Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zomber marianna

co masz dziś na sobie?

Polecane posty

Gość zomber marianna

czyli: ułatwiamy pracę przyszłym autorom książki ŻYCIE CODZIENNE W POLSCE POCZĄTKU XXI W., (Państwowy Instytut Wydawniczy, 2093) np. gacie: D&G, koszulka: H&M spodnie: po tacie, bluza: po bracie pasek: z lumpeksu, skarpetki: z peweksu sukienka: stylisty, styl: zajebisty fryzura: hupało, makijaż: za mało A co Ty masz w tej chwili na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomber marianna
To ja zacznę :D skarpetki h&m - zielono brązowe w romby (takie odskulowe ;)) jeansy niebieskie (lekko sprane) lee majtki czarne koronkowe damskei bokserki - h&m zielona koszulka polo - kenvello zielony stanik - h&m dodatki: krótki srebrny łańcuszek (taki niewiele dłuższy od obwodu szyji) z malym kwadratowym wisiorkiem z cyrkonią czarny zegarek swatch pierscionek z białego złota ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalatuje
mi tu snobizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na sobie
piżamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam piżame
taką słodką w różowe misie....:) czas sie ubrać już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
dzis to jestem doprawdy stylowa... w koncu niedziela ;) brazowe sztruksy- ae woman niebieskie majtki i czarny stanik- arcado bluzka z dlugim rekawem- reserved skarpetki w bialo-niebieskie paski- tesco czarna bluzka z dlugim rekawem- taka wielka- ciuchland (metke firmy obcieli ;) ) kapcie- tesco dodatki: okulary w oprawkach birka pierscionek z bialego zlota- apart wkladka higieniczna- alldays ale zaraz przychodzi ukochany, to sie chyba przebiore... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata--------
majtki reservd w paseczki stanik czarny z ryneczku;) jeansy jakies niebieskie bluzka brazowa reservd skarpetki nie wiem skad szare laczki goralskie that's all hiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie dołączę
czarne spodnie dresowe GAP biała bluzka bez rękawów - H&M czarne majtki - atlantic skarpetki w kolorowe paski pięcipalczast - nołnejmy jakieś okulary - armani zegarek - srebrny timex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja oto tak
majtki - z tagu spodnie - sprzed 4 lat bluzeczka - po straszej siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golas
nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzke z big stara, i bluze z house, spodnie niefirmowe...lakier do paznkoci firmy soraya ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletową spódnicę, ( Quelle ) fioletową bluzkę ( sweterek) (Reserved) czarną bluzkę pod spód (Reserved) biustonosik fioletowy (Atlantic) Majteczki różowe Quelle kabarteki czarne ( nie znam firmy :P ) Papcie z Kauflanda fioletowy lakier do paznokcie, Inglot Branzoletka z fioletowymi kulkami czarna branzoletka pierścionek znaleziony kiedyś Makijaż delikatny :) All :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam mieć na sobie moją ukochaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest niedziela , czyli dzien kaca i ogolnie , dlatego mam na sobie tylko szlafrok...nawet majtek nie mam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisy ciemnoniebieskie - coocker\'s (kupione w KDT) pasek brazowy - design zielony sweterek z rekawem 3/4 i dekoldem w lodke - h&m bielizna czarna - intimissimi skarpetki zielone - za 3 zl z marketu paznokcie bordowe - inglot srebrny zegarek - Violett zielone kolczyki - Conejo Blanco (made by Obserwatorka z topicu Wylegarnia Pomyslow) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
a ja mam stare spodnie dresowe, poplamionę bluzkę i męża skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi.
jestem cała "stadionowa" myślę że Warszawianki będą wiedziały o co chodzi ..pozostałe Panie...no cóż..pozostanie to tajemnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę spać
ze stadionu 1000-lecia??choć nie jestem warszawianką chyba wiem.A ja mam pizamkę: krótkie spodenki w kwiatuszki do tego bluza z krótkim rękawkiem laczki inblu złote kolczyki klamrę we włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę ze się chętnie wpisujecie, mimo ze ktoś na początku zarzucił sobizm :P fajnie :) Ciekawe jak jutro bedzie, jak wyglądamy w naszych \"pracowych\" i szkolnych strojach :) no dobra, do rzeczy: ja mam flanelowe spodnie od piżamy mojego faceta (nie wiem jaka firma) a do tego białą podkoszulkę h&m i kapcie \"łapy tygrysa\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tak
spodnie czarne lumpeks kapcie czarne rajstopy czarne gaciejakies zwykle biale, takiz biustonoisz moze tez lumpex nie pamietam podkoszulka lumpeks chyba Bluska Solar sweter lumpex za to okulary mam odlotowe za jakas straszna kase, chyba 2 tys zl nie pamietam, ale je kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tak
(bluZka, przepraszam), acha, pomaranczowa z czarnym ,a sweter czarny marx&spencer lumpeksi ale kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne majtki - Atlantic Stanik czarny ....eeee...zaraz sprawdzę...nic z tego - wycięłam nazwę czarne sztruksy w prążki, lekko rozszerzane od kolan - Miss Mimi (?) Szary golf typu kolczuga ;) Jackard Soczewki kontaktowe Freshlock kolor hazel spinka do włosów metalowa produkcji ani chybi dalekowschodniej znaczna ilość kolczyków a! i skarpetki nieomarkowane z króliczkami jako sexy akcent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny golf wełniany cienki-Old Navy zielona kraciasta spódnica wąska maxi z wełny czarne bawełniano wełniane rajstopy czarne martensy krótkie pasek skórzany -Agnes B okulary J.Sander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×