Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszmir22

jaki sklep uważacie za najgorszy i najbardziej tandetny???

Polecane posty

ale się uśmiałam czytając wasze komentarze wiecie jaka firma jest najlepsza? MOODO zajefajne ciuchy i sportowe i eleganckie a materiał suuper nie spiera sie nie rozciąga i kolory różne jakie chcecie ! maja swoją stronkę ale nie pamiętam , wchodząc do tego sklepu czuję ze trafiłam wreszcie nba coś dla każdego!!!!!!!!!!!!Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze i najlepsze
najgorsze Simple- na zdjeciu wszystko ladne , zgodnie c tendencjami mody a po przymiarce tandeta , zlejjakosci material , bluzki z guzikami przy ktorych po zapieciu widac przerwe!!!!!!!!!!!!!!!! cos paskudnego... najlepsze dla mnie.. Roccobarocco super!trwalosc , jakosc , dopasowanie ,moze nie tanie ale warte ceny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt , swetry z Zary się mechacą po kilku założeniach , buty są natomiast niewygodne , jeszcze najlepsze z całego asortymentu są spodnie , ładnie podkreślają tyłek, mój typ w Polsce to Mexx , chociaż ceny tam czasem mnie rozbawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna antczak
czes co tam u was słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumyx
a moim zdaniem najgorszy jest diverse wszystko tandetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaro
ja lubie sklepy z coalition, etnies, burton, emerica no i jeszcze converse. a nie lubie house. 19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taily wail i vero moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1224
za najgorsz sklep uważam sklep w gorzowie wlkp na ulicy młyńskiej 1 paolo nieuprzejma obsługa zarozumiały i arogancki właściciel poprostu taki sklep nie powinien wogóle prowadzić działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_an
H&M wielkie rozmiary, i jakieś takie workowate ubrania, które nie są najtrwalsze:/, a C&A kojarzy mi sie z niemkami( podobnie- wielkie ubrania, bez kształtu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
uwielbiam ciuszki z zary i niektóre z h&m ale przez ostatnie półtora roku jakoś kichowato tam sie zrobiło strasznie:/ szkoda bo dobrze mi sie trzymają ciuszki z tamtąd. A terranova to porażka ale jeszcze bardziej nie znosze housa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...m
Według mnie sama tandeta jest w H&M, ubrania sa strasznie 'zniemczone', bez gustu, powyciągane bardzo kiepskiej jakości, wszystko zrobione jest na 'raz'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los_dawidos
To i ja się wypowiem. Z większości z was śmiać mi się chce i to wszystko. Reserved drogi?? No tak dla was jest Reserved drogi to na pewno ubieracie się w D&G czy Versace. O dziwo ani razu chyba nie przewinął się Gucci ani Lacoste, z raz czy dwa może Armani. Ogolnie rzecz biorąc nie rozumiem czepiania się Reserved, bo jest to chyba jedyny Polski sklep w którym są naprawde bardzo fajne ubrania za przyzwoite pieniadze, szczegolnie jak zrobią wszysko -50%. Dzisiaj fajne spodnie widzialem i przecenka ze 139 na 69,50, aczkolwiek wszystko przebrane było i kolekcja kijowa (Legnica), więc nic nie szło kupić. Z kolei tydzien temu we Wrocławiu w Reserved (Pasaż Grunwaldzki, Magnolia) kolekcje były super, pare rzeczy bez problemu wybrałbym sobie stamtad. Reserved w ogóle ostatnio bardzo się poprawił, były momenty, że nawet nie miałem wielkiej potrzeby tam wchodzic, bo kolekcje rzeczywiscie byly kiepskie, ale teraz jest cud, miod i orzeszki. Jakoś z dwa tygodnie po opóźnionym otwarciu Reserved w Magnolii dalej, zeby się dostać do kasy trzeba było stać w kolecje ok. 20 minut, więc mówi to samo za siebie. Ktoś tam wspominał, że centrum Krakowa chodzi fajnie ubrane. Obecnie nie wiem jak tam jest, bo dawno nie byłem, ale przykładowo Wrocław bardzo się poprawił, szczególnie po wybudowaniu PG i Magnolii własnie. Teraz szczególnie w PG na niektóre osoby sa bardzo fajnie ubrane, aż miło popatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram aho
Reserved - jak najbardziej :D Tydzien temu kupiłam sobie kurtkę-płaszczyk przeceniony z 220 na....85zł! Wyglada świetnie, baby mnie pytają gdzie kupiłam - pewnie za granicą ;) - ja nie przeczę :D Lubię tę firmę baaardzo. Zawsze coś fajnego wypatrzę. Niezły jest tez Hexaline - ale to już inna kategoria cenowa - tam plaszczyk kosztowal mnie po przecenie 1.900 zł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carry - ciuchy niczym dla rodziny rybaka albo leśniczego, same wory w brązach, zieleniach, rudym i szarościach ... ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tru tru
ja jakoś ostatnio ulubowałam się w sklepie CAMAIEU ;] ceny bez wyprzedaży może czasem i zbyt wysokie ale za to jakość świetna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy sklep zdecydowanie CCC!!! badziewie roku buty rozpadaja sie po tygodniu chodzenia, zaznaczam ze mam raczej niedowage niz odwrotnie wiec porazka, nigdy wiecej tam nie kupie i goraco odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy sklep zdecydowanie CCC!!! badziewie roku buty rozpadaja sie po tygodniu chodzenia, zaznaczam ze mam raczej niedowage niz odwrotnie wiec porazka, nigdy wiecej tam nie kupie i goraco odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mogę powiedzieć, że bershska i te wszystkiego należące do koncernu Inditex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie h&m bo ciuchy sa dziwne trzeba naprawde spedzic duzo czasu zeby wygrzebac cos ladnego, co mozna nalozyc na co dzien bo wiekszosc rzeczy to albo sie swieci, mnostwo cekinow, wyciec, itp.. za to lubie c&a:) rzeczy sa fajne, trwale a przy okazji dosyc tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze moge dodac ze wlasnie ccc i reserved jest beznadziejny za zwykla spodnice z cienkiego materialu w reserved zycza sobie 150zl! dajcie spokoj... w ccc nie ma zbyt duzego wyboru, jak sa kurtki to takie same i 10 innych kolorow buty moze maja ladne ale rozwalaja sie bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h&m to w ogóle tandeta z koszmarną jakościa ciuchów. ale bielizna nie najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja w ogole wchodze do h&m to tak widze jeden wielki chaos rzeczy sa pomieszane nie mozna zlanezc odpowiedniego rozmiaru niektore rzeczy posiadaja 38jako najwiekrzy rozmiar... az zal sie robi ja nosze normalnie 40, zdarza sie 42 i nawet 44 ale to zalezy od producenta:) w wiekszosci sklepow jako tako nie mam problemow zeby kupic na mnie ciuchy ale w h&m to jest katastrofa takie ciuchy mozna kupic sobie jedynie jak ktos idzie na jakas impreze ale nigdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mODNISIA
ja najbardziej nie lubie Zary. jeszcze nic tam dla siebie nie znalazłam!!!!!! Wszystko jest jakieś dziwne. najbardziej lubie H&M, Tally Weij i Orsay tam zawsze znajde coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julie.13
wiecie moze czy jeszcze w Polsce sa sklepy pimkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniesze ciuchy: - diesel, -G-star; -Guess; -pepe jeans- -burton- -bilabong- -roxy, -DC, Do reszty nawet nie wchodze... wszytsko wyglada tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze : Pimkie ( wszystko mi sie kurczy po praniu!), bazarki itp . Lubie : Benetton ,Mexx , Espirit ,Vero Moda ,Cecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Carry. Kolekcje się zmieniają,ale ciuchy wciąż te same.Wyjątkowo nijakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orsay sie baaaaardzo popsul. kiedys byl jednym z moich ulubionych sklepow. teraz nawet do niego nie wchodze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julie.
czy ktos mi odpowie na pytanie czy w polsce sa jeszcze sklepy pimkie?? jesli sa to prosze powiedzcie mi gdzie (konkretnie mnie interesuje warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×