Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość Dominiquita
Ja jestem cimna..co to jest ten vacu well? to jakis zestaw cwiczen? Mnie to sie kojarzy z odkurzaczem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmo223
u mnie efekt był po 15 tereningach a potem juz coraz wiecej i szybciej więc cierpliwości!! teraz ćwiczę dla podtrzymania efektów a gdzie w poznaniu są karnety po 200zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucz
W Poznaniu na Słowiańskiej 10 wejść kosztuje 200zł w klubie Atlantis, fajny klub bo otwart 24h/ na dobę, także przychodzisz kiedy chcesz. Tylko ja jestem z Lubonia i mam daleko. Na Smoluchowskiego jest vacu line ale 10 wejść kosztuje 300zł, poza tym otwarte dopiero od 14 albo 15. Własnie skończyłam karnet 10 wejść - 5 * w tygodniu dwa dni przerwy i znów 5 razy.Teraz zastanawiam się czy wykupic kolejny karnet 10 wejść i wg zaleceń producenta 4 razy w pierwszym tygodniu a potem już 2 razy na tydzień. Mimo, że karnet kosztuje 200zł to to jest kupa kasy :(. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucz
pytanie do "agunha" Witam, mam zamiar sama kupić vacu line, jesli byś mogła się podzielić własnymi doświadczeniami to będę wdzięczna. Podaję maila proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmo223
muszę się wybrac do tego klubu Atlantis, dzieki za info, ja chodziłam do Olimpu ale potem znalazłam w centrum na sw.Marcinie tam karnet na 10 wejść 270zł plus jakies promocje, pani bardzo miła da sie z nią dogadać co do ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
czesc dziewczyny. Mam pytanie: a w Atlantisie w Poznaniu jest bierznia czy step? No i w ogole jak tam jest? Mila obsluga etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka870
Ile km przechodzicie? Ja bylam dzisiaj pierwszy raz i przeszłam 5,5 km , Chcialabyms ie dowiedziec jaka jest średnia ? i wasze dokonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawka40
czytam te oceny Vacu Line i zastanawiam sie dlaczego pisza sprzedawcy z takim przekonaniem o swoim produkcie? skoro jestesmy pod nazwa VacuWell, ciekawe? moze to nie uczciwe? vacu Line , nie ma wlasnej marki iadresu? Chodze na urzadzenie Vacu well i uwazam je za bardzo dobre i solidne! nie spotkalam sie z vacu Line , mysle jednak ze cos lub ktos,prowadzi tu nie uczciwa kampanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda...m
Witajcie, zamierzam jutro przejść sie do studia gdzie jest vacu well w Piasecznie. Mam duży problem i duża nadwagę. Zastanawiam się czy mi to pomoże. mam 165 cm i prawie 90 kg na liczniku. Jak wam sie wydaje powinnam się tam wybrac? I jak jest z tymi efektami widać czy nie? Dla mnie wszystkie jesteście szczupłe ale dla mnie nadwaga to poważny problem. Kiedyś tzn. 6 lat temu ważyłam 65 kg. O efektach też napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatriss87
Witam. Jak my wszystkie ja tez chetnie zredukowalabym kilka cm tu i owdzie i juz od dluzszego czasu szukam info na temat vacu well. Na czym polega i ze jednym sluzy bardziej, innym mniej to juz wiem. Zastanawia mnie jednak roznica cenowa. W Poznaniu w Olympie 10 wejsc za 300 a na Slowianskiej 10 wejsc 200zl. Co w tym momencie wybrac? Czy ktos sie orientuje jak ta sprawa sie uklada w poznaniu? I jeszcze tylko chcialabym zeby wypowiedzialy sie osoby z doswiadzeniem, ktore nie mialy wielkiej nadwagi a jedynie chodzilo im o kilka cm, czy na takie osoby to tez dziala? Pozdrawiam i zycze satysfakcjonujacych efektow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syntia25
Hej dziewczyny.Czy ktoras z was nie orientuje sie czy sa w Niemczech w okolicach Essen,jakies salony z tym cudownym sprzetem? Wyjezdzam do niemiec i nie chce przerwac cwiczen w podcisnieniu.Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorka
hej, mam ochote wybrc sie na vacu well, mieszkam w Lubinie, gdzie sa juz 2 takie miejsca z tymi urzadzeniami, w leclerku na zana i na wienawskiej, w leclerku jest troche taniej, narazie troche sie obawiam, obawiam sie tego ze wyrzuce kase i nie bedzie widac efektow. duzo jest opini na ten temat, ale chodzi mi konkretnie, czy ktos ma moze jakies zdjecia przed i po uzyciu ? jezeli tak to prosze o adres na magdakoz@hotmail.com , dziekuje z gory, bede naprawde wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka.A5
a ja dzisiaj bylam pierwszy raz bezpłatnie zeby sprobowac po wyjsciu od razu kupilam karnet na 10 wejsc (i dostalam gratis 3 wejscia na saune :P ). od poniedzialku zaczynam systematycznie mam nadzieje ze mi pomoze, po dzisiejszym pierwszym razie za duzo nie moge powiedziec, moze skora na udach jest troche gladzsa ale nie wiem czy to nie od nowego kremu ktory wsmarowalam przed wejsciem do kapsuly. martwi mnie tylko to czy to mi pomoze na brzuch bo to jak na razie moj najwiekszy problem. co otym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda751
Witam, ja zaczynam od 15 na Vacu- w Szczecinie.W Cosmedica w Zdrojach jest bieżnia steper i rower. Karnet na 10 wejść to 180 zł a na 20 wejść 300 zł. Opiszę o moich poczynaniach po kilku seansach- jk dotąd to nigdy nie ćwiczyłam a i z dieta u mni jakoś nie po drodze. Zastanawiam się tylko czy dla wzmocnienia efektu zastosować preparaty typu Thermo Fat Burnen, kreatynina itp? Poroszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja jestem ze Szczecina u nas ceny wahają się od 15-18 zł za 30 min. Tak tutaj to chwalicie że chętnie chyba sama się wybiorę. Choć zastanawiałam się też nad zwykłym aerobikiem 7,5 zł za godzinkę. Powiedzcie co się bardziej opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka870
15-18zł??? :o 7,5 zł za aerobic:o pierwszy słysze,że tak tanio W Bydgoszczy za 30min vacu step kosztuje 20zł i jedna wejsciowka na aerobic tez. W Sport Factory. Malinka,daje efekty.Ja byłam 4razy i czuje róznice w pasie,nogi są gladziutkie i jakby chudsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusial
A u mnie kosztuje 10 zł za 30 minut. Czasem dobrze mieszkać na śląskiej prowincji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYSIAK1
Witam - mam Vacu well do odsprzedania w przystepnej cenie.Użyywany od maja 2006 z małym przebiegiem w idealnym stanie.Kontakt na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorka82
w lublnie koszt 30 min- 45 zl w karnecie 35zl, drogo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYSIAK1
Cześć HONI sprawdż na Wojska Polskiego naprzeciwko szpitala - pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_waw_83
Jestem zaiteresowana tą metodą i własnie zbieram informacje, Dobrze ze trafiłam na ten wątek. Mam bardzo "zaawansowany" cellulitis i kremy napewno juz mi nie pomogą, ta metoda jest moją nadzieją, bo na to jeszcze mogę sobie zaoszczędzic :) Biorąc pod uwage inne zabiegi wyszczuplające, nie jest to tak bardzo droga metoda (u chirurga trzeba zapłacic ok 3-10 tys. zł :/ --niestety mnie nie stac; zresztą inne zabiegi w salonach tez nie nalerzą do tanich ok 500-1000 zł) Orientujecie sie gdzie w Warszawie mozna wykupić taki karnet na vacu well po "korzystnej" cenie ? ps. czy jest to bezpieczne dla zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go68
Tak, ja pracuje w STUDIU VACU-WELL w KRAKOWIE i naprawde pomaga!!! Tą prace znalazłam przypadkowo i nigdy wczesniej nie słyszałam o czymś takim. Jest to naprawe opłacalne. U mnie Panie chodzą żwawo na każdy "zabieg" codziennie i juz po pierwszym zabiegu wiedzi sie róznice w centymetrach. Moja szefowa schudła na bieżni 7 kg a jej przyjaciel 14 kg. Naprawde jest to cos nadzwyczajnego i polecam kazdemu, aby spróbował choc raz, w końcu zawsze pierwszy raz jest GRATIS. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon_krk_vacu_welll
Co prawda są pewne przeciwwskazania co do kozystania z urzadzenia VACU-WELL. Są nimi: pajączki, żylaki, ciąża, epilepsja i inne. Jeżeli Pani nie ma żadnych z nich to jak najbardziej ZAPRASZAM do jednego z naszych studio. Jeżeli się ma jakiekolwiek z przeciwwskazań to tez moża korzystać z urzadzenia VACU-WELL tylko że na mniejszym podciśnieniu. Polecam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka31
Hej dziewczyny! poszukuję miejsca w Warszawie gdzie można skorzystac z VACU WELL lub czegoś podobnego. Czy któraś z wAS wie gdzie mozna coś takiego znaleźc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allba
a we Wrocławiu cos takiego można spotkac??? i ile kosztuje?? oj bardzo jestesm zainteresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla1
A czy w Toruniu jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia A
Czy są jakieś studia w okolicy Katowic lub Sosnowca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka870
w Toruniu to niewiem :d trza w necie sprawdzic,za to u mnie w Bydgoszczy jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×