Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Biala bo to jest taka hmmm zabawa w podchody :) ;) -jeden drugiemu podkrada hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA rozumiem. Przypomiał mi się kawał (autentyczny-sytuacja z domu mojej koleżanki z liceum). Wraca ojciec z piwnicy i mówi: -Kto brał wino z piwnicy ?? - Mama z kuchni- ja dwie butelki. - Babci z łazienki - ja trzy. - Dziadek z pokoju - ja też dwie, jak Kowalscy przyszli. Na to Tato: - A bo brakuje mi JEDNEJ butelki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takie sytuacje. U mnie jak gotuję jajka na twarto np. do sałatki to mąż z córką mi podkradają i się cieszą,że ja nie zauważyłam. A ja zawsze gotuję 4 więcej hi hi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na dobry humorek córcia mi to pokazała :) RODZAJE SEKSU: Seks głośny Żona skarży się psychoterapeucie: - Mam wielki problem, doktorze. Za każdym razem, gdy jesteśmy w łóżku i mąż dochodzi do szczytu, wydaje rozdzierający uszy okrzyk. - Ależ to zupełnie naturalne, droga pani odpowiedział lekarz - ja w tym nie widzę żadnego problemu. - Ale ja widzę - bo to mnie budzi! Seks cichy Zniechęcony bezbarwnym życiem erotycznym mąż mówi w łóżku do żony: - Dlaczego nigdy mi nie mówisz, kiedy masz orgazm? - Bo cię nigdy wtedy nie ma w domu Seks w rocznicę ślubu W 40 rocznicę ślubu małżeństwo kłóci się zażarcie. Mąż wrzeszczy: - Kiedy umrzesz, postawie ci nagrobek z napisem: Tu leży moja Żona zimna jak zawsze! - W porządku - odpowiada Żona. - A kiedy ty umrzesz, ja ci postawie nagrobek z napisem: Tu leży mój mąż, nareszcie sztywny! Sex w gospodarstwie domowym - Jest po prostu za gorąco, żeby włożyć ubranie - powiedział mąż wychodząc spod prysznica. - Jak sądzisz kochanie, co powiedzieliby sąsiedzi, gdybym w takim stanie wyszedł strzyc trawnik? - Prawdopodobnie, że wyszłam za ciebie dla pieniędzy - odpowiedziała żona. Seks uniemożliwiony Mężczyzna miał okropny wypadek, podczas którego jego męskość zahaczyła o coś i oderwała się od reszty ciała. Lekarz zapewniał go, że współczesna medycyna może przywrócić mu sprawność, ale ubezpieczenie nie pokryje kosztu operacji, uważając ją za kosmetyczną. Koszt ten wynosiłby 3.500 $ za małego, 6.500 $ za średniego i 14.000 $ za dużego. Mężczyzna był pewien, że chciałby średniego lub dużego, ale lekarz nalegał, by omówił sprawę ze swoją Żoną. Mężczyzna zatelefonował do żony i wyjaśnił jej możliwość wyboru. Gdy lekarz ponownie wszedł do pokoju, zastał pacjenta w stanie kompletnej rozpaczy. - Co zatem postanowiliście? - zapytał. - Ona wolałaby przebudować kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno: ANATOMIA CZŁOWIEKA: Słowo \"anatomia\" powstało, gdy ojciec wchodząc do pokoju, w którym jego dwunastoletni syn badał swoja młodszą kuzynkę, powiedział: \"A na tom ja przyszedł\". Anatomia jest to nauka o człowieku. Człowiek składa się z kościotrupka, kadłubka, głowy i kończyn. O kościotrupku lepiej nie mówić, bo jedna pani tak się przestraszyła, że nie mogła wrócić do siebie i... poszła do jednego pana. Zacznijmy od głowy, od której zaczyna się człowiek. O niektórych ludziach, u których widać, że mają głowę, mówi się, że mają głowę i to jest zrozumiałe. U innych ludzi, pomimo, że widać, że mają głowę, mówi się, że nie mają głowy - i to jest niezrozumiałe. Głowa może być pusta, ale tez może zastępować stodołę, gdy jest w niej siano i sieczka, czasami groch z kapustą. U głupich do głowy uderza woda sodowa. W czasię wojny ludzie dzielą się na takich, którzy tracą głowę, i na takich, którzy nie wiedzą, gdzie ją położą. Używa głowy wyłącznie do noszenia kapelusza 99 procent ludzi, a 1 procent do myślenia i wówczas, jeżeli ktoś zrobi coś niewłaściwego, to mówi: \"Ja myślałem\". Na szczycie głowy rosną włosy, Włosy bywają blond, czarne, ryże, siwe i łyse. Jeden włos siwy jest więcej wart niż dwa łyse. Włosy służą do strzyżenia, wyrywania z rozpaczy i do znajdowania w zupie. Pod czołem umieszczone są oczy, żeby można było odróżnić, gdzie głowa ma przód. Oczy bywają piwne, szare, niebieskie, zielone i kaprawe. Czasami oczami się mierzy, strzela, a nawet rzuca. U kobiet oczy nazywają się gwiazdami, ale tylko u niektórych. Często się mówi, że oczy są zwierciadłem duszy. Jeżeli jest ciemno, to wtedy się mówi: \"Choć oko wykol\" i wtedy wszystko w oczy kole. Pod oczami umieszczony jest nos, za który człowiek daje się wodzić. Jeżeli ktoś ma czerwony nos, to wtedy lubi wypić i jest alkoholikiem. Naukowo biorąc, jest to wpływ własności fizycznych na skłonności i upodobania. U ludzi wielkich nos służy za schronienie dla much. Niekiedy nos zastępuje inną część ciała. Mówi się wtedy: \"Mam cię w nosie\" lub: \"Pocałuj mnie w nos\". Nos może być dobry - ktoś ma dobrego nosa albo wcale go nie ma i mówi się: \"Nie ma nosa\". Pod nosem rozlega się gęba czy inaczej mówiąc, buzia, która rozdziera się od ucha do ucha. W buzi są zęby. Żeby bywają przednie, tylne, mleczne, słoniowe, czyli kły, i sztuczne. Sztucznych zębów nie należy nosić w tylnej kieszeni, by siadając nie ugryźć samego siebie. Zęby służą do zgrzytania lub do szczerzenia. A jeżeli kto oddaje ząb za ząb, to znaczy ze zgubił ząb mądrości. W gębie obraca się język, który służy do pokazywania doktorom i wrogom. Językiem człowiek się podlizuje. Jeżeli ktoś ma piękny język, to pisze wiersze. W okolicach, gdzie nie ma młynów, mielą językami. Język trzeba trzymać za zębami nawet wtedy, jeżeli się zębów nie ma. Uszy są przytwierdzone na stałe po obu stronach głowy. Są organem pomocniczym wzroku, gdy kupi się za duży kapelusz i nic nie widać. Uszy służą do ciągania w młodszych klasach. Do ucha mówi się rzeczy, których mówić do czego innego jest nieprzyzwoicie. Przechodząc do kadłubka, pomijamy szyje, jak zwykle przy myciu. Służy ona głownie do wieszania. Kadłubek od frontu stanowi klatkę, zwana piersiową, a od tyłu plecy. Wygodnie jest mieć plecy szerokie. W klatce bije serce, a żeby było weselej - kiszki grają marsza i wtedy serce bije w takt. W kadłubku istnieje cały zakład gastronomiczny. Są tam płucka, śledziowa (żona śledzia), cymes nad cymesy - wątróbka z cebulka, a także kiszka wchodowa i odchodowa, jest też robaczywiała kiszka z niewidomym robaczkiem. Po bokach kadłubka wyrastają ręce. Czasami są to brudne łapy, które biorą łapówki lub łapią. Chociaż człowiek ma dwie dłonie, prosi o rękę. Przyjaciele mówią wtedy, ze dotknęła go ręka losu. Toteż biorąc kobietę w ramiona, należy uważać, by nie wpaść jej w ręce. Odnóża służą do kopania. Zaczynają się w miejscu, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Kończą się stopami. Przeważnie człowiek ma dwie stopy. Niektórzy mają szeroką stopę i inaczej nie umieją żyć. Nogi łatwo odróżnić. Jeżeli jest prawe kolano, to jest prawa noga, jeżeli lewe kolano, to jest lewa noga. Jeżeli nie ma kolana, to nie jest noga. Człowiek używa wszystkich części swego człowieczeństwa, by związać koniec z końcem. Gdy z tego nic nie wychodzi, wówczas człowiek wychodzi z siebie i już nie wraca. Jest wtedy trup i jest skostniały. Takiego trzeba czym prędzej zakopać i wysłać na wieczny spoczynek. Raz na rok trzeba zakopanego odwiedzić i wtedy mówi się: \"Jedziemy do Zakopanego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie...widzę że dowcipkujemy więc ja się dołączę ze swoim humorystycznym tekstem może trochę niecenzuralnym, ale myślę że was rozbawi. Znikam wlecę wieczorkiem pożegnać się. Jak odróznic gatunki niedzwiedzia??! Metoda praktyczna Najpierw trzeba znalezc niedzwiedzia, podejsc do niego po cichutku i kopnac go w jaja, oczywiscie z calej sily. Nastepnie spierdalamy i teraz: - jesli spierdalamy a niedzwiedz nie goni nas to jest to mis pluszowy - jesli spierdalamy na drzewo a niedzwiedz wchodzi za nami to jest to niedzwiedz brunatny. - jesli spierdalamy na drzewo a niedzwiedz zaczyna nim trzasc tak, ze spadamy w jego lapska to jest to niedzwiedz Grizzly - jesli spierdalamy na drzewo a niedzwiedz wspina sie za nami i wpieprza liscie to jest to mis koala - jesli spierdalamy i nigdzie nie ma drzew to jest to niedzwiedz polarny... - jesli spieprzamy, a niedzwiedz nas dogania, zabiera nam i zjada nasze drugie sniadanie, to jest to mis Yogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha chyba tak, ostatnio strasznie sie nagadałam,przyszedł czas na odpoczynek,teraz chętnie posłucham co mają inni do powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas byla straszna wichura i padal grad.Nie mielismy 9 godzin pradu,wiatr zlamal jak zapalki 2 stare lipy ktore rosna niedaleko naszego domu.Szczescie.ze nikt tamtedy nie szedl ani nie jechal! Kropeczko nie wiem o ktorej wpadnisz sie pozegnac,nie wiem czy bede wtedy przy kompie wiec juz teraz chce Ci zyczyc aby udalo Ci sie wszystko co zaplanowalas i zeby Cie nie opuszczala wytrwalosc w dazeniu do tego celu i zawsze i wszedzie towarzyszyla Ci pogoda ducha........Skrobnij choc czasem kilka slow jak sie czujesz i jak Ci sie uklada .Smutno bedzie bez Twojej \"kropki\"humoru i madrosci! Nie wiem czego sie zyczy osobie lecacej za ocean wiec powiem tradycyjnie-Kropeczko szczesliwej podrozy i jeszcze szczesliwszego powrotu!!!!!!!!!!!Moze to dziwne co napisze ale ...bede tesknic!Caluje Cie wirtualnie papapa -wracaj do nas -czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy jutro wylatuję mam nadzieję że szczęśliwie. Kiedy pojawię się na tym topiku...nie wiem. Nie ode mnie to zależy. Jak tylko będzie okazja napiszę kilka słów. Proszę trzymajcie kciuki za mnie...oby mi się udało szczęśliwie przejść przez piekiełko odprawy. Spełniam wszystkie wymagania , ale nigdy nic nie wiadomo. Ś ciskam i pozdrawiam Wszystkich serdecznie...bawcie się miło ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pożegnanie wesoły tekst, który znalazłam na jednej ze stron z humorem...mam nadzieję że nie dostanę ścierą po głowie od miłośników kotów :-D Jak zaaplikować kotu tabletkę ... Weź kota na ręce i otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę. Umieść palec wskazujący i kciuk prawej ręki po obu stronach pyska i naciśnij lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach prawej ręki. Gdy kot otworzy pysk wpuść tabletkę, pozwól kotu zamknąć pysk i przełknąć. Podnieś tabletkę z podłogi i wyciągnij kota spod tapczanu. Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz. Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmamłaną już tabletkę. Wyjmij nową tabletkę z opakowania, otocz kota lewym ramieniem jednocześnie trzymając lewą ręką wierzgające tylne nogi. Rozewrzyj pysk kota i palcem wskazującym prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko jak się da. Przytrzymaj kotu zamknięty pysk i policz do dziesięciu. Wyciągnij tabletkę z akwarium a kota z garderoby. Zawołaj żonę do pomocy. Przyduś kota do podłogi klinując go między kolanami jednocześnie trzymając wierzgające przednie i tylnie łapy. Nie zwracaj uwagi na niskie, warczące odgłosy wydawane w tym czasie przez kota. Niech żona przytrzyma głowę kota jednocześnie wpychając mu drewnianą linijkę między zęby. Następnie wsuń tabletkę wzdłuż linijki między rozwarte zęby i intensywnie pogłaszcz kota po gardle - co skłoni go do przełknięcia. Ściągnij kota siedzącego na karniszach i rozpakuj nową tabletkę. Zanotuj sobie, żeby wymienić firanki. Pozbieraj kawałki porcelany z potłuczonej wazy, możesz je posklejać później. Owiń kota w ręcznik kąpielowy, a następnie niech żona położy się na kocie tak, żeby tylko jego głowa wystawała spod jej pachy. Umieść tabletkę w środku plastikowej rurki do napojów. Przy pomocy ołówka otwórz kotu pysk i wcisnąwszy rurkę między rozwarte zęby mocno wdmuchnij tabletkę do środka. Sprawdź na opakowaniu, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi, a następnie wypij jedną butelkę piwa żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku w ustach. Zabandażuj żonie rozdrapane ramie, a następnie przy pomocy zimnej wody z mydłem usuń plamy krwi z dywanu. Przynieś kota z altanki sąsiada. Rozpakuj następną tabletkę. Przygotuj następną butelką piwa. Umieść kota w drzwiczkach od kredensu tak, żeby przez szczelinę wystawała tylko jego głowa. Rozewrzyj mu pysk łyżeczką od herbaty i przy pomocy gumki \"recepturki\" strzel tabletką między rozwarte zęby. Przynieś śrubokręt i przykręć wyrwane zawiasy z drzwiczek na swoje miejsce. Wypij piwo. Weź butelkę wódki. Nalej do kieliszka i wypij. Przyłóż zimny kompres do policzka i sprawdź, kiedy ostatnio byłeś szczepiony na tężec. Przemyj policzek wódką w celu zdezynfekowania rany i wypij kolejny kieliszek aby ukoić ból. Podartą koszulę możesz już wyrzucić. Zadzwoń po straż pożarną, aby ściągnęli tego pier.. kota z drzewa. Przeproś sąsiada, który wjechał samochodem w płot próbując ominąć kota przebiegającego przez ulicę. Wyjmij koleją tabletkę z opakowania. Skrępuj tego drania przy pomocy sznurka od bielizny związując razem przednie i tylnie łapy, a następnie przywiąż go do nogi od stołu. Weź grube skórzane rękawice ogrodnicze. Wciśnij tabletkę kotu do gardła popychając dużym kawałkiem polędwicy wieprzowej. Już nie musisz być delikatny. Przytrzymaj głowę kota pionowo i wlej mu dwie szklanki wody wprost do gardła żeby spłukać tabletkę. Wypij pozostałą wódkę z butelki. Pozwól żonie zawieźć się na pogotowie. Siedź spokojnie, żeby doktor mógł opatrzyć ci ramię i wyjąć resztki tabletki z oka. Po drodze do domu wstąp do sklepu meblowego i kup nowy stół. Zadzwoń do schroniska dla zwierząt, żeby zabrali tego mutanta z piekła rodem i sprawdź, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie mają chomików. Jak zaaplikować psu tabletkę: Zawiń tabletkę w plaster szynki i zawołaj psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracowitym weekendzie,,,,wziełam papiery i wszystkie dokumenty z pracy ,pod pachę laptopa i pojechalam pracowac na dzialke...nie wazne,,,ze nie policza mi za to wolnego,,,,kicham na to,,,,ale przynajmniej popracowałam przynajmniej wczoraj na łonie natury bo byla pogoda.Dzis gorzej nie bylo pracy na dworze,,bo lało,,ale za to moj tata rozpalil w kominku i bylo bardzo przyjemnie,,,az nie chcialo mi się jechac do domu..... Widzę,,że mieliście wesoly weekend,nowi znajomi przybyli,,,,cieszę się,,że to forum,,,,ma tyle zwolennikow. Ps.NIKA zdrowka zyczkę i zdrowych dzieciaczkow:)) Biała.....szkoda ,,,ze ten twoj kawaler taki mlody,,,,,hym mi się tez przydalby jaks wolny ;))) POzdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - będę trzymać jutro kciuki cały dzień. Szczęśliwej podróży i wracaj szybciutko. Ja będę strasznie tęsknić. To już nie będzie ten sam topik bez Ciebie. Życzę Ci duuuuuuuuuużo szczęścia i powodzenia. Nic się nie martw- będzie dobrze. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu moja droga - co ja mogę powiedzieć, smutno mi że wyjeżdżasz bo obawiam się że nie będziesz miała albo czasu, albo mozliwości do nas pisać, aczkolwiek trzymam Cię za słowo bo obiecałaś. ..Życzę Ci powodzenia, żeby wszystko było po Twojej myśli i jak najwięcej mile spędzonych chwil. .....TRZYMAJ SIĘ I BĄDZ DZIELNA -ściskam Cię mocno pa pa pa pa pa pa N I E Z A P O M N I J O N A S 👄👄👄👄 ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... soooory za wczorajszy wieczór ale mm dorwał się do klawiatury i zarekwirował komputer, za to dziś przytachałam 2 siaty-więc p-roszę częstujcie się jest tu szampan, winko,piwko i mój ukochany Johny Walker,więc hulaj dusza..... Kropcia buuuuuuu, ja już beczę, tak bardzo nie cierpię pożegnań, więc trzymaj się wiatru i wracaj szybko -czekamy!!! A teraz coś z życia; siedzimy kiedyś przy piwku i kolega chwali się, że u niego najdłuższy stosunek trwał 5 godzin , w tym momencie ja szybciutko ripostuję \'\' nie kochaniutki u Ciebie to trwa 5 godzin i 55 minut bo :50 minut to gra wstępna 5 minut sam sex a 5 godzin dochodzisz po tym stosunku do siebie\'\' -ha ha A wiecie co robi pomysłowy mąż żeby przedłużyćżonie orgazm?? po stosunku wyciera się do firanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc]🖐️🖐️ Szczęśliwej podróży i powodzenia. Uściski od nas wszystkich.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlip chlip - Rutkowski ja też płaczę bo mi smutno. Daj mi tego wina. Może mi się będzie lepiej spało. Cholera jutro znowu do pracki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz ci bielutka, pij na zdrowie, to że do pracy to jeszcze nic, tylko czemu ten cholerny budzik tak wcześnie dzwoni(3,40):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny polejcie i mi ,i wypijmy za Kropeczke,za zdrowko,przyjemna podroz,pobyt i jeszcze przyjemniejszy powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkoś - ja poproszę o lampkę winka, tak na otarcie łez i za szczęśliwą podróż Kropci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam tu jeszcze na chwilkę przed pojściem spać i rozmazałam się czytając wasze słowa...no to i mnie nalejcie strzemiennego Ja też będę za wami tęsknić Drogie średniaczki i Wy chłopaczki Dziś emigruje z waszej paczki Chociaż jest mi wielce smutno Ale musze lecieć... trudno. Tyle miłych chwil spędziłam Z tylu trosk się wyżaliłam Tyle śmiechu i radości Jak tu miło było gościć. Mam nadzieję że przetrwamy Gdzieś w realu się spotkamy Teraz jednak znikać muszę Lecz zostawiam serce i duszę Tak mi jakoś samo wyszło 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia trzymam kciuki bardzo mocno ,odezwij się czasem jak będziesz miała możliwość.Dużo uśmiechu i wszystkiego dobrego:):):) papatki i mocne buziaczki Będzie smutnawo bez Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubimy poniedzialek prawdaaaaa?????!!!!!No powiedzcie ,ze lubimyyyyyyy............ moze mnie przekonacieeeeeee ..........bo ja sama nie daje rady sie przekonac!?:);) Witajcie wszyscy!U nas zimno,deszczowo i poniedzialkowo-czyli marudnie :) ;) Kropeczka pozegnala sie z nami cieplym i sympatycznym wierszykiem:) ....pewniee Kropeczko juz dzis nie przeczytasz tego(bedziesz w drodze)ale obiecuje Ci w swpim imieniu ,ze jak wrocisz to MY sredniaczki ulozymy na Twoja czesc jakis hymn powitalny czy inny twor literacki naszej wspolnej produkcji...:) ;)Kazda i kazdy z nas dorzuci linijke i wyjdzie z tego z pewnoscia cos fajnego-NASZEGO dla Ciebie!!! milego poniedzialku wszystkim zycze.......a teraz idziemy na ....kawusie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to kolejny dzien,,,,pracy,,,,,Skorpionik ja tez juz kawkuje,,,by nabrac siły do\"roboty\".Kropka napewno do Was wróci,,,,calutka i zdrowa. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani poniedziałkowo. 🖐️ A ja się cieszę, że dziś poniedziałek, bo jutro będzie wtorek, potem środa a potem już z górki i znowu weekend. Może mężulek przyjedzie bo przecież Dzień Dziecka a on ten dzień traktuje wyjątkowo.Wczoraj przeglądałam przepisy na torty (chciałam coś nowego) i znalazłam ciekawy przepis na tort miętowy ! Życzę miłego dnia. Patrzę jeszcze jednym okiem więc pędzę zrobić kawę. Trzymajcie się. PS. Kropeczko ja trzymam kciuka. Koleżanka pyta czemu- to ja mówię: za szczęśliwe dotarcie do celu. I ona też trzyma. Fajna nie. Aaaaa I córcia też będzie trzymać. Tylko nie bardzo wiemy jak długo ?? Ale damy radę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry poniedzialkowo,ze wzgledu na pogode mam dzis wolne,ale wzasadzie mialam sie wziasc za sprzatanie a nie za klikanie,,,milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️Witam wszystkich serdecznie przepraszam ze tak dlugo milczalam ale mialam urwanie glowy jedno zmartwienie gonilo drugie .Caly zeszly tydzien dzieci mialy ferie wiec komputer byl wolny wieczorem a ja bylam tak padnieta ze tylko Was poczytalam i spac w czwartek byl dzien ojca dzien wolny od pracy to do kosciola i ogladalam powitanie Ojca Swietego a wczesniej do szpitala i tak mijaly dni a ja cierpialam na chroniczny brak czasu myslalam ze chociasz pojade do rodzinki bo bylo az 4 dni wolnego a tu nici z wyjazdu mysle ze uda mi sie pojechac w czerwcu bo jest tez wolny jeden dzien ale lepiej nieplanowac bo znowu nici z wyjazdu .Dzisiaj tez mam wolne ale ferie sie skonczyly dzieciaki poszly do szkoly wiec w domu cisza i spokoj ale musze brac sie za sprzatanie po obiedzie trzeba bedzie pojechac na dzialke napewno zaroslo....................pogoda tez w kratke jest chlodno i ciagle popaduje deszczyk nastruj mi sie popsul. KROPECZKO ja rowniez szczesliwego lotu i miekiego ladowania i jak bedziesz mogla to pomachaj chociaz do nas,wracaj do nas szczesliwie powodzenia🌼:classic_cool:❤️🖐️ Bedzie mi smutno spadam dozobaczycha zycze wszystkim dobrego dnia....................papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam i zagladam a tu nikogo niema,wszystkie dzis zapracowane,zaraz beda kluseczki z sosikiem i kapustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×