Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość ciekawskuńcia
ja byłam na tych ćwiczeniach 6 razy. na całych udach mi popękały naczynka od tego podciśnienia i teraz będę musiała fortunę wydać na ich usunięcie. a różnica niewielka. już bezpieczniej CLA łykać albo normalnie chodzić na świerzym powietrzu za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinka
Jeśli ktoś wie czy któreś z tych urządzeń znajduje się w Lubinie - nie w Lublinie! tylko w Lubinie na Dolnym Śląsku to proszę o adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinka
Hej! Jest tam kto ?Co taka cisza.Pomoże mi ktoś znaleźć to cudo w Lubinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALECZKA250
JA BYŁAM NA WACU 10 RAZY I NC JEDYNIE SKÓRA JEST ŁADNIEJSZA OSZCZĘDZAM SIE ZJEDZENIEM CHODZE JESZCZE NA ZWYKLY STEP I NIE WIEM CZEMU NIE ZGUBIŁAM ANI CM! ALE NIE REZYGNUJE!ALE JESZCZE NIE PISZECIE O JEDNYM ŻE JAK SIĘ PRZECTAJE CHODZIĆ TO CAŁY EFEKT ZNIKA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALECZKA250
SORKI NIE WACU TYTLKO VACU TO Z NERWÓW Z POWODU BRAKU EFEKTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALECZKA250
SORKI NIE WACU TYTLKO VACU TO Z NERWÓW Z POWODU BRAKU EFEKTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka870
ćwiczcie lepiej w domu,za darmo 8minute ABS.. to jest super na brzuch =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbaja
a gdzie w zielonej jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam wam vacu well w gdansku jest nowo otwarte sudio na siewtokrzyskiej 60 wlasnie tam sie przenioslam bo mam blizej domu a cwiczylam w gdansku na terenie awfu w klubie fitness akademos jest mila fachowa obsluga i super atmosfera podam Wam nr tel do akademosa tj 504-070-336 a do tego nowego studia tj 502-590-025, ja chodze juz na 3 karnecie a o cellulicie to juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aleczka nie masz efektow to nie z winy urzadzenia tylko raczej z nie dobrego ustawienia tej maszyny, po 1)jesli masz probelm z pekajacymi naczynkami to nie ustawia sie podcisnienia wiecej jak 15 mb czyli jrdnostek cisnieniowych, chodzi sie pol godziny i rownym tempem tylko na poczatku wolniej i na koncu tez sie zwalnia max predkosc to 5 km /h, ja chodze juz na 4 karnecie jestem po awfie i wiem jak trzeba chodzic by spalac tkanke tluszczowa w cm a nie nabierac masy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszce jedno Aleczka po 10 razach to tylko widac poprawe na skorze jak sama zauwazylas a jesli chodzi o cm tj troche za malo sorki ale nie widze Cie wiec nie moge ocenic Twojego wygladu ale spytam ile wazysz i ile czasu gromadzilas swoja tkanke tluszczowa ze zadasz tu cudow i po 10 wejsciach chcesz miec wszystko super tak sie nie da trzeba troszeczke wlozyc energii i poswiecic troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Tak jak obiecalam odzywam sie. Bylam juz 7 razy na biezni (vacu line) i nie widac poprawy. Niestety cellulit ktory byl na moich nogach nadal pozostal :/. Nie wiem co zrobic po wykorzystaniu calego karnetu! Czy wykupic kolejny na 10 wejsc czy dac sobie spokoj. Bedzie mi troche zal ze wydalam 250 zl i nie widac efektow. Prosze o Wasze opinie na temat tego urzadzenia i o efektach. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkamaa
moja koleżanka na to chodzi.korzystaz trzeciego karnetu efekty pojawiły się po diecie Kopenhadzkiej.Masz odpowiedz.Ja wolę zajęcia fitness fat burning,step,BBS, Teraz przymierzam się do zakupu orbitreka,bo chcę biegać,ale po kontuzji kolana nie chcę ryzykować.Orbitrek podobno chroni stawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka250
odp na pytanie - mam 170cm i 59 kg! wiem że od razu nie będzie widać efektów ale powiedzcie mi czy jak chodziłam już 10 razy codziennie to teraz mogę 2 razy w tygodniu? czy to za mało?j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gdzie jest fajny klub ale we wrocławiu z takimi urządzeniami oraz z sauną na podczerwień. ul. Wandy 6 byłam tam raz i teraz kupuje karnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja juz bylam 3 razy na vacu well i zaczynam widzieć różnice w nogach - mniej cellulitu i większa jędrność skróry! jeszcze nie ma zmiany w obwodach, ale to chyba dziala! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julinka
Cześć wszystkim, tyle się naczytałam o vacu , że też chciałabym spróbować, nie wiecie czy jest gdzieś w Polkowicach lub okolicy ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, kupiłzm karnet we wrocławiu do salonu na ul. Wandy 6, jest tam super fajny wystrój lokalu i co najważniejsze nie ma facetów. byłam juz 4 razy i straciłam ok. 1 cm z ud, obwód brzuszka na którym mi zależało też się zaczyna zmniejszać (narazie mam karnet na 10 wejść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam już 6 razy
i szczerze mówiąc to nic nie widzę, to jest taki rower lub step pod cisnieniem, jeżdze na tym rowerku 20 km w 30 minut, Pani sa zachwycone że taki duży dystans a efektów żadnych ja za 11 wejśc zapłaciłam 170 zł, miesiąc na siłowni kosztuj 80 zł i powiem wam że jak chodziłam na siłownie to dużo bardzije schudłam niz teraz, bo ja w sumie to troszke schudłam ale nie wiem czy to prze to urządzenie czy przez to że ograniczyłam jedzenie. Ta ulotce pisało że po 10 razach powinien być efekt, jakoś w to nie wierzę. Cyba wolę kupic CLA, dobry krem na celulitis i iśc na siłownie i myślę że i wiecej schudne i celilitisu też się pozbędę. Podsumowując nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha80
Czesc dziewczyny! Wacu well jest rowniez w Limanowej. Studio Fitness Active ul.M.Bolesnej 46 (niedaleko Zawodowej Strazy Pozarnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newmag
wlaśnie wybieram sie na vacu? czy waro? nie chcę stracic kasy na marne,a widze, że opinie są bardzo zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_waw_pl
czesc Dziewczyny ja wybieram sie na zabiegi od przszłego poniedziałku - codziennie przez 22 dni, nawet weekendy, zapłacę za karnet 450 zł.... :/ (w Warszawie) boję sie ze mogą nie podziałac, ale chcę spróbowac. Mimo wszytsklo mam nadzieje ze mi pomoze, chcę przy tym prowadzić dietę, mam nadzieję ze efekty będą zauwarzalne, ale licze sie z tym ze mogę wyrzucić kasę w błoto, jesli zauwarzę efekty to dam wam znać :) Niestety jak sie czyta ten wątek to aż sie roi od REKLAM salonów i wątpię żeby to były klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka870
żani heh.normalnie masz tam strzałeczke=play= i właczasz. i czekasz,az bedzie do konca taki czerwony pasek. =) nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc, po prostu trza wlaczyc na ten przycisk,strzaleczke,nie wiem jak to nazwac jeszcze :D to jest jak w kazdym programie multimedialnym na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynko bardzo ci dziękuję już włączyłam, ćwiczenia rzeczywiście są super będę ćwiczyć dzisiaj byłam drugi raz na vacu line, bardzo mi się to podoba, ale dochodzę do wniosku, że przy mojej wadze prawie 100 z moją kondycją nie jest tak żle, za pierwszym razem ćwiczyłam na pierwszym poziomie tam najszybciej idzie się 4 km/h i pod górkę 03 i muszę powiedzieć, że nie bardzo się zmęczyłam więc dzisiaj włączyłam program drugi przy którym największa prędkość to 5,5 km/h i pod górkę 06 i to było to, trzeciego programu chyba szybko nie włączę czuję się dobrze a na efeky to chyba muszę poczekać, ale polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1984
Witam wszystkich :) Jestem juz po 15 zabiegu (vacu well) i z przykrością stwierdzam, ze nic nie schudłam, ani nawet zadnego cm w udach nie ubyło ... w dodatku moje zyłki na nogach staja sie co raz bardziej widoczne ... :| ....pewnie zapytacie czy duzo jem .... właściwie to nie..jem tyle co zawsze ... na sniadanie płatki z mlekiem, drugie śniadanie jakis jogurcik ... obiad ...staram sie gotowac mięsko do tego ryż i obowiązkowo surówki ... a jak po obiadku nadal bede głodna to jem marchewki badz jakis owoc pomarańcza, kiwi, banan .... raz w tygodniu pozwalam sobie na batonika .... ...rezygnuje z vacu i zapisuje sie na aerobic :) .. moze ktoś bedzie chętny??? Ktoś z Wrocławia ??? Serdecznie zapraszam ...pozdrawiam wszystkich i zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newmag
zasmuciłam się troche tą wiadomości, poniewsż ja zaczynam od poniedziałk,ale z tego co wiem, to nie na kazdego działa tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×