Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

hej:) Matyldziu jeszcze nie wiem ile mnie to bedzie kosztowac dowiem sie na wizycie. a gabinet sie miesci w katowicach. a Ty too gdzie masz robione zabiegi?? pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
A gdzie to tak chetnie usuwaja znamiona laserem ?I w jaki sposob robi sie badanie histopatologiczne?Bo ja mialam konsultacje u kilku lekarzy i kategorycznie zabronili mi lasera.Tylko chirurgia wchodzia w gre.Znamiona mam duze i wypukle wiec moze dlatego.Jakies pamki plaskie i mneijsze moze mozna usuwac laserem.Czego na pewno zazdroszcze to ceny zabiegow laserem:)Ja poplyne chirurgicznie na ponad 2000:)Oczywscie jak sie wszystkiego pozbede.Ale mam andzieje ze warto.Blizny mnie nie przerazaja,choc chetnie bym posłuchała jak to z tymi bliznami jest od doswiadczonycch:) Pozdrawiam wszystkivh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Kasiunia.Ja wszystko robie w Krakowie:)Lekarz jak wspominalam bardzo dobry,ale te ceny.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too
Katowice klinika Kriomed A co do badań to jak widać też mozna przy usuwaniu laserem, Najpierw znieczulenie, potem wycinek do badania i wypalenie laserem . Kilka minut i po wszyskim. Wynik z badania po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
Pimki nie bylo mnie dosyc dlugo w domu, niestety nie usunelam, wyskoczyly mi inne wydatki zwiazane z rozwodem, strasznie zaluje ze nie moge sobie pozwolic na zabieg tym bardziej ze pozytywnie sie na niego nastawilam:-( ale wybiore sie kiedys napewno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too
cześć Sonka nie przejmuj się zawsze można tam zaglądnąć , a ja 2 dni temu znowu usuwałam . Chciałam na twarzy, ale lekarz powiedział mi ,że na twarzy nie w tym momencie , bo za 3 dni jadę nad Adriatyk. Powiedział ,że po powrocie z wakacji ,bo zostałyby mi przebarwienia( a tak nawiasem ,to zapomniałam jakie miałam pseudo) Mimo wszysko jestem bardzo zadowolona( ale gdzie tam cała reszta PS przykro mi ,że miałaś teraz takie nieprzyjemne załatwiania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzykowata
dziewczyny macie duzo pieprzykow na ciele?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditta
A może macie jakieś namiary na chirurga w Warszawie , który usuwa znamiona? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbinka
hej mam pytanka dotyczące usuwania znamiom ;) Czy usuwajać znamiona przez wycinanie, wypalanai lub zamrażanie azotem usuwa sie tez korzen pieprzyka?Ktora metoda tak a która nie? czy zdazylo sie wam , że po usnuniecie pieprzyka jakąkolwiek metodą pozniej odrósl na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ufff wlasnie wrocilam z wizyty u lekarza.ale sie balam a niepotrzebnie;)wiec najpierw sobie chlasne te groznie wygladajace skalpelem a potem reszte laserem chyba i najprawdopodobniej blizn nie bedzie bo mam ponoc gojna skore a pieprzyki nie sa duze:)tylko sie musze uzbroic w cierpliwosc bo akurat lekarz ktory mi je wytnie ma urlop wiec wrzesien mnie czeka. ale to nic nie szkodzi wkoncu sie tego paskudztwa pozbede:):):) PSYCHA NAJWAZNIEJSZA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Czesc Kasiunia.Widzisz nie taki diabeł straszny jak go maluja:)A ciekawa jestem jak ksztaltuja sie koszty?zapewne taniej niz w krakowie:)Ja jutro mam calkowite sciagniecie szwow no i zobacze co z tego mojego paskudztwa zostało:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Matyldziu:) ale Ci fajnie tez juz bym chciala byc po. opowiesz jak efekty:) za wizyte zaplacilam 60zl, lasery maja kosztowac 100zl kazdy pieprzyk oczywiscie jest przewidziana znizka jesli sie wiecej usuwa, ale powiem Ci ze juz nie pamietam ile bedzie kosztowac wycinanie chirurgiczne. mam nadzieje ze z torbami nie pojde ale jestem tak zdeterminowana ze mi juz wszystko jedno ile:) trzymam kciuki za Ciebie. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Kasiunia,laser jest i tak tanszy niz skalpel:)No ale ja sie moge tylko tym drugim traktowac.Sciagneli mi szwy,opatrunki mam jescze nosic dwa dni(w koncu bede mogła sie normalnie wykapac:):))No i dopiero zobaczymy jak te moje blizny beda sie goic.Ale i tak czuje sie juz o niebo lepiej:)Teraz mam chwile przerwy i we wrzesniu walcze dalej:)Wiem jzu mniej wiecej jak to wszystko wyglada wiec sie nie boje:)Kasy kupe strace ,ale jakos wcale na ten cel mi nie zal:) Aha,jescze musze odebrac wyniki badan.Jakos nie zakąłdam wersji pesymistycznej,i mam andzieje ze sie nie przelicze:)Odpukac:)Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbinka
CZY USUNIETY PIEPERZYK MOZE ODROSNAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullaa
przeczytalam caly topik bo ten problem niestety i mnie dotyczy :-( czy zna ktos moze jakiegos lekarza z trojmiasta ktory usuwa przebarwienia. ja mam kilka pieprzykow ale nie sa dla mnie problemem, sen z oczu spedzaja mi przebarwienia, je wlasnie chcialabym usunac, to takie plaskie, brazowe plamki roznej wielkosci, brzydko wygladaja i chce cos z tym zrobic ale szukam kogos sprawdzonego.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzykowata
mowie to do kazdej dziewczyny która chce sobie usunac pieprzyka. nie warto czegos takiego robic mozecie sobie tylko zycie przez to zmarnowac przemyslcie to najpierw .Są przeciez jeszcze kilka sposobów mozecie albo uzywac kremów wybielajacych pieprzyki lub uzywac korektora .Mi to pomogla naprawde nie warto ,poniewaz slyszalam od mojej cioci zejej kuzynka zmarla wlasnie przez czerniaka gdy sobie usunela pieprzyka .Byla mloda i piekna i przez cos takiego zmarnowala sobie zycia.od tamtego czasu zyla tylko 6 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Pieprzykowata,az dziw bierze ze w XXIwierzysz w takie zabobony!Dziewczyna jesli zachorowała na czerniaka to nie daltego ze usuneła piperzyka tylko dlatego ze w tym obrebie czerniak rozwijał sie u niej najwidoczniej duzo wczesniej.Dawno temu krazył mit ze nie wolno tego ruszac.A pomysl albo poczytaj na czym polega profilaktyka i leczenie czerniaka.Własnie na usunieciu zmiany!To jest pierwsza czynnosc jaka wykonuje sie po stwerdzeniu choroby!Dlatego tez lekarze nie odradzaja a wrecz namawiaja na usuwanie zmian podejrzanych,narazonych na ciagłe podraznienie itd.Nie wpsominam juz o czynnikach estetycznych.Wybacz,ale jakos trudno zatuszowac korektorem np wystajace,ponad centymetrowe znamie.Wybielac mozna jakies plamki,zamalowywac pieprzyki płaske a czegos takiego niebardzo.Ja usunełam juz trzy znamiona,teraz goja mi sie blizny.Dzis odebrałam wyniki badan(bo wąłsnie dlatego usuwałam je skalpelem by moc te znamiona zbadac),wszystko jest w porzadku.I jestem zadowolona.Na pewno bede usuwac dalej to co mi zostało.I nikomu tego nie bede odradzac.W razie jakichs watpliwosci warto po prostu sie skonsultowac z dobrym lekarzem,a nie kierowac sie opiniami ludzi ktorzy z całym szacunkiem ale nie wiele moga na ten temat powiedziec.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyldziu:)masz stu% racje az dzie bierze ze jeszcze ktos moze w takie bzdury wierzyc. a wczesna diagnostyka to podstawa powodzenia leczenia. a tego typu historia jest jedynie potwierdzeniem koniecznosci wczesnego stawienia sie u lekarza specjalisty gdyz zwlekanie i bagatelizowanie sprawy tak sie wlasnie konczy:(. to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Przykre jest to ze ludzie wierza w rozne bajki zamiast choc troche zaufac lekarzom i wspołczesnej medycynie.Ja usunełabym te syfy juz dawno temu ,ale moja mama mi nie pozwalała,bo hołdowała tym obiegowym wyssanych z palca opiniom.No ale urosłam i sama podjełam decyzje ze chce cos z tym zrobic:)Dzis,po latach nawet udało mi sie przekonac mame ze nie miała racji:) Kasiunia dzis,sobie poodklejałam całkowicie opatrunki i powiem Ci ze poki co moje blizny nie wygladaja zachecajaco:PNie wpadam ejdnak w panieke bo mineły dopeiro dwa tygodnie od usuniecia wiec jest to praktycznie jescze swieza rana:)Drazni mnie tylko to,ze zostawili mi jeden szef ,przez nieuwage chyba,taki malutki milimetrowy.I nie bardzo wiem co z nim zrobic:(Lekarz ma urlop a ja siedze obecnie w pracy do wieczora.Nie wiem czy moge to tak zostawic:(U lekarza bede za jakies dwa tygodie dopeiro..hmmm.No ale nic,abstrachujac od tego,bede obserwowac jak to moje piekne blizny beda sie goic dalej:)Tak czy siak wole blizne niz znamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Oczywiscie pisze sie szew,nie szef.Literowka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyldo mi tez po usuwaniu został mały szew w srodku i nic z tym nie zrobiłam chyba sobie tam został:P a jezeli sie nie boisz to delikatnie,zdezynfekowanym narzedziem to wyjmij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pieprzykowatej : Najwidoczniej już miała czerniaka , tylko o tym nie wiedziala.To niemożliwe,żeby z niczego zrobiło sie coś . Najwidoczniej pieprzyk musiał zawierać komórki rakowe czyli zmiane nowotworową,która i tak czy siak rozwinełaby sie w raka - a usuwanie pieprzyka polega na dodatkowym wycięciu zdrowej skóry (takie zabezpieczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak sie boje usunąc pieprze bo nigdy nic niewiadomo!!!!!za lekaża nie morzna gwarantowac i za pieprza tez!!!!!!!!!A co do usuwania pieprzy jest to niebezpieczne mojej siostry koleżanka wycinała pieprzyka i po miesiącu zmarła a był gdzies wielkosci 5mm lekaze jej mówili ze niegroźny..........dziewczyna nie zyje a mogłaby zyc wiec ja sie bałabym usunąc...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Lilly Rose.dzieki za rade:)Chyba ten szew narazie zostawie,nie chce w nim grzebac:)Za dwa tygodnie bede u lekarza to niech mi wyjmie albo niech zrbi co trzeba:p Ciekawa jestem jaka masz blizne po usunieciu?Moje narazie sa fatalne,ale dopiero sie goja:PFakt,nie mam cierpliwosci,juz bym chciała zeby to wygladało inaczeja a na to potrzeba czasu niestety:PJakklowiek wyglada teraz to nie powtrzyma mnie przed usuwaniem kolejnych zmian.I tu załosc mnie ogarnia gdy czytam wypowiedzi Moniczki i Pieprzykowatej.Dziewczyny,albo macie bardzo mało lat,albo jestescie naiwne i lubicie wierzyc w słowa zasłyszane od ciotek siasiadek,pan w parku ktore lubia doprawiac swoja ideologie do roznych przypadkow,albo macie zupełnie mierna wiedze na temat o ktorym rozmawiamy.Na logike,w razie czerniaka ktory moze sie wytworzyc w obrebie jakiegos znamienia pierpwsze co zrobi lekarz to własnie usunie pieprzyka.I ja rowniez usuwam swoje nie tylko ze wzgledow estetycznych ale rowniez profilaktycznych.Usuniete zmiany sa po to włąsnie badane zeby wykluczyc tam potencjalne ognisko rakowe.Od usuniecia pieprzyka nie robi sie rak!Komorki rakowe musiałyby tam byc wczesniej,ewnentulanie zaniedbane badanie itd mogłoby w konsekewncji przyniesc pozniej jakas zmiane nowotworowa.Ja rowniez nie usuwałam niczego od razu,najpierw konsultowałam sprawe z wieloma lekarzami..No ale w sumie kazdy ma prawo do własnych opinnii,tylko czasem potrzeba bardziej racjonalnych argumentow niz"ciocia mowiła ze.."Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×