Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość ulalala
Witajcie! Właśnie jestem po 8 z kolei \"razie\" w kapsule body space. Wg mnie super sprawa. Cialo staje się jędrniejsze, cellulit stopniowo zanika, obwod ud, bioder zmniejszyl sie u mnie o 2 cm.I to wszystko bez stosowania diety. Muszę przyznać, że jest to wycisk, przy zadnych aerobikach sie tak nie namachałam i napociłam jak przy tym! Ale jest super. Dodam jeszcze ,ze jeżdże do Tarnowskich Gór i tu jest w rewelacyjnej cenie: 11zł za 30 min ,a karnet na 11 wejść- 100zł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
Otwieram teraz studio z maszyną vacu i zdecydowalam sie na VACU LINE. Widzialam ich stare urzadzenia i fakt, nie wygladaly najlepiej, ale nowe sa ekstra. Jest i nawiew na twarz i programy treningowe, podcisnienie do 30, drzwi inaczej uszczelnione... Widac ze sie staraja i ze dopracowali maszyne. Sama testowalam kiedys sprzet w czasie targow i choc to byly tylko 3 razy juz widac bylo efekt z ujedrnieniem skory, wiec teraz nie moge sie doczekac, az bede miala swoja maszynke :) A wszystkich chetnych z Pruszcza Gdańskiego i okolic zapraszam na Matejki 1 (basen przy szkole podstawowej). Dla uczniow i studentow znizki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia24
Witam wszystkich:)! jak tak czytam te wszystkie opinie na temat tego "vacu" to chyba sama sie wybiore na kilka seansow. Jestem z Elbląga i tutaj tez jest to urządzenie ale nazywa sie Body Space albo cos w tym stylu cena ok 20zl za 30min. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy..
Vacu well w Poznaniu mają tylko w Olympie? Bo tam strasznie drogo, 300 zł za 10 seansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
w Poznaniu Atlantis Fitness ul. Słowiańska 78 wlasnie zakupil VACU LINE, ale ceny nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
bo tłuszcz jest lekki a ma znaczna objetosc i szybciej widac jego nikniecie po centymetrach niz po kilogramach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszyste
Vacu well to swietna sprawa!!! Efekty sa rewelacyjne w ciągu dwóch tygodni w talii ubyło mi aż 5cm!w biodrach 4cm a w udach 2cm!polecam wszystkim..w tak krótkim czasie nigdzie wam nie ubędzie!skończyłam awf i nawet podczas innych wysiłków tyle nie udało mi sie stracić w tak szybkim tempie!dla zainteresowanych studio wacu vell znajduje sie w RACIBORZU NA UL.SOLNEJ 21 -CENTRUM RACIBORZA...:) DO KOńCA PAżDZIERNIKA MINUTA TYLKO 90GR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wlasnie po trzecim wejsciu, jeszcze nie kupilam karnetu ale jutro to zrobie, chodze na siłownie, biegam, ograniczam jedzenie, vacu traktuje jak uzupełnienie całosci nie traktuje tego jako jedyna mozliwosc, efekty? według mnie kazdy wysiłek daje efekty a na vacu z odpowiednia szybkoscia jest niezły wycisk. ja jestem zadowolona. co do pytania na temat picia to jakas bzdura, podczas jednego wejscia powinno sie wypic 0,5 litra wody, jesli chcecie umiesnic cialo proponuje małą szybkosc ale za to ustawienia biezni w pozycji wychodzenia pod góre, jesli chodzi o spalanie proponuje chodzenie po prostej powierzni z szybka predkoscia pozdrawiam piszcie jak rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
jest tak jak pisze karol30 wode pic trzeba, minimum te 0,5 litra w czasie zabiegu, ja w swoim studio daje te wode gratisowo kazdemu cwiczacemu, no pamietajcie o jednym - tetno musi byc na poziomie 120-140, bo wlasnie przy takim nastepuje spalanie tkanki tluszczowej, ponizej cwiczenie nie ma sensu, albo niewielki, a powyzej pracujecie nad miesniami a nie nad tluszczem :) Marta_P czym Ty jestes zawijana przed cwiczeniem??? przeciez w kapsule najlepiej cwiczyc w luznych krotkich spodenkach albo nawet lepiej w samej bieliznie zeby cisnienie dzialalo bezposrednio na skore, nawet obcisle spodenki sa niewskazane... Wiec powiedz mi co oni Ci robia??? A wszystkie zainteresowane zapraszam do Pruszcza Gd. na Matejki1 w pazdzierniku pierwsze testowe wejscie za 50% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiac ja nie otrzymalam informacji ze powinno sie cwiczyc w czyms krotkim i chodze na vacu w długim spodniach, czy to sprawdzona informacja? ile udalo wam sie przejsc najwiecej w ciagu pol godziny, poniewaz ja mam dosc dobra kondycje i niestety nie sadze zebym osiagala tetno 120 - 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marty, wiem ze pytanie nie bylo do mnie ale tak mnie zaszokowalo co powiedzialas ze... zawijac folia mozesz sie wtedy gdy idziesz cwiczyc na siłownie, ale nie sadze zeby przy vacu stosowac takie metody, nie zrzucisz wiecej kilogramow tylko wypocisz wiecej wody, jak po saunie, potewm bedzie to samo, biorac pod uwage własciwosci vacu nie powinno sie owijac ciala, biorac pod uwage ze chcesz zrzucic kilogramy powinnas patrzec na szybkosc biezni a nie na mocne nachylenie, ktore powoduje dosc duze umiesnienie ciala, ja taki bład zrobiłam chodzac na siłownie umiesnilam nogi na tyle mocno, ze za bardzo sie rozbudowały, dlatego teraz mam nadzieje ze na vacu zrzuce kg, osobiscie polecam nachylenie 1,5 do 2 szybkosc 7 do 8 pozdrwiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komzik
jestem na etapie kupna i mam pytanie co polecacie vaculine czy vacuwell,dziekuje i prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
jeeeezuuuuu.... Marta_P to straszne co oni Ci robią!!!!! tak nie wolno!!!! kategorycznie!!! zadnego zawijania, ani dlugich spodni... nic dziwnego ze masz odparzenia... babeczka od ktorej kupilam VACU LINE zrobila mi i personelowi dokladne szkolenie, takie masakrowanie jak Ci robia to zupelne zaprzeczenie tego jak powinno sie cwiczyc w tej maszynie... tak jak pisalam wczesniej jak najwiecej odslonietego ciała, tetno 120-140 oczywiscie mozna sie nasmarowac balsamem przed wejsciem, bo zdecydowanie lepiej dziala w czasie i po zabiegu (wiec odradzam natychmiastowy prysznic zeby nie usuwac go ze skory tylko jeszcze z pol godziny dac podzialac...) oczywiscie z wniosem uwazac zeby sie miesnie lydek za bardzo nie rozbudowywaly... raczej regulowac predkoscia, a wznios na mniejszym poziomie... osoby z dluzszymi nogami spokojnie moga chodzic nawet do 8km/godzine i wtedy powinno sie osiagnac odpowiednie tetno, czyli Karol30 ma racje w 100% :)) Karol30 co do spodni, radze krotkie spodenki, albo bielizne, no chyba ze maszyna stoi w bardzo publicznym miejscu i glupio tak latac w stringach... ja u siebie mam osobne pomieszczeni z niewielka przebieralnia, wiec cwiczace kobietki moga sie swobodnie rozebrac, nasmarowac, ubrac kolnierz i wejsc bez skrepowania do maszyny... komzik VACU LINE - calym sercem polecam... parametry maja podobne, ale cena atrakcyjna, profesjonalne szkolenie w cenie, dostep do serwisu w 48 godzin (chociaz jak na razie nie mialam powodu korzystac wiec jeszcze jeden plus), maja az 7 pasow w roznych rozmiarach a vacu well tylko 3, przygotowuja projekty urzadzenia studia, reklamy, ulotek itp... normalnie pelen profesjonalizm... numer tel do dealera, który mnie obsługiwal wysle Ci na maila, zadzwon a na pewno Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agunha!!! dzieki za odpowiedz ale mam jeszcze jedeno pytanie, co prawda nie wiem czy to wina mojej dosc dobrej kondycji, ale zwrocilam uwage ze moje tetno podaczas marszu miedzy 7 a 8 nie osiaga na pewno 120-140 na wieksza predkosc moglabym sie zdecydowac gdyby nie fakt ze w tej maszynie nie da sie biegac probowalam i stwierdzam ze to nie wychodzi, nie wiem czy robie cos zle??? co mozesz jeszcze polecic??? a moze masz jeszcze jakies dobre metody chudniecia, ja zdecydowalam sie na vacu jak po 1,5 roku silowni 3 razy w tygodniu, okazalo sie ze obwody poszly w dol miesnie o ktorych istnieniu nie wiedzialam sie odezwaly ale bylam ciezsza o 3 kg!!!!!! wiem ze tłuszcz jest lzejszy, jednak ja chce stracic tez na wadze a nie tylko obwody?? proponujesz cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
karol30 to gratuluje wydolnosci :) czasami jest to specyficzna sprawa i nie da sie podbic tetna az tak mozno, szczegolnie jak ktos jest rozcwiczony i przyzwyczajony do wysilku... ja chociaz nie narzekam na swoj stan, to przy 7-8 w vacu mam okolo 130, wiec jeszcze raz gratuluje wydolnoci :) problem chudniecia a nie budowy miesni jest znaczny... trudno wyczuc granice czasami... generalnie silownia raczej wlasnie na budowe miesni (a patrzac na niektorych powinni jej zakazac, ale to temat na inne forum i badzmy tolerancyjni ;-)) jesli juz dla kobiety to z niewielkimi obciazeniami (nie mialas tam trenera??) probowalas spinningu? albo aquaaerobiku? pytanie jeszcze ile wazysz i przy jakim wzroscie? no i czy stosujesz jakas diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunaha, na siłowni zawsze ciwczylam z trenerka, co prawda ona przywiazywala duza wage na rece a ja jak kazda kobietka chcialam głownie brzuch uda posladki i plce wyrzezbic, 40 min na rowerze jako rozgrzewka potem cwiczenia ok 1,5 godz trzy razy w tygodniu, oprocz tego rower normalny i zakupilam tez stacjonarny,kupilam tez step i ciezarki ale lekkie metoda wielu powtorzen z malym obciazeniem, dieta ??? konkretna nie, ale zrezygnowalam z wielu rzeczy tzn chleb maslo chipsiory:( biore thermala pro jem duzo warzyw i owocow, i oczywiscie cukier aut, nie moge w calosci zrezygnowac ze slodyczy wiec jak mnie bierze kupuje batoniki dietetyczne ze orzechy i mogdaly z błonnikiem, albo z płatkami owsianymi, nie ma rzeczy ktora bym wsadzila do ust nie popatrzac na etykiete, ale,,, boczki dalej sa mam 174 cm wzrostu i waze 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
o rany... Karol30... ja Cie podziwiam... to wszystko na raz? nic dziwnego ze sobie miesnie zbudowalas... dieta ok ograniczyc weglowodany, duzo bialek i witaminek ale moze to zabrzmi dziwnie cwiczenia ograniczyc :) aktywnosc 3 razy w tygodniu ale jednorodna czyli albo aerobik albo basen albo rower albo cwiczenia... a jak juz nie mozesz zyc bez codziennych cwiczen, bo wydaje Ci sie ze marnujesz czas i rezultaty, to w pozostale dni cos nie wysilkowego, a relaksujacego - joga, callanetics, tai-chi, masaz, rolletic itp i koniecznie jeden dzien wolnego... no i cudow nie ma jak nie chcemy jo jo to spokonie i cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi jestem cierpliwa i rozsadna moja instruktorka pewnie chcialaby zrobic ze mnie umiesniona istote wygladajaca jak nie opisany wybryk jednak ja na to nie pozwolam, jedynie brzuch cwicze codziennie i dosc ciezko, teraz robie raz silownie w tygodniu codziennie wacu well i codziennie brzuch w domu, moja cierpliwosc jest ogromna az sama sie podziwiam ale to juz poltora roku, waga stoi w miejscu bezsens kompletny i tluszczyk tez gdzie niegdzie jest szczegolnie uda i boczki :( mozesz cos jeszcze polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
hmmm... no to rzeczywiscie lipa... stracilam koncepcje ale sa na szczescie madrzejsi ode mnie :) pogadam z moim guru od fitnessu moze ona cos wymysli ciekawego :) ale to dopiero we wtorek, jak bede miala konkretna rade to sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie!!!! bede zagladac moze ktos wymysli cos dla biednej desperackiej kobitki,,, :( licze na twojego guru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
kilka uwag po rozmowie z guru :) niemozliwosc wskoczenia na wyzszy puls moze byc spowodowana dobrym roztrenowaniem, albo indywidualnymi predyspozycjami organizmu. na to drugie nic nie poradzimy a z roztrenowaniem, a jednoczesnie problemami z dalszym gubieniem wagi mozna sobie poradzic dokonujac szoku treningowego - to ze nie gubisz wagi moze swiadczyc ze organizm przyzwyczail sie do wysilku ktory mu serwujesz, wtedy najlepiej zintensyfikowac trening, dodatkowo zmieniajac typ wysilku, czyli na przyklad zamiast silowni zastosowac cardio, biegi terenowe itp, generalnie intensywnie, ale z duza dawka tlenu zeby sie nie zakwasic, a po jakims czasie wrocic do dawnego treningu, ktory znow powinien okazac sie skuteczny. mam nadzieje ze rady na cos sie przydadza, niestety nie mialysmy za duzo czasu na rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunha dzieki wielkie wyprobuje rady, musze sie wiec dokształcic w sprawie treningu cardio, bede pisac jak wyniki, sprawdzimy rady guru - teraz juz wspolnego GURU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anti
WITAM:) !! Dla wszystkich zainteresowanych pań Nasze Studio zmieniło adres teraz znajdujemy sie na ul.Robotniczej 2 w Gliwicach.Jest to najlepszy KOMPLEKS SPRTOWY na Slasku nazywa sie "Squash Ball Club" Mamy tutaj nowoczesne studio WACU WELL oraz solarium,fitness ,mini siłownie,saune,oraz 4 korty do gry w squasha.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.Gwarantujemy miła i profesionala obsługe oraz mile spedzony czas :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda LUBLIN
VACU LINE TO VACU STEP W LUBLINIE NA ZANA W LECLERCU JEST SWIETNE.Miły club.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenulka21
bylam raz zeby zobaczyc czy da sie wytrzymac u nas to kosztuje 200 zł za 11 zabiegow :) od poniedzialku bede chodzic 6 dni pod rzad, pozniej znod od poniedzialku do piatku pozniej dwa dni przerwy i znow 6 razy i potem znow od poniedzialku do piatku najpierw 22 zabiegi i wtedy zobacze jak podziala to wykupie kolejne 10 i potem da razy w tygodniu dla podtrzymania Wierze , ze sie uda przytylam po pigulkach 14 kg w pol roku nie pytajcie mnie jak i czemu nie reagowalam poprostu tak jakos.. za duzo mialam na glowie :( juz nie biore 3 miesiace i nic nie chudne wrecz przytylam i waze 70 kg ;/ :( pozdrawiam trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nenulka21 jesli moge cos poradzic to ... nie staraj sie schudnac szybko, ja tak zrobilam owszem schudlam ale tłuszcz zamienil sie w mięsnie ktore na moje oko sa juz za bardzo rozbudowane a wtedy gorzej jest cos zrobic zeby schudnąć w obwodach, musisz zostawic jeden dzien w tygodniu bez ćwiczen zeby mięsnie sie regenerowały, jesli chcesz spalic tłuszcz bierz pod uwage szybkosc ktora jest na spalanie jesli chodzi ci o umięśnienie ciala mozesz chodzi wolniej ale pod górę,,, pisz jak efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenulka21
ojej dziekuje :* :) czy to naprawde działa ja po jednym zabiegu mam troche gładsza skóre i juz jakby tego cellulitu mniej...bardzo chcialabym zeby mi to pomoglo bo jednak 600 zł to troche kasy jak na 33 zabiegi ale uwazam ze bede brala po 10.. to bede robic tak od poniedzialku do piatku przerwa dwa dni i znow od poniedzialku do piatku moze byc??? jeden mam gratis... nie duzo bo np moja kolezanka ma za 10 zabiegow 150 zł a mi jeden 18 zł wychodzi.. zoacze jak to bedzie bardzo sie boje ze mi to nie pomoze bo od trzech miesiecy nie biore nic..i nie schudlam Jaka diete proponujecie przy vaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×