Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

czesc ja miłam usuwanie 2 pieprzyki mieisiac temu- dosyc szybciutko sie zagoiły. Tydzien temu miłam nastepny, malutki wystajacy ale lekarz usunał po obcierał o ramioączko stanika. Niestety minał juz tydzien a rana dalej jest i chyba zacyna sie paprac.... Lekarz ciał skalpelem i wypała na koniec pradem ale szwów nie załozył.... rana jest na jakies 4 mm/4mm narazie zaczełam smarowac to mascia z antybiotykiem bo sam spirytus nie pomaga nic. Jutro mam wizyte... boje sie ze wdało sie jakies zakazenie czy co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja miłam usuwanie 2 pieprzyki mieisiac temu- dosyc szybciutko sie zagoiły. Tydzien temu miłam nastepny, malutki wystajacy ale lekarz usunał po obcierał o ramioączko stanika. Niestety minał juz tydzien a rana dalej jest i chyba zacyna sie paprac.... Lekarz ciał skalpelem i wypała na koniec pradem ale szwów nie załozył.... rana jest na jakies 4 mm/4mm narazie zaczełam smarowac to mascia z antybiotykiem bo sam spirytus nie pomaga nic. Jutro mam wizyte... boje sie ze wdało sie jakies zakazenie czy co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja miłam usuwanie 2 pieprzyki mieisiac temu- dosyc szybciutko sie zagoiły. Tydzien temu miłam nastepny, malutki wystajacy ale lekarz usunał po obcierał o ramioączko stanika. Niestety minał juz tydzien a rana dalej jest i chyba zacyna sie paprac.... Lekarz ciał skalpelem i wypała na koniec pradem ale szwów nie załozył.... rana jest na jakies 4 mm/4mm narazie zaczełam smarowac to mascia z antybiotykiem bo sam spirytus nie pomaga nic. Jutro mam wizyte... boje sie ze wdało sie jakies zakazenie czy co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja miłam usuwanie 2 pieprzyki mieisiac temu- dosyc szybciutko sie zagoiły. Tydzien temu miłam nastepny, malutki wystajacy ale lekarz usunał po obcierał o ramioączko stanika. Niestety minał juz tydzien a rana dalej jest i chyba zacyna sie paprac.... Lekarz ciał skalpelem i wypała na koniec pradem ale szwów nie załozył.... rana jest na jakies 4 mm/4mm narazie zaczełam smarowac to mascia z antybiotykiem bo sam spirytus nie pomaga nic. Jutro mam wizyte... boje sie ze wdało sie jakies zakazenie czy co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja miłam usuwanie 2 pieprzyki mieisiac temu- dosyc szybciutko sie zagoiły. Tydzien temu miłam nastepny, malutki wystajacy ale lekarz usunał po obcierał o ramioączko stanika. Niestety minał juz tydzien a rana dalej jest i chyba zacyna sie paprac.... Lekarz ciał skalpelem i wypała na koniec pradem ale szwów nie załozył.... rana jest na jakies 4 mm/4mm narazie zaczełam smarowac to mascia z antybiotykiem bo sam spirytus nie pomaga nic. Jutro mam wizyte... boje sie ze wdało sie jakies zakazenie czy co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski 444
we wroclawiu polecam dermatologa Michal Wlodarczyk przyjmuje na szewskiej, telefon 501 408 288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoine
Nie sadze by to wina byla CTL, ze np. znamie odrosnie czy zostanie blizna. Jest to uzaleznione od typu zmiany skornej i indywidualnych predyspozycji. W sumie na razie nie zamierzam nic usuwac, ale jak polecacie cos innego we Wro to poslucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
Witam. Ja miałam usuwany pieprzyk koło ucha 21.01.2009 ale dosc dlugo mi sie goi do tej pory mam czerwone przebarwienie w tym mijscu[bylam u lekarza,ale powiedzial zeby to zostawic]!!PROSZĘ POWIEDZCIE ILE TO SIE U WAS GOIŁO? z góry dziekuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatella v
dlugo sie goji, do roku, wiec czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Lala to chyba nie jest przebarwienie tylko po prostu blizna czerwona Ci została, musisz poczekać kilka miesięcy aż zrobi się jaśniejsza, smaruj ją jakimś kremem na blizny albo może wybielającą Perłą Inków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel100000
LUdzie!!! tylko nie idzcie do dr. sekreckiego w Lublinie, ani do dr.plewy. Leca tylko na kase. Masakra... Wzieli kupe kasy a mam takie blizny,,, ale jestem mezczyzna i jeszcze jakos przejdzie, ale kobiety by sie zalamaly. PRECZ wszystkim zlym lekarzom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel100000212121
LUdzie!!! tylko nie idzcie do dr. sekreckiego w Lublinie, ani do dr.plewy. Leca tylko na kase. Masakra... Wzieli kupe kasy a mam takie blizny,,, ale jestem mezczyzna i jeszcze jakos przejdzie, ale kobiety by sie zalamaly. PRECZ wszystkim zlym lekarzom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121334222345
LUDZIE!!! TYLKO NIE IDZCIE DO DR.SEKRECKIEGO I DO DR.PLEWY W LUBLINIE. WZIELI KUPE KASY A MAM DUZE BLIZNY. OSZUSCI!!MOWILI ZE NIE BEDZIE BLIZN...PRECZ PSEUDOLEKARZOM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzis strupek odpadł,nie ma ani śladu!!! :)))))) jeszcze pare zostało ktore chciałbym sie pozbyc ale to za miesiac, jestem bardzo zadowolona mimo ze rana na poczatku sie ciapała :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juan pablo
angela, mialas usuwane laserem? Wypukle znamie czy jakie? Stosowalas cos na rane czy samo sie zagoilo tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on lublin
Witam wszystkich, ja mam mieć wycinane takie znamię wypukłe z twarzy u doktora R. Wierzbickiego w Lublinie w Sanitasie, czy może ktoś już kożystał z usług tego lekaża, prsze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela Krk
hej, ja mialam usuwany pieprzyk miedzy szyja a klatką piersiową, jeżeli macie jakies pytania dotyczace tego to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka metoda Miałas usuwane ? Jakie wymiary miało znamie i czy było wypukłe ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chciałam się poradzić, gdyż sama planuję likwidację znamienia. Jest wypukłe, brązowe, tak 0.5 cm średnicy. Byłam na wizycie u dermatolog i stwierdzila, że nic się nie dzieje...więc o co kaman, a ja, że tak czy owak chce to usunąć 1. profilaktycznie i 2. estetycznie, gdyż jest dość widoczne. Wypisała mi więc skierowanie, w którym napisała, że pacjentka chce usunąć znamię z takiej a takiej okolicy i podbiła......w takim wypadku usuną mi je na NFZ? Bo w sumie sama stwierdziła, że nie ma jakiś niepokojących zmian, ale skierowanie jako takie wypisała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela Krk
usuwane miałam w znieczuleniu miejscowym. było wypukłe, pieprzyk ogolnie był okragły o średnicy 7 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mialas wycinane je chirurgicznie tak ? A pozostała jakas blizna ? i kiedy miałas zabieg? to juz chyba ostatnie pytania ;) z góry Dziiieeeekiii za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivett87
Witam wszystkich! Oczywiście mam ten sam problem co WY. Mam pieprzyk odstający (jakieś 5 na 7 mm), który podrażniają mi łańcuszki, golfy itp. Ze 2 razy nawet mi lekko krawawil bo zawadzilam czymś... boję się usuwania, bo blizna może być brzydsza od tego szkaradztwa... moje cialo słabo się goi. Poza tym mam pytanie, czy powinnam najpierw iść do dermatologa z moim pieprzykiem czy od razu do chirurga plastyka i tam mi zrobia wszytskie badania. Chcę to zrobić prywatnie, dlatego zastanawiam sie nad koniecznością umawiania się do dermatologa. Poza tym przeczytałam we wczesniejszych postach o tej klinice http://www.bella-derm.pl/chirurg-plastyk/ czy możecie sie wypowiedzieć na jej temat? Lub polecić inne w wawie? jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
ja Wam powiem, że blizny zostaja różne nie tylko w zależności od umiejętności chirurga i indywidualnych predyspozycji, ale też od miejsca na ciele, na twarzy chyba blizny goją sie najlepiej, tam jest inna skóra niż na reszcie cała, w kolei na ramionach, dekolcie, plecach często blizny się rozchodzą albo robia sie wypukłe. U mnie po ponad roku na twarzy blizna wygląda naprawdę ok, ale już na brzuchu, robione w tym samym czasie przez tego samego plastyka wyglądają beznadziejnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania021
dementuję- No-scar, Perła Inków, z masy perłowej zamiast macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my5un14
Witam wszystkich! Dwa dni temu miałam usunięte znamię płaskie z powieki poprzez zabieg plastyczny, chirurgiczny w łódzkim szpitalu Barlickiego. Nie przeszkadzało mi zbytnio fizycznie. Onkolog też stwierdził że nie muszę go usuwać. Jednak psychicznie drażniło mnie, że \'każdy się patrzy na znamię a nie na mnie!:(\' Było w kształcie kółeczka, 1,5 średnicy, brązowe. Mówili, że jest zgrabne i mi dodaje uroku. Ale wiecie, każda kobieta chce być piękna... Dostałam znieczulenie miejscowe. Nie udało się zszyć miejsca całkowicie po wycieciu, dlatego zrobiono mi mini przeszczep skóry z zza ucha tzn z małżowiny. Mam teraz opatrunek na powiece, w poniedziałek idę na zdjęcie opatrunku a w czwartek na zdjęcie szwów. Szczerze? Bardzo się bałam, ale wg mnie ważne jest to, że już nie mam tej myszki! Zastanawiam się czy będę miała dużą bliznę? Jakie maści stosujecie na blizny?? Proszę o odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczek0407
ja juz mialam usuwany pieprzyk na plecach ale mam jeszcze jedno znamie.,. tzw myszke i ja wlasnie boje sie usunac.,. mam ja na ramieniu i niewiem czy koniecznie musze isc z tym do dermatologa czy wystarczy tylko tak jak w przypadku pieprzyka skierowanie do chirurga od lekarza 1 kontaktu.,. kolezanka mowi ze najpierw beda robic badanie czy wogole mozna to usunac.,. jak to wkoncu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my5un14
Jesli to jest myszka udaj sie najpierw do onkologa. on ci powie, czy znamie wydaje sie byc bezpieczne. nastepnie wez skierowanie od lekarza 1 kontaktu i udaj sie z nim do chirurga-plastyka. ja ak wlasnie zrobilam. prywatnie usuwanie mojej myszki kosztowaloby 3 tys. złotych! a tak to usunelam ja na skierowanie i zaplacil za to wszystko NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pycha23
witam wszystkich.Piszecie o małych pieprzykach,które są pryszczem w porównaniu z tym co ja mam.Mam znamię (5cm8cm)jest ciemno brązowe i owłosione i znajduje się na nodze więc mogę zapomnieć o spódnicach już nie mówiąc o stroju kąpielowym.Czy ktoś z was miał usuwane takie znamię.Proszę o odpowiedz.Byłam u onkologa i powiedział że musiałabym mieć to usunięte a później musieli by mi zrobić przeszczep skóry z pośladków i nie wiadomo czy by się przyjął!Proszę o odp.osobę która miła usuwane takie znamię,może to by przekonało mojego męża bo bardzo się o mnie boi i nie chce nawet słyszeć o usunięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my5un14
Malych pieprzykach? Uważasz że pieprzyk na powiece 1,5 cm jest mały? Przecież to zajmowało mi pół powieki, w dodatku było to miejsce narażone. A myszka na nodze co komu przeszkadza? Jeśli chcecie ją usunąć, to zróbcie przeszczep, szybko się wchłoni, bo wycinają lekarzy tylko naskóre;) a ma on 2 mm. Napewno Ty nie chcialabys miec myszki na twarzy wiec nie wypowiadaj sie na ten temat ze to jest nic. Wyobraź sobie, że to działało mi bardzo negatywnie na psychikę. Myszki na twarzy nie zakryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaterr
Witam wszystkich... Czy wiecie o jakims dobrym specjaliscie jeesli chodzi o wycinanie znamion i pieprzyków?????? Interesują mnie okolice Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×