Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość do anody
następna idiotka pomyliła forum. mało inteligentne, ale dobrze ze sama się z siebie śmiejesz. umów się z tą drugą "omg" i załóżcie forum szyderców. i dajcie wszystkim spokój to nie miejsce na tak żenujące komentarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swarzędzanka
A czy ktoś mógłby polecić jakieś miejsce w Swarzędzu. Mieszkam tu dopiero od stycznia i nie za bardzo jestem zorientowana. A może ktoś kto korzysta z tego urządzonka tu w Swarzędzu wypowie sie co do efektów, cen itp. Z góry dziękuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socho
Aż by się Brzechwę zacytować chciało "Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze swary głupie...". Każdy wybierze ,co chce. Mieszkanki urokliwych okolic poczciwego Sochaczewa zachęcam do odwiedzenia Salonu Urody ( tel. 513 610 870 ). To nowoczesne , piękne studio z Vacu Power 4000 ( jeszcze pachnącym nowością) , sauną na podczerwień, solarium, żelazkiem (?) do '" prasowania" cellulitu , bogatą ofertą masaży. Ceny - jak wszędzie - 250 zł. za 10 wejśc+ 11-te gratis + sauna 15 min. do pierwszego wejścia gratis. Jutro pójdę 5- ty raz. Czuję się lekko, rewelacyjnie pomimo zmęczenia.I ubyło juz co nieco. :-)) Aha, Vacu w Sochaczewie jest na ul. Staszica 47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG MA RACJĘ
omg MA RACJĘ na urzędniczej firma internetowo-sprzątająca działa profesjonalnie. Życzę dalszych sukcesów pozdrawiam I ŻEGNAM, BO PROSTOTA TEGO FORUM JEST ŻENUJĄCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..dziewczyny mam pytanko..czy słyszałyście kiedyś może o limfodrenażu, albo o czymś co się zwie żelazko do prasowania cellulitu..i czy coś takiego jest w krakowie i ile kosztuje?? bo słyszałam że z Vacu daje świetne efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość party
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka4
cześć **Shaya** limfodrenaż jest w Studio do którego ja chodzę na Wolskiej 7 w Krakowie. Cennik znajdziesz na ich stronie: www.studiofigura.net.pl Warto zaglądać raz na czas na ich stronkę, bo mają różne fajne promocje i konkursy. Ja chodzę na Vacu i uważam, że jest SUPER. Na limfo byłam 2 razy. Też jest fajne, prawdziwy relax dla nóg! Choć w połączeniu z Vacu jeszcze nie próbowałam. Może coś znajdę na ten temat i spróbuję jednak tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie kurka..:))własnie weszłam na ich stronkę i znalazłam kapitalne rozwiązanie mix karnet, gdzie jest aż 16 wejść,do wyboru limfodrenaż, rollen i Vacu i tylko 270 zl za wszystko razem..jutro się tam wybieram..a powiedz mi czy ten limfodrenaż on naprawde odchudza?? w sensie czy pomoga zmniejszyc obwody?? bo ja mam mega cellulit i chciałabym się go pozbyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka4
no to się cieszę, że mogłam dobrze doradzić :-) Tak jak pisałam, limfodrenażu tak dobrze jeszcze nie przetestowałam. Byłam 2 razy i czułam się super ale wiesz, jak to jest z każdym z tych urządzeń, kluczem jest regularne ćwiczenie więc po 2 razach nie liczyłam nawet na jakieś znaczne efekty. Jedno jest pewne. Nogi mi tak odpoczęły, że po 8 godz. pracy czułam się naprawdę świetnie. Na cellulit ja wybrałam u nich Rollen. Byłam pod wrażeniem! Powaga, bo myślałam np. że mam go tylko na pośladkach i tylnej części ud a tu te Rolleny jak masują to każdą partię ciała i okazało się, że przy kolanach też mam duży i zbity o czym nawet nie wiedziałam. Rozbiłam sobie to wszystko i już mam o wiele mniejszy i lepszą skórę. Teraz ćwiczę na Vacu ale do Rollenu napewno jeszcze też wrócę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda99999
Hej. Wiecie moze gdzie w Poznaniu mozna chodzic na body space i ile to kosztuje? Wiem, ze gdzies mozna na umultowskiej, ale tam drogo i daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..naprawdę kurka bardzo mi pomogłaś.. to już teraz wiem dokładnie jak sobie to rozplanować..w razie czego powiem jeszcze tej kobiecie która tam pracuje jak to u mnie wygląda wiec pewnie mi też cos doradzi..dzięki jeszcze raz..jak cos nowego odkryjesz to pisz..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beśka_78
witam, ja po raz pierwszy idę na bieżnię w piątek. Po przeczytaniu formum mam bardzo mieszane uczucia ale postanowiłam nie rezygnować. Jesli to urządzenie spowoduje, że choć 2 centymery schudnę tu i ówdzie to będę szczęśliwa. Poza tym jak się pożądnie spocę ze 3 razy w tygodniu to jakoś lepiej jest mi na duszy. Mam 180 wzrostu i ważę 62 kg mam nadzieję zejść do 58 kg. Czy ktoś wie czy karnet na 10 wejściówek pozowoli mi schudnąć 4 kg ? pewnie nie.... cóż czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIŁKA
SZKODA KASY NA TE SPACERKI !!!!!!!! CHODZIŁYŚMY CODZIENNIE I ŻADNYCH ZMIAN TYKLO SKÓRA TROSZKĘ NAWILZONA I NIC POZA TYM .PYTAŁYŚMY INNE PANIE ONE TEŻ NIE SĄ ZADOWOLONE . ODRADZAM BO SZKODA KASY!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja mam inne zdanie na ten temat..też zrobiłam sobie pierwszy karnet..12 wejsc..i byłam naprawdę bardzo zadowolona bo różnica jest i to znaczna..wagowo nie schudniesz bo pierwszy karnet jest przygotowujący i raczej wykształcają się mięśnie a one ważą więcej niż tkanka tłuszczowa..ale rożnica jest..mnie znacznie poprawił sięwygląd skóry..i spodnie zrobiły się jakies szersze..ogólnie polecam i wytrwałości moje drogie..wytrwałości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka142
dziewczyny...... Proszę o pomoc??? szukam w Bielsku-Białej i nigdzie jeszcze nie znalazłam. Pomóżcie jak coś wiecie.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY. POLECAM VACU!!! DZIAŁA JA CHUDNĘ. pRZED VACU SUPER JEST WEJŚC NA ROLKI. EFEKT SUPER. STOSUJCIE KOSMETYKI WYSZCZUPLAJĄCE PRZED ZABIEGAMI. wIADOMO KAŻDE CIAŁO JEST INNE WIĘC JEDNYM TO IDZIE SZYBCIIEJ INNYM WOLNIEJ. JA NIE SPOTKAŁAM OSOBY NIEZADOWOLONEJ. WYJDZCIE Z DOMU, ZAMIAST LEŻEĆ PRZED TELEWIZOREM ĆWICZCIE. A JAKIE SAMOPOCZUCIE PO ĆWICZENIACH!!!! JEST SUPER.POLECAM WSZYSTKIM TAKI RODZAJ RUCHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama54 no faktycznie masz rację..robię dokładnie tak samo jak Ty..najpierw wchodzę na rollen a pózniej na vacu..byłam też na limfodrenazu..jest normalnie świetnie..nie widzę jeszcze jakichś super efektów, oprócz tego że skóra jest gładsza,no ale wcale sie nie dziwie..bo byłam dopiero 2 razy:)) a samopoczucie jest poprostu super..myśl ze robię coś dla siebie samej i to że jestem tak zdeterminowana naprawde daje super efekty..chce mi się ładnie wygladać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka5
Witam ! Ja też uważam że ta kapsuła nic nie daje . Zamieniłam ją na basen też codziennie i schudłam 5 kg po 2 tygodniach. A po tej kapsule tylko kolana mnie bolą,bo się nadwyrężyły.Oprucz tego jajniki totalnie rozregulowały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabazka
dziewczyny lepsza jest bieżnia czy steper ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Madzik*
Jestem z Torunia, kiedys sporo sie ruszalam, chodzilam na aerobik, na basen raz w tygodniu, jezdzilam na rowerze, ale od ponad roku mam siedzaca prace plus biore tabletki antykoncepcyjne i efekt widac golym okiem... Nie jest jakos tragicznie, przy wzroscie 167 waze okolo 60 kg, ale bardzo zalezy mi na poprawieniu wygladu. Nie chodzi mi o spadek wagi, ale o widoczne rezultaty takie jak chocoazby zmniejszenie obwodu ud czy nierównosci na skorze. Mam niewiele wolnego czasu i cwiczenie na Wacu Well wydaje mi sie rozwiazaniem. Mam tylko pytanie czy ktoras z pan korzystala juz z uslug gabinetu w Toruniu?Ile kosztuje karnet?Jaka jest atmosfera?Czy mozna liczyc na profesjonalizm obslugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaaaaaaa
Witam Wszystkich! Mam pytanie. Dlaczego w trakcie okresu nie mozna ćwiczyc na Vacu line? Żal mi przerywac treningu. Prosze o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaaaaaaa
Witam Wszystkich! Mam pytanie. Dlaczego w trakcie okresu nie mozna ćwiczyc na Vacu line? Żal mi przerywac treningu. Prosze o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z warszawy
witam was . Nie ćwicz jak masz okres bo możesz dostać krwotoku. a po za tym może boleć brzuch lepiej zrobić 2 dniową przerwę bo to bezpieczniejsze dla przydatków. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Madzik*
Ponawiam pytanie o warunki w Toruniu - znalazlam stronke tego torunskiego studia, wyglada na profeske, ale jak ktos ma konkretne doswiadczenia, prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Madzik*
Ponawiam pytanie o warunki w Toruniu - znalazlam stronke tego torunskiego studia, wyglada na profeske, ale jak ktos ma konkretne doswiadczenia, prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Madzik*
Ponawiam pytanie o warunki w Toruniu - znalazlam stronke tego torunskiego studia, wyglada na profeske, ale jak ktos ma konkretne doswiadczenia, prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp dla Shaya
Żelazko antycellulitowe znajdziesz w Studio Line w Krakowie(www.studioline.com.pl). Zabieg polega na masażu ciała z wykorzystaniem trzech metod jednocześnie: elektrostymulacji TENS, masażu vacum-lipodermologi i chromoterapi. Po seri zabiegów po cellulicie nie ma śladu. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka142
a ja dalej pytam czt wie ktos o vacu well w Bielsku-Białej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi wz
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Rzeczywiście coś z tymi jajnikami \' dzieje się \' bo ja dostałam okres wcześniej o 6 dni .I tak podobno zdaża się często u pań . @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×