Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość inuuuuuulka
nie nosilam zadnych plasterkow bo to wcale zle nie wygladalo :) i nie smaruje zadna mascia, nie ma potrzeby zreszta sama zobaczysz na zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na nodze na udzie myszke taką wielkości 5 zł z włoskami. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie w Warszawie mogliby mi to wyciąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym bardzo prosila
inuuuulka, nie doszedla do mnie mail :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inuuuuuulka
napisz mi nr gg ewelina2000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym bardzo prosila
napisalam maila! pozdrawiam i czekam na odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paucz
hej , czy da sie usunąć płaskie ciemne pieprzyki? Jeli tak to jaką metodą? laserem czy poprzez wycięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wlasnie usunelam dwa znamiona na plecach w prywatnej klinice w bielsku, i co najdziwniejsze za darmo. Chirurg powiedzial, ze to na pewno sa zmiany lagodne, ale mozna profilaktycznie usunac. Mialam do wyboru laser albo skalpel, wybralam to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motofan
^^Witam ponownie,,ej Martynka,,gdzie dokladnie usowalas te znamiona? bo ja tez usowalem w Bielsku pieprzyki u prywatnego chirurga metoda elektrokoagulacji (czy jakos tak).........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inuuuuuulka
paucz, jak ja usuwalam laserem to mi babka powiedziala, ze dobrze, ze znamie jest troche odstajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women26
Proszę o prywatny kontakt osoby które wycinały duże znamiona barwnikowe (średnica 2-3cm) - myszki które posiada się od dzieciństwa i rosną wraz z wiekiem. Posiadam takie znamię na udzie - ostatnio odwiedziłam onkologa a on mnie od razu pod nóż chciał brać - powiedział że to przedczerniakowe - jak odpowiedziałam że sie boje i chciałabym się czegoś dowiedzieć to mnie wyrzucił!!! Poradźcie ja nic nie wiem na ten temat! Wycinać??? Tyle się słyszy o tym że ktoś wyciął i umiera na raka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie gdzie w Krakowie mogę usunąć na nfz kilka pieprzyków,lub w jakimś sprawdzonym gabinecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigres
podajcie mi ceny usuwania znamion bo chce usunac okolo 35 =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motofan
Witam,,tam gdzie ja usowalem ()ceny wachaja sie od 60 do 250 zl za 1 pieprzyka w zaleznisci od wielkosci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigres
napisales ze od 60 do 250 zł a jak patrze na cenniki na roznych stronach roznych klinik pisze ze kosztuje usuniecie znamiona 250zł albo 300zł =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyis
Witam!!! Weszedłem na tą stronę ale nie widze czy znacie jakies przychodznie prywatne w których by mozna usunąć znamiona laserowo aby nie było ich widac!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysois
w toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdeydowany
siemka mam pare pieprzyków jeden na brodzie o szer ok 3mm i wypukłością ok 1,5mm przeszkadza mi to w goleniu 2 razy sie zdarzyło że syfek mi sie w nim zrobił (wycisnołem) i obok 2 strasznie małe nawet nie wypukłe , w sumie to juz sie troche do nich przyzwyczaiłem tata mówi zeby odrazu wycinać , a mama mówi że mi urody dodaje i sam nie wiem co z tym zrobić kase mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babellllllllllllllllllllllkowa
hej ja mam pieprzyk o srednicy ponad 1 cm na glowie we wlosach mial ktoś juz usuwany? w jaki sposob ? Gola okoloice w ktorej znajduje sie pieprzyk? zaczol mis ie powieksazc od jakiegos miesiaca kiedyś bym normalny;/ prawdopodomnie po farbowaniach , teraz mnie swedzi i zrobil sie paskudny... mial ktoś taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braun jest okej
Dzis ogladalam program w tv;,,Salon piekenosci,, i tam babka dermatolog sie wypowiadala ze jak ktos przychodzi do niej z przebarwieniami na.na twarzy to i tak oglada taka osobe cala :O blahh.. robi takzdej osobie zdjecia pieprzykow z calego ciala i potem oglada powiekszone.. Czy wy tak mieliscie?przyszliscie z jednym konkretnym i was i tak ogladali calych??:( ja mam duzo pieprzykow na calym ciele ale nie zamierzam sie rozbierac do naga i dac sie fotografowac:O co gorsza pieprzyki mam nawet TAM !!massakra!! i co ze szczepieniem przeciw zoltaczce??kazali wam sie szczepic przed usuwaniem przebarwienia??/ ODPISZCIE! A i poprosze fotke tej ziewczyny co usuwala znamiona:) moj email imagiination@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po zabiegu
usunelam 4 pieprzyki ostatnio.jeszcze mam szwy nie zdjete. nikt nie kazal mi sie rozbierac;/ jakies dziwne zwyczaje tej lekarki;/ pokazalam tylko o ktore znamiona chodzi, lekarz zerknal na nie i umowil mnie na zabieg. napewno nikt nie bedzie cie zmuszal do rozbierania sie do naga i nie bedzie ci ogladal calego ciala. poza tym nie wszystkie znamiona nadaja sie do usuniecia. ja na przyklad chcialam usunac wszystkie wypukle jakie mialam ale jeden chirurg mi odradzil, ze nie ma po co go wycinac bo byl dosyc maly i niezbyt wystajacy, takze nie martw sie ze masz duzo, jesli sa plaskie i nieduze. co do pieprzyków "tam" to moze wlasnie tamte powinnas usunac... a szczepienie jest konieczne. w miom przypadku nie musialam bo 7 lat temu mialam robione i jeszcze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Jak większość z Was mam ten sam problem-pieprzyki i po 17 latach życia postanowiłam je usunąc i poczyniłam już w tym kierunku starania,a mianowicie mam zabieg 20 lutego w Centrum Chirurgii Plastycznej na ul.Reymonta w K-ce(jeśli ktoś tam był proszę o opinie).Mam mieć usuwane metodą chirurgiczną,lecz nie mam mieć szwów jak lekarz powiedział i własnie nie wiem jak ten zabieg będzie wyglądał skoro nie będe miała szwów jak większość z was,może ktoś wie?I czym on się różni od tych,w których są szwy,jest wogóle jakaś różnica?To dla mnie ważne,z góry thx=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma dopiero wizytę u dermatologa 20 lutego i zobaczymy co mi powie na te moje pieprzyki.Może doradzi kogoś w Krakowie kto usuwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po zabiegu
jesli zabieg bez szwów to chyba bedzie metoda zamrazania. do tego nadaja sie tylko male znamiona. zamroza zmienione miejsce i pieprzyk odpadnie. nie ma szwow bo nie ma zadnych ciec, ale jest rana w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluseczka22
Czy ktoś wie gdzie w Łódźi najlepiej usunąć pieprzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×