Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

akurat metody naturalne są bardzo pewne, a nie jeden ksiądz (chociaż moralnie nie uznaję takie instytucji) ma większą wiedzę niż przeciętna kobieta na ten temat. i właśnie z niewiedzy i durnoty takie wpisy ;) ale rozumiem, że tak to jest jak nie używa się własnego rozumu i nie potrafi poddawać pewnych informacji konstruktywnej krytyce. to chyba logiczne, im dłuższa pierwsza faza tym więcej mamy w niej dni niepłodnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia przejdzie sie ty do gina. takie krótki cykle to lipa jakaś. masz okres w zasadzie 2 razy w miesiącu anemii się nabawisz. ja czytałam gdzieś że długość cyklu w normie to przynajmniej 25 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kk nakazuje metody naturaln e bo sa baardzo wpadkowe -vide rodziny wielodzietne-a sa baby co maja 20 dzieci - i tka rosna kolejne roczniki tepych katolickich owiec tak to jest jak wypowiadamy się na tematy, o których nie mamy zielonego pojęcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a metody naturalne (prawdziwe i rzetelne np LC) są powiedziałabym nawet pewniejsze niż tabletki. Przecież to czysta biologia, jej nie da się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivoine001
Hej Dziewuchy, mam pytanie: czy jak spalam najpierw od 23:30 do 03:40, potem sie obudzilam i nie spalam przez ok.30 min. , a Pearly mnie obudzil na mierzenie temperatury o 6h20, to czy pomiar jest wiarygodny? Ach, no bo ja mam zielone i nie chce zmarnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, prawidłowe mierzenie temperatury jest jedyną 100% metodą antykoncepcji (w drugiej fazie cyklu w okresie niepłodności bezwzględnej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzusta ma rację 2 razy w miesiącu okres to już jakas przesada. Tak pomiar jest wiarygodny więc nie ma co marnować zieleni. I fakt wpisy takie jak powyżej świadczą jedynie o niewiedzy osób je piszących zazwyczaj fanek tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do dystrybutora i dostałam odpowiedź, że po analizie temperatur i tym, ze LC sypie czerwienią non stop wynika iż nie było owulacji. Mam teraz zakręcony okres w pracy ale widzę, ze jedyne wyjście to wizyta u gina. Tempki nadal mierze i niby prognozuje za 3 dni zieleń ale jak sie już przekonałam znowu wyświetli czerwień...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to odkąd pamiętam z moja temperaturą ciała było chyba coś nie tak, bo często mam zimne stopy i dłonie, ale sądziłam, ze to taki urok /niskociśnieniowiec/. W sumie nie wiem czy ma to coś wspólnego z tymi moimi cyklami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata temu robiłam usg i badanie dwóch hormonów z krwi i wyszło w normie. Można w jakiś inny, może bardziej konkretny, szczegółowy sposób zbadać tarczycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne nogi, czy ręce nie mają nic wspólnego z temperaturą. ja również jestem niskociśnieniowcem i to takim ekstremalnym (czasem mam takie ciśnienie, że nie powinnam chodzić przytomna) a temperatury mam bardzo ładne. Temperatura jest regulowana przez tarczycę i podwzgórze więc zrobienie TSH i T4 jest dobrym pomysłem. Podnosi się także dzięki progesteronowi - dlatego też po owulacji jest wyższa niż przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pomoc; będę musiała zbadać jednak tą tarczycę, żeby jak co to wykluczyć pewne rzeczy. Wielkie THX:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
kobitki wczoraj mialam 11dc i czerwone swiatelko no i sie zapomnialo :(cykle mam 28 do 32 dni.mam nadzieje ze ten bedzie ten 32 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..mam pytanie..wczoraj mierzylam temp moim baby compem i zaczelymi sie swiecic 3 kolorowe lampki...czyli wskazuje na mozliwa ciaze tak? czy komus tez kiedys tak zaswiecil i okazalo sie ze byl jednak w ciazy? bardzo prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja zaciązylam jakis czas temu w 10dc przy cyklach 28 dniowych wiec masz duza szanse musze Cie zmartwic...pozostalo Ci tylko czekac...11dc jest jak najbardziej płodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
andziaaiw Ty to potrafisz pocieszyc:) no ale ja Tobie rowniez gratuluje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala sorkii..ale tak bylo...moze u Ciebie to nie skonczy sie ciążą kto wie..ale masz spore szanse;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
pozyjemy zobaczymy.a jak u ciebie? migaja dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
ale pilnowalas zeby tylko w zielone? czy i czerwone sie zdarzaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przytulalismy sie w nocy z 15dc na 16dc i wg baby compa bylo juz po owulacji..i w ta noc zagladnelam na prognoze na kolejny dzien ..to juz bylo po 24 i pokazalo mi ze jest zeilona lampka a rano juz po wszystkim jak zmierzylam temp to wyskoczyla zolta i tak przez kolejne 3 dni..wbilam Si i teraz mam dyskoteke...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prognoza jest tylko prognozą i nie należy się nia sugerować. Nooo to gratki :D bo chyba zostaniesz baby-compową matką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizjana nie wiadomo jeszcze...kurcze...czy w ogole komus te mrygajace lampki sie sprawdzily..slyszalam ze one mrugaja zawsze kiedy sie wspolzyje w najbardziej plodnym czasie i niekoniecznie oznacza to ciaze...hmmm...moze i u mnie tak bedzie coo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×