Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszmir22

jaki sklep uważacie za najgorszy i najbardziej tandetny???

Polecane posty

Gość prze-cena
No baa i to jakie ;) jeszcze nie byłaś ??! śpiesz sie bo nic nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie
sie nie spieszy;)Tylko to dziwne, bo dopiero byla wyprzedaz zimowki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaś z doliny roztoki
A czy metki są takie ważne, ja kupuję ubrania w niemarkowych sklepach i myślę, że jakość materiału, szwów, krój są o wiele lepsze, czasem te markowe ubrania są jak z psu gardła wyjęte a małe firmy aby pozyskać klientki bardziej się starają. Pozdrawim i udanych zakupów życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campina
Cropp jest super! A to że nie ma tam rozmiarów L czy XL powinno być dla Was sygnałem żeby się odchudzić co :D ?! To czaderski sklep sama uwielbiam ubrania stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campina coz za ciekawe i ,,inteligentne,,podejscie,znaczy ze dziewczyny noszace rozm L nie maja prawa do fajnych ubran??chwileczke ale wydaje mi sie ze rozm L wcale nie jest jakims ewenementem...zawiewa mi proznoscia i takim plyciutkim podejsciem do ludzi...osobiscie nosze rozm Li nie uwazam sie za grubasa,ale nie o mnie chodzi nawet gdybym nosila rozm xxxl to mnie tam nie wzrusza zdanie takich osob jak ty...ale innym dziewczynom moze byc przykro,myslisz ze na swiecie chodza tylko panny z koscmi na wierzchu w rozm s??a reszta to co ma w workach chodzic??troche wiecej pomysl zanim cos napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam opinie niektórych z Was, że Carry i C&A (choć mają fajną biżuterię) co do H&M, można tam znaleźć naprawdę wiele fajnych ciuchów i dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssetk
carry - niby sklep "dla wędkarzy i ich żon" ale miała któraś jakis ciuch z tego sklepu ... dostałam koszulke na ramiączkach w granatowo białe paseczki na cieniutkich szeleczkach i powiem szczerze choć nie była super piękna ale można ją prać, prać , prać i nic sie z nią nie dzieje ... jest jak nowa, nie rozciągnięta , nie pofarbowana , nie jest sprana :) big star = nikt nie wspomniał o tych " wspaniałych " ubraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campina...
Wypowiadałam się o croppie trochę wcześniej, ale się powtórzę. Tu nie chodzi o to, że nie ma dużych rozmiarów. Tylko o to, że rozmiarówka jest mocno zaniżona. Wybacz mi, ale nie zamierzam się odchudzać, aby wciasnąć się w rozmiar M i tak brzydkich spodni z croppa ( widziałam tam przez cały czas jego egzystencji tylko kilka w miarę ładnych fasonów ), bo musiałabym mieć ostrą niedowagę. Mam 1,75 cm wzrostu, może nawet ciut więcej, a ważę 0d 55 do 57 kg. Mam mimo to nawet nie takie złe kształty, bo posiadam spore wcięcie w talii, a co za tym idzie normalne biodra, nie takie wąskie i dziecięce. Ok 89,88 cm, 63cm w talii, 90 cm w biuście. I co? Uważasz, że powinnam schudnąć? Na co? Na kości, na ości, czy na pył? Nie mogłam się dopiąć normalnie w spodniach o rozmiarze M, a z orseya, czy z H&M zdarza się spokojnie, że noszę S choć wolę luźniejsze spodnie stąd standardowo wybieram M. Być może jakaś malutka nastolatka o normalnej wadze ubierze się tam, ale ja nie. Kupowałam tam ubrania do uprawiania sportów, bo były tanie, ale szybko się zniszczyły niestety, oprócz 2, czy trzech naprawdę ładnych bluzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghytre
w lublinie nie ma takich sklepow wiec dziewczyny maja spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropencjusz
Terranova! Najgorsze ciuchy jakie kiedykolwiek widziałam. A najlepsza firma jak dla mnie to Promod. Ich ubrania to perełki, szkoda że nie dla zwyczajnych śmiertelników (ceny). Ale polecam cwany sposób- fasony ściągasz z ich strony, kupujesz materiał i niesiesz do krawcowej :) Plus kilka własnych pomysłów i rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
kiedyś ubolewałam, że w Lublinie nie ma takich sklepów, ale jak się po nich przeszłam w warszawie i wszędzie znalazłam takie same nieciekawe szmatki, to przestało mi to przeszkadzać:) otworzyli nam vero modę, ale jak dla mnie same koszmarony tam wiszą , weszłam dwa razy, nie było na czym oka zawiesic i tyle. teraz wpadam głównie do ciuchlandów, bo przynajmniej tam wynajde czasem coś interesującego, czego nie zobaczę na szeregu lasek na deptaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam D & G i VERSACE NIE CIERPIE H&M kiedys tam kupowalam ale jak w Polsce tego nie bylo i rzeczy byly o niebo lepsze carry- tandeta terranova- szmaty zara-mozna czasem cos ciekawego zlowic to sa konkretne sklepy a nie jaki crop czy terranova zal mi was dziewczynki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjoooi
A co to za paniusia sie napatoczyla?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam zare
ceny co prawda nie naleza do najnizszych, ale mozna tez znalezc fajne niedrogie rzeczy. Kiedys lubilam New Yorkera i H&M, ale od kiedy pojawil sie w Polsce (czyli juz pare lat) to nie te same ciuchy co np. w Niemczech. Choc odnosnie H&M to i za granica czesto przewala sie tam chlam. Orsay to dla mnie zawsze byla tandeta dobra dla plastikowych panienek, a do Croppa w ogole nie chodze. Za to Reserved mi sie juz zupeln ie przejadl, wiekszosc ubran wyglada ladnie za pierwszym razem ale po praniu i parokrotnym zalozeniu tylko zalegaja teraz mi szafe bo staly sie jakies niewymiarowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssa
ja lubie sklepy Morgan -rewelacyjny płaszczyk trencz kupiłam wart swojej ceny 250zł , materiał dobry jakosciowo pól naturalnej bawełny pół czegosc sztucznego takze sie nie gniecie i przyjemny w noszeniu. Bluzki tez mam z morgana i 2 marynarki z vero mody ale fakt tam jest drogo;-( Reserved to dla mnie made in china tylko metka inna lepsze na bazarku kupuje (bazarki tez niczego sobie tylko trzeba dobrze szukac a jak wszedzie zreszta) Top Secret dobry dla mojego meza -dosc dobre koszule maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulla
w każdym sklepie można dopaść coś super, jednak do niektórych nie wchodzę ze względu na ciasnotę w przymierzalniach. to jest dziwne, że najfajniejsze przymierzalnie mają sklepy z bielizną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulla
aha, uwielbiam Promod. Za fajne ciuchy i bardzo miłą obsługę. Świetne ubrania są też z Bebe - zamawiamy czasem z katalogu, jednak nie wiem czy można zamówić bezpośrednio do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulla
Aha, jeszcze jedno. Versace to tandetne szmaty - wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to gdzie sie ubierac
jak wszystko "tandetne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqsfewfwefew
moze i w kazdym mozna wybrac cos fajnego ale napewno nie w TERANOWIE!!!!! ble :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkahoney
Terranova calkowicie zeszla na psy!Az mi sie tam chodzic nie chce,a kiedys bardzo lubilam,mozna bylo znalezc tam cos ciekawego. Bardzo kubie H&M maja fajne staniki,w porownaniu np. z KDT,gdzie sprzedaja "skorupy'' ze stadionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
w galerii mokotów w warszawie są dwa sklepy orsey - w jednym przymierzalnie takie waskie ze ja chudzina ledwo sie tam pomieściłam a w drugim wręcz przeciwnie - było przestronnie i kilka luster.. fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie stwierdzenia osób, które uważają ubrania takich firm jak Zara, Mango, Mexx, Promod czy nasz Polski - Reserved, za tandetne, brzydkie, w złym guście itd. Jasne, że nie można ich porównywać do tych największych i najbardziej liczących się na świecie marek! Jednego jestem ciekawa, ile z was - krytykantek, stać na ubrania z najwyższej półki i ile z was regularnie robi tam zakupy ?! Wymienione firmy są typowymi sklepami w których ubiera się tzw. \"klasa średnia\", której w Polsce i tak wciąż mało, a tak naprawdę większość naszego spoleczeństwa niestety ubiera się na handelkach i w tanich sklepach, bo poprostu nie ma kasy na nic lepszego. Polska nie kończy się na Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, a tylko tam jak narazie lokują swoje sklepy lepsze firmy, a i tak nie wszystkie. Tak samo nie cały Londyn Paryż czy Rzym chodzi w ciuchach A. Mc Queena, Channel, Armaniego, R. Cavalli czy innych. Tak więć spasujcie z tym wychwalaniem zagranicy, bo wcale nie jest tam tak kolorowo jak się wydaje i nie krytykujcie swojego bo jest polskie i nasze -> czyt. reserved ! mam sporo ubrań różnych firm i reserved nie odbiega jakością od zary mango, a sporo ubrań jest o niebo lepiej uszytych niż w H&M. Wg mnie absolutnie ok są: Zara, Reserved, Mexx, Mango, Promod, Vero Moda, Sisely, ale już np. nie rozumiem ekscytacji firmą Esprit :) Terranowa, Pimkie, Orsey, Taily Wail, dla te sklepy są przeznaczone dla specyficznej klienteli :D Ja osobiście - bardzo nie lubie i nie wchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol1312
Jeśli chodzi o H&M to muszę pół dnia tam spędzić by coś znaleźć dla siebie, a i tak nie zawsze wyjdę z czymś w ręce, ale lubię ich dodatki np. łańcuszki itd, natomiast uwielbiam niemieckie sklepy H&M, tam zawsze się zaopatrzę od stóp do głów zarówno dla siebie jak i dla córki. A Terranova... uwielbiam ich jeansy biodróweczki, ostatnio żałowałam, że nie kupiłam drugiej pary takich samych i co najważniejsze nie rozpadają się po paru praniach, jak to jest w przypadku ORSAY'a. Chociaż zeszłoroczna, letnia kolekcja Terranovy bardzo mi się podobała. Faktem jest, że te ciuchy rozrzucone na stołach doprowadzaja do szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
czesc dziewczyny! w czerwcu wybieram sie na wesele i szukam jakiejs sukienki, w jakim sklepie wg was powinnam ja kupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj noga tu
ja nie cierpie zary( ladne rzeczy do pirwszego prania) za to kocham H&M, mexx czesto jezdze do niemiec wiec tam robie zakupy i za tansze,i frenh connection jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×