Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość MAŁGOS
Gdzie w Warszawie za karnet 10 wejsc koszt = 200pln? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda371
nie łudźcie się szczupłe dziewczyny,nie schuniecie więcej.Ja chodzę na vacu od paździrnika 2004,i nie schudłam nic,jestm w miarę szczupła,ale mam grube nogi,oczywiście jestem na wiecznej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka 24
Znam vacuwell doskonale! to urzadzenie pomoglo mi powrocic do normalnosci! 18 kg w 3 miesiace vacuwell posiada bieznie na ktorej wykonuje sie spacer nie ma obciazen na stawy kolanowe, wiem e u koiet ktore maja prolemy z tarczya czy zab. hormonalne efekty nie sa tak szybko widocne najwazniejsze ze nie ma ef. jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giojhopuiopiop
ktoś ma jeszcze doświadczenie z tym urządzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadea4
mam pyatnie.czy to rzeczywiscie tak redukuje cellulitis? jest szczupla wiec tylko mi na tym zalezy.i czy te zabiegi tez troche ujedrniaja cialo?tyleczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanadya
cos tam napewno daja, ja np. najchudsza nie jestem (163cm 57kg) ale ze cwicze sport to dosc szczupla jestem, i na vacu poszlam tylko zeby cellulitu sie pozbyc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co pozbyłaś się
jak tak ,to ile razy na tym ćwiczyłaś i jak długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanadya
cwiczylam 10 razy po 30min (potem jeszcze 3 ale nie regularnie i zostalo mi 13 seansow ktore zaczne za tydzien) ogolnie w moim przypadku poszlam na cellulit, bo mimo ze mam maly % tluszczu to cellulit maly mam, i prawie zeszedl, w cm nie pamietam ile zeszlo ale z 5cm w pasie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swb
Witam!! Chciałam tylko poinformować panie zainteresowane Wacu-well. ze juz w Bochni pod Krakowem jest studio!!:) Super sprawa, napawrde polecam, tam nie ma zadnych efektow jojo tylko wazne zeby zrobic przynajmniej 5 pierwszych zabiegow dzien za dniem, a potem 2 albo 3 razy w tygodniu. Efekty sa murowane, a karnet kosztuje 250 zł za 11 wejsc, jednorazowe wejscie 30 złotych, jest promocja dla pan ktore chca sprobowac po raz pierwszy- 15minut za darmo- czyli za pierwszy zabieg płacicie 15 zeta:!! sprobojcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla singer
witam serdecznie- mam pytanko. jaki sprzęt ze sobą zabrać wybierając się na to cudo ;)? normalny dresik będzie ok? pytanie nr2: jakie wrażenie daje taka kapsuła, bo nie mogę sobie tego wyobrazić, a chciałabym wiedzieć, na co się piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi123
Proszę o informację , gdzie w Gdyni można skorzystać z tego typu urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus24
w gdyni nie ma Vacu Well ja dojezdzam z gdyni na AWF do studia Akademos tam sa dwa urzadzenia rewelka celulit pieknie schodzi !!! slyszalam ze to urzadzenie wymyslil jakis gosciu z niemiec , a pochodzacy z gdanska..spotkalam wiele dziewczyn w tym studio wszystkie bardzo chwalily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bus12
W Gdyni jest VACU STEP .Mieści się na Pasażu przy ul. Miętowej 3 lokal 09 równoległej do ul.Gorczycowej Gdynia-Dąbrowa.Jest miło i można ćwiczyć w zasadzie o każdej porze i każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi123
BUS12 dziekuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Wawa
gdzie w Warszawie jest to w rozsadnej cenie, ja narazie znalazlam w silverscreen na pulawskiej ale 15 zabiegow za 600 i 10 zabiegfow za 500. cena troche przesadzona! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo ooo
a na czym to vacu well polega? niech ktos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wawie
np. na Ul. Morcinka 5 - 10 zabiegów za 300 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geric
A czy ktoś wiem może gdzie to cudo można znależć w Bielsku-B???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runnerka
to vacu well polega na tym ,że jedziesz na rowerku stacjonarnym lub biegasz na bieżni w kapsule ,która jest na podciśnienie i to ponoć ma dawac efekt w postaci pozbycia się lub zmniejszenia cellulitu oraz spadek centymetrów w obwodach, ale czy to faktycznie działa, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84 2
dziewczyny w Piasecznie na powstancow 20 wejsc na vacu kosztuje 400zl,a 10 250zl,ja jestem po 6 zabiegu skora fajne ujedrniona,czy schudlam nie wiem bo ciagle sie obzeram a dieta dopiero od pon zaczelam,super efekty jesli idzie o jedrnosc skory sa gdy przed zabiegiem wsmarujecie prepara ujedrniajacy lub na cellulit ,i po zabiegu zrobicie to samo,zrobilam tak raz i jestem w szoku,uzylam do tego tego zelu zoltego garniera co jest na cellulit,polecam,rewelka w polaczeniu z vacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to dla ciebie gra.....
dziewczyny, nie bujacie? nie zarabiacie na tym bo ja już nie chce wyrzuconej kasy i kolejnych zludzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka 84
no ja na pewno nie bo zasuwalam w wakacje zeby na to zarobic i pol pensji wydalam(zanim sie zorientowalam ze mozna taniej),moja ciocia tez chodzi tyle ze na rowerek w tej kapsule i po 20 zabiegach mowilaze doskonale efekty,ja chodzilam na poczatku nieregularnie wiec pewnie bedzie mnej zysku dla skory z tek kapsuly bo podbno pierwsze 4-5 zabiegow koniecznie trzeba brac wedlug ustalonego harmonogramu ,tak mi mowili w salonie w radomiu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny zachecacie mnie jetsem z kielc i wiem ze jest cos takiego jak body space bede na to chodzic musze schudnac wlasnie w pupie biodrach i udach tu mi zostalo i myslalmz eaerobikiem ale szybciej bedzie tym prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ...
to w koncu jak sie ubrac do tego Vacu Well ? odpowie mi ktoras ? Bo nie chcę się skompromitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam postępy
???? ps. buty sportowe, wygodne + skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania84
WACU WELL SUPER SPRAWA!!! SAMA NA TO CHODZE I NAPRAWDE WIDAC EFEKTY A TO DOPIERO 5 RAZ.DLA ZAINTERESOWANYCH Z WROCLAWIA I NIE TYLKO.WROCLAW UL.GRABISZYŃSKA 66A SALON "KENIA" NAPRAWDE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozaika firmowa
Codze na Vacu well w Szczecinie.Dzisiaj bylam 6 raz i powiem szczerze ze efekty sa takie ze cellulit znika skora sie ladnie wygladza ale kilogramy nie spadaja.Jestem do tego na dietce ograniczylam jedzenie nie jem nic po 18 a mimo to nic nie chudne.Mam karnet na 20 wejsc wiec moze jeszcze za wczesnie na jakies spektakularne efekty po 6 razie?Zaparlam sie i bede chodzic!J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi chodiz gloweni o biodra i uda z ud mi najciezej zgubic i zalkezy mi na zmniejszeniu cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosek
VACU-Line to tandetna podruba goscia ze szczecin.. mam to urzadzenie w moim studio i zaluje ze sie skusilam nieco nizsza cena! jakosc ! zwroccie uwage na drzwi ktore sie nie domykaja! glosno chodzi urzadzenie! bieznia nie ma chlodzenia! mnostwo programow ktore sa zupelnie zbyteczne! takie garazowe firmy powstaja w celu szybkiego nabicia kasy i znikaja,a Ty zostajesz z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×