Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszmir22

jaki sklep uważacie za najgorszy i najbardziej tandetny???

Polecane posty

a ja wlasnie dzisiaj w croppie kupiłam sobie śliczne rybaczki:))) tam są naprawde fajne ciuchy, nie tylko dla gimnzjalistek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot.m
co do h&m to nie jest do konca prawda ze jest taki beznadziejny, poprostu rzeczy w polskich h&m sa wyjatkowo takie, w innych krajach, np Irlandii ubrania sa duzo fajniejsze, nie przypominaja przynajmniej rzeczy ze sklepu z odzieza uzywana, w lodzi nie ma h&m ale bylam dzis w warszawskim i az sie zdziwilam ze jest taka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 21
Co do Trolla = miala ktoras z Was kiedys bluzke trolla niebieska z duzym bialym wzorkiem w srodku bialy napis Troll a z dekoldu wystawaly 2 sznureczki. Bluzeczka ogolem wygladala tak jakby byla wywinieta na 2 strone. Miala ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorszy ? butiQue... wymiete ubrania , tkaniny kiepskiej jakosci za to ceny.. koszmar! Lubię ciuszki z cubusa , jesli chodzi o reserve maja fajne kurteczki i kamizelki . Terranowa jest gorsza niż lumpeks a orsey? bardzo kolorowy , zawsze mozna znależć tam cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam
D&G oraz Versace są w starym browarze w poznaniu...ktos tam wczesniej pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze....
Terranowa nie pobije zadnego....ostatnio sprzedaja tam ciuchy rinascimento,bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka_Dziwaczka____
ORSAY, Pimkie, Troll, Angel Eyes, Tally Weijl, C&a- Tandeta i kicz straszny Mango, Zara, Vero Moda, H&m, Only - czesto cos znajde - ceny znosne ESPRIT - KOCHAM - zwlaszcza EDC, niestety strasznie wysokie ceny tam maja. Ale za to jakosc - pierwszorzedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D&G i Versace niezle ktos musi miec pieniadze zeby na takie cacka wydawac majatek,a i czasem te ciuchy to chlam,wiem cos o tym...ja nie wiem jaki sklep jest tandetny,ciezko powiedziec:-(na pewno towar jakos sie rozni ten z polski i ten za granica,tak mysle...zbytnio nie chodze po sklepach z ciuchami bo to mnie nudzi...pelno tych sklepow a ja nie moge sie wypowiedziec:-( tragedia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcghdfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka8908
terranova kiedyś znosny teraz koszmar że o jakości nie wspomnę nigdy nie kupiłam nic w cropie- nie mój styl i te ciuchy jakoś tak dziwnie lezą tak samo troll w orsayu wkurza mnie tylko jedno sprzedawczynie colloseum też tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terranova = lumpeks Orsay = ciężko cos znaleźć ale czasami... Tally Weijl = lumpeks Reserved = tandeta jak się bliżej przyjrzeć, czasem maja fajne dżinsy i to wszystko Lubie kupowac w sklepach gdzie nie mam masówek , mam takich kilka ulubionych w mieście :) Deichmann = szczerze? zawsze kupuje buty w Venezia, Ecco , HD itp. ale w grudniu byłam w D. z mamą i tak mi się spodobały takie mokasynki, że musiałam normalnie je kupić. Okaże sie latem , kosztowały tylko 80 zł więc chyba wiem co mozna sie spodziewać ale są milusie. Tylko że plastiki w środku. Jak zaczną śmierdzieć to od razu wywalę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd ta krytyka rozmiarówek w C&A...ktoś tu napisał, ze to sklep dla wielkich Niemek, tymczasem ja jestem bardzo szczupłą osobą i jak dla mnie to jeden z nielicznych sklepów, gdzie rzecz w rozmiarze 34 jest rzeczywiście 34, a nie rozciągnięte 36:ooprócz tego jak dla mnie, fasony są całkiem niezłe-duzo prostych,dobrze skrojonych ciuchów, które doskonale mogę zestawiać z resztą mojej szafy..kolory też w porządku Tytuł najbradziej obciachowych sklepów przyznaję orsay\'owi, pimkie (kicz odpycha mnie nawet kiedy przechodzę obok wystawowych witryn:o)i morganowi (wielkie nieporozumienie, zresztą sklep prawie zawsze świeci pustkami, bo jednak mało jest chętnych na bluzki z cekinami ważącymi 2 kilo w cenie od 200 w górę) pozdrawiam:) baby sitter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaa
LUMPEXY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heljd
ekspertki sie znalazły no... ciekawe tylko gdzie wy sie ubiaracie... bo jakos rzadko widze naprawde dobrze ubrana kobietke na miescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfgbdfbd
TERANOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przyanjmiej w kraku ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem skąd tyle krytycznych opinii co do Carry-fakt faktem ciuchow o mlodziezowych trendach tam raczj nie ma,ale sa za to bardzo dobrej jakosci.Pol roku temu bylam tam na wyprzedazy- i to rozumiem- wszystko nawet -70%!!Kupilam swietna bluze do joggingu i t-shirt.Nie pamietam,ile razy je pralam,ciagle sa takie same!Zgadzam sie natomiast co do tego,ze to raczej sklep dla ludzi starszych,moj ojciec ostatnio kupil tam super koszule i kurtke.. Nie lubie Terranovy-jak dla mnie szmateks,niewiele lepsza jest vero moda.jak widze fure ciuchow jak z poprzedniej epoki,to mnie bierze:)Reserved jest tez zagadkowe,niby takie banery reklamowe,nowe kolekcje,ale jak sie przyjrzec z bliska,to jakos nic mi sie nie podoba,moze z wyjatkiem torebek. Lubie Orsay,ostatnio zmienili stylistyke i maja fajne ciuchy,podobnie jak Qiosque,chociaz tam jest dla mnie drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha27
terranova!!! fajniejsze rzeczy można znaleść w ciucholandach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hejld
Rzadko widujesz prawdziwe kobiety,bo mieszkasz na odludziu...:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerRrRrRra
Jesli terranova to szmateks to lubie szmateksy :) Wszystkie ciuchy mam z terranowy (niektore maja juz po 7-8 lat) (oczywiscie nie te z blyskotkami i dziurami bo tego nie trawie...) Wygladam jak normalna mloda kobieta...W H&M maja fajna niedroga bielizne, w orsayu tez sie czasami cos fajnego znajdzie...Moze zalezy gdzie sie te sklepy znajduja? Za granica ciuszki w H&M, Orsay, Pimkie sa o NIEBO lepsze!!! zupelnie inne kolekcje :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię krakowska Terranovę, ale tę przy ulicy Zwierzynieckiej! Bo ta na Floriańskiej to straszna masakra! Ale tę \"zwierzyniecką\" lubię, i zawsze znajdę tam coś dal siebie, zwłaszcza jak sa przeceny - wtedy to już obowiązkowo muszę wyjść stamtąd z czymś ;) No i lubię jeansy od nich, bo mają dłuuuugie nogawki - a ja duża jestem :P Z krakowskich to lubię jeszcze Aggi - chociaz ceny są wg mnie troche wygórowane. Ale podoba mi się taki styl dla młodej, eleganckiej kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerRrRrRra
No wlasnie dzinsy maja rewelacyjne :) Tez jestem wysoka :-) I to jest jedyny sklep gdzie mozna kupic dlugie dzinsy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo to ciekawe
gdzie wy sie ubieracie skoro niemal wszystkie sklepy wg was straszą tandetą , kiczem i jeszcze łąchami strasznej jakości, które już na wieszakach są jak szmaty z lumpeksu.... Pewnie .... na ryneczku albo w hipermarkecie :p a ja lubię orseya i reserwed a do tego uwielbiam spodnie kupowane w croppie - kercze jaka ja muszę być beznadziejna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taily Wail
Taily Wail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnari
no właśnie co myślicie? ostatnio kupiłam taką brazową spódniczkę , jezcze w niej nie wychodziłam , ale kupiłam w tym sklepie pierwszy raz coś - wg mnie mają tam ciuchy dobrej jakości , ładnie wyeksponowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjngdfhj
chyba ty mieszkasz na odludziu i tam tez sie ubierasz.... bo wszystkie sklepy znajdujace sie w centrach handlowych zostały tu wymienione jako tendetne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
moje ulubione : Mango, h&m, Zara i benetton Wg mnie kupa: Pimke, Terranova, carry Mieszkam za granica wiec nie wiem jak jest we wszystkich polskich sklepach. Ale u mnie np. C&A jest dla kazdej grupy wiekowej. Ciezko tu znalesc cos orginalnego ale rozmiarow mnostwo. Takie dla masowego odbiorcy. Sama nie raz cos kupie bo nie jest drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M łooooo matko, co za szajs !!!!! Byłam parę dni temu w Warszawie w takim ogromnym sklepie H&M i niiiiiic mi się nie podobało !!! A jakość i cena tych ubrań to w ogóle inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×