Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Skorpion - może już mu zabierz butelkę bo faktycznie rozrabia. Ona 48 - no nie przesadzaj. Ja zawsze chadzam w płaskich a i tak się do mnie jakiś przyczepił i nie chce sie odkleić hi hi (mam na myśli faceta oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 48
Biala a chcesz zeby sie odczepił?to moze go do mnie wyślij ale musi mieć co najmnie 175wysokości nie lubie konusków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni jestem jestem. Jedną ręką klikam a drugą staram się coś robić. Jak mnie prezes w poniedziałek rozliczy z roboty to dopiero mi będzie do śmiechu. A u niego dekolt nie pomoże a do wanny chyba go nie będę ciągnąć. Może na rosół by się skusił, jak myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja wychodzę z założenia - \"niech się sam pilnuje\". W razie czego zawsze mam pod ręką dobrze namoczoną ścierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) Czy można się przyłączyć? Czytam Was już od kilku dni i chciałabym dołaczyć do tak ciepłego i miłego grona. Mam sernik i pyszną kawę waniliową z Dnia Matki jeszcze. Pozdrawiam i miłej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reeeety jak nas przekupujesz Mario takimi smacznosciami ,to prosze ...proszee i serdecznie zapraszam :) ;) A tak powaznie-bez goscinca i wkupnego tez Cie zapraszamy serdecznie Ona aby zrobic te buzki to nalezy wejsc na strone emotikonki.pl -chyba tak sie nazywa ,zapomnialam kurcze...dziewczyny przypomnijcie i pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria - kobieto Ty nie wiesz co robisz !!! Tu są wielkie miłośniczki serników.. Witamy, witamy. Proszę się rozgościć i traycyjnie prosimy o kilka słów o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ############### U W A G A ################ ZBLIŻA SIĘ 100 STRONA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyłam się odespać zerwaną noc a tu proszę niespodzianka. Dziewczyny się rozpisały , jajcują na topiku aż miło i mnie się biednej udzieliło.Znowu rymłam. Nowy narybek widzę i witam serdecznie. Pozniej coś więcej napiszę bo najpierw muszę poczytać wszystkie posty ...puki co zrobiłam to po łebku :-D www.emotikonki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, ale zabawnie dziś sie tu dzieki wam zrobiło.Widać ,że sobota dobrze na was działa, :D Ide na rower.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA - padło na Ciebie. Jesteś \"setna\" Dziewczyna ! BRAWO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Skorpionku - sama się przykleiłaś tym lakierem czy mąż zlekceważył dekolt. A może właśnie siedzicie w wannie ??? Bo o rosól go nie podejrzewam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po raz kolejny i dziękuję za tak miłe przyjęcie mojej osoby. Mam na Imię Marysia tak jak w nicku i mam już niestety 50-kę na karku.Matka 26 letniego syna Dominika i opiekunka dwóch przemiłych przygarniętych psiaków : jeden Bakir a drugi(ona) Kalfa.Imiona wybierał Dominik dlatego takie dziwne ;).Mąż obecnie w sanatorium na kręgosłup ale wraca w poniedziałek więc już niedługo hurraaaa. Lecę robić obiadek ale zajrzę póżniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro jestem setna to stawiam szampana i dodaje dowcip Najwyzszy czas, by przylaczyc sie do Anonimowych E-mailoholikow, gdy... 1. Budzisz sie o trzeciej w nocy, żeby pójść do łazienki i wracając zatrzymujesz się przy komputerze, by sprawdzić pocztę. 2. Nazywasz swoje dzieci Outlook, Eduora i Dotkom. 3. Wyłączasz modem i masz uczucie strasznej pustki, jakbyś właśnie został/a porzucony/a. 4. Spędzasz większą część podróży samolotem z modemem na kolanach, a dzieckiem w schowku na bagaż podręczny. 5. Smiejesz się z ludzi majacych modem 14.4k. 6. Piszac tekst na dowolny temat wstawiasz \"com\" po kazdej kropce.com 7. Nie mozesz zadzwonic do mamy, ona nie ma modemu. 8. Mowisz taksowkarzowi, ze mieszkasz na http://11.Kakowskiego/dom.html 9. Przekrecasz glowe o 90 stopni, kiedy sie uśmiechasz. 10. Po przeczytaniu tej wiadomosci natychmiast wysylasz ja do przyjaciela (a nawet kilkuset).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej !, worek ze ŚREDNIACZKAMI sie rozwiązał. ...Maria - ja też Cię pozdrawiam, ZAPRASZAMY do grona, wiedziałaś jak się wkupić, dzięki za serniczek-uwielbiam. ..Myślę że dobrze trafiłaś i się zadomowisz. Nie pytam o wiek bo to nie jest wazne, ale co porabiasz na codzień ?, nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA 2
Witajcie Kochani. Skorzystałam z okazji, że w sekretariacie mi pozwolili na chwilę klikąć (ubłagałam- Erlend mnie zabije). Nie za bardzo się czuję. Maleństwa strasznie kopią. Nawet leżeć nie mogę. Ściskam Was gorąco. Już niedługo. Dziękuję za wszystkie słowa otuchy. O rany orynator-uciekam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udaloooooooooooooo :) ;) ,Kropeczko gratulacje-to dla Ciebie dobry znak-od teraz bedzie wszystko po Twojej mysli na 100 procent :) Kropka maz to typowy facet-wiec co ma dzialac podzialalo hihihi :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria- to Ty jesteś bratnia dusza. My też mamy zwierzaki. Poczytasz nas od początku to się dużo o Nas dowiesz. Skorpion- powoli. Biedny Grubas !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmm nie kumam Skorpionku chyba jeszcze się nie obudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mario w naszym zwariowanym klubie Pozdrawiam cie Niko2...ja też tak miałam, chłopaki brykali w moim brzuchu aż czkawki dostawałam i to nie żart tylko szczera prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika dziewczyno kopanie to uciazliwosc dosc hmm nieprzyjemna dla Mamy ale jeszcze troszke ,rozrabiaja dzieciaczki-znaczy ,ze sa silne i zdrowe.Pozdrawiam Cie Mamuskooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uśmiercić karpia? 1. bicie na chama - młotek: ogłuszenie połączone ze zmiażdżeniem czaszki - tasak: odcięcie głowy 2. bicie \"na tchórza\" - unikanie walki - do wanny z karpiem wrzuca się włączoną suszarkę do włosów. Zaleca się jednak, żeby podczas stosowania tej metody nie przebywać we wannie, i upewnić się że podłoga jest sucha. 3. bicie psychologiczne - podchodzi się do wanny, w której beztrosko pływa karp, i znienacka pokazuje mu się kalendarz z zakresloną czerwonym pisakiem datą 24 grudnia (99,9% karpi mrze na zawał) 4. gry wojenne - do wanny wrzucasz petardę 5. bicie damskie - wyciągasz korek z wanny i wychodzisz na papierosa 6. bicie niesportowe - idąc do domu z karpiem w siatce udajesz, że niechcący wypada ci ta siatka pod nadjeżdżający autobus. 7. bicie koleżeńskie - wypijasz z karpiem flaszkę, i tłumaczysz mu że on nie ma już po co żyć, bo jego dziewczyna puszcza się z innym w sąsiedniej centrali rybnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku napisałaś że ...mąż to typowy facet co miało podziałać to podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zartowalysmy sobie-maz to tez wzrokowiec i mozna mu rowniez przemowic do serca przez zoladek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholewcia na tak waznej stronie to ja też chce być :) Chyba należałoby zaśpiewać 100 lat co? A na szampanika to się jeszcze załapie?:) Jak coś ważnego się dzieje to oczywiście albo nic nie wiem albo dowiaduje się ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka a pewnie ze zalapiesz,jakby co to podkradne piwko mezowi i sie uraczymy:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ udało mi się wepchnąćna tą 100-ną stronę, a teraz idę spaaaaaać ,wracam zaraz jak się wyśpię!! hejka dla wszystkich nowych.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 48
witam po dłuższej przerwie.Biala kawaler może być a jeszcze 40 w samo prawie.tylko dlaczego jeszcze kawaler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×