Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

A JAKIS SPECJALISTA DOBRY W LODZI? PROSZE was o polecenie kogoś!!!!:) Przeleciałam pól topiku ale nie widzę namiarów na Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motofan
Witam , kilka tygodni temu tu weszlem tak tylko , myslalem ze usuwanie pieprzukow z twarzy jest kosmicznie drogie i tylko w stolicy , przegladajac wypowiedzi , badaj chyba na 6 stronie natknolem sie no to ze i w bielsku jest rowniez specjalista ktory sie tym zajmuje , byly namiary , zadzwonilem i umowilem sie na wizyte na dzis . Obejrzal pogadalismy i odrazu zaproponowal zabieg narazie jednego ( w sumie taki wiekszy ,ze skroni )zgodzilem sie ( stresik byl ale co mialem do stracenia) trwalo to doslownie 5 min ( znieczulenie i...... nie wiem co to nawet za metoda byla , nie laserowa , nie skalbel . nazwal bym ja 'reczna' bo jakos to tak sprytnie wyjal potem czyms szlifowal zasypal takom zasypkom i tyle ) mowile ze zrobi sie strupek potem bedzie czerwona plamka i za pore msc nie bedzie sladu . Pozyjemy zobaczymy, narazie tyle . Serdeczne dzieki dla wszystkich ktorzy tworza ta strone , czyli dla Was i dla informatora co dal namiary na tego specjaliste, feks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak robilam
do motofan--->czy to była metoda bezswzowa? ja tez mialam tak robione jestem 2 tyg po zabiegu i goii sie nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motofan
^ kurcze wiesz co ze nawet nie pamietam tej nazwy, jade za tydzien to sie dopytam , ale to moze to . I mowisz ze sie dobrze goi, a po 2 tyg. widzc duzo i co sie dzialo przez ten czas ,?? jesli morzesz i chcech to prosil bym bardzo o spostrzezenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak robilam
podaj prosze meila lub gadu ja tez mam kilka pytan to porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motofan
^ moj nr gg 6859503 .......pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak robilam
wejdz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove15
mam pytanie moze ktos podac cee usuniecie jednego pieprzyka kazda metoda? bo mam ich troche i chce usunac z 20:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motafan
^ no ja jak sie okazuje wybulilem niezle bo az 250 zl za 1 , ale nie martw sie bo ceny wachaja sie raczej od 60 zl w zaleznosci od wielkosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove15
xD to dobrze bo mam wiekszosc takich mniejszych:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inuuuuuulka
ja usunelam wczoraj laserowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetana
Motofan ja mialam usuwane znamie na szyji w taki sam sposob jakis rok temu i wydaje mi sie ze to bylo wlasnie laserowo. u mnei trwalo to doslownie minute poczulam tylko lekkie pieczenie jakby ktos mi wypalal skore pozniej prysneli czyms bialym zeby sie goilo i lekarz pow to samo co do strupka, z tym ze blizna jest, moze nie rzuca sie tak bardzo w oczy ale blizny nie mozna opalac i nawet posmarowanie jakims kremem brazujacym nic nie daje i jest poprostu jasna plamka troszke wyplukla bo znamie mialo srednice 7 mm ale i tak to duzo lepsze niz ciemna plamka teraz zastanawiam sie czy daloby sie to skorygowac i usunac ta blizne zeby sladu nie bylo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetana
a co do ceny to raz udalo mi sie za darmo ale jak pow o innych znamionach to lekarz stwierdzil ze to sa moje estetyczne wzgledy i ze tylko dlatego mi to usuneli bo juz kiedys staralam sie o wizyte i zrobili wyjatek. takze nie ma szans na usuwanie z NFZ. a prywatnie ceny wachaja sie od 150 zl i nie slyszalam zeby bylo cos taniej jak na Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motofan
hetena , wiesz ja raczej na pewno nie mialem laserowo , a mocno sie to rzuca( ta blizna) w oczy i czy nie wolno tego opalac ,czy poprostu sie nie opala ??prosil bym o jakies zdanko na ten temat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella9
ja usunęłam miesiąc temu aż 6 znamion lekarz mi je wypalił ale niestety po 2 znamionach mam widoczne blizny na plecach zamierzam kupić sobie krem na blizny "no scar" może on mi coś pomoże nic nie płaciłam miałam robione za darmo ja także miałam kompleksy z tego powodu zwłaszcza w okresie wakacji wstydziłam pokazać sie odkryte plecy ciesze sie ze juz tego nie mam i wole zaakceptowac te dwie nieduze czerwone plamki jako blizny a nie odstające i wstrętne pieprzyki! Jesli któraś z was ma pytania na ten temat chętnie odpiszę pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetana
nie nie rzuca sie tak bardzo w oczy jest 100 razy lepiej niz brazowe wyplukle znamie. z regoly wogole bilzn nie mozna opalac takze radze stosowac wysokie filtry poniewaz skora tam jest duzo delikatniejsza. u mnie akurat blizna wogole sie nie opala. rozne sa opinie lekarzy co do opalania np ze po opalaniu blizna ciemnieje bardziej niz skora ale ja tego nie zauwazylam na sobie, u mnei nawet malutkie blizny sprzed kilku lat sa jasne, moze kazdy ma inaczej. najlepiej jakbys sie zapytal lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motofan
Witam . Dzis po odbiur badan i usunolem kolejnego malutkiego pieprzyka, cena 60 zl, metoda nazywa sie no wlasnie znowu cos mi umklo (elektrokoagulacja czy jakos tak), co do opalania to pytalem doktora i powiedzial ze mozna i ze raczej sie opalaja..takze nie wiem. Dzieki hetena za podzielenie sie swoimi sugestiami...pzdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetana
no to fajnie moze u ciebie bedzie sie opalac :) mam pytanko czy ktos moze mial usuwane znamie laserem CO2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprzyk Gorzów
Mam dużego pieprzyka na twarzy w naprawde glupim miejscu ! Chcem sie go pozbyc poniewaz moze byc grozny!Lecz nie wiem do kogo sie zglosic w Gorzowie Wlkp. Z Gory Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usunelam
czesc wszystkim mam pytanie :usunelam znamiona odlecialy mi strupki czy teraz smarowac jaks mascia na blizny?czy to cos daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skitkaa
JA MAM PROBLEM. BO RODZICE NIE CHCĄ, ŻEBYM USUNĘŁA SWÓJ PIEPRZYK, ALE JA MUSZĘ. NA CZOLE MAM, TO OKROPNE, BO MUSZĘ MIEĆ ZAWSZE GRZYWKĘ... :( I MAM PYTANIE, CZY SĄ JAKIEŚ DOMOWE SPOSOBY...? PEWNIE NIE MA, ALE PROSZĘ PISAĆ NA MOJEGO MAILA. SKITKA@VP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inuuuuuulka
jak macie pytania co do zabiegu laseroweg, znieczulenie gojenie itp to ja moge odpowiedziec bo jestem 2 tyg po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pisz
inuuuuuuulka :) wszystko po kolei: gdzie mialas te znamiona, jak duze, i jak wyglada slad po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pisz
ja mysle nad usunieciem pieprzyka o srednicy ok. 0,5cm, ale boje sie, ze zostanie duzy slad... poza tym po laserze znamienia nie mozna wyslac do badania :o a po cieciu na pewno zostanie mi duza blizna na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1425732
moim zdaniem wyciecie jest duzo lepsze niz laser bo mozna oddac wycinek do badania-ja usunelam miesiac temu chirurgicznie bez szwow tylko wypalanie blizna jest malutka chociaz swieza polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciano
Ja mam sporo znamion na calym ciele, na twarzy z 20. W sumie chcialbym usunac kilka, na czole mam znamie wypule o srednicy ok 0,6 mm, pozostale sa mniejsze i plaskie. Moze ktos poleci jakis dobry gabinet we Wroclawiu? Co do metody to jak gabinet dobry to i dobra wybiora, co by blizn nie bylo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inuuuuuulka
to, ze usuwa sie laserem nie oznacza ze nie mozna wyslac wtedy wycinka na badanie! wystarczy powiedziec wtedy zanim zacznie sie usuwanie laserem lekarz wytnie kawalek i da do badania, ale zapewne bedzie wiekszy slad.. ja bylam na usuwaniu 17 grudnia, po tygodniu czyli w wigilie odpadl mi strupek, teraz jest taka mala rozowa plamka czyli nowy naskorek ktory z czasem zrowna sie z kolorem skory, ale gdy zrobie makijaz wogole tego nie widac :) mialam znamie hmm jakis centymetr ponizej ust srednicy hmm z 4-5 mm i troche wystajacy, sam zabieg wogole nie boli, jedyne co troche bolalo to znieczulenie ktore jest wstrzykiwane pod pieprzyk czyli ukucie nie jest w pieprzyka tylko obok. nie dawalam wycinka na badanie bo pani lekarz stwierdzila ze nie ma takiej potrzeby, pieprzyk nie byl podejzany, jak ktos chce moge wyslac mu zdjecia z dnia zabiegu, 3 dni po zabiegu, no i teraz :) jesetm zadowolona, a zabieg zrobilam w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym bardzo prosila
o zdjecia! :) sun.dew@gazeta.poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym bardzo prosila
inuuuuuuuulka, a czy smarujesz czyms blizne? Czy po zabiegu mialas na twarzy jakis plasterek? Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×