkos wpadła i wypadła i nawet nie wie że musi stawiać. ..Ja twardo czekam, Ty Kropciu też, a reszta ???, R U T K O W S K I - no nie rób nam tego, no chyba że pobiegłas do sklepu - czekamy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Biała, a ja z pustą szklanką siedzę i nie wie co zrobić - czekac nie czekac ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co- mam wino czerwone wytrawne.Wypijmy we dwie. Co sobie będziemy żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka czekała i chyba nam zasnęła. Żeby się tylko nie pokaleczyło o szkło jak ma jakieś w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra idę spać bo Re-ni też padła nad szklanką. Dobranoc- słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielunia jesteś jeszcze ?, ja idę spać, Kropcia tez zrezygnowała. Tym razem Rutkoś się wymigała, ale to ją nie minie, nie ma tak lekko. DOBRANOC MOI DRODZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, walnę lampke, będzie lepiej się spało, a jeszcze w dodatku czerwone ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki DOBRA KOBIETO,żeby nie Ty musiałabym się obyć smakiem.PA-do jutra:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Wiec wczoraj byl 3000wpis!!!!Ale mamy tempo .....no no....tylko tak dalej a balangi beda sie powtarzac i nas moderatorzy skasuja za pijanstwo hihihihi Dzis ja jestem nieco hmm sponiewierana promilowo bo bylismy na imieninach u sasiadki -Zuzanny tak wiec siedze sacze wode mineralna i ...mam wrazenie,ze ten irlandzki zespol stepujacy tupie mi w glowie......ale dam rade.Ide na soczek pomidorowy.....Milej niedzieli Wam zycze .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie w niedzielny poranek. Jak samopoczucie ?? Ja po spacerku a zaraz idę zrobić śniadanko. I pyszną kawkę. Kto chętny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hop !!!- WITAJCIE ..Troszkę przysnęłam,w dodatku nie mam nic kupionego na obiad. Teraz to nie jest problem ,żeby tylko kasiora była. Tylko się trochę ogarnę i popierniczam do sklepu. Miłej Niedzieli pomimo pogody:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni jak Ty się wyrażasz ! i to przy niedzieli ! W dodatu nasza Mateczka i masz Swiecić przykładem. Popraw się. PS. A tak na uszko - polski język jest jednak piękny, taki soczysty a nie jakieś francuskie \"merde\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny,ja tez czasem tak \"niegodnie i mlodziezowo\":) ;) SIE WYRAZAM.cZASEM nAWET PODKRADNE JAKIES SLOWKO (sorki za wielkie litery zle nadusilam)dzieciom,kiedy trzeba i nalezy to jest full Wersal a kiedy jest luzik to sa czasem i kolokwializmy....:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki ?? Sobota Wam zaszkodziła i oglądacie papieża ?? Rer-ni robi zakupy. Skorpion- usiłuje leczyć kaca. A pozostali ????? Asia nie machała. Malisanka też nieobecna. Toogra ? Kropka ? Jagqda ? Rutkowski ? Kala ? Nika - wiadomo. Buber ? Erlend ? A gdzie nowe - czyżby to były jednodniowe wpisy ?? Maria50 ? Ona 48 ? To-ja ? Grace ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - ja też jak nie mogę np. odkręcić jakiegoś słoika to go traktuję \"nieparlamentarnym\" słowem i od razu otwarty. Ja wiem, ze czasami trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - czy ja Ci mogę zadać jedno pytanie ? Bo zawsze piszesz, \" podkradnę mężowi piwo\" a dlaczego Ty nie masz swojego?????? Umieram z ciekawości !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×