Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość bo z warszawy
kurcze blade, przeczytałam sobie pościk cały. ze względu na stawy biodrowe, które mi szwankują na bieżnię wejść nie mogę, ale rowerek, uaj not. tylko, że mieszkając w tej cholernej stolicy, przepłaca się za wszystko dokładnie, więc jeśli któraś z Was zna adres w Wawie gdzie to vacu można uprawiać na rowerku, a nie kosztuje majątku, dajcie znać!!!!!!!! serdecznie dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusial
Amelia! W Katowicach jest studio na Chopina 7. wejście 30 min kosztuje 15 zł, karnet na 10 wejść 135 zł, a na 20 - 250 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka79
Witam! Jakiś rok temu chodziłam na BODY SPACE. Pochłonęło mnie to. Efekty były rewelacyjne (aż mój facet błagał mnie, żebym przestała... bo on nie chce żebym się odchudzała :)) Niestety, z powoduu braku czasu faktycznie musiałam zrezygnowac... Dodam jeszcze tylko - bo sporo tu o tym dyskusji - że owijałam się folią i byłam bardzo zadowolona. Schodziłam z urządzenia mokrusieńka, jak po basenie. Teraz znalazłam w mieście, w którym pracuję VACU LINE. Byłam dopiero 2 razy, ale podchodzę do tego jakoś ze sceptyzmem (po pierwszym razie nie miałam zakwasów, nie czuję się zmęczona, nie jestem spocona). Zastanawiam się jakie będą po tym efekty? Wykupiłam już karnet, więc dochodzę do końca, ale pewnie przeproszę się ze sprawdzonym body space. Czy któraś z was ma może porównanie między tymi urządzeniami? I czy może ktoś wie czy w Bytomiu jest Body Space (bo ja poprzednio dojerzdzalam do Tarnowskich Gór; za karnet na 10 razy płaciłam 100 zł). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla1
Martynka, a gdzie w Bydgoszczy jest i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia28
Ja byłam na razie jeden raz,ale albo mnie oczy mylą, albo talia jest odrobinę smuklejsza, jutro idę drugi raz. Poza tym przemiana materii jest tak szybka, że nic, tylko się cieszyć...a to dopiero jeden zabieg. Byłam sceptyczna, ale zamierzam chodzić przez 2 miesiące i dam znać jak efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka870
Milla. w Bydgoszczy jest w Sport Factory i kosztuje wejsciowka 20 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulusia
Agusial gdzie dokładnie jest to studio w Katowicach? Na Chopina 7 dzwoniłam - tak jest tylko jakiś gabinet kosmetyczny(przynajmniej tylko tyle znalazłam w necie). Masz może jakiś namiar telefoniczny? Dźwięczna Ci będę bardzo a nawet jeszcze bardziej za pomoc buziaki i z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulusia
a przy okazji - jeśli króraś z Was wie cokowliek na temat Vacu w Katowicach to skrobnijcie!! dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigail 83
Cześć Mam zamiar wybrac sie na te cwiczenia we Wroclawiu.Czy ktos moze chodzi w tym miescie na te cwiczenia i moze mi polecic salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_24
witam mam pytanko czy wiecie gdzie w poznaniu lb okolicy jest body space lub hypoxi trainer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwinka30
witajcie.dzisiaj pierwszy raz bylam na bierzni.jestem jakos sceptycznie do tego nastawiona...wykupilam karnet na 30 wejsc ale mam przeczucie ze to niewypal...mieszkam w szczecinie.bede informowala o moich postepach lub ich braku.jezeli ktos moglby mi doradzic jak mam cwiczyc zeby spalic tluszczyk na brzuchu i biodrach bede dozgonnie wdzieczna.mam za soba traumatyczzne zdazenia zyciowe stracilam meza i dzieci w wypadku i po tym doprowadzilam sie do oplakanego stanu...mam 175cm i waze 95 kg.bardzo prosze o jakakolwiek pomoc.podnioslam sie i chce zmienic swoje zycie.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiaczeek
Sylwinko, też jestem ze Szczecina. Trzymam za Ciebie kciuki. Wiem, że to działa, moja bliska koleżanka już dwie serie przeszła chyba w ciągu roku. Straciła 21 cm (talia, biodra, uda). Ja zamierzam zacząc chodzić nawet w tym tygodniu. Do którego studia chodzisz i ile płacisz? Ja mam 170cm i ważę 66kg. Mam trzy wałki na brzuchu, uda zalewają mi kolana a tyłek opadnięty (przepraszam za słownictwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulusia
ja dzisiaj idę pierwszy raz na BODY SPACE - bieżnia. Ciekawa jestem co i jak. Licze, że przyniesie efekt, bo jak nie to to, to co?:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka7
Pomóżcie prosze ... byłam strasznie napalona juz nie wspomne o nadziejach jakie wiązalam z tym "cud sprzetem". Byłam dzisiaj na Body Space i wytrzymalam tylko 10 minut oblały mnie siodme poty, zrobilo mi sie slabo. Musialam przerwac.jestem zrozpaczoan i nie wiem co robic, nie chce tak szybko rezygnowac, tylko zastanawiam sie dlaczego tak sie stalo? Czy przyczyna moze byc brak kondycji ? (mam córe 8 miesieczna i nie ukrywam ze nie za duzo sie ruszam, oprocz przewijania pampersow i noszenia Malej). Czy wydluzanie czasu chodzenia na body space cos pomoze? czy Wam tez jest tak bardzo nie wygodnie cwiczyc? Poradzcie Prosze co robic.jestem zrospaczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga66-84
Vacu well jest w Lublinie w Magnum sport i właśnie wybieram się wypróbować tą maszynę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiaczeek
Jagienko, to chyba jednak przez brak kondycji. Miałam podobnie kiedyś, jak na aerobik się zapisałam. Idź znów i wytrwaj tyle ile możesz. Z dnia na dzień będzie co raz lepiej. No chyba, że masz/miałaś jakieś problemy ze zdrowiem. Nie chcę straszyć. Pozdrawiam i wytrzymałości zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga66-84
Mam pytanie, ale jak się ubrać do vacu well ?:) pozdrawiam pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
Ubranko: buciki sportowe i krotkie spodenki, i jakas koszulka :-) a jak w studio są intymne warunki i można się rozebrać to ćwiczymy nawet bez spodenek, bo im swobodniejsze działanie podciśnienia na skórę tym lepiej. Więc odsłaniamy jak najwięcej. A jak spodenki to luzniejsze, nic uciskajacego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z Poznania
cześć! chciałabym się dowiedzieć od dziewczyn, które były na Słowiańskiej jak tam jest? tzn. jaka obsługa, atmosfera, czy to jest osobno wydzielone pomieszczenie, czy gdzieś w siłowni...? no i czy działa :) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka870
Jagienka7 pzreciez moze sobie dostosowac jak szybko/wolno chcesz się poruszac,więc nie rozumiem dlaczego zrezygnowalas po 10 min? mozesz przeciez chodzic w srodku powoli i co jakis czas sie zatrzymywac i regulowac sobie z jakim naciskiem chodzisz. :) Powodzenia ps. a ja cwicze teraz 8 minute ABS =) super to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka7
Martynko870 ... nie deptalam wcale szybko i robilam przerwy.Bylo mi strasznie nie wygodnie bo deptajac nie moglam wyprostowac nog, czy tak to ma wygladac? Musialam skonczyc bo zaczelo mi sie robic ciemno przed oczami.Jestem bardzo rozczarowana.Chyba to brak kondycji bo na drugi dzien bolaly mnie uda z przodu.Zastanawiam sie co zrobic by zaczac ponownie "deptac" i wytrzymac te 30 minut. Tak szybko sie nie poddam ! pozdrawiam:) A co to zas za ABS ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka7
goosiaczeek ....dzieki ze wsparcie. Nadal nie daje mi to spokoju i pojde tam raz jeszcze tylko chyba musze wzmocnij jakos nogi .o tych "szlonych 10 minutach" bolaly mnie nawet rece i łopatki, czy to normalne? Tym bardziej mnie to meczy bo nigdy nie bylam slaba kobitka i nie mialam problemow ze zdrowiem.ehh, ciagle nowe wyzwania :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulusia81
a ja jutro kupuje karnet na 10 wejśc na BODY SPACE. Byłam juz na jednym testowym zabiegu i spodobało mi się...najfajniej, że mogę ćwiczyć w samych majtasach, bo przecież tam są tylko same laski:) Fajno...może efekty będą szybciej:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko18
moja kolezanka wydala na to 150zl i mowi ze zaluje bo wogole nie widac efetow wiec sobie lepiej odpusccie no chyba ze chcecie wywalic kase w bloto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia444
Prosze mi odpowiedziec, czy jesli bede chodzila 2 razy dziennie po 30 min na biezni, to w jakis sposob moze mi to zaszkodzic? czy to w ogole ma sens? czy efekt wtedy jest wiekszy? planuje przez 5 dni pochodzic na biezni 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Bylam na VACU LINE - (bierznia) 3 raz. Jak narazie nie widze zadnych efektow. Wciaz jednak wierze ze jeszcze przyjdzie pozadany efekt. Mam ogromna prosbe. Jezeli ktos moze odpowiedziec na moje ponizsze pytania bede bardzo wdzieczna :) Mianowicie : jaka predkosc powinnam miec ustawiona?? jakie cisnienie?? jak powinnam byc ubrana?? Ps. niektore z Was pisza ze sa spocone po tym 30 minutowym zabiegu, ja niestety nie. moze dlatego ze Pani ustawia mi max. predkosc 2,5 km/h. Co sadzicie?? Oczywiscie bede sie z Wami na bierzaco dzielic efektami (o ile beda) Pozrawiam serdecznie i z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja korzystam z tego urzadzenia w Gdansku i dowiedzialam sie ze jest nowo otwarte studio vacu podam Wan nr tel 502 590 025 ja korzystam juz miesiac i jestm bardzo zadowolona musze przyznac ze skora sie bardzo poprawila i cm tez jest juz roznica jestem juz prawie uzalezniona od tych cwiczen jak nie pojde 1 dzien to czegos mi brakuje :) polecam skorzystajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsztsykich pragnacych skorzystac z tego urzadzenia vacu well w gadnsku wiem ze jest na Awfie bo sama tam chodze juz od kilku miesiecy i musze przyznac ze calkowicie sie przerzucilam na te cwiczenia zamiast urzadzen kardio to tylko pol godziny a jaki efekt super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witchy
a w zielonej górze vacu step jest tylko za 60 zł/karnet na 10 wejsc do godziny 15. po 15:00 karnet 80zl/10 wejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×