Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość iwonka17
Cześć. Mam pytanko do wszystkich, którzy usuwali znamiona u dr Gołęgiowskiej w Warszawie? Czy ona jest chirurgiem plastykiem? Mam znamię na twarzy, blisko oka i zależy mi aby usunąć je u chirurga plastyka. A może ktoś poleciłby mi też innych chirurów plastyków z Warszawy. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie nie znam chirurgów z Wawy ale mi jeden operował poza Wawą na szyi i goi mi sie pięknie... natomiast gdy moja siostra usuwała na czole a robił jej chirurg z Wawy w prywatnej klinice 10 lat temu to teraz nawet nie wiedziałabym ze cos usuwała z twarzy...jak to sie mowi: czas goi rany... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. To o czym napisałam to poprostu chirurdzy specjalisci ... nie chirurdzy plastyczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka17
A wiesz może jak nazywała się ta klinika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennoir
Witam wszystkich:) Ja muszę usunąć znamię u mojej 9,5 letniej córeczki. Byłysmy u lekarza onkologa zeby obejrzał nas obydwie (sama tez mam trochę pieprzyków - na szczęście bezpiecznych) i stwierdził, ze koniecznie musimy to usunąć, bo róznie z tym typem znamienia moze być, szczególnie jesli jest tak pechowo umiejscowione. Jest dość duże ok.3 x1,5 cm nad lewą piersią, w miejscu gdzie zwykle przebiega ramiączko stanika, czyli bardzo podatnym na draznienie. Młoda powoli zaczyna dojrzewac więc czas nas nagli. Mieszkamy we Wrocławiu, własnie przed chwilą obejrzałam sobie stronę przychodni Onkomed, niestety nie ma tam cennika takich zabiegów :/ Czy ktoś z Was może orientuje sie ile mniej więcej moze to kosztować? Mój brat mówi, ze w Niemczech moze być duzo taniej i lepiej, czy ktoś moze robił tam zabiegi tego typu? Normalne operacje np. ortopedyczne sa tam duzo tańsze. ale to inna para kaloszy... Pza tym szczerze mówiąc, nie chodzi mi głownie o koszt, ale o fachowość, źle usuniete znamię moze prysporzyć wielu problemów a nawet skonczyć się tragicznie, dlatego zwracam się do Was z prośbą o jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatharsis
Jestem już po:) Wczoraj usunęłam swoje paskudy. Bałam się przeokropnie, teraz mam strupki, które trochę pieką. Mam je myć normalnie wodą z mydłem i smarować trybiotykiem. A za trzy tygodnie skoczyć do Pana dr po wyniki histopatologii...Usunęłam 7znamion i zapłaciłam 120zł...Pozdrawiam i życzę Wszystkim ZDRÓWKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
ja tez wczoraj usunelam, kilka z brzucha i zaplacilam 500zł. A Ty wycinalas swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatharsis
Wycinane miałam laserem, ale podkreslam-WYCINANE, nie wypalane. A to pozwala na badanie histopatologiczne. A porpos-pisałam też o takim pieprzyku owłosionym. Pan doktor stwierdził, że trzeba pozbyć sie najpierw owłosienia laserem kosmetycznym, a później przyjsć do Niego i wyrównać tą skórę, która zostanie po usunięciu laserem owłosienia. Tak naprawdę to nie jest pieprzyk tylko właśnie przebarwienie spowodowane wyrastaniem włosków, i dlatego najpierw trzeba się ich pozbyć. Jak tylko te ranki z wczoraj się trochę podgoją to pójdę do kosmetyczki załatwić sprawę z tym włochatym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka17
do kaaatharsis Mam pytanko czy może w Warszawie je usuwałaś? Jeśli tak to bardzo bym prosiła o nazwę kliniki. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do iwonki 17.... jesli chodzi o ta klinike to juz nie pamietamy bo raz ,ze to bylo juz dawno i nie wiadomo czy klinika jest a dwa to starszy pan doktor a wiec ciezko okreslic czy nawet on zyje;) siostra nie pamieta kliniki ...na Woli w tamtych okolicach....zreszta nie jestem z Wawy lecz z Pomorza...ciezko tu pisac o tym gdzie ,ale najlepiej w internecie poszukac ,poczytac, podzwonic ,ja tak zrobiłam !!! jestem zadowolona co prawda mowili ze on chirurg rzeźnik ale to nic...takze przezyłam ;) hihihiteraz śladu nie ma a 3 tygodnie temu usuwał mi znamiona... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatharsis
do Iwonki... Usuwałam w Białymstoku, więc Ci nie pomoge bo pytasz o Warszawę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałabym się dowiedzieć, gdzie w Katowicach jest możliwość usunięcia znamienia z twarzy? Czy ługi jest czas oczekiwania? Ile kosztuje usunięcie z twarzy jednego znamienia? I po jakim czasie o znamieniu nie bedzie sladu? Za odpowiedź z góry Wam dziękuję i pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Wszystko zależy od wielu czynników - wielkości i rodzaju znamienia, metody usuwania, Twojej skóry, umiejętności lekarza ;) i cena, i długośc gojenia są różne u różnych osób. Ja usuwałam u chirurga plastycznego, jestem miesiąc po zabiegu i mam rózową kreseczkę na policzku, która powoli staje sie coraz bledsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Dziś zapisałam się na konsultaacje do chirurga plastycznego, ale dopiero na 12 maja, bo wcześnijszych terminów nie mają.. Nie orintujecie się, czy na sam zabieg też bedzie trzeba tak długo czekać? Pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy do kogo się zapisałas ;) może dr będzie miał jakiś wcześniejszy termin na sam zabieg, w końcu to nie poważna operacja na pól dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
Czy ktoś miał zabieg usuwania znamienia u chirurga plastycznego dr Jerzego Potockiego w Damianie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączam sie pod pytania o doktor Gołębiowską, chodzi mi o jakość jej pracy oraz czy jest różnica w standardzie wykonywania zabiegów w Centrum Damiana a w przychodni na Kabatach? Byłabym wdzięczna gdyby jeszcze ktoś mógł udzielić jakichkolwiek szerszych informacji (przeczytałam cały temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USUWAŁ KTOŚ PIEPRZYKI Z OKOLIC POZNANIA? MOECIE MI POLECIC DOBREGO HIRURGA PLASTYKA LUB DERMATOLOGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze007
Jeśli chodzi o doktor Gołębiowską, słyszałam, że owszem jest dobra ale nie jeśli chodzi o wycinanie zmian z twarzy. Ja usuwałam duży wystający pieprzyk z brody.Byłam w gabiniecie bella-derm w Wawie u chirurga plastycznego dr. Jóźwiak i bardzo polecam. Wycięcie, łącznie ze zmianą opatrunków, badaniem histopatologicznym itd kosztowało 350zł. Sam zabieg całkowicie bezbolesny - wiecej strachu niż naprawdę jest to wszystko warte. Potem tydzień szwy i plaster. Jestem 2 tygodnie po zdjęciu szwów. Blizna jest mała ale dość czerwona. Mimno wszsystko wygląda lepiej niż jakieś paskudzwtwo wystające z twarzy. Z tego co wiem może być czerwona do 2 m-cy. 2 tygodnie musze ją smarowć maścią nagietkową, potem 2 tyogdnie niczym i po miesiącu maścią na blizny cepan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka17
Witam. Chciałam się dowiedzieć czy przed zabiegiem szczepiliście się przeciw żółtaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioha
TAK SZCEPILAM SIE, KAZDY MUSI, INACZEJ NIE ZROBIA CI NAWET NAJPROSTSZEGO ZABIEGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze007
ja się nie szczepiłam. zarówno w damianie jak i w belli powiedzieli że przy tego typu zabiegu nie jest to wymóg konieczny i to moja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
pewnie lepiej sie zaszczepic, ale mi lekarz tez powiedzial, ze to nie jest konieczne, a ze nie chcialo mi sie czekac pare tygodni to sie nie zaszczepilam. mam nadzieje, ze wszystko ze mna ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do Poznania do pewnej kliniki dermatologicznej i umówiłam się na zabieg. najbliższy wolny termin to 24.04.2008 o godz.19:30. mam do wycięcia dwa pieprzole z buzi o średnicy 5mm każdy oraz 2 na dekoldzie i 1 duży odstający na plecach. Wolałabym wymrażanie lub wypalanie laserem, ale to lekarz decyduje o tym jaki to będzie zabieg... potem podziele się wrażeniami.. już nie mogę się dozekać.. te pieprze to moja zmora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie mi prosze...
po jakim czasie blizna z twarzy po wycinaniu pieprzyka zniknie? juz jestem 1,5 miesiaca po zabiegu i dalej jest czerwona :( a smaruje mascia regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O- ca
Mam pieprzyki na brodzie i małe na nosie , mieszkam niedaleko Wrocławia czy ktoś mógłby mi doradzić jakaś dobrą i niedrogą klinikę ??? WE WROCłAWIU.Czekam... ile to okolo kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tromb
Czy to boli jak usuwaja znamie czy moze usypiaja cie ? Mam na brzuchu a miec nie moge !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda989
Tromb to zalezy jak duze masz znamie. Jesli nie jest ono duze to wycina sie je w znieczuleniu miejscowym, ktore jest calkowicie bezbolesne. Znieczulenie ogolne stosuje sie tylko w sytuacji kiedy znamie jest tak duze, ze potrzebny jest przeszczep skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×