Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość nenulka21
aaaa ja nie chce miesni.. chce spalic tluszcz chodze po rownym...ale dosyc szybko ostatnio przeszlam 4 km jak na pierwszy raz dla mnie to duzo ;p hehehe zobaczymy jak mi pojdzie od poniedzialku dziekuje za pomoc :* pozdrawiam jaks zybko zaczelas widziec efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie efekty sa widoczne juz przy drugim, trzecim zabiegu szczególnie jak chodzi o cellulit, ja tez chodzilam od poniedzialku do soboty, jednak potem przestalo mnie to meczyc mięsnie sie przyzwyczaily i nie miały czasu na regeneracje, dlatego teraz bede chodzic 3 razy w tyg wydaje mi sie ze starczy w zupełnosci, co do diety... mi jest ciezko trzymac jakakolwiek diete bo nie mam na to czasu, ale bardzo duzo rzeczy wyeliminowałam, tzn. jesli słodycze to tylko corn bez cukru, zero białego chleba, serów zółtych, chipsów i podobnych :( nie uzywam cukru, ziemniaki aut..., ogolnie staram sie jesc warzywa owoce gerberki tez dobre rozwiazanie, czasem jak jestem głodna to chleb razowy oczywiscie masła margaryny tez odpadaja, bardzo polecam serki wiejskie o obnizonej zawartosci tłuszczu 3% mało tłuszczy mało weglowodanow a zaspokaja głod... ogolnie nie jest łatwo... :( tym bardziej ze ja łakomczuch na wysokokaloryczne rzeczy byłam ... zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenulka21
a to super no ja tez nie jem prawie nic z takich rzeczy margaryne niskotluszczowa floriol omega 3 nie jem slodyczy chyba ze dla cukrzykow bez cukru..a tak ogolnie jestem bardzo dobrze nastawione ze mi tez to pomoze :)) buziol wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ceny nie jest tak zle u was , ja w krakowie place 40 za jeden zabieg lub karnet 350 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenulka21
o kurcze...duzo za 100 zabiegow ;/ bardzo duzo a ile juz robilas wiesz ciom moze napisz do mnie na gadu 1088342 magda jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenulka21
nie 100 tylko 10;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga jaworzno
Ja zamierzam w niedługim czasie otworzyć studio Vacu Line w Jaworznie i jestem przekonana że klienci będa zadowoleni bo to urządzenie to poprostu rewelacja! To tak jakby pomyśleć "Jak kiedyś mozna było żyć bez komputera..." Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze ostatnio nam temat umiera piszcie jak efekty... to zawsze jakas motywacja, ja mialam kilka dni przerwy na vacu bo wyjechalam ale w tym tygodniu wracam .... i daje dalej na biezni... jakie macie spostrzezenia dotyczace tych urzadzen, co według was lepsze rowerek czy bieznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miescie byla ostatnio promocja, 10 zabiegow za 150zl, czyli widze ze w miare tanio w porownaniu do innych miejscowosci, poza promocja to bedzie chyba 200zl, ja jeszce nie bylam ale sie chce wybrac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaa
Witam! Czy ktoś może mi powiedzieć czym różnią sie zabiegi na vaku line od vaku well, które urządzenie jest "lepsze" i gdzie można go ewentualnie zakupic.. Będę wdzięczna za jakieś informacje i adresy..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimness
Witam, zajmuje sie sprzedaza urzadzen fitness. W swojej ofercie posiadam miedzy innymi VACU LINE. Chetnie odpowiem na wszystkie pytania. Prosze o kontakt mailowy info@gimness.pl lub pod nr 660 63 44 57. Co do idei zabiegu vacu we wszystkich maszynach jest podobna - wysilek fizyczny + działanie podcisnienia. Jesli teraz powiem ze jestesmy najlepsi to zabrzmi to pewnie jak chwyt marketingfowy, ale takie sa fakty: cena 26 000 netto (konkurencja 28 900) 7 rozmiarow pasow uszczelniajacych (konkurencja 3 lub 5) 3 programy treningowe z zastosowaniem podcisnienia PELNA AUTOAMTYKA - nie potrzeba stalego nadzoru personelu nad cwiczacym (konkurencja brak) w pelni profesjonalna bieznia z regulacja predkosci, wzniosu, pomiarem tetna, spalanych kalorii, przebytego dystansu a dla oszczednych przygotowalismy tansza wersje urzadzenia za 15 550 o troszke slabszych parametrach i wyposazeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaa
Dziękuję za informacje..Odezwę się, Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika23
Vacu line slaba kopia z naklejanymi uszczelkami na drzwiach uszczelkami od lodowek.. glosne i bardzo awaryjne urzadzenie, kiepsko sie sprzedaje stworzyli wersje za 15 000 zl a potem zwina interes i zostaniemy z tym zlomem. Takie firmy jak Hypoxi z rowerkiem, vacu-step steper, Vacu-well z bieznia maja swiatowa marke, sprzedawane w europie zach. a te garazowe wyroby...:) za nie dl. beda sprzedawac za 10 000 zl zeby kupic sobie koszule...hi...hi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga272
kasik chyba masz racje, to tak jak w naszym studio z lozkami do opalania. Sa dwie lub trzy renomowane firmy solaryjne , reszta tania ale nie liczy sie na powaznym rynku . W pruszkowie widzialam vacu-well i w warszawie hypoxi, maja tez w warszawie vaculine..badziewko wystarczy sie pofatygowac i porownac!! w tej branzy 2 lub 3 tys. zl nie stanowia wielkiej roznicy a jakosc jest wazna i marka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
kasik a Ty skad wiesz jak sie sprzedaje vacu line??? i ze jest takie awaryjne??? bo ja pierwsze slysze... cos czuje tu jakas ukryte gre konkurencji vacu line :) maszyny reklamuja sie same, a takie nieuczciwe zagrywki sa smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
Do Ani Polak: odpisalam na maila ale wroci dwa razyl... masz moze inny adres mailowy? albo uzywasz tlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a moze macie
jaiekis namiary na rzeszow lub jaslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze szybko pozbyc
sie cellulitu wiec jutro zapisuje sie na karnet na vacu well, a potem pojde plywac - dam rade??? opisze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonka
Od wczoraj chodzimy z corka na body space , bardzo pomocne sa dla Nas Wasze rady.Kazano Nam ubierac sie w obcisłe spodenki, proponuja na przyszlosc, ze Nas ownina folia .Zamierzałysmy kupic sobie spodenki z pianki, by wiecej sie pocic.. Agunha, bardzo dziekuje za podpowiedz, za wszelkie tu rady, ktore dajesz dziewczynom.Moja corka przytyła bardzo w okolicy brzucha, najbardziej widac , ze brzuch urósł.je slodycze , mało, zero ruchu, nie chodzi na gimnastyke, na dyskoteki.Taka zasiedziała sie zrobiła.Che z tym skonczyc.Spróbuje Ja przekonac, ze to co panie w studio u Nas proponuja (folia , dlugie gatki) jest niewskazane.Corka dodatkowo ma tzw. umiesnione nogi, takie mocne.Boje sie, by ich nie przetrenowala, tzn, by zamiast tracic tluszcz, zaczela go gubic.Obawiam sie, ze moze sie szybko zniechecic gdy nie zobaczy efektow i tylko psycholog bedzieje potrzebny, na co nigdy nie"pojdzie".Pomoz Aguanha.Corka z leniwego trybu zycia, ze zlej diety jest gruba.Jest dobzre zbudowana, widac, ze miala ladna fiigure, ale ten brzuch jak w ciazy...POMóZCIE , pokaze ten post corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonka
BLAD : mialo byc: "zamiast tracic tłuszcz, by nie rozwineła miesni". sorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia20 nenulka21
chodzilam na vacu nie mam cellu i o to mi chodzilo a reszte i tak musze sama zrobic codziennie rowerek 2 h co drugi dzien basen dwie godziny Pilates lub fitness samam w domku nikt mnie nie pospiesza a potem jeszcze 200 brzuszkow musze tak dac rade za rowniuski miesiac sie zareczam :) yeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze szybko pozbyc
babka mi powiedziala zebym zalozyla krotkie bawelniane spodenki i jakies tenisowki, moga byc legginsy? nie ma krotkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonka
Widzę, ze jak Polska długa i szeroka kazdy mówi cos innego...a w co sie ubrac, jak cwiczyc, jak wogóle podejsc do tego typu cwiczen?.itd.Moze ktos w koncu napisze Nam laikom, co robić ? Bardzo dokladnie.???Prosimy;-) Pozdrwaiam...o efektach wkrótce napisze...dzisiaj idziemy drugi raz....po pierwzym razie, corka maiła nogi jak z waty :)))Ale to dlatego, ze wogole przez 4 lata nie wykonywala zadnych cwiczen...Jestm pelna optymizmu, ze efekty bedzie widac po pary sesjach. POZDRAWIAM wszystkie kobitki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonka
AGUNHA bardzo mi zalezy na kontakcie z Toba.:-) (Sorki za popelniane literówki w poprzednich postach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze szybko pozbyc
hej, bylam :) zalozylam spodenki krotki i koszulke, zalozyli mi spodniczke z takim kolem, tak ze oddychac nie moglam, bo trzeba miec scisle zeby to podcisnienie nie przedostawalo sie. musi byc szczelna. Wpakowali mnie w ta kapsule i zaczelam sobie chodzic. Jest takie uczucie jakby wciagalo do srodka, ale mozna to regulowac, czas szybko mija, ustawiamy kat nachylenia, predkosc, sile podcisnienia i wogole jest gitowo. tylko czlowiek okrutnie sie poci :/ minerlka to koniecznosc. przechodzilam calosc, gosciu chcial mnie mierzyc ale sie nei dalam :P skora ladniejsza, gladsza w dotyku, ale to dopiero pierwszy raz, bede chodzic codziennie. a nogi jak z waty :) leciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonka
Czy BODY SPACE to to samo o czym mowicie?Vacu well, vacu step/ Mnie nic nie powiedziała pani obslugujaca urzadzenie, ze jest jakis nachyl czy jakis wnios??KI diabeł? Czytam dziewczyny, ze piszecie o biezni...u Nas jest step..takie "klepki" na ktore sie wchodzi i naciska chodzac do gory lewa noga w tym czasie na doł prawa noga..Inaczej nie potrafie tego zobrazowac ;-) Czy Wy to nazywacie rowerkiem??bieznia?? czasem sa rozbieznosci w nazywaniu rzeczy, dlatego pytam .Prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunha
Jestem jestem :) troche urwania glowy bo tlumy klientow, ale w koncu dotarlam do komputer.a zaczynajac od konca bonka - to co ma body space to step, steper, zwany tez schodkami. Rowerek to rowerek siodelko pedaly i jezdzisz, a bieznia - tasma ktora sie przesuwa i po niej chodzisz. i to na biezni masz najwieksza frajde bo mozesz regulowac predkosc i wznios - przod biezni unosi sie w gore i idzesz po pochylym... na steperze o ile dobrze pamietam mozna ustawiac sile nacisku, podobnie chyba na rowerku, ale glowy uciac sobie nie dam. Efekt nog z waty jest naturalny po pierwszych razach... potem mija... trzeba sie po prostu przyzwyczaic do specyficznego wysilku. Czasem po wyjsciu moze sie tez w glowie zakrecic, to tez naturalne - wtedy kilka glebokich wdechow pare sklonow i powinno przejsc. Najczesciej jest tak jak zatrzymujemy sie nagle, na przyklad na biezni nie redukujemy pod koniec predkosci tylko naciskamy stop. Przeciez jak biegniemy w naturalnych warunkach to mamy jakas droge hamowania gry chcemy sie zatrzymac, wiec i na biezni musimy zwalniac stopniowo, nawet bardziej niz normalnie, bo to nie sa normale warunki. Ja podtrzymuje ze najlepiej odslonic jak najwiecej ciala - gdy sie cwiczy intensywnie w kapsule robi sie goraco jak w saunie - waskie ubranie i owijanie folia moze spowodowac obtarcia, bo skora jest wilgotna. Ja gdy wychodze z kapsuly to mam mokre skarpetki, ze prawie wykrecac mozna, bo mi tak intensywnie pot splywa po nogach. (po rekach, brzuchu i plecach zreszta tez :-)) Jesli tetno nie bedzie mocno przekraczalo 140 to nie ma obaw co do rozbudowy miesni... Wiadomo ze czasami w czasie cwiczenia moze podskoczyn na przyklad na 150 czy nawet 160, wtedy nalezy po prostu na chwilke zwolnic i dac mu sie unormalizowac. No i jeszcze co do owijania i spodenek z pianki - faktycznie pocimy sie mocniej, ale przeciez nie chodzi o to zeby tracic wode tylko tluszcz. Poza tym razem z potem z organizmu wydalamy toksyny, wiec dajmy im swobodniej sie uwalniac, no i jeszcze jedno, przeciez my tez oddychamy przez skore, a zeby spalac tluszcz tlen jest nam potrzebny, wiec nie ograniczajmy dostepu tlenu do skory, w kapsule i tak jest go niewiele. Mam nadzieje ze pomoglam Trzymajcie sie dziewczyny. Mocno sciskam kciuki. Cudow nie ma, na wszystko trzeba zapracowac wlasnym wysilkiem. Ale fajnie ze sa urzadzenia ktore nam w tym pomagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jesli chodzi o te swietne maszyny VACU WELL to polecam, malo tego ze sa swietne efekty w krotkim czasie to jeszcze mila i fachowa obsluga mowie o Gdansku na AWFie kupilam juz tam 4 karnet i bede chodzic caly czas jestem bardzo zadowolona zgubilam juz 8 cm w pasie i czuje jak jeszcze mi spada a teraz juz zauwazam roznice na masie ciala, przy zakupie kolejnych karnetow dostaje zawsze jakis swietny rabat , a teraz jak zaczelam chodzic z kolezanka to ona na dzien dobry tez dostala upust, a jeszcze nawiazujac do efektow to mam swietna skore gladsza lepsza w dotyku,a kondycja super mowie wam jestem uzalezniona juz od tych cwiczen polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuba
vacu well!- cud techniki w walce z moim tluszczykiem, ćwiczę już od roku i chyba się uzależniłam ale to naprawdę najlepszy sposób na super ciało pozdrawiam wszystkie uzależnione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucz
Witajcie! Chodzę na Vacu line od 1,5 tygodnia, dzis byłam 8 raz i niestety wielkich efektów nie mam ubyło mi jedynie 2 cm w biodrach. Bieżnia super, fajny wysiłek tylko brak efektów :( Moze ktos mi poradzi co powinnam robic zeby spalić tłuszczyk.... pozdrawiam i czekam niecierpliwie W Poznaniu sa dwa miejsca w jednym karnet 10 wejść - 200zł, w drugim 10 wejść - 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×